Részeg
Egy részeg pasi felszáll a buszra, és ledobja magát a székre egy öregasszony mellett. Az öregasszony végigméri, majd rosszallóan megszólal:
- Fiam, te a legjobb úton haladsz a pokolba!
A részeg felugrik:
- A francba, már megint rossz buszra szálltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Részeg
- Tehát ön uram azt állítja, hogy nem ivott ma este semmit...
Szálljon ki kérem, és menjen egyenesen a felezővonal mentén.
- Melyiken?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Részeg
- Haver, mennyi a pálinkának és az aszpirinnek az összege?
-11!
- Ez, hogy jött ki neked?
- Hát, tudod a pálinka üt az aszpirin meg hat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Részeg
Két férfi kimegy a vasútállomásra nagy bőröndöket cipelve. Mivel korán kiérnek, betérnek a restibe és bevernek fejenként vagy 6-7 sört és szépen berúgnak. Egyszer csak azt látják, hogy a várt vonat nem begurul az állomásra, hanem szépen lassan kezdi elhagyni azt.
Mire a két pali felugrik, kapkodva összefogják a bőröndöket és elkezdenek a vonat után rohanni. Az egyiknek sikerül felugrani, de a másik lemarad. Amelyik lemaradt elkezdi a fejét vakarni és vele egyszerre röhögni. Az esetet látta egy vasutas is, aki oda megy hozzá és megkérdi:
- Miért nevet uram, hiszen lekéste a vonatot?
- Az igaz hogy én lekéstem, de a sógorom csak kikísérni jött.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Részeg
Józsi és Sanyi focimeccsre mentek.
Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy kupicával.

A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0.

Nagy csend után Sanyi leverten megszólalt:
- Te Józsi, legközelebb menjünk inkább kosárlabda meccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Részeg
Két ivócimbora összetalálkozik:

- Te haver, mész ma este valahová?
- Á, dehogy! Ki se mozdulok a kocsmából!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Részeg
Három részeg érkezik a Keleti pályaudvarra.
- Mondja, honnan indul a Nyíregyházi gyors?
- Még nem tolták be - mondja egy vasutas. - Csak háromnegyed óra múlva indul.
Az emberek beülnek a restibe és rendelik egyik sört a másik után. Letelik a háromnegyed óra s akkor mint az őrültek rohannak az induló vonathoz. Kettőnek sikerül még felkapaszkodnia, de a 3. lemarad. Áll a peronon, bambán néz a vonat után, majd éktelenül elkezd röhögni.
- Mit tud maga ezen nevetni? - kérdi a vasutas, aki szemtanúja volt az esetnek.
- Hát azt, hogy a haverjaim csak azért jöttek ki a pályaudvarra, hogy engem kikísérjenek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,9
Részeg
Két részeg beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Rendben, kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Lehel tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Egyik este egy férfi bement egy bárba. Üldögél a pult mellett, egyszer csak látja, hogy mellette egy kicsi kínai fickó ül és kortyolgat. Kérdi tőle:
- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate vagy kung fu?
A kínai felháborodva válaszol:
- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?
- Nem. - felelte - Azért mert az én sörömet iszod.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Részeg
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg parkolnak a teherautók. Nézi a rendőr, hogy a pilóták koccintanak.
- Hé! – kiált oda szigorúan.
- Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Akkor jó! Mert ha pálinka lenne, most mindjárt elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,17