Iskolás
A tanár megkérdezi az egyik kislány anyjától:
- Mondja hölgyem, honnan örökölte a kislánya azt a hatalmas tudásszomját?
- A tudást tőlem, a szomját az apjától!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Iskolás
- Miről volt híres Kolumbusz?
- kérdi a tanár Pistikét.
- Arról, hogy vízum nélkül ment ki Amerikába!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,61
Iskolás
Anya! Borzasztóan fáj a torkom, meg a hasam is!
- Ó, te szegény gyerek! Miből is írtok dolgozatot ma?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Iskolás
Gyerek:
- Anya! Azzal csúfolnak az iskolában, hogy túl nagyok a fogaim.
Anya:
- Dehogy, kisfiam! Csak ne beszélj annyit, mert összekarcolod a parkettát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,5
Iskolás
A tanárnő figyelmezteti a diákokat:
- El ne mulasszátok 21:30-kor a holdfogyatkozást!
A hátsó padból megszólal egy hang:
- Melyik csatornán lesz?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Iskolás
A tanító bácsi kérdezi Tivadartól, hogy milyen égtájak vannak?
- Észak, kelet, dél, ...
- És mi van dél után?
- Délután átjön a Gézu gombfocizni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Iskolás
Két kémiaprofesszor találkozik:
- Szia! Hát veled meg mi újság?
- Jaj, ne is kérdezd! Tegnap éjjel valaki betört a kémialaboromba. Most képzeld el! Egyszerűen nem találok savakat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Iskolás
Az egyszeri egyetemista rosszul érezte magát és elhatározta, hogy a vizsgaidőszak előtt már 2 hónappal elkezd tanulni. Megszólal az intuíció:
- Ne tanulj, még ráérsz!
Eltelik 1 hónap.
- Ne tanulj, még ráérsz!
Már csak egy hét van hátra.
- Ne tanulj, még ráérsz!
A vizsga reggelén:
- Ne tanulj, úgyis átmész!
A vizsgaterem bejáratánál:
- Ne menj be, még ráérsz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,42
Iskolás
Tanár: Van házid?
Diák: Van. Töltsek?
Tanár: Órát szeretnék tartani!
Diák: Levegyem a falról?
Tanár: Szeretném látni anyukádat!
Diák: Hozzak róla fényképet?
Tanár: Kiváglak az óráról!
Diák: Ollót adjak?
Tanár: Az iskolába dolgozni kell!
Diák: Akkor hol van a fizetésünk?
Tanár: Húzz le az igazgatóiba!
Diák: Van köteled?
Tanár: Kibaszlak az iskolából!

Diák: Mi van már molesztálunk is?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Iskolás
Viktorka hazajön a színjátszó szakkörből, és lelkesen meséli az apjának:
- Apa, az iskolai színdarabban én kaptam meg a házasember szerepét.
- Akkor menj vissza fiam, és kérj egy olyan szerepet, amihez szöveg is van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0