Fárasztó
-Apa,öltözhetek sírnak a farsangon?
-Tavaly lánynak öltöztél ugye?
-Igen...miért?
-Fiam!Bolond aki sír egy lány után!
-Tavaly lánynak öltöztél ugye?
-Igen...miért?
-Fiam!Bolond aki sír egy lány után!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21
Fárasztó
Fiacskám, mi a neved?
Tóth, ipszilon nélkül.
De, hát a Tóthban nincs is ipszilon!
Nem ezt mondom én is?
Tóth, ipszilon nélkül.
De, hát a Tóthban nincs is ipszilon!
Nem ezt mondom én is?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Fárasztó
Végy egy csomag ropit, tedd egy fazékba, majd kezdd el főzni. Várd meg, amíg levet enged, majd tegyél rá egy polipot. Máris kész a Polipropilén.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Fárasztó
- Mit esznek a magyar kannibálok ?
- Papp Ritás krumplit.
- Papp Ritás krumplit.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Fárasztó
- Igazán büszke lehetek magamra. Már 70 éves is elmúltam és nincs egyetlen ősz hajszálam sem! - mondta nagypapa a tükör előtt állva, és végigsimította kopasz fejét...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Fárasztó
A szállodában Kovács, és egy angol úr vár a liftre.
Megérkezik a lift, természetesem az angol udvarias, és próbálja előre engedni Kovácsot.
Maga elé mutat és ezt mondja:
-If you please!
Kovács megörül, megragadja a mit sem sejtő angol kezét, jól megrázza, majd így szól:
- Ifjú Kovács!
Megérkezik a lift, természetesem az angol udvarias, és próbálja előre engedni Kovácsot.
Maga elé mutat és ezt mondja:
-If you please!
Kovács megörül, megragadja a mit sem sejtő angol kezét, jól megrázza, majd így szól:
- Ifjú Kovács!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Fárasztó
- Hogy hívják a még nagyon fiatal péksüteményt?
- ???
- Embriós.
- ???
- Embriós.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Fárasztó
1944. április 7.: Kiűztük az ellenséget az erdőből.
1944. április 8.: Az ellenség űzött ki az erdőből.
1944. április 9.: Az erdész mindenkit kizavart az erdőből!
1944. április 8.: Az ellenség űzött ki az erdőből.
1944. április 9.: Az erdész mindenkit kizavart az erdőből!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Fárasztó
Két zsíros kenyér sétál a sivatagba. Elszáguld mellettük egy harmadik.
Mire az első:
- Te, ez vajon hova siet ennyire?
- Hagyd, csak be van sózva...
Mire az első:
- Te, ez vajon hova siet ennyire?
- Hagyd, csak be van sózva...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,57
Fárasztó
- Képzeld, olvasok egy könyvet az antigravitációról!
- Na,és milyen?
- Egyszerűen nem tudom letenni...
- Na,és milyen?
- Egyszerűen nem tudom letenni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1