Szőke nő
Két szőke nő beszélget:
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, akkor előbb látom a fényt és csak egy kis idő után hallom a hangját. Szerinted miért van ez így?
- Te hülye vagy?! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a szemed?
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, akkor előbb látom a fényt és csak egy kis idő után hallom a hangját. Szerinted miért van ez így?
- Te hülye vagy?! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a szemed?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Szőke nő
Két szöszi találkozik a Mennyországban...
- Te hogy haltál meg? - kérdezi az egyik.
- Én megfagytam.
- Húúú, az borzasztó lehetett.
- Á, nem volt olyan szörnyű, először nagyon fáztam, aztán elaludtam és már csak melegséget éreztem. És te?
- Én gutaütést kaptam.
- Hogy-hogy?
- Éppen dolgoztam, amikor kaptam egy telefont, hogy a férjem otthon éppen megcsal. Hazarohantam, és átkutattam mindent:
a szobákat, a spájzot, a padlást, a pincét, az alagsort, a garázst, de nem találtam senkit csak a férjemet, aki Tv-t nézett és közben mosolygott...
Na ekkor kaptam gutaütést...
- Hát, ha benéztél volna a hűtőbe, most mindketten élnénk.
- Te hogy haltál meg? - kérdezi az egyik.
- Én megfagytam.
- Húúú, az borzasztó lehetett.
- Á, nem volt olyan szörnyű, először nagyon fáztam, aztán elaludtam és már csak melegséget éreztem. És te?
- Én gutaütést kaptam.
- Hogy-hogy?
- Éppen dolgoztam, amikor kaptam egy telefont, hogy a férjem otthon éppen megcsal. Hazarohantam, és átkutattam mindent:
a szobákat, a spájzot, a padlást, a pincét, az alagsort, a garázst, de nem találtam senkit csak a férjemet, aki Tv-t nézett és közben mosolygott...
Na ekkor kaptam gutaütést...
- Hát, ha benéztél volna a hűtőbe, most mindketten élnénk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Szőke nő
A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk.
Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20.000 forintunkba került!
Mire a szöszi:
- Jújj, még szerencse, hogy csak egyet fogtunk belőle!
Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20.000 forintunkba került!
Mire a szöszi:
- Jújj, még szerencse, hogy csak egyet fogtunk belőle!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Szőke nő
Barna nő :
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrcsizmát! Méregdrága!
Vörös nő:
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrtáskát! Méregdrága!
Szőke nő:
- Be fogtok pisilni! Bezártam a budit, és nálam a kulcs! :)
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrcsizmát! Méregdrága!
Vörös nő:
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrtáskát! Méregdrága!
Szőke nő:
- Be fogtok pisilni! Bezártam a budit, és nálam a kulcs! :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Szőke nő
Egy szöszi gyakorolja az autóvezetést oktatójával, egy forgalmas úton. Sávot kell váltaniuk, ezért az irányjelzőt kiteszi, majd véletlenül úgy felejti.
Kis idő múlva az oktató így szól:
- Ideje lenne már bevenni!
Mire a szöszi megszeppenve kérdezi:
- Na, de kérem! Ilyen forgalmas helyen?
Kis idő múlva az oktató így szól:
- Ideje lenne már bevenni!
Mire a szöszi megszeppenve kérdezi:
- Na, de kérem! Ilyen forgalmas helyen?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,14
Szőke nő
Egy szőke nő felkerül a mennyországba. Ott megkérdezi tőle Isten:
- Hazudtál?
- Nem - válaszolja a szőke.
- Csaltál?
- Nem - válaszolja a szőke.
- Paráználkodtál?
- Nem - válaszolja a szőke.
Isten megparancsolja hogy hozzanak egy pár szárnyat. - A szőke megkérdi:
- Angyal leszek?
- Nem - válaszolja Isten. - Liba.
- Hazudtál?
- Nem - válaszolja a szőke.
- Csaltál?
- Nem - válaszolja a szőke.
- Paráználkodtál?
- Nem - válaszolja a szőke.
Isten megparancsolja hogy hozzanak egy pár szárnyat. - A szőke megkérdi:
- Angyal leszek?
- Nem - válaszolja Isten. - Liba.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Szőke nő
- Képzeld, vettem az uramnak egy enciklopédiát.
- Én nem veszek, járjon csak gyalog.
- Én nem veszek, járjon csak gyalog.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Szőke nő
Először megy fel a fiatal szöszi az udvarlója lakására.
- Azt mondta anyukám, ha bármivel próbálkoznál, mindenre mondjak nemet! - mondja a lány.
- Aha, értem... és nem bánnád, ha most megdugnálak?
- Azt mondta anyukám, ha bármivel próbálkoznál, mindenre mondjak nemet! - mondja a lány.
- Aha, értem... és nem bánnád, ha most megdugnálak?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Szőke nő
Szőke nő hűtőgépet vesz, az eladó győzködi:
- Hölgyem, ez kiváló minőség, AA osztály és az ajtó is megfordítható...
Mire a szöszi:
- És miért jó nekem, ha kívül van a tojástartó?
- Hölgyem, ez kiváló minőség, AA osztály és az ajtó is megfordítható...
Mire a szöszi:
- És miért jó nekem, ha kívül van a tojástartó?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Szőke nő
- Miért nem szeret a szőke nő az interneten vásárolni?
- Mert a bevásárló kocsi mindig legurul a laptopról...
- Mert a bevásárló kocsi mindig legurul a laptopról...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,16
top10 vicc a kategóriában