Pistike
Pistike egyest kap az iskolában, és nem mer hazamenni. Megkéri a tanító nénit, hogy hadd alhasson legalább egy éjszaka nála. A tanító néni haza is viszi, de amikor a díványon akar ágyat vetni, Pistike így szól:
- De tanító néni, én anyukámmal szoktam aludni. Nem alhatnék a tanító nénivel?
A tanító néni beleegyezik. Mikor lefekszenek, Pistike így szól:
- Tanító néni, én úgy szoktam anyukámmal aludni, hogy bedugom a kisujjam a köldökébe. Meg tetszik engedni, hogy itt is ezt tegyem?
A tanító néni gondolkodik, majd végül enged. Pár perc múlva azonban megszólal:
- De Pistike, az nekem nem a köldököm!
- Nekem sem a kisujjam!
- De tanító néni, én anyukámmal szoktam aludni. Nem alhatnék a tanító nénivel?
A tanító néni beleegyezik. Mikor lefekszenek, Pistike így szól:
- Tanító néni, én úgy szoktam anyukámmal aludni, hogy bedugom a kisujjam a köldökébe. Meg tetszik engedni, hogy itt is ezt tegyem?
A tanító néni gondolkodik, majd végül enged. Pár perc múlva azonban megszólal:
- De Pistike, az nekem nem a köldököm!
- Nekem sem a kisujjam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Pistike
Az iskolában a tanító néni így szól Pistikéhez:
- Pistike, ha anyukádnak van 3 almája, és hétfelé kell osztania, mit csinál?
- Kompótot!
- Pistike, ha anyukádnak van 3 almája, és hétfelé kell osztania, mit csinál?
- Kompótot!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Pistike
Pistike kérdezi a tanár nénit:
- Tanárnő, hogy esik visszafelé az eső?
- Hogy kérdezhetsz ilyen butaságot?!
- Csak azért mert anya mondta, hogy vegyem föl a kabátot, mert lehet, hogy visszafelé esni fog az eső.
- Tanárnő, hogy esik visszafelé az eső?
- Hogy kérdezhetsz ilyen butaságot?!
- Csak azért mert anya mondta, hogy vegyem föl a kabátot, mert lehet, hogy visszafelé esni fog az eső.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Pistike
Pistike, meg tudod nekem mondani, hogy melyik madárnak nincs fészke? - kérdi a tanár.
- A kakukknak!
- És miért?
- Mert beköltözött a faliórába...
- A kakukknak!
- És miért?
- Mert beköltözött a faliórába...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Pistike
A fiatal tanárnő kérdi a gyerekeket, hogy milyen madarakat ismernek.
- Sirály, veréb...
Mire Pistike:
- Kerekes bagoly.
Erre a tanárnő:
- Kerekes bagoly? Olyan nincs.
- De van! Tessék átjönni holnap este hozzánk vacsorára és megmutatom.
Másnap a csinos tanárnő át is megy.
- Szia Pistike! Na, lássuk hol az a kerekes bagoly?
- Mindjárt hívom - bekiabál a szomszéd szobába.- Nagypapa gyere, itt van az a csaj, akit ígértem neked. Képzeld, még bugyi sincs rajta!
Kigurul a nagypapa tolószékben ülve:
- Húúú, húúú!
- Sirály, veréb...
Mire Pistike:
- Kerekes bagoly.
Erre a tanárnő:
- Kerekes bagoly? Olyan nincs.
- De van! Tessék átjönni holnap este hozzánk vacsorára és megmutatom.
Másnap a csinos tanárnő át is megy.
- Szia Pistike! Na, lássuk hol az a kerekes bagoly?
- Mindjárt hívom - bekiabál a szomszéd szobába.- Nagypapa gyere, itt van az a csaj, akit ígértem neked. Képzeld, még bugyi sincs rajta!
Kigurul a nagypapa tolószékben ülve:
- Húúú, húúú!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Pistike
Szexuális felvilágosító óra van az iskolában.
Pistike jelentkezik.
- Jól átgondoltad mit akarsz kérdezni?
- Igen, azt szeretném kérdezni, hogy aki volt már nővel az mehet focizni?
Pistike jelentkezik.
- Jól átgondoltad mit akarsz kérdezni?
- Igen, azt szeretném kérdezni, hogy aki volt már nővel az mehet focizni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Pistike
Pistikét leküldi az anyja a zöldségeshez. Amikor odaér, az eladó megkérdezi:
- Mit szeretnél venni?
Előszedi a gyerek a kis cetliét és hadarva felolvassa:
"Fél kiló hagyma, egy kiló krumpli, egy kiló paprika, és vigyázz, hogy a vén csaló ne nyomja le az ujjával a mérleget!"
- Mit szeretnél venni?
Előszedi a gyerek a kis cetliét és hadarva felolvassa:
"Fél kiló hagyma, egy kiló krumpli, egy kiló paprika, és vigyázz, hogy a vén csaló ne nyomja le az ujjával a mérleget!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Pistike
- Pistike, mutasd szépen a nyelved! - kéri az orvos.
- Nem mutatom!
- De, hát miért nem?
- Mert tegnap a tanítónéninek már megmutattam, és jól megvert érte.
- Nem mutatom!
- De, hát miért nem?
- Mert tegnap a tanítónéninek már megmutattam, és jól megvert érte.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Pistike
A 4 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Pistike
Az iskolában a tanárnéni kérdezi a gyerekektől, hogy mit nem szabad a szájukba venni?
A gyerekek sorba jelentkeznek:
- Például a radírt. - mondja Gáborka.
- A ceruzát. - mondja Tomika.
- Az égő villanykörtét! - mondja Pistike.
- Hát ezt miből gondolod?
- Abból, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be.
A gyerekek sorba jelentkeznek:
- Például a radírt. - mondja Gáborka.
- A ceruzát. - mondja Tomika.
- Az égő villanykörtét! - mondja Pistike.
- Hát ezt miből gondolod?
- Abból, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32