Pistike
A tanár nincs megelégedve az elsős osztály szellemi színvonalával, ezért gúnyosan így szól hozzájuk:
- Aki idiótának érzi magát, az álljon fel!
Nagy csend, az egész osztály ülve marad. Egyszer csak Pistike óvatosan feláll.
- Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár gúnyosan.
- Hogy őszinte legyek nem, de nem bírtam már nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.
- Aki idiótának érzi magát, az álljon fel!
Nagy csend, az egész osztály ülve marad. Egyszer csak Pistike óvatosan feláll.
- Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár gúnyosan.
- Hogy őszinte legyek nem, de nem bírtam már nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Pistike
- Gyerekek, ki tud nekem mondani egy nálunk ritka állatot?
Pistike jelentkezik.
- Zsiráf.
- De hiszen nálunk nincs is zsiráf.
- Na, hát ennyire ritka állat.
Pistike jelentkezik.
- Zsiráf.
- De hiszen nálunk nincs is zsiráf.
- Na, hát ennyire ritka állat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Pistike
Pistike bemegy a gyógyszertárba:
- Csókolom, kérek egy doboz fájdalomcsillapítót!
- Hol fáj, kisfiam? - kérdezi tőle a gyógyszerész.
- Most még sehol, de ma kapom meg bizonyítványomat.
- Csókolom, kérek egy doboz fájdalomcsillapítót!
- Hol fáj, kisfiam? - kérdezi tőle a gyógyszerész.
- Most még sehol, de ma kapom meg bizonyítványomat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Pistike
Pistike az apjának: - Apuci, tegnap rájöttem, hogy a Béla bácsinak miért van akkora pocakja.
Miért kisfiam?
Láttam amikor az anyu felfújja neki!
Miért kisfiam?
Láttam amikor az anyu felfújja neki!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Pistike
Gyerekek, milyen madarakat ismertek?
Andika:
- A sirály.
- Nagyszerű.
Gáborka:
- A veréb.
- Nagyszerű.
Pistike:
- A kerekes bagoly.
- Pistike, Pistike! Ilyen madár nincs is! - csodálkozik a vonzó, fiatal tanítónő.
- De igenis van, tessék csak eljönni hozzánk, majd mutatok egyet.
A tanítónéni kíváncsi lesz, elmegy Pistikéhez. Pistike bekiabál a szobába:
- Nagypapa, nagypapa, itt van az a csaj, akit ígértem neked! Képzeld el, még bugyi sincs rajta!
A nagypapa kiront a tolókocsival:
- Húúúú! Húúúú!
Andika:
- A sirály.
- Nagyszerű.
Gáborka:
- A veréb.
- Nagyszerű.
Pistike:
- A kerekes bagoly.
- Pistike, Pistike! Ilyen madár nincs is! - csodálkozik a vonzó, fiatal tanítónő.
- De igenis van, tessék csak eljönni hozzánk, majd mutatok egyet.
A tanítónéni kíváncsi lesz, elmegy Pistikéhez. Pistike bekiabál a szobába:
- Nagypapa, nagypapa, itt van az a csaj, akit ígértem neked! Képzeld el, még bugyi sincs rajta!
A nagypapa kiront a tolókocsival:
- Húúúú! Húúúú!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Pistike
Pistike becsenget a szomszédhoz:
- Csókolom, szedhetek a kertből gilisztát? Majd hozok érte cserébe halat.
- És mi van akkor, ha nem fogsz halat?
- Akkor visszahozom a gilisztát.
- Csókolom, szedhetek a kertből gilisztát? Majd hozok érte cserébe halat.
- És mi van akkor, ha nem fogsz halat?
- Akkor visszahozom a gilisztát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Pistike
Pistike ujjongva szalad az anyukájához:
- Anya, kaptam az iskolában 2 pirosat meg 1 feketét.
- Jól, van, kisfiam megjutalmazlak, itt egy százas.
Pistike fut az apukájához is.
- Apa, kaptam az iskolában 2 pirosat, meg 1 feketét.
- Jól van, ügyes vagy. Itt egy százas.
Fut a nagyihoz is.
- Nagyi, kaptam az iskolában 2 pirosat meg 1 feketét.
- Ügyes vagy, itt egy ötvenes. De mondd csak, miért kaptad a feketét?
- Mert beírtam magamnak 2 pirosat...
- Anya, kaptam az iskolában 2 pirosat meg 1 feketét.
- Jól, van, kisfiam megjutalmazlak, itt egy százas.
Pistike fut az apukájához is.
- Apa, kaptam az iskolában 2 pirosat, meg 1 feketét.
- Jól van, ügyes vagy. Itt egy százas.
Fut a nagyihoz is.
- Nagyi, kaptam az iskolában 2 pirosat meg 1 feketét.
- Ügyes vagy, itt egy ötvenes. De mondd csak, miért kaptad a feketét?
- Mert beírtam magamnak 2 pirosat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Pistike
Pistike otthon gyakorol a hegedűn. Megkérdezi a bátyjától:
- Szerinted jól játszom?
- A rádióban kellene szerepelned. - feleli a tesó.
- Tényleg? Annyira tetszik a zeném?
- Nem, hanem akkor ki tudnálak kapcsolni!
- Szerinted jól játszom?
- A rádióban kellene szerepelned. - feleli a tesó.
- Tényleg? Annyira tetszik a zeném?
- Nem, hanem akkor ki tudnálak kapcsolni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Pistike
Pistike egy súlyos ládákkal megrakott talicskát próbál az utcán tolni, de nem megy neki a dolog.
Egy arra járó jól öltözött úr megsajnálja, átveszi a talicskát és teljes erejéből tolni kezdi.
Így mennek egy jó fél órán át, míg végre Pistike egy ház előtt köszönetet mond.
A jószívű segítő lihegve méltatlankodik:
- Disznóság ilyen nagy terhet egy gyerekre bízni!
Hát nem mondtad apádnak, hogy egyedül ezt nem bírod eltolni?!
- De mondtam, de ő azt felelte, hogy "Indulj csak el, majd csak akad egy marha, aki segít...
Egy arra járó jól öltözött úr megsajnálja, átveszi a talicskát és teljes erejéből tolni kezdi.
Így mennek egy jó fél órán át, míg végre Pistike egy ház előtt köszönetet mond.
A jószívű segítő lihegve méltatlankodik:
- Disznóság ilyen nagy terhet egy gyerekre bízni!
Hát nem mondtad apádnak, hogy egyedül ezt nem bírod eltolni?!
- De mondtam, de ő azt felelte, hogy "Indulj csak el, majd csak akad egy marha, aki segít...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Pistike
A 4 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19