Iskolás
A gyerek sunnyogva közelít az apja felé:
- Apa, te egyszer azt mesélted, hogy kidobtak az iskolából, igaz ez?
- Igen, de hogy jut ez most eszedbe?
- Csak azért, mert úgy néz, hogy a történelem ismétli önmagát.
- Apa, te egyszer azt mesélted, hogy kidobtak az iskolából, igaz ez?
- Igen, de hogy jut ez most eszedbe?
- Csak azért, mert úgy néz, hogy a történelem ismétli önmagát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,61
Iskolás
A gyerekek az iskolában az igeragozást tanulják.
- Bálintka, ha azt mondom, én ajándékozom, te ajándékozol, ő ajándékozik, akkor az milyen időben van?
- Úgy karácsony táján!
- Bálintka, ha azt mondom, én ajándékozom, te ajándékozol, ő ajándékozik, akkor az milyen időben van?
- Úgy karácsony táján!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Iskolás
Történelem órán felszólítja Ervinkét a tanárnő:
- Na, fiam, mesélj nekünk Hunyadi László lefejeztetéséről!
Néma csend.
- Mi van, Ervinke? Nem készültél mára?
- De igen, tanárnő kérem, csak úgy felháborít ez az eset, hogy nem találok szavakat.
- Na, fiam, mesélj nekünk Hunyadi László lefejeztetéséről!
Néma csend.
- Mi van, Ervinke? Nem készültél mára?
- De igen, tanárnő kérem, csak úgy felháborít ez az eset, hogy nem találok szavakat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Iskolás
A kis Zsófika nem túl jó tanuló, különösen hittanból gyenge. Egyik hittanórán a tanár feltesz neki egy kérdést:
- Na, Zsófi meg tudod mondani, ki teremtette a világot?
Zsófika gondterhelten ül a helyén, emlékei között kutat, de nem tudja a választ, amikor a mögötte levő padban Pistike megszúrja egy tűvel.
- Úristen! - ugrik fel Zsófika.
- Kitűnő - mondja elégedetten a tanár. Kicsit később újabb kérdést tesz fel a kislánynak:
- És, hogyan hívják a Megváltót, Isten fiát?
Pistike ismét beledöfi a tűt Zsófikába.
- Jézus! - ugrik fel ismét a lány.
- Helyes a válasz - dicséri meg a tanár.
- És azt is meg tudod mondani, mit mondott Éva Ádámnak, amikor megszületett a 23. gyerekük? Pistike ismét megszúrja.
- Ha még egyszer belém döföd azt a micsodát, letépem a tökeidet! - kiáltja a kislány.
- Na, Zsófi meg tudod mondani, ki teremtette a világot?
Zsófika gondterhelten ül a helyén, emlékei között kutat, de nem tudja a választ, amikor a mögötte levő padban Pistike megszúrja egy tűvel.
- Úristen! - ugrik fel Zsófika.
- Kitűnő - mondja elégedetten a tanár. Kicsit később újabb kérdést tesz fel a kislánynak:
- És, hogyan hívják a Megváltót, Isten fiát?
Pistike ismét beledöfi a tűt Zsófikába.
- Jézus! - ugrik fel ismét a lány.
- Helyes a válasz - dicséri meg a tanár.
- És azt is meg tudod mondani, mit mondott Éva Ádámnak, amikor megszületett a 23. gyerekük? Pistike ismét megszúrja.
- Ha még egyszer belém döföd azt a micsodát, letépem a tökeidet! - kiáltja a kislány.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Iskolás
Iskolában:
- Mi a bizonyíték arra, hogy a sivatag helyén valaha tenger volt?
Ádámka jelentkezik:
- Az, hogy az arabok még ma is fürdőköpenyben járnak...
- Mi a bizonyíték arra, hogy a sivatag helyén valaha tenger volt?
Ádámka jelentkezik:
- Az, hogy az arabok még ma is fürdőköpenyben járnak...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Iskolás
Gyerekek, tableteket elő! A kérdések az üzifalamon vannak!
