Skót
- Képzeld apa! Ma spóroltam 2 fontot.
- Hogyan kisfiam?
- Az iskolából hazafelé nem ültem fel a villamosra, hanem szaladtam utána.
- Jajj, de buta vagy fiam, miért nem taxi után szaladtál? Akkor sokkal többet spóroltál volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Skót
- Apu az ajtóban áll egy bácsi.
- Mit akar?
- Az uszodára gyűjt. Mit adjak neki?
- Adjál neki két vödör vizet kisfiam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Skót
A skót házaspár beszélget:
- Az orvos azt mondta, levegőváltoztatásra van szükségem.
- Szerencse, pont megfordult a szél.
- Nem, nem... nekem tengeri levegő kell.

- Semmi gond, akkor kötök a ventilátorra egy sózott heringet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Skót
A hajó, melyen a skót cég egyik alkalmazottja utazik, zátonyra fut. Kétnapi veszteglés után a skót táviratozik a főnökének:
- Két napja vesztegel a hajó. Mit tegyek?
Hamarosan visszajön a válasz:
- Azonnal vegye ki a szabadságát, a hajó zátonyra futásától kezdve!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,54
Skót
Egy skót fiatalasszonyt annyira megviseli a férje halála, hogy még a temetéssel kapcsolatos intézni valókat is anyjára bízza. Az anya tárgyal is a temetkezési vállalkozóval:
- Hölgyem, a legszebb szertartásunk: énekkarral, aranyozott kandeláberekkel a nagy ravatalozóban, 1000 font. Ennél valamivel szerényebb kivitelben nyolcszázért tudnám ajánlani ugyanezt, ezüst kandeláberekkel...
- Nézze uram! - szakítja félbe a megboldogult nagyanyja. - Mondja rögtön a legolcsóbbat, és számítsa le belőle, hogy a virágot és a halottat mi hozzuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,15
Skót
- Te haver! Nem túl drága ez a hely?
- Én nem tudom, de egy ásványvíz 1200 Ft!
- Te jó ég! Még szerencse, hogy mi whiskyt rendeltünk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Skót
A skót kisfiú megkérdezi az apját:

- Apa, mi lesz a karácsonyfa alatt?
- Hát parketta fiam, parketta.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Skót
A skót fodrász egy inast vesz fel maga mellé dolgozni.
- Fiam, nyáron kevesebb fizetést kapsz, mert kevesebb a munka is.
- Már hogy lenne kevesebb? - kérdezi az inas.
- Hiszen nyáron is úgy nyiratkoznak meg borotválkoznak az emberek, mint télen.
- Az igaz, de nyáron nem kell felsegítened rájuk a kabátot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,55
Skót
Egy kopasz skót bemegy a gyógynövényboltba:
- Azt hallottam, hogy az önöknél kapható hajnövesztő csodákat művel... Én is kipróbálnám.
- Rendben - feleli az eladó. - Kicsi vagy nagy üveggel adhatok az úrnak?
- Kis üveggel kérek, nem szeretnék gyakran fodrászhoz járni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16