Kocsma
Egy nagyon részeg fickó kilép a kocsma ajtaján és leül a járdára. Arra megy a rendőr:
- Ember, maga meg mit csinál itt?
- Hát, gondoltam ha már így mozog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
- Ember, maga meg mit csinál itt?
- Hát, gondoltam ha már így mozog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Kocsma
Egy házaspár üldögél a presszóban. Az asszony korholni kezdi a férjét:
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Kocsma
- Hogy hívják a sarkköri kocsmát?
- Eszkrimó!
- Eszkrimó!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,52