Iskolás
A gyerekek év végén ajándékot adnak a tanároknak. A virágboltos lánya virágot, a könyvboltos fia egy könyvet, a csapos fia meg egy doboz valamit. A dobozból csöpög valami. A tanár megkóstolja és megkérdezi:
-Mi ez, sör?
-Nem.
-Bor?
-Nem.
-Whisky?
-Nem.
-Na jó, szabad a gazda. Mi ez?
-Kiskutya.
-Mi ez, sör?
-Nem.
-Bor?
-Nem.
-Whisky?
-Nem.
-Na jó, szabad a gazda. Mi ez?
-Kiskutya.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Iskolás
A tanító néni kérdezi az iskolában:
– Na gyerekek, ki tud valami csintalanságot mesélni?
Tibike azonnal jelentkezik:
– Nekem múlt éjszaka lett egy kistestvérem...
– Gratulálok Tibike, de hol itt a csintalanság?
– Én szúrtam ki az apu óvszerét!
– Na gyerekek, ki tud valami csintalanságot mesélni?
Tibike azonnal jelentkezik:
– Nekem múlt éjszaka lett egy kistestvérem...
– Gratulálok Tibike, de hol itt a csintalanság?
– Én szúrtam ki az apu óvszerét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,63
Iskolás
Az állattan professzora rámutat a félig letakart kalitkára, amelyben csak a madár lábát lehet látni.
- Felismeri a madarat?
A vizsgázó hallgat, a professzor pedig elégedetten csóválja a fejét.
- Hát ez elégtelen. Mi a neve, kolléga úr?
A vizsgázó a térdéig felhúzza az egyik nadrágszárát.
- Tessék kitalálni!
- Felismeri a madarat?
A vizsgázó hallgat, a professzor pedig elégedetten csóválja a fejét.
- Hát ez elégtelen. Mi a neve, kolléga úr?
A vizsgázó a térdéig felhúzza az egyik nadrágszárát.
- Tessék kitalálni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Iskolás
A suliban tanárnő a gyerekek képzelőerejére kíváncsi. A dolgozat témája: "Ha én milliomos volnék".
Mindenki tollat ragad s lázas munkába kezd, csak Béluska ül hátradőlve, karba font kezekkel.
- Mi történt, kisfiam? - kérdezi tőle a tanárnő. - Te nem akarsz hozzáfogni?
Béluska rázza a fejét.
- Én inkább, akkor már megvárom a titkárnőmet!
Mindenki tollat ragad s lázas munkába kezd, csak Béluska ül hátradőlve, karba font kezekkel.
- Mi történt, kisfiam? - kérdezi tőle a tanárnő. - Te nem akarsz hozzáfogni?
Béluska rázza a fejét.
- Én inkább, akkor már megvárom a titkárnőmet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Iskolás
A tanító néni kérdezi az elsős Ferikétől:
- Ha a testvérednek van 3 almája, és te abból kettőt elveszel, akkor mi lesz az eredmény?
- Bunyó.
- Ha a testvérednek van 3 almája, és te abból kettőt elveszel, akkor mi lesz az eredmény?
- Bunyó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Iskolás
A takarítónő kérdi az iskolaigazgatót:
- Mi az a csúnya folt a kémiaterem mennyezetén?
- Ma a tanárnő egy igen veszélyes vegyülettel kísérletezett.
- És miféle vegyület az ott a plafonon?
- Az nem vegyület, az a kémiatanárnő...
- Mi az a csúnya folt a kémiaterem mennyezetén?
- Ma a tanárnő egy igen veszélyes vegyülettel kísérletezett.
- És miféle vegyület az ott a plafonon?
- Az nem vegyület, az a kémiatanárnő...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Iskolás
Apu, egyest kaptam az iskolában, mert nem tudtam, hol van Afrika. Te tudod?
- Én sem tudom kisfiam, menj, kérdezd meg anyádat!
- Anyu, hol van Afrika?
- Nem tudom, de nem lehet túl messze! Dolgozik nálunk a gyárban két néger nő, és biciklivel járnak haza.
- Én sem tudom kisfiam, menj, kérdezd meg anyádat!
- Anyu, hol van Afrika?
- Nem tudom, de nem lehet túl messze! Dolgozik nálunk a gyárban két néger nő, és biciklivel járnak haza.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Iskolás
Gézuka bemegy a gyógyszertárba, és így szól:
- Kérnék valami helyi érzéstelenítőt!
A patikus csodálkozva megkérdi:
- Aztán minek az neked?
- Tetszik tudni, ma viszem haza a bizonyítványomat!
- Kérnék valami helyi érzéstelenítőt!
A patikus csodálkozva megkérdi:
- Aztán minek az neked?
- Tetszik tudni, ma viszem haza a bizonyítványomat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Iskolás
Zitát körülveszik a srácok az iskolában:
- Bébi, olyan a hajad, mint egy szénakazal!
- Jó! Akkor már tudom, hogy miért gyűlt körém ennyi szamár...
- Bébi, olyan a hajad, mint egy szénakazal!
- Jó! Akkor már tudom, hogy miért gyűlt körém ennyi szamár...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Iskolás
Apa, próbáltál már csukott szemmel írni?
- Persze fiam, de miért is kérded?
- Mert, ma megkaptuk a bizonyítványt és alá kellene írnod.
- Persze fiam, de miért is kérded?
- Mert, ma megkaptuk a bizonyítványt és alá kellene írnod.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,42
top10 vicc a kategóriában