Fárasztó
Egyik nap a király megparancsolja a szolgájának, hogy terítsen a kastély másik oldalán, mire a szolga kérdezi:
- Miért eszik ott? Azért, mert a fogorvosom azt mondta, hogy egyek a másik oldalon!
- Miért eszik ott? Azért, mert a fogorvosom azt mondta, hogy egyek a másik oldalon!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,43
Fárasztó
Felirat egy szerviz bejárati ajtaján:
"Bármit megjavítunk! (Kérjük, hogy kopogjon hangosan, mert a csengő nem működik!)"
"Bármit megjavítunk! (Kérjük, hogy kopogjon hangosan, mert a csengő nem működik!)"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Fárasztó
A sivatag közepén állsz, a zsebedben egy alma, de be van varrva, és jön veled szembe egy oroszlán.
Mit teszel? Vársz-vársz türelmesen, a türelem rózsát terem. Letéped a rózsát, felszakítod vele a zsebedet és az almát eldobod. Az alma nem esik messze a fájától. Fölmászol a fára, ezzel lóvá tetted az oroszlánt, ezután kilovagolhatsz vele a sivatagból.
Mit teszel? Vársz-vársz türelmesen, a türelem rózsát terem. Letéped a rózsát, felszakítod vele a zsebedet és az almát eldobod. Az alma nem esik messze a fájától. Fölmászol a fára, ezzel lóvá tetted az oroszlánt, ezután kilovagolhatsz vele a sivatagból.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,45
Fárasztó
A mély hangú ejtőernyős első ugrására készül, már mindenki kiugrott, ő marad utoljára.
- Ugorjon, maga következik, szól az oktató.
- Én nem ugrok, dörmögi mély hangon az ejtőernyős.
- Ugorjon már, látja, hogy mindenki más már kiugrott!
- Én nem ugrok! - jön a dörmögő válasz.
Addig-addig míg az oktató végül segítségül hívja a pilótát, hogy segítsen már kidobni a makacs mély hangú ejtőernyőst.
Összeakaszkodnak hárman, nagy dulakodás, végre kirepül a célszemély az ajtón.
Az oktató megtörli a homlokát és így szól:
- Hát barátom, ezt piszok nehéz volt kidobni...
- Szerintem is - érkezik kicsit távolabbról a dörmögő válasz...
- Ugorjon, maga következik, szól az oktató.
- Én nem ugrok, dörmögi mély hangon az ejtőernyős.
- Ugorjon már, látja, hogy mindenki más már kiugrott!
- Én nem ugrok! - jön a dörmögő válasz.
Addig-addig míg az oktató végül segítségül hívja a pilótát, hogy segítsen már kidobni a makacs mély hangú ejtőernyőst.
Összeakaszkodnak hárman, nagy dulakodás, végre kirepül a célszemély az ajtón.
Az oktató megtörli a homlokát és így szól:
- Hát barátom, ezt piszok nehéz volt kidobni...
- Szerintem is - érkezik kicsit távolabbról a dörmögő válasz...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Fárasztó
Újra katolikus hetek a McDonald's-ban
Csokis shake: 350 Ft
Vaníliás shake: 300 Ft
Dicsértesshake: 200 Ft
Csokis shake: 350 Ft
Vaníliás shake: 300 Ft
Dicsértesshake: 200 Ft
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Fárasztó
- Hogy hívják a még nagyon fiatal péksüteményt?
- ???
- Embriós.
- ???
- Embriós.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Fárasztó
- Miért hátrafelé ugranak ki a búvárok a csónakból?
- Mert előre a csónak van!
- Mert előre a csónak van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Fárasztó
Egy német, egy orosz, meg egy magyar a mennybe kerülnek tíz évre.
Kívánhatnak valamit, ami tíz évig nem fog elfogyni nekik.
A német sört kíván, az orosz vodkát, a magyar meg cigarettát.
Tíz év múlva kijönnek, megszólal a német:
- Ez volt a legjobb sör amit eddig ittam...
Erre az orosz is dicséri a vodkáját.
Mire megszólal a magyar:
- Van tüzetek?
Kívánhatnak valamit, ami tíz évig nem fog elfogyni nekik.
A német sört kíván, az orosz vodkát, a magyar meg cigarettát.
Tíz év múlva kijönnek, megszólal a német:
- Ez volt a legjobb sör amit eddig ittam...
Erre az orosz is dicséri a vodkáját.
Mire megszólal a magyar:
- Van tüzetek?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,51
Fárasztó
A múltkor is bementem egy ajtón, amire az volt írva, hogy NŐK, de csak egy retyó volt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Fárasztó
- Hello, mikrohullámú sütőtök van?
- Béla, gyere már! Valami hülye mikrohullámú sütőtököt keres!
- Béla, gyere már! Valami hülye mikrohullámú sütőtököt keres!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19