Történetek
Tegnap voltunk Zolival egy házibuliban.
Szegénykém, nagyon keményen berúgott.
Félrevonultunk egy szobába, jól éreztük magunkat, és megtörtént a dolog.
Ezután ő kiment az erkélyre és felhívott, hogy ne haragudjak, de azt hiszi, hogy épp az előbb csalt meg . . .
Nem tudom, hogy haragudjak-e rá, ezek után ?!
Szegénykém, nagyon keményen berúgott.
Félrevonultunk egy szobába, jól éreztük magunkat, és megtörtént a dolog.
Ezután ő kiment az erkélyre és felhívott, hogy ne haragudjak, de azt hiszi, hogy épp az előbb csalt meg . . .
Nem tudom, hogy haragudjak-e rá, ezek után ?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Roma
Gazsi fia hazamegy az iskolából: - Apa, hoztam egy egyest matekból.
- Nos, fiam, ugye tudod, hogy ezért verés jár?
- Igen apa, szerintem is! Itt a tanár címe, indulhatunk!
- Nos, fiam, ugye tudod, hogy ezért verés jár?
- Igen apa, szerintem is! Itt a tanár címe, indulhatunk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Chuck N.
Chuck Norrist nem lehet megtöbbszörözni, mert abból egy olyan erős lény jönne létre, aminek már a puszta jelenléte megsemmisítené az univerzumot.
Chuck Norris egyszer egy vadrezervátumban kipróbálta milyen a legfagyosabb tekintete. A területen azóta a nukleáris tél uralkodik.
A Titanic katasztrófáját valójában ő okozta, amikor unalmában egy jéghegyet tolt maga előtt, úszás közben keresztül a tengeren.
Chuck Norris egyszer egy vadrezervátumban kipróbálta milyen a legfagyosabb tekintete. A területen azóta a nukleáris tél uralkodik.
A Titanic katasztrófáját valójában ő okozta, amikor unalmában egy jéghegyet tolt maga előtt, úszás közben keresztül a tengeren.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Felnőtt
Piroska vidáman, énekelve, kis kosarával a karján nagymamájához megy a sötét erdőben. Elébe toppan a farkas:
- Nem félsz így egyedül ebben a sűrű, sötét erdőben Piroska? Nem félsz, hogy kirabollak, megerőszakollak?
- Miért félnék? - válaszolja Piroska. Pénzem, ékszerem nincs, dugni pedig szeretek.
- Nem félsz így egyedül ebben a sűrű, sötét erdőben Piroska? Nem félsz, hogy kirabollak, megerőszakollak?
- Miért félnék? - válaszolja Piroska. Pénzem, ékszerem nincs, dugni pedig szeretek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,50
Bizarr
Jó napot kívánok, doktor úr! Én vagyok az, Napoleon.
- Ó, felség, üdvözlöm! Mondja csak, mