Szőke nő
Egy fiatal szőke nő odalép a hírlapárushoz, majd megfog egy Kiskegyedet és letépi az első oldalt, majd elrohan.
Egy hét múlva ismét megjelenik a szőke hölgy, megint letépi a Kiskegyed első oldalát és mint aki jól végezte a dolgát elsiet a tett színhelyéről. Újabb hét elteltével ismét megjelenik a hölgy, de akkor már a mérges hírlapárus megfogja a szőke hölgy kezét, majd így szól:
- Mondja, miért tépi le az újság első lapját minden egyes alkalommal amikor idejön?
- Hát azért mert rá van írva, hogy "Ez a lap jár önnek"!
Egy hét múlva ismét megjelenik a szőke hölgy, megint letépi a Kiskegyed első oldalát és mint aki jól végezte a dolgát elsiet a tett színhelyéről. Újabb hét elteltével ismét megjelenik a hölgy, de akkor már a mérges hírlapárus megfogja a szőke hölgy kezét, majd így szól:
- Mondja, miért tépi le az újság első lapját minden egyes alkalommal amikor idejön?
- Hát azért mert rá van írva, hogy "Ez a lap jár önnek"!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,75
Szőke nő
- A képernyő olyan, mintha havazna: tél van, és nyitva van az ablak.
- A képernyőn ferde csíkok vannak: a szomszéd borotválkozik.
- Kép nincs, hang jó: ez egy rádió.
- A kép körkörös irányban mozog, a hang rossz: ez egy mosógép.
- Mindent duplán lát: másnapos, aludja ki magát.
- A kép fekete-fehér, hang nincs: némafilmet néz.
- A képet függőleges csíkok zavarják: börtönben van.
- A készülék bekapcsolásra nem reagál: nincs bedugva a konnektorba.
- A készülék kétpercenként kikapcsol: ez egy mikro sütő.
- A műsor rossz: a készülék jó, az egyik kereskedelmi adót nézi.
- Se kép, se hang: önnek nincs is TV-je.
- A képernyőn ferde csíkok vannak: a szomszéd borotválkozik.
- Kép nincs, hang jó: ez egy rádió.
- A kép körkörös irányban mozog, a hang rossz: ez egy mosógép.
- Mindent duplán lát: másnapos, aludja ki magát.
- A kép fekete-fehér, hang nincs: némafilmet néz.
- A képet függőleges csíkok zavarják: börtönben van.
- A készülék bekapcsolásra nem reagál: nincs bedugva a konnektorba.
- A készülék kétpercenként kikapcsol: ez egy mikro sütő.
- A műsor rossz: a készülék jó, az egyik kereskedelmi adót nézi.
- Se kép, se hang: önnek nincs is TV-je.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,53
Szőke nő
Egy szöszi sofőr a falu főutcáján csalinkázik, majd hirtelen nekimegy egy fának. Tétován kiszáll az autóból, és meglát egy idős paraszt bácsit.
- Mit bámészkodik itt, tata? - szól rá ingerülten.
- Csak azon gondolkodom, hogy magácska, hogy áll meg ott, ahol nincs fa?
- Mit bámészkodik itt, tata? - szól rá ingerülten.
- Csak azon gondolkodom, hogy magácska, hogy áll meg ott, ahol nincs fa?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Szőke nő
A szöszit elviszi az újdonsült barátja moziba.
A mozi bejárata felett a fényreklám a következőket hirdeti:
Két óra izgalom! Két óra borzongás!
Két óra kikapcsolódás!
Két óra igazi szórakozás!
Mire a szöszi:
- Megőrültél? Ide hoztál?
Csak nem képzeled, hogy 8 órán keresztül a moziban ülök?!
A mozi bejárata felett a fényreklám a következőket hirdeti:
Két óra izgalom! Két óra borzongás!
Két óra kikapcsolódás!
Két óra igazi szórakozás!
Mire a szöszi:
- Megőrültél? Ide hoztál?
Csak nem képzeled, hogy 8 órán keresztül a moziban ülök?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,59
Szőke nő
- Olyan boldog vagyok a három gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Szőke nő
- Mit csinál a szőke nő, ha egy süllyedő hajóban a nyakig ér neki a víz?
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Szőke nő
Szőke nőt meglátogatja a halál.. :
-Érted jöttem.
-Értem?
-Érted!
-Nem értem :(
-Érted jöttem.
-Értem?
-Érted!
-Nem értem :(
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Szőke nő
Egy szöszi kiszáll a taxiból, majd megkérdezi:
- Mennyibe kerül ez a kis furikázás?
A taxis rápillant a taxiórára:
- 4000 Ft lesz, kisasszony.
A szöszi átnyújt egy két ezrest, mire a sofőr:
- Na, de hölgyem ez csak a fele!
- Csak nem képzeli, hogy a maga részét is én fizetem?!
- Mennyibe kerül ez a kis furikázás?
A taxis rápillant a taxiórára:
- 4000 Ft lesz, kisasszony.
A szöszi átnyújt egy két ezrest, mire a sofőr:
- Na, de hölgyem ez csak a fele!
- Csak nem képzeli, hogy a maga részét is én fizetem?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Szőke nő
Szőke pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus...
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Szőke nő
Három szőke elmegy kirándulni. Megállnak egy kisebb forgalmú úton, majd elkezdenek vitatkozni, hogy hol üljenek le ebédelni.
- Üljünk a fa alá, ott olyan hangulatos! - mondja az egyikük.
- Á, ott hangyák vannak, meg minden - mondja a másik. - Inkább az üljünk le az út közepén, ott rendesen ki tudunk pakolni.
- Az túl veszélyes - mondja a harmadik.
Ezen elkezdenek vitatkozni, majd végül megállapodnak, hogy az út közepe a megfelelő hely.
Ahogy ott üldögélnek, egy autó tűnik fel a kanyarban, a sofőr későn veszi észre őket, és hogy elkerülje a balesetet, félrerántja a kormányt. Leszalad az útról, és nekicsapódik a fának.
- Látjátok! - mondja az egyik szőke. - Ha a fa alá telepedünk, már halottak lennénk!
- Üljünk a fa alá, ott olyan hangulatos! - mondja az egyikük.
- Á, ott hangyák vannak, meg minden - mondja a másik. - Inkább az üljünk le az út közepén, ott rendesen ki tudunk pakolni.
- Az túl veszélyes - mondja a harmadik.
Ezen elkezdenek vitatkozni, majd végül megállapodnak, hogy az út közepe a megfelelő hely.
Ahogy ott üldögélnek, egy autó tűnik fel a kanyarban, a sofőr későn veszi észre őket, és hogy elkerülje a balesetet, félrerántja a kormányt. Leszalad az útról, és nekicsapódik a fának.
- Látjátok! - mondja az egyik szőke. - Ha a fa alá telepedünk, már halottak lennénk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
top10 vicc a kategóriában