Részeg
Éjszaka egy részeg áll négykézláb a lámpaoszlop alatt. Odamegy hozzá egy rendőr és megkérdi tőle:
- Jóember, maga meg mit csinál itt?
- Elvesztettem a kulcsom a parkban, azt keresem!
- De miért itt, miért nem a parkban?
- Mert ott sötét van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Részeg
Dezső bácsi kitántorog a kocsmából. Rögtön nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két pofont, mire az öreg megrázza magát:
- Hű, de hamar hazaértem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Egy részeg vizel a parkban. Egy nő elmegy mellette, és azt mondja:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom - szól a pasi.:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
Egy nő bejelenti a rendőrségen, hogy a férje 2 napja eltűnt. Kérdezi tőle a rendőr:
- Asszonyom, van a férjének valami különleges ismertetőjegye?
- Még nincs, de ha előkerül lesz!

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Részeg
Házmester:
Egy ittas fickó kopog a panelház ajtaján. Nyűgös házmester jön ki:
- Mi van?
- Hukk... Tessék mondani, itt lakom?
- Egy frászt lakik itt, jóember? Menjen haza és hagyjon aludni!
A részeg elindul, körüljárja a házat, és ismét ugyanoda csenget be.
- Hukk... Tessék mondani, itt sem lakom én?
- Mondtam már, hogy nem!
Tesz még egy kört és ismét csenget:
- Hukk... Bocsánat, de itt sem lakom én?
- Nem, hogy az a...
- Érdekes... hukk... én sehol se lakom, hukk... maga meg mindenhol házmester?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Részeg
Egy részeg fickót bevisznek a rendőrszobára.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,94
Részeg
Fekszik egy ember a parkban a padon. Mellette egy másik az ujját nyomkodja a fekvő ember fenekébe. Megáll egy rendőr és megkérdezi:
-Mit csinál maga jóember?
-Tudja biztos úr a barátom sokat ivott és megakarom hánytatni!
-Hát akkor mért nem a szájába nyomja az ujját?
-Az lesz a következő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Két rendőr jön ki a vasúti alagútból. Tépettek, alig élnek. Nagy kínok között megszólal az egyikük:
- Ugye mondtam őrmester úr, hogy nem a bagoly huhogott!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,23
Részeg
A vonat étkezőkocsijában az egyik utas a vacsora után alaposan beivott és nem talált vissza a fülkéjébe, ahol a cuccait hagyta.
A kalauz azonban a segítségére siet:
- Kérem, mondja meg nekem a fülkéje számát!
- Hukk... nem tudom...
- Nem emlékszik semmire, amiről felismerné a fülkét?
- Dehogynem! - ragyog fel az utas arca. - Az ablak előtt egy hatalmas rét volt és tehenek legeltek rajta... hukk...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,39
Részeg
Egy dülöngélő részeg megszólít egy járókelőt a Körúton.
- Bo... bocsánat... Meg tudná nekem mondani, ho... hol vagyok?
- Kérem, az Erzsébet körút és a Wesselényi utca sarkán...
- Fenébe a részletekkel! Melyik városban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32