Aranyköpés
Oktató : 30-as övezet, jobbkéz-szabály. A tanuló nem ad elsőbbséget, lefékezek, majd tájékoztatom, hogy elsőbbséget kellett volna adnia.
Tanuló: Szombaton is?
--------------------------------------------------------------------
- Tanuló: Ha zöld lesz, akkor mi is elinduljunk?
Oktató: Dehogyis, várjuk meg, hátha van még egy 4. szín is.
--------------------------------------------------------------------
- Tanuló: Ezt most nem értem, ha jobbra kanyarodok, miért indul be az ablaktörlő? Valamivel össze van kötve?
Oktató: Az a baj, hogy Te az ablaktörlővel szoktál jobbra indexelni.
Tanuló: Szombaton is?
--------------------------------------------------------------------
- Tanuló: Ha zöld lesz, akkor mi is elinduljunk?
Oktató: Dehogyis, várjuk meg, hátha van még egy 4. szín is.
--------------------------------------------------------------------
- Tanuló: Ezt most nem értem, ha jobbra kanyarodok, miért indul be az ablaktörlő? Valamivel össze van kötve?
Oktató: Az a baj, hogy Te az ablaktörlővel szoktál jobbra indexelni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Aranyköpés
1.Átugrom 5 percre a szomszédba, keverd meg félóránként a levest.
2. Nekem nem kell életbiztosítás. Azt akarom, hogy tényleg mindenki szomorú legyen, amikor meghalok.
3. Dédanyám olyan öreg volt szegény, hogy mikor rászóltam, viselkedjen a korához illően, meghalt.
4. Eddig hülye voltam, de most vettem egy 360 fokos fordulatot.
2. Nekem nem kell életbiztosítás. Azt akarom, hogy tényleg mindenki szomorú legyen, amikor meghalok.
3. Dédanyám olyan öreg volt szegény, hogy mikor rászóltam, viselkedjen a korához illően, meghalt.
4. Eddig hülye voltam, de most vettem egy 360 fokos fordulatot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Aranyköpés
- Drága, van önöknél szexvonal?
- Sajnos ilyen szolgáltatást mi, jelenleg nem nyújtunk.
- Azért kérdem, mert a barátnőm telefonja is az én nevemen van, és az a gond, hogy az én címemre jönnek az ő számlái is. Meg lehetne oldani, hogy azok más címre menjenek?
- Sajnos ez egyelőre nem megoldható. Komoly gondot okoz ez Önnek?
- Hááát, eléggé, ugyanis nős vagyok!
- Sajnos ilyen szolgáltatást mi, jelenleg nem nyújtunk.
- Azért kérdem, mert a barátnőm telefonja is az én nevemen van, és az a gond, hogy az én címemre jönnek az ő számlái is. Meg lehetne oldani, hogy azok más címre menjenek?
- Sajnos ez egyelőre nem megoldható. Komoly gondot okoz ez Önnek?
- Hááát, eléggé, ugyanis nős vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Aranyköpés
1. Az összes pénzt nem tudod megkeresni, de elinni igen.
2. A szegénység nem szégyen, de nekem már kurvára elegem van belőle!
3. Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét és, mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!
4. Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt hogy elvehesse a szüzet.Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni.
5. A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk.
6. Ne aggódj az egészséged miatt, elmúlik.
7. A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
8. A depis az az ember, aki virágillatot érezve körülnéz, hol a koporsó.
2. A szegénység nem szégyen, de nekem már kurvára elegem van belőle!
3. Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét és, mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!
4. Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt hogy elvehesse a szüzet.Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni.
5. A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk.
6. Ne aggódj az egészséged miatt, elmúlik.
7. A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
8. A depis az az ember, aki virágillatot érezve körülnéz, hol a koporsó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Aranyköpés
1. Egy kapcsolat kezdete: én is téged.
Egy kapcsolat vége: te is az enyémet.
2. Az igaz, hogy sok ember hal meg a világon az alkohol miatt, de sokkal többen születnek miatta!
3. Szörnyű álmom volt ! Azt álmodtam, hogy Magyarország fele lakatlan, a másik fele pedig Lakatos.
Egy kapcsolat vége: te is az enyémet.
2. Az igaz, hogy sok ember hal meg a világon az alkohol miatt, de sokkal többen születnek miatta!
3. Szörnyű álmom volt ! Azt álmodtam, hogy Magyarország fele lakatlan, a másik fele pedig Lakatos.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Aranyköpés
1. Felhasználó: "Az Entert ütni kell vagy írni?"
2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"
3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."
4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"
5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."
2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"
3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."
4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"
5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Aranyköpés
Középkorú akkor lesz az ember, amikor két kísértés közül annak enged, ami után este kilencre már hazaérhet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Aranyköpés
A Facebook olyan, mint a hűtőszekrény. 15 percenként kinyitogatod, és mindig ugyanaz van benne.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Aranyköpés
Addig igyál, amíg már szépnek tűnik, de még nem akarod elvenni feleségül!
A nyúl az egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét!
Mindig a főnök végzi a feladat oroszlánrészét: üvölt.
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság az ébresztőóra.
A nyúl az egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét!
Mindig a főnök végzi a feladat oroszlánrészét: üvölt.
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság az ébresztőóra.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Aranyköpés
- Nem iszom, nem dohányzom, minden reggel pontosan hatkor kelek, este pontosan tízkor fekszem. A feleségemhez száz százalékig hű vagyok.
De mindez meg fog változni. Csak kerüljek ki a börtönből:D:D
De mindez meg fog változni. Csak kerüljek ki a börtönből:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38