Börtön
Gazsit kérdezik a cellatársai:
- Téged miért ítéltek el?
- Kutatásért.
- Igen?!És mit kutattál?
- A munkásszállón a szekrényeket!
- Téged miért ítéltek el?
- Kutatásért.
- Igen?!És mit kutattál?
- A munkásszállón a szekrényeket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Börtön
A nehézfiúk cellájába egy új tagot raknak, aki megölte az anyósát.
Az "öregek" faggatni kezdik, hogy hogyan csinálta ki a mamát.
- Csak azt tettem, amire a feleségem megkért. Eljött hozzánk látogatóba a mama, de a feleségemnek délután el kellette mennie otthonról.
Azt mondta nekem: "Drágám, anyám egy kicsit lefeküdt aludni, nagyon fáradt. Kérlek, ne ébreszd fel, ha légy szállna rá, üsd agyon!"
Az "öregek" faggatni kezdik, hogy hogyan csinálta ki a mamát.
- Csak azt tettem, amire a feleségem megkért. Eljött hozzánk látogatóba a mama, de a feleségemnek délután el kellette mennie otthonról.
Azt mondta nekem: "Drágám, anyám egy kicsit lefeküdt aludni, nagyon fáradt. Kérlek, ne ébreszd fel, ha légy szállna rá, üsd agyon!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Börtön
A börtönben az egyik elítélt megkérdi a másiktól:
- Téged mi juttatott ide?
- A konkurencia. Ugyanolyan bankjegyeket nyomtattam, mint az állam.
- Téged mi juttatott ide?
- A konkurencia. Ugyanolyan bankjegyeket nyomtattam, mint az állam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,60
Börtön
Bemegy egy nő a börtönigazgatóhoz:
- Elnézést uram, de azt szeretném kérni, hogy a férjemnek adjanak valami könnyebb munkát!
- Asszonyom, még ennél is könnyebbet? A zacskóragasztás nem elég könnyű?
- Zacskót ragaszt? Érdekes, nekem azt mondta, hogy alagutat ás...
- Elnézést uram, de azt szeretném kérni, hogy a férjemnek adjanak valami könnyebb munkát!
- Asszonyom, még ennél is könnyebbet? A zacskóragasztás nem elég könnyű?
- Zacskót ragaszt? Érdekes, nekem azt mondta, hogy alagutat ás...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Börtön
Két rab a börtön padlásán próbál szökni.
A tetőre kijutva az egyik meglök egy cserepet. A zajra felfigyel egy közelben járkáló őr, és felkiált:
- Ki jár ott?
Mire a szökevény élethűen elnyávogja magát.
Az őr megnyugszik, de ekkor a másik rab lába koppan a cserépen.
- Ki az ott? - kérdi ismét az őr.
- A másik macska - válaszol a rab.
A tetőre kijutva az egyik meglök egy cserepet. A zajra felfigyel egy közelben járkáló őr, és felkiált:
- Ki jár ott?
Mire a szökevény élethűen elnyávogja magát.
Az őr megnyugszik, de ekkor a másik rab lába koppan a cserépen.
- Ki az ott? - kérdi ismét az őr.
- A másik macska - válaszol a rab.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,49
Börtön
- Foglár, hogy szökhetett meg a 22-es fogoly?!
- Kulcsa volt, igazgató úr.
- Hol lopta?
- Nem lopta, tisztességesen nyerte, kártyán!
- Kulcsa volt, igazgató úr.
- Hol lopta?
- Nem lopta, tisztességesen nyerte, kártyán!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Börtön
Látogatáskor az asszony halkan kérdi a börtönben ülő férjétől:
- Rendben van minden a kis reszelővel, amit a kenyérbe rejtettem neked?
- Igen, ma délután operálnak - válaszolja a férj.
- Rendben van minden a kis reszelővel, amit a kenyérbe rejtettem neked?
- Igen, ma délután operálnak - válaszolja a férj.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,60
Börtön
Új foglyot vezetnek be a zárkába. A cellatársa rögtön megkérdi tőle:
- Mennyit kapott?
- Húsz évet.
- Miért?
- Egy tyúkért...
- Egy tyúkért húsz év?
- Igen, mert az a lökött tyúk addig kapirgált a kertben, míg kikaparta az anyósomat...
- Mennyit kapott?
- Húsz évet.
- Miért?
- Egy tyúkért...
- Egy tyúkért húsz év?
- Igen, mert az a lökött tyúk addig kapirgált a kertben, míg kikaparta az anyósomat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Börtön
- Mesélj, te miért ülsz?
- Találtam éjjel az utcán egy rendszámtáblát, és hazavittem.
- Egy rendszám miatt elítéltek?
- Igen, mert rá volt szerelve egy BMW.
- Találtam éjjel az utcán egy rendszámtáblát, és hazavittem.
- Egy rendszám miatt elítéltek?
- Igen, mert rá volt szerelve egy BMW.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Börtön
A nehézfiúk cellájába új tagot kaszliznak, aki megölte az anyósát.
Az "öregek" faggatni kezdik, hogy hogyan csinálta ki a mamát.
- Csak azt tettem, amire a feleségem megkért.
Egy nap eljött hozzánk látogatóba a mama, de a feleségemnek délután el kellette mennie otthonról.
Azt mondta nekem: "Drágám, anyu egy kicsit lefeküdt aludni, nagyon fáradt. Kérlek, ne ébreszd fel, ha légy szállna rá, üsd agyon!"
Az "öregek" faggatni kezdik, hogy hogyan csinálta ki a mamát.
- Csak azt tettem, amire a feleségem megkért.
Egy nap eljött hozzánk látogatóba a mama, de a feleségemnek délután el kellette mennie otthonról.
Azt mondta nekem: "Drágám, anyu egy kicsit lefeküdt aludni, nagyon fáradt. Kérlek, ne ébreszd fel, ha légy szállna rá, üsd agyon!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24