Fárasztó
Nagy Feró beszáll a liftbe.
-Első emelet? -kérdi a liftkezelő.
-Nem, Beatrice!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,36
Fárasztó
Nem az az égő, ha traktorral mész diszkóba, hanem az, ha elfelejted az ekét lekapcsolni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Fárasztó
A mély hangú ejtőernyős első ugrására készül, már mindenki kiugrott, ő marad utoljára.
- Ugorjon, maga következik, szól az oktató.
- Én nem ugrok, dörmögi mély hangon az ejtőernyős.
- Ugorjon már, látja, hogy mindenki más már kiugrott!
- Én nem ugrok! - jön a dörmögő válasz.
Addig-addig míg az oktató végül segítségül hívja a pilótát, hogy segítsen már kidobni a makacs mély hangú ejtőernyőst.
Összeakaszkodnak hárman, nagy dulakodás, végre kirepül a célszemély az ajtón.
Az oktató megtörli a homlokát és így szól:
- Hát barátom, ezt piszok nehéz volt kidobni...
- Szerintem is - érkezik kicsit távolabbról a dörmögő válasz...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Fárasztó
Köztudott tény, hogy a zsíros kenyér mindig a zsíros felével esik le a földre. És köztudott az is, hogy a macska mindig talpra érkezik. Tehát, ha egy macska hátára zsíros felével felfelé rákötözöl egy zsíros kenyeret, akkor egy paradoxon áll elő, a rendszer nem fog leesni, tehát lebeg, így kész az antigravitációs hajtómű.

De hogyan lehet irányítani ezt a rendszert?

Az szintén köztudott dolog, hogy a fehér ingek nagymértékben vonzódnak a tintapacákhoz. Na most, ha a zsíros-macska rendszerrel lebegtetett űrhajónk külső felét telerakjuk fehér ingekkel, akkor már csak a megfelelő haladási irányban ki kell lőnünk a tintát, és a fehér ingek egyből megindulnak a tinta felé.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Fárasztó
Anyu, vegyél nekem fagyit!
- Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak
szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak?
- Normálisan, mondd, hogy Józsi!


Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Fárasztó
- Kérem, meg tudna mondani, mennyi a pontos idő?
- Persze, fel van nekem ide írva. Nyolc óra van.
- Köszönöm. De ne haragudjon, mit mond, ha nem nyolc óra van?
- Azt, hogy nem tudom mennyi az idő.
- Aha. És honnan tudja azt, hogy nyolc óra van-e?
- Hát fel van nekem ide írva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Fárasztó
Mit csinál a rongybaba, ha elszakad az egyik keze?
- Benyúl a fiókba, és előveszi a takarékszövetkezet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Fárasztó
Hogy nevezzük azt az ízletes országot, amelyet körülhatárol az óceán?

Fincsi-szigetek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,93
Fárasztó
- 1200 Ft-ot mutat az óra, uram - mondja a sofőr.
- Az baj, ennyire nem számítottam...
Visszavinne 900 forintig? Akkor még egy százas borravalót is tudnék adni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,2
Fárasztó
- Pista bá, hogy legelnek ma a tehenek?
- A fehérek jól.
- És a barnák?
- Azok is.
- És mennyi tejet adnak?
- A fehérek sokat.
- És a barnák?
- Azok is.
De mondja Pista bá, mért mondja először a fehéreket és a barnákat csak utána?
- Mert a fehérek az enyémek.
- És a barnák?
- Azok is.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89