Iskolás
Egy csoport másodikos és harmadikos kisgyerek osztálykirándulásra megy a lóverseny pályára két tanítónéni kíséretében, hogy tanuljanak a versenylovakról.
Egy idő múlva a két tanítónéni elhatározta, hogy itt az idő, hogy mindenki WC-re menjen.
Az egyikük a lányokat vitte a női, a másik pedig a fiúkat a férfi WC-re, és kinn várta őket az ajtó előtt.
Egy kis idő múltán az egyik kisfiú kijött és panaszkodott, hogy egyikük sem éri el a vizeldét.
Nem volt mit tenni, a tanítónéni bement és segített mindegyiknek kigombolni a nadrágját, felemelni őket és irányítani a pisilést a kagylóba, hogy ne vizeljék le a ruhájukat.
Amikor éppen az utolsót emelte fel észrevette, hogy ennek egy hatalmas méretű szerszáma van a többiekéhez képest.
Hogy közömbösnek látszódjon, a tanítónő mondja neki:
- Te biztos, már ötödikes vagy ugye?
- Nem hölgyem, én a zsoké vagyok a 6. futamból.
Egy idő múlva a két tanítónéni elhatározta, hogy itt az idő, hogy mindenki WC-re menjen.
Az egyikük a lányokat vitte a női, a másik pedig a fiúkat a férfi WC-re, és kinn várta őket az ajtó előtt.
Egy kis idő múltán az egyik kisfiú kijött és panaszkodott, hogy egyikük sem éri el a vizeldét.
Nem volt mit tenni, a tanítónéni bement és segített mindegyiknek kigombolni a nadrágját, felemelni őket és irányítani a pisilést a kagylóba, hogy ne vizeljék le a ruhájukat.
Amikor éppen az utolsót emelte fel észrevette, hogy ennek egy hatalmas méretű szerszáma van a többiekéhez képest.
Hogy közömbösnek látszódjon, a tanítónő mondja neki:
- Te biztos, már ötödikes vagy ugye?
- Nem hölgyem, én a zsoké vagyok a 6. futamból.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Iskolás
A tanárnő Arkhimédész törvényét magyarázza a diákoknak. Óra végén felszólítja az állandóan figyelmetlenkedő Ervinkét:
– Mondd fiam, mi történik akkor, ha beleülsz egy vízzel teli kádba?
– 5 perc múlva üvöltözni kezd az alsó szomszéd, mert leázott a mennyezete.
– Mondd fiam, mi történik akkor, ha beleülsz egy vízzel teli kádba?
– 5 perc múlva üvöltözni kezd az alsó szomszéd, mert leázott a mennyezete.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,37
Iskolás
Az állattan professzora rámutat a félig letakart kalitkára, amelyben csak a madár lábát lehet látni.
- Felismeri a madarat?
A vizsgázó hallgat, a professzor pedig elégedetten csóválja a fejét.
- Hát ez elégtelen. Mi a neve, kolléga úr?
A vizsgázó a térdéig felhúzza az egyik nadrágszárát.
- Tessék kitalálni!
- Felismeri a madarat?
A vizsgázó hallgat, a professzor pedig elégedetten csóválja a fejét.
- Hát ez elégtelen. Mi a neve, kolléga úr?
A vizsgázó a térdéig felhúzza az egyik nadrágszárát.
- Tessék kitalálni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Iskolás
A foci kötelezővé tétele mellett egyéb változások is várhatóak az iskolákban.
Az osztályfőnök megnevezése ezentúl szövetségi kapitány lesz, intő helyett a nebulók sárga és piros lapot kapnak majd, az órák végét pedig nem kicsöngetés, hanem hármas sípszó jelzi majd.
Az osztályfőnök megnevezése ezentúl szövetségi kapitány lesz, intő helyett a nebulók sárga és piros lapot kapnak majd, az órák végét pedig nem kicsöngetés, hanem hármas sípszó jelzi majd.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,82
Iskolás
Jenőke lelkendezve rohan haza a bizonyítványával:
- Hű, papa, óriási mázlid van!
- Na, mesélj!
- Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!
- Hű, papa, óriási mázlid van!
- Na, mesélj!
- Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Iskolás
Ernőke lelkendezve rohan haza a bizonyítványával:
- Hű, papa, óriási mázlid van!
- Na, mesélj fiam!
- Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!
- Hű, papa, óriási mázlid van!
- Na, mesélj fiam!
- Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Iskolás
- Na gyerekek, ki tudja nekem megmondani, hogy csinálunk a lágy vízből keményet?
Danika vadul jelentkezik:
- Megfagyasztjuk!
Danika vadul jelentkezik:
- Megfagyasztjuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Iskolás
A takarítónő kérdi az iskolaigazgatót:
- Uram, nem tudja, hogy mi az a csúnya folt a kémiaterem mennyezetén?
- Tudja, ma a tanárnő egy igen veszélyes vegyülettel kísérletezett.
- És miféle vegyület az ott a plafonon?
- Az nem vegyület, az ott a kémiatanárnő!
- Uram, nem tudja, hogy mi az a csúnya folt a kémiaterem mennyezetén?
- Tudja, ma a tanárnő egy igen veszélyes vegyülettel kísérletezett.
- És miféle vegyület az ott a plafonon?
- Az nem vegyület, az ott a kémiatanárnő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Iskolás
A tanító néni kérdezi az elsős Ferikétől:
- Ha a testvérednek van 3 almája, és te abból kettőt elveszel, akkor mi lesz az eredmény?
- Bunyó.
- Ha a testvérednek van 3 almája, és te abból kettőt elveszel, akkor mi lesz az eredmény?
- Bunyó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Iskolás
A villamosmérnöki karon vizsgázik elektromosságtanból egy hallgató, de nem tud semmit.
Azt mondja neki a professzor:
- Hogyha megmondja, hány villanykörte van a teremben, akkor átengedem.
A diák megszámolja és büszkén mondja...
- 15 db, professzor úr.
Mire a prof előhúz egyet a zsebéből:
- Sajnos, ebből pótvizsga lesz.
Következő héten jön vissza a diák és megint felajánlják neki a villanykörtés kegyelem kettest.
Megszámolja, 15 db égő van.
Azt mondja:
- 16 db van, professzor úr.
- Sajnálom, de én ma nem hoztam magammal.
- Az lehet, de a biztonság kedvéért én igen.
Azt mondja neki a professzor:
- Hogyha megmondja, hány villanykörte van a teremben, akkor átengedem.
A diák megszámolja és büszkén mondja...
- 15 db, professzor úr.
Mire a prof előhúz egyet a zsebéből:
- Sajnos, ebből pótvizsga lesz.
Következő héten jön vissza a diák és megint felajánlják neki a villanykörtés kegyelem kettest.
Megszámolja, 15 db égő van.
Azt mondja:
- 16 db van, professzor úr.
- Sajnálom, de én ma nem hoztam magammal.
- Az lehet, de a biztonság kedvéért én igen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
top10 vicc a kategóriában