Aranyköpés
- Nem tudom, ki találta ki ezt az életkori határt... Egy 30 éves ugyanúgy meghalhat, mint egy 66 éves...
A halál nem válogat!
- Lakásvásárlásra szeretnénk hitelt.
- Mekkora összeget szeretnének?
- 30 milió Ft-ot.
- Mekkora értékű lenne a megvásárolni kívánt ingatlan?
- Kb. 20 millió Ft.
- Nekem 100 ezer Ft-ra lenne szükségem.
- A felvehető minimális hitelösszeg 300 ezer Ft.
- Akkor nézzünk mondjuk 4 millió Ft-ot.
A halál nem válogat!
- Lakásvásárlásra szeretnénk hitelt.
- Mekkora összeget szeretnének?
- 30 milió Ft-ot.
- Mekkora értékű lenne a megvásárolni kívánt ingatlan?
- Kb. 20 millió Ft.
- Nekem 100 ezer Ft-ra lenne szükségem.
- A felvehető minimális hitelösszeg 300 ezer Ft.
- Akkor nézzünk mondjuk 4 millió Ft-ot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Aranyköpés
Addig igyál, amíg már szépnek tűnik, de még nem akarod elvenni feleségül!
A nyúl az egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét!
Mindig a főnök végzi a feladat oroszlánrészét: üvölt.
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság az ébresztőóra.
A nyúl az egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét!
Mindig a főnök végzi a feladat oroszlánrészét: üvölt.
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság az ébresztőóra.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Aranyköpés
A Facebook olyan, mint a hűtőszekrény. 15 percenként kinyitogatod, és mindig ugyanaz van benne.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Aranyköpés
Üf.: Milyen hitel, amit reklámolnak?
Üi.: Legalább nettó hatvanezer jövedelem kell.
Üf.: Akkor akinek kevesebb van, az nem is kap?
Üi.: Ha a férje igényli az összeget, Önt is be kell vonni, mint adóstárs.
Üf.: Na! És miért?
Üi.: Mert Önök vagyonközösséget alkotnak, és jogilag így van előírva.
Üf.: Nahát! Amikor én kocsit vettem hitelbe másfélmillióért, azt se kérdezték, van-e kutyám, macskám!
Üi.: Ezt mi sem kérdeztük.
Üi.: Van valami fennálló hitelkerete, illetve hiteltörlesztése?
Üf.: Ez most magnóra megy?
Üi.: Legalább nettó hatvanezer jövedelem kell.
Üf.: Akkor akinek kevesebb van, az nem is kap?
Üi.: Ha a férje igényli az összeget, Önt is be kell vonni, mint adóstárs.
Üf.: Na! És miért?
Üi.: Mert Önök vagyonközösséget alkotnak, és jogilag így van előírva.
Üf.: Nahát! Amikor én kocsit vettem hitelbe másfélmillióért, azt se kérdezték, van-e kutyám, macskám!
Üi.: Ezt mi sem kérdeztük.
Üi.: Van valami fennálló hitelkerete, illetve hiteltörlesztése?
Üf.: Ez most magnóra megy?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Aranyköpés
1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.
2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.
3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.
4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!
5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.
6. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön előtt haladó autót, aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.
7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 9.000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt 20 percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.
8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.
3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.
4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!
5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.
6. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön előtt haladó autót, aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.
7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 9.000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt 20 percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.
8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Aranyköpés
1. Felhasználó: "Az Entert ütni kell vagy írni?"
2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"
3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."
4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"
5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."
2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"
3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."
4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"
5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Aranyköpés
Üi.: Egyedül vagy adóstárssal igényelné?
Üf.: Egyedül a férjemmel.
Üf.: És milyen dokumentumokat kell elküldeni?
Üi.: A személyi igazolvány első négy oldalát.
Üf.: Tépjem ki a személyimből az első négy oldalt?
Üi.: Minimum nettó hatvanezer kell.
Üf.: Úúú, tudtam, hogy itt bukok el!
Üf.: Egyedül a férjemmel.
Üf.: És milyen dokumentumokat kell elküldeni?
Üi.: A személyi igazolvány első négy oldalát.
Üf.: Tépjem ki a személyimből az első négy oldalt?
Üi.: Minimum nettó hatvanezer kell.
Üf.: Úúú, tudtam, hogy itt bukok el!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Aranyköpés
Középkorú akkor lesz az ember, amikor két kísértés közül annak enged, ami után este kilencre már hazaérhet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Aranyköpés
1. Harcoljunk együtt az üvegházhatás ellen! Pukizzunk nejlonzacskóba.
2. Én sosem verem a kutyámat.Ha meg akarom büntetni, akkor szájkosarat teszek rá és bezárom egy napra a kolbászok közé.
3. Mindenhol jó, de a legolcsóbb otthon.
2. Én sosem verem a kutyámat.Ha meg akarom büntetni, akkor szájkosarat teszek rá és bezárom egy napra a kolbászok közé.
3. Mindenhol jó, de a legolcsóbb otthon.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Aranyköpés
1. Ha csinálod, és nem élvezed, az már munka.
2. Nem vagyok hülye,csak néha spórolok az eszemmel.
3. Az egyedüllét kettesben a legélvezetesebb.
4. Melyik a rosszabb?
- Ha kapsz egy sms-t ezzekkel a szavakkal : Szakítok veled!
- vagy ha utána jön még egy : bocsi szerelmem, nem neked akartam !
2. Nem vagyok hülye,csak néha spórolok az eszemmel.
3. Az egyedüllét kettesben a legélvezetesebb.
4. Melyik a rosszabb?
- Ha kapsz egy sms-t ezzekkel a szavakkal : Szakítok veled!
- vagy ha utána jön még egy : bocsi szerelmem, nem neked akartam !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,40