Részeg
Hajnal 4-kor felhívja egy borízű hang a szálloda recepcióját:
- Elnézést megmondaná nekem, hogy mikor nyit a bár?
- Délelőtt 11-kor - mondja udvariasan a recepciós.
Eltelik fél óra, ugyanaz a hang, kicsit dadogva újra telefonál:
- El.. elnézést ké..kérek, de mikor nyit a..a bár?
A recepciós kicsit ingerültebben válaszolja:
- Uram, már mondtam önnek, 11-kor nyit.
Újabb fél óra után teljesen elázott hangon jelentkezik ismét a vendég, és megint a bár nyitvatartását kérdezi.
A szobapincér már nagyon ideges:
- Uram, ha annyira szüksége van rá, akkor kinyitom és bemehet.
Erre a hang:
- Dee én nem bemenni a..akarok, hanem kimenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
Két részeg fickó beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Oké, ezt kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Deák tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Részeg
Két részeg tántorog, közben betérnek a temetőbe. Az egyikük beleesik egy kiásott gödörbe, majd elkezd kiabálni:
- Segítség, megfagyok!
Odamegy a másik a gödörhöz, látja mi a helyzet, majd odaszól:

- Te hibád, mi a francnak rúgtad le magadról a földet!?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Részeg
Két részeg beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Rendben, kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Lehel tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Két fickó egymást támogatva megy hazafelé.
- De jó lenne, ha egér lennék! - ismétli egyikük újra meg újra.
A másik kis idő múlva elveszíti a türelmét:
- Miért akarsz éppen egér lenni?
- Mert a feleségem csak az egértől fél.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Az amerikai iskolába, a tanárnő azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyűjtsön egy tanulságos történetet.
Másnap:
- Nos, te Pistike mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltört az összes tojás.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást.
- Jó, és te kicsi Juliska, mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet.
- Jó, és te kicsi Tomika, mit gyűjtöttél?
- A bácsikám Vietnamban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelőtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 45-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a muníció. Fogta a kést és megölt vele 35 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kezével ölte meg.
- Jaj, és mi a tanulság ebből a szörnyűségből?

- Hát mi!?, Az hogy ne baszogasd Bob bácsit ha részeg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Részeg
A rendőr rászól az úttesten tántorgó részegre.
- Uram, kérem, hogy azonnal menjen föl a járdára!
- Arra a keskeny járdára? Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Részeg
Egy ember ül az étteremben. Megkérdi tőle a pincér mit parancsol?
- Egy pekingi kacsát!
Hozza a pincér a kacsát, leteszi, a vendég bedugja a mutató ujját a sült kacsa fenekébe, majd azt mondja:
- Ezt kérem vigye vissza, ez nem pekingi, hanem hongkongi.
A pincér nemsokára hoz egy másikat, majd a vendég ugyanúgy tesz, visszaküldi, hogy az nem pekingi, hanem tokioi.
A pincér nagyon pipa, de újból elmegy, közben oda vánszorog a vendéghez egy részeg aki fültanúja volt az esetnek és megkérdi a férfit:
- Uram, ha letolom a gatyámat, meg tudja mondani hol lakom? Mer' úgy berúgtam, hogy nem találok haza?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Hajnalban tántorog a részeg hazafelé, és közben egyfolytában motyogja:
- Jaj, csak a kígyó nevét ki ne mondjam... jaj, csak ki ne mondjam a kígyó nevét...
Eléáll a rendőr és kérdi:
- Miért nem mondhatja ki a kígyó nevét?
- Csak a kígyó nevét ki ne mondjam, csak a ... - motyog tovább a részeg.
- Miért, mi a kígyó neve? - kérdezi a rendőr.

- Booaaaaa...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Részeg
Egy részeg fickó az út közepén dülöngélve megy hazafelé...
Meglátja a rendőr és rászól az ittas emberre:
- Na, gyorsan húzzon fel a járdára, míg szépen mondom!
A részeg rápillant a járdára, majd vissza a rendőrre:
- Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5