Részeg
- Tehát ön uram azt állítja, hogy nem ivott ma este semmit...
Szálljon ki kérem, és menjen egyenesen a felezővonal mentén.
- Melyiken?
Szálljon ki kérem, és menjen egyenesen a felezővonal mentén.
- Melyiken?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Részeg
Egy részeg vizel a parkban. Egy nő elmegy mellette, és azt mondja:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom - szól a pasi.:D:D
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom - szól a pasi.:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
A feleség egy ismerős arcot vesz észre az étteremben. Odaszól a férjének:
- Nézd csak, ott az a részeges alak az előző férjem! Hét éve elváltam tőle, azóta egyfolytában csak iszik, állandóan részeg!
- Ez nagyon furcsa. - Ennyi ideig azért senki nem szokott ünnepelni!
- Nézd csak, ott az a részeges alak az előző férjem! Hét éve elváltam tőle, azóta egyfolytában csak iszik, állandóan részeg!
- Ez nagyon furcsa. - Ennyi ideig azért senki nem szokott ünnepelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Részeg
Ivócimboráinak meséli egy fickó délután a kocsmában:
- Képzeljétek, tegnap este, amikor itt iszogattam veletek, egy pasas betört a házunkba!
- És, mi történt? - kérdik a többiek.
- Agyrázkódást kapott, és kitört 3 foga. A feleségem azt hitte, megint részegen megyek haza!
- Képzeljétek, tegnap este, amikor itt iszogattam veletek, egy pasas betört a házunkba!
- És, mi történt? - kérdik a többiek.
- Agyrázkódást kapott, és kitört 3 foga. A feleségem azt hitte, megint részegen megyek haza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
A vonat étkezőkocsijában az egyik utas a vacsora után alaposan beivott és nem talált vissza a fülkéjébe, ahol a cuccait hagyta.
A kalauz azonban a segítségére siet:
- Kérem, mondja meg nekem a fülkéje számát!
- Hukk... nem tudom...
- Nem emlékszik semmire, amiről felismerné a fülkét?
- Dehogynem! - ragyog fel az utas arca. - Az ablak előtt egy hatalmas rét volt és tehenek legeltek rajta... hukk...
A kalauz azonban a segítségére siet:
- Kérem, mondja meg nekem a fülkéje számát!
- Hukk... nem tudom...
- Nem emlékszik semmire, amiről felismerné a fülkét?
- Dehogynem! - ragyog fel az utas arca. - Az ablak előtt egy hatalmas rét volt és tehenek legeltek rajta... hukk...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,39
Részeg
Két részeg fickó beszélget a kocsmában. Egyszer csak megszólal az egyik:
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Oké, ezt kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Deák tér következik".
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza. Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Oké, ezt kipróbálom.
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben.
- Hogyhogy részben?
- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Deák tér következik".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Részeg
Bemegy egy paraszt a kocsmába, a hóna alatt egy rádióval. Két fickó meglátja, és elhatározza, hogy leitatva az új vendéget megszerzik ingyen a rádiót:
Meghívják hát magukhoz a parasztot, rendelnek neki pár italt és megkérdezik, hogy mennyiért adja a rádiót.
- 40 dollár - válaszol kurtán a paraszt.
Odasúg az egyik a társának:
- Jól van, lejjebb visszük még kicsit az árat...
Rendelnek ismét néhány italt, aztán újból előhozakodnak a témával:
- Mennyiért adná nekünk azt a rádiót?
- Legyen hát 20 dollár - mondja a kissé pityókás paraszt.
- Jól van, egyre jobb... Kicsit még lejjebb visszük az árat...
Rendelnek még néhány üveggel, aztán újból érdeklődnek a már részeg parasztnál:
- Na, és most mennyiért adná nekünk azt a rádiót?
- Legyen hát 10 dollár - hangzik a válasz.
Úgy döntenek, hogy már nincs kockázat, övék lesz a következő körben a rádió, meghívják az öreget még egy italra.
- Na, most mennyiért adja?
Mire a paraszt feláll az asztaltól és magára kapja kabátját, kalapját, búcsút intve szól:
- Az igazat megvallva az elején el akartam adni a rádiómat, hogy legyen pénzem berúgni. De már úgy lerészegedtem, úgyhogy most inkább megyek haza...
Meghívják hát magukhoz a parasztot, rendelnek neki pár italt és megkérdezik, hogy mennyiért adja a rádiót.
- 40 dollár - válaszol kurtán a paraszt.
Odasúg az egyik a társának:
- Jól van, lejjebb visszük még kicsit az árat...
Rendelnek ismét néhány italt, aztán újból előhozakodnak a témával:
- Mennyiért adná nekünk azt a rádiót?
- Legyen hát 20 dollár - mondja a kissé pityókás paraszt.
- Jól van, egyre jobb... Kicsit még lejjebb visszük az árat...
Rendelnek még néhány üveggel, aztán újból érdeklődnek a már részeg parasztnál:
- Na, és most mennyiért adná nekünk azt a rádiót?
- Legyen hát 10 dollár - hangzik a válasz.
Úgy döntenek, hogy már nincs kockázat, övék lesz a következő körben a rádió, meghívják az öreget még egy italra.
- Na, most mennyiért adja?
Mire a paraszt feláll az asztaltól és magára kapja kabátját, kalapját, búcsút intve szól:
- Az igazat megvallva az elején el akartam adni a rádiómat, hogy legyen pénzem berúgni. De már úgy lerészegedtem, úgyhogy most inkább megyek haza...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Részeg
Megy haza a részeg, de a nagy kábulatban eltéved.
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a helyi temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannya! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a helyi temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannya! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52
Részeg
Átmegy egy részeg autós a piroson, megállítja egy csinos rendőrnő.
- Uram, ez 5000 forint lesz.
Csorgó nyállal méri végig a részeg a nőt...
- Érted akár egy tízest is adok. De mióta hordtok egyenruhát?
- Uram, ez 5000 forint lesz.
Csorgó nyállal méri végig a részeg a nőt...
- Érted akár egy tízest is adok. De mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Részeg
Béla bácsi kitántorog a kocsmából. Nekimegy egy nőnek, aki rögtön lekever két hatalmas pofont, mire az öreg megrázza magát:
- Hű, de hamar hazaértem!
- Hű, de hamar hazaértem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47