A válaszokat privibe kérem. Holnap küldjetek egy számot és kiírom állapotba hányas lett.
Aki javítani akar, az pedig bökjön meg!
A válaszokat privibe kérem. Holnap küldjetek egy számot és kiírom állapotba hányas lett.
Aki javítani akar, az pedig bökjön meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Iskolás
Az egyetemista diák először megy haza iskolakezdés óta.
Az anyja mondja neki:
- Kisfiam, levágtam két tyúkot. Mit főzzek belőlük?
Erre a diák:
- Pálinkát!
Az anyja mondja neki:
- Kisfiam, levágtam két tyúkot. Mit főzzek belőlük?
Erre a diák:
- Pálinkát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Iskolás
Két gyerek vizsgázni megy, bemegy az egyik gyerek, tanár úr elkezdi feltenni neki a kérdéseket:
- Ki a leghíresebb író?
- Nem tudom.
- A válasz: Petőfi Sándor fiam. Ki van ezen a képen fiam?
- Tanár úr ezt sem tudom.
- A képen Mária Terézia van. Hány bolygó van az űrben?
- Nem tudom tanár úr.
- Ezt még a tudósok sem tudják
Kimegy a gyerek, kérdezi a haverja, hogy mik a kérdések?
- Te csak azt válaszold, Petőfi Sándor, Mária Terézia, még a tudósok sem tudják.
Bemegy a másik gyerek.
- Fiam apád neve?
- Petőfi Sándor.
- Mi az anyukád neve?
- Mária Terézia.
- Maga bolond?
- Még a tudósok sem tudják.
- Ki a leghíresebb író?
- Nem tudom.
- A válasz: Petőfi Sándor fiam. Ki van ezen a képen fiam?
- Tanár úr ezt sem tudom.
- A képen Mária Terézia van. Hány bolygó van az űrben?
- Nem tudom tanár úr.
- Ezt még a tudósok sem tudják
Kimegy a gyerek, kérdezi a haverja, hogy mik a kérdések?
- Te csak azt válaszold, Petőfi Sándor, Mária Terézia, még a tudósok sem tudják.
Bemegy a másik gyerek.
- Fiam apád neve?
- Petőfi Sándor.
- Mi az anyukád neve?
- Mária Terézia.
- Maga bolond?
- Még a tudósok sem tudják.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Iskolás
Az iskolában farsang van. Jönnek a gyerekek álarcban. Először Pistike lép be, rajta egy nagy medve álarc.
- Hát, te minek öltöztél? - kérdi a tanítónéni.
- Én vagyok a medve.
- Jól van, ügyes vagy.
Következő gyerek:
- Hát, te minek öltöztél?
- Én Piroska vagyok, a Piroska és a farkasból.
- Jól van, te is ügyes vagy.
Jön be Móricka, feje csillagokkal díszítve, és egy csavart húz maga után.
- És te ki vagy?
- Én vagyok a csillagfejű csavarhúzó.
- Hát, te minek öltöztél? - kérdi a tanítónéni.
- Én vagyok a medve.
- Jól van, ügyes vagy.
Következő gyerek:
- Hát, te minek öltöztél?
- Én Piroska vagyok, a Piroska és a farkasból.
- Jól van, te is ügyes vagy.
Jön be Móricka, feje csillagokkal díszítve, és egy csavart húz maga után.
- És te ki vagy?
- Én vagyok a csillagfejű csavarhúzó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Iskolás
Tanárnő az osztályhoz:
- Hányszor mondjam már nektek, nincs olyan, hogy valaminek a "kisebbik fele", vagy "nagyobbik fele", azt úgy kell helyesen mondani, hogy valaminek a része...
De hiába beszélek itt nektek, amikor az osztály nagyobbik fele nem figyel!
- Hányszor mondjam már nektek, nincs olyan, hogy valaminek a "kisebbik fele", vagy "nagyobbik fele", azt úgy kell helyesen mondani, hogy valaminek a része...
De hiába beszélek itt nektek, amikor az osztály nagyobbik fele nem figyel!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
top10 vicc a kategóriában