Részeg
Egy részeg támolyog ki a kocsmából, és sorra tapogatja az út szélén parkoló autók tetejét.
A pincér megáll az ajtóban és odaszól neki:
- Maga meg mit csinál ember?!
- A kocsimat keresem, de nem találom.
- És miért fogdossa az autók tetejét?
- Mert az enyémen volt kék lámpa, meg sziréna is.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Részeg
Géza és Sanyi focimeccsre mentek.
Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy kupicával.
A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0.
Hosszú csend után Sanyi leverten megszólalt:
- Te Gézu, legközelebb menjünk inkább kosárlabda meccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Részeg
Hajnal négykor felhívja egy részeges hang a szálloda recepcióját:
- Megmondaná, hogy mikor nyit a bár?
- Délelőtt 11-kor - mondja udvariasan a recepciós.
Eltelik fél óra, ugyanaz a hang, kicsit dadogva újra telefonál:
- El.. elnézést ké..kérek, de mikor nyit a..a bár?
A recepciós kicsit ingerültebben válaszolja:
- Uram, még mindig csak 11-kor nyit.
Újabb fél óra után teljesen elázott hangon jelentkezik ismét a vendég, és megint a bár nyitva tartását kérdezi. A recepciós már türelmetlenül:
- Uram, a bár 11-kor nyit, de ha annyira szüksége van rá, akkor kinyitom és bemehet.
Erre a hang:
- Deee én nem bemennni a..a..akarok, haaanem kimenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Részeg
Megy haza a részeg, de a nagy kábulatban eltéved.
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,59
Részeg
Két cimbora beszélget a kocsmában:
- Haver, képzeld tegnap egy betörő járt nálunk!
- És mi történt?
- Hát jól megjárta szegény. Otthagyta két fogát, és a karja is eltört.
- Ez igen, te aztán elintézted!
- Nem én. A feleségem azt hitte, én jövök haza részegen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Részeg
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg parkolnak a teherautók. Nézi a rendőr, hogy a pilóták koccintanak.
- Hé! – kiált oda szigorúan.
- Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Akkor jó! Mert ha pálinka lenne, most mindjárt elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,17
Részeg
- Te figyu, én gondolkodtam a tegnapi balhé óta, legyünk barátok!
- Hülye vagy, hogy néznénk ki csuhában?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Részeg
Béla bácsi kitántorog a kocsmából.
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húúú, de gyorsan hazaértem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Részeg
Két alkoholista megy hazafelé, de az egyik elesik:
- Hé, cimbora, ne hagyj itt, emelj már fel!
Mire a másik:
- Arra már nem vagyok képes tesó, de ha akarod, melléd fekhetek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84