Részeg
Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Egy, a garatra jócskán felöntött alak az újévi ünnepek után dülöngélve lép be az anyakönyvi hivatalba. Nagyokat csuklik, majd így szól:
- Hölgyeim, ikreim születtek!
- Uram, miért mondja hogy hölgyeim? Hiszen csak egyedül vagyok a szobában - jegyzi meg az anyakönyvvezető.
- Hű, az áldóját, akkor hazasietek, hátha nem is ikrek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,57
Részeg
Két atom részeg fickó megy hazafelé, az egyik elesik, bele az árokba:
- Hé cimbora, ne hagyj itt, emelj fel!
Mire a másik:
- Arra már nem vagyok képes haver, de ha akarod melléd fekhetek...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Részeg
Átmegy egy részeg pasas a piroson, erre megállítja egy csinos, fiatal rendőrnő.
- 5000 forint lesz.
Emberünk csorgó nyállal méri végig a nőt.
- Cicám, érted akár egy tízest is adnék, de mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Részeg
Két részeg fickó beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Oké, ezt kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Deák tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Részeg
Egy fickó reggel a fogdán ébred, és így morfondírozik:
- Hallgatnom kellett volna a többiekre tegnap este, és nem lett volna szabad autóval hazamennem a kocsmából. Főleg, hogy gyalog mentem oda...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Részeg
Egy részeg vizel a parkban. Egy nő elmegy mellette, és azt mondja:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom - szól a pasi.:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
- Te haver, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza... Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Köszi a tippet, ezt kipróbálom...
Legközelebb mikor találkoznak, kérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben...
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Széll Kálmán tér következik..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
Egy össze-vissza vert, bedagadt arcú fickó támolyog a Körúton. Egy járókelő megszólítja:
- Elnézést barátom, de ha nem érzi jól magát, én szívesen hazakísérem.
- Isten ments! Onnan jövök.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Részeg
Egy részeg fickó támolyog ki a kocsmából, és a küszöbnél elvágódik. Azt motyogja magában:
- Ha fel tudok állni, iszok még egy korsó sört, ha nem, akkor hazamegyek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,91