Iskolás
A tanárnő osztálykirándulásra viszi a növendékeit.
Egy erdei turistaházban töltik az éjszakát.
Tekintettel a környék nem éppen biztató hírére, a tanárnő, hogy minden eshetőségre felkészítse a lányokat, felteszi a kérdést:
- Hát arra gondoltatok-e már, mihez kezdenétek, ha éjszaka a szabadban rátok támad egy férfi?
- Elfutnánk! - felelik a lányok kórusban.
A tanárnőnek feltűnik, hogy egyik diákja hallgatott.
- És te?
- Én bizony megállnék.
- És?
- És felemelném a szoknyámat.
- Micsoda? - háborodik fel a tanárnő, de a kislány folytatja:
- Aztán megkérném a férfit, hogy tolja le a nadrágját.
- Te szemérmetlen, te… - a harag és a döbbenet elfogja a tanárnő hangját, így a kislány befejezheti a mondatot:
- Akkor aztán kiderülne, melyikünk tud így gyorsabban futni!
Egy erdei turistaházban töltik az éjszakát.
Tekintettel a környék nem éppen biztató hírére, a tanárnő, hogy minden eshetőségre felkészítse a lányokat, felteszi a kérdést:
- Hát arra gondoltatok-e már, mihez kezdenétek, ha éjszaka a szabadban rátok támad egy férfi?
- Elfutnánk! - felelik a lányok kórusban.
A tanárnőnek feltűnik, hogy egyik diákja hallgatott.
- És te?
- Én bizony megállnék.
- És?
- És felemelném a szoknyámat.
- Micsoda? - háborodik fel a tanárnő, de a kislány folytatja:
- Aztán megkérném a férfit, hogy tolja le a nadrágját.
- Te szemérmetlen, te… - a harag és a döbbenet elfogja a tanárnő hangját, így a kislány befejezheti a mondatot:
- Akkor aztán kiderülne, melyikünk tud így gyorsabban futni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Iskolás
Történelem órán felszólítja Ervinkét a tanárnő:
- Na, fiam, mesélj nekünk Hunyadi László lefejeztetéséről!
Néma csend.
- Mi van, Ervinke? Nem készültél mára?
- De igen, tanárnő kérem, csak úgy felháborít ez az eset, hogy nem találok szavakat.
- Na, fiam, mesélj nekünk Hunyadi László lefejeztetéséről!
Néma csend.
- Mi van, Ervinke? Nem készültél mára?
- De igen, tanárnő kérem, csak úgy felháborít ez az eset, hogy nem találok szavakat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Iskolás
- Mondd csak kisfiam, ebben a mondatban: "A pásztor a mezőn legelteti a nyájat" melyik a helyhatározó?
- A pásztor.
- Elmagyaráznád nekem, hogy miért gondolod így?
- Azért, mert a pásztor határozza meg a helyet, hogy hol legeljen a nyáj.
- A pásztor.
- Elmagyaráznád nekem, hogy miért gondolod így?
- Azért, mert a pásztor határozza meg a helyet, hogy hol legeljen a nyáj.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Iskolás
Iskolában:
- Mi a bizonyíték arra, hogy a sivatag helyén valaha tenger volt?
Ádámka jelentkezik:
- Az, hogy az arabok még ma is fürdőköpenyben járnak...
- Mi a bizonyíték arra, hogy a sivatag helyén valaha tenger volt?
Ádámka jelentkezik:
- Az, hogy az arabok még ma is fürdőköpenyben járnak...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Iskolás
Egy egyetemista az ebédlőben le szeretett volna ülni egy üres helyre az egyik tanára mellé, de az így szólt hozzá:
- Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
- Jó, akkor továbbrepülök! - válaszolt a diák.
A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában tökéletes válaszokat adott.
Aztán következett a mindent eldöntő kérdés:
- Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
- Az aranyat.
- Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot, mert az sokkal fontosabb, mint a pénz.
- Mindenki azt választja, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "Szamár". A diák anélkül, hogy belenézne, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből.
Két perc múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
- Elnézést, a tanár úr aláírta, de nem írt rá jegyet!
- Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
- Jó, akkor továbbrepülök! - válaszolt a diák.
A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában tökéletes válaszokat adott.
Aztán következett a mindent eldöntő kérdés:
- Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
- Az aranyat.
- Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot, mert az sokkal fontosabb, mint a pénz.
- Mindenki azt választja, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "Szamár". A diák anélkül, hogy belenézne, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből.
Két perc múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
- Elnézést, a tanár úr aláírta, de nem írt rá jegyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Iskolás
Az első osztályban a tanítónéni megkérdezi:
- Mit mond a tehén?
- Múú.
- Mit mond a macska?
- Miáúúú.
- Remek! És az egér?
- Klikk.
- Mit mond a tehén?
- Múú.
- Mit mond a macska?
- Miáúúú.
- Remek! És az egér?
- Klikk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Iskolás
Tanár a történelem órán:
- Mártonka, mond csak miért van a jobb füledben vatta? Talán beteg vagy?
- Nem, csak próbálom megakadályozni, hogy ami az egyik fülemen bemegy, a másikon kijöjjön!
- Mártonka, mond csak miért van a jobb füledben vatta? Talán beteg vagy?
- Nem, csak próbálom megakadályozni, hogy ami az egyik fülemen bemegy, a másikon kijöjjön!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Iskolás
A tanárnő kérdi a gyerekeket az iskolában :
-Na, gyerekek, ki tud mondani egy mondatot, amiben benne van a "valószínű" szó? Petike?
-Öreganyám újságpapírral a hóna alatt a kert vége felé sétál...
-Na de Petike, ebbe hol van a "valószínű" szó?
-Valószínű, hogy szarni fog, mert olvasni azt nem tud!
-Na, gyerekek, ki tud mondani egy mondatot, amiben benne van a "valószínű" szó? Petike?
-Öreganyám újságpapírral a hóna alatt a kert vége felé sétál...
-Na de Petike, ebbe hol van a "valószínű" szó?
-Valószínű, hogy szarni fog, mert olvasni azt nem tud!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Iskolás
- Hány órát alszol egy nap Pistike? – kérdezi az iskola orvos.
- Hááát, úgy kábé két-három órát.
- Az nagyon kevés.
- Igen tudom, de mind az öt órán nem merek aludni.
- Hááát, úgy kábé két-három órát.
- Az nagyon kevés.
- Igen tudom, de mind az öt órán nem merek aludni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21
Iskolás
- Ádámka, mondj nekem egy egyszerű mondatot!
- Fúj a szél.
- És azt meg tudod mondani, hogy milyen időben van ez a mondat?
- Viharos időben.
- Fúj a szél.
- És azt meg tudod mondani, hogy milyen időben van ez a mondat?
- Viharos időben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
top10 vicc a kategóriában