Részeg
Átmegy egy részeg autós a piroson, megállítja egy csinos rendőrnő.
- Uram, ez 5000 forint lesz.
Csorgó nyállal méri végig a részeg a nőt...
- Érted akár egy tízest is adok. De mióta hordtok egyenruhát?
- Uram, ez 5000 forint lesz.
Csorgó nyállal méri végig a részeg a nőt...
- Érted akár egy tízest is adok. De mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Részeg
Béla bácsi kitántorog a kocsmából.
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húú de gyorsan hazaértem !
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húú de gyorsan hazaértem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Részeg
Három falusi asszony késő este battyog hazafelé a vasútállomásról. A bezárt kocsma lépcsőjén félájult részeg férfit látnak heverni. Ki lehet az? Az egyik asszony odamegy, körbetapogatja a slicce körül, aztán közli:
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Bemegy egy részeg a kocsmába, és elrikkantja magát:
- Én vagyok itt a legerősebb!
Erre odalép egy behemót fickó, és orrba vágja. A részeg akadozó nyelvvel hozzáteszi:
- ... no meg Te.
- Én vagyok itt a legerősebb!
Erre odalép egy behemót fickó, és orrba vágja. A részeg akadozó nyelvvel hozzáteszi:
- ... no meg Te.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Részeg
Két részeg beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Rendben, kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Lehel tér következik".
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Rendben, kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Lehel tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Két részeg jön ki a kocsmából:
- Hé, komám, itt van egy folyó, te tudsz úszni?
- Naná, hogy tudok - válaszol a koma, majd ugrik egy hasast az úttestre. Nagyot nyekken és hátraszól a komájának:
- Gyere utánnam nyugodtan, be van fagyva!
- Hé, komám, itt van egy folyó, te tudsz úszni?
- Naná, hogy tudok - válaszol a koma, majd ugrik egy hasast az úttestre. Nagyot nyekken és hátraszól a komájának:
- Gyere utánnam nyugodtan, be van fagyva!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Részeg
Az alkoholistának nincs, se tegnapja, se holnapja se MÁJA!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,50
Részeg
Egy, a garatra jócskán felöntött alak az újévi ünnepek után dülöngélve lép be az anyakönyvi hivatalba. Nagyokat csuklik, majd így szól:
- Hölgyeim, ikreim születtek!
- Uram, miért mondja hogy hölgyeim? Hiszen csak egyedül vagyok a szobában - jegyzi meg az anyakönyvvezető.
- Hű, az áldóját, akkor hazasietek, hátha nem is ikrek!
- Hölgyeim, ikreim születtek!
- Uram, miért mondja hogy hölgyeim? Hiszen csak egyedül vagyok a szobában - jegyzi meg az anyakönyvvezető.
- Hű, az áldóját, akkor hazasietek, hátha nem is ikrek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,57
Részeg
Egy részeg fickó támolyog ki a kocsmából, és a küszöbnél elvágódik. Azt motyogja magában:
- Ha fel tudok állni, iszok még egy korsó sört, ha nem, akkor hazamegyek!
- Ha fel tudok állni, iszok még egy korsó sört, ha nem, akkor hazamegyek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,91
Részeg
Rendőr megállít egy érdekesen közlekedő autóst.
- Legyen szíves, fújjon bele ebbe a szondába! - szólítja fel.
- Jaj, drága biztos úr, az nem fog menni, ugyanis asztmás vagyok! - feleli az autós.
- Akkor velem kell jönnie vérvételre! - erősködik a rendőr.
- Az sajnos nem fog menni, mert vérzékeny vagyok! - szabadkozik ismét az autós.
- Ez esetben szálljon ki, és menjen végig ezen a fehér vonalon!
- Biztos úr az nem fog menni, mert be vagyok rúgva, mint egy állat!
- Legyen szíves, fújjon bele ebbe a szondába! - szólítja fel.
- Jaj, drága biztos úr, az nem fog menni, ugyanis asztmás vagyok! - feleli az autós.
- Akkor velem kell jönnie vérvételre! - erősködik a rendőr.
- Az sajnos nem fog menni, mert vérzékeny vagyok! - szabadkozik ismét az autós.
- Ez esetben szálljon ki, és menjen végig ezen a fehér vonalon!
- Biztos úr az nem fog menni, mert be vagyok rúgva, mint egy állat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35