Aranyköpés
1. Felhasználó: "Az Entert ütni kell vagy írni?"

2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"

3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."

4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"

5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."



Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Aranyköpés
Oktató : 30-as övezet, jobbkéz-szabály. A tanuló nem ad elsőbbséget, lefékezek, majd tájékoztatom, hogy elsőbbséget kellett volna adnia.
Tanuló: Szombaton is?

--------------------------------------------------------------------

- Tanuló: Ha zöld lesz, akkor mi is elinduljunk?
Oktató: Dehogyis, várjuk meg, hátha van még egy 4. szín is.

--------------------------------------------------------------------

- Tanuló: Ezt most nem értem, ha jobbra kanyarodok, miért indul be az ablaktörlő? Valamivel össze van kötve?
Oktató: Az a baj, hogy Te az ablaktörlővel szoktál jobbra indexelni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Aranyköpés
1. Annyit olvastam az alkohol és a dohányzás káros hatásáról, hogy elhatároztam, abbahagyom az olvasást!

2. A szenilitásban az a jó, hogy saját magad elől dughatod el a karácsonyi ajándékot.

3. Akkor van mindenki a helyén, ha a férj kocsit vezet, a feleség háztartást, az anyós meg áramot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Aranyköpés
1. Egy kapcsolat kezdete: én is téged.
Egy kapcsolat vége: te is az enyémet.

2. Az igaz, hogy sok ember hal meg a világon az alkohol miatt, de sokkal többen születnek miatta!

3. Szörnyű álmom volt ! Azt álmodtam, hogy Magyarország fele lakatlan, a másik fele pedig Lakatos.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Aranyköpés
Egy kubai iskolában történelem órán híres külföldi emberekről tanulnak a gyerekek.
- Miről volt híres Kolombusz Kristóf? - kérdi a tanárnő.
- Vízum nélkül jutott el Amerikába...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Aranyköpés
- Drága, van önöknél szexvonal?
- Sajnos ilyen szolgáltatást mi, jelenleg nem nyújtunk.
- Azért kérdem, mert a barátnőm telefonja is az én nevemen van, és az a gond, hogy az én címemre jönnek az ő számlái is. Meg lehetne oldani, hogy azok más címre menjenek?
- Sajnos ez egyelőre nem megoldható. Komoly gondot okoz ez Önnek?
- Hááát, eléggé, ugyanis nős vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Aranyköpés
1. Ha csinálod, és nem élvezed, az már munka.

2. Nem vagyok hülye,csak néha spórolok az eszemmel.

3. Az egyedüllét kettesben a legélvezetesebb.

4. Melyik a rosszabb?
- Ha kapsz egy sms-t ezzekkel a szavakkal : Szakítok veled!
- vagy ha utána jön még egy : bocsi szerelmem, nem neked akartam !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,40
Aranyköpés
1. Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet.

2. Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon.

3. Hajléktalanok jelmondata: "Kukából nem lesz szalonna."

4. Esze semmi, dugd meg jól!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,44
Aranyköpés
1. Harcoljunk együtt az üvegházhatás ellen! Pukizzunk nejlonzacskóba.

2. Én sosem verem a kutyámat.Ha meg akarom büntetni, akkor szájkosarat teszek rá és bezárom egy napra a kolbászok közé.

3. Mindenhol jó, de a legolcsóbb otthon.

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Aranyköpés
‎- Nem iszom, nem dohányzom, minden reggel pontosan hatkor kelek, este pontosan tízkor fekszem. A feleségemhez száz százalékig hű vagyok.

De mindez meg fog változni. Csak kerüljek ki a börtönből:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38