Szőke nő
- Olyan boldog vagyok a három gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Szőke nő
- De szép ez a szobor! Honnan van?
- Én magam faragtam ki egy hatalmas kőtömbből.
- És honnan tudtad, hogy benne van?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Szőke nő
- Főnök, van egy rossz, meg egy jó hírem.
Itt volt a NAV, nagy balhé volt, mindenféle adócsalást találtak.
- Na, akkor mondja a jót! - szól a főnök.
Mire a szöszi:
- Gyerekünk lesz.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Szőke nő
- Milyen jól táncolsz, Józsi! Kár, hogy csak most találkoztam veled
először. De miért vagy ilyen sápadt?
- Azért Emese, mert hosszú idő után most szabadultam a börtönből
- Miért ültél?
- Megfojtottam a feleségemet és elástam.
- Jaj, de örülök! Hiszen, akkor te most nőtlen vagy!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Szőke nő
A közlekedési rendőr, síppal a kezében, megállít egy szőke nőt.
- Hölgyem, nem hallotta, hogy maga után fütyültem?
- Hallottam, - feleli a szöszi - de vezetés közben nem flörtölök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Szőke nő
Szőke nő a barátnőjével beszélget. Nagyon letargikus hangulatban van.
Kérdi a másik:
- Mi történt? Miért vagy ilyen letört?
- Áh, ne is kérdezd! Nemrég kint jártam Afrikában. Egy hatalmas gorilla elkapott és háromszor a magáévá tett.
- És?
- Nem ír, nem telefonál . . .
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Szőke nő
Szőke pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Szőke nő
Két szőke nő beszélgetnek:
- Te szűz vagy?
- Nem, én világ életemben mérleg voltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,62
Szőke nő
Szeretné tudni a szőke nő, hogy mitől kergülnek meg a marhák falun, honnan a kór.Leutazik vidékre,s az első parasztól meg is kérdi.
-Adok egy tippet, így a paraszt.
A bika egy évben egy tehenet egyszer hág meg!
És mi van ezzel akkor?
-Adok egy tippet: mi falun naponta kétszer fejjük meg a tehenet.
-Jó,jó de, hogy kerül ide a kerge kor mégis? -kérdi a szőke.
-Na hölgyem figyeljen, ha én magának naponta kétszer negyed órát markolásznám a csöcseit és egy évben csak egyszer dugnám meg, akkor maga nem bolondulna meg?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Szőke nő
- Hallottad, mi történt tegnap?
- Nem, mi?
- A szőke szomszédasszonyom szülinapi tortát akart sütni...
- És?
- Megolvadtak a gyertyák a sütőben!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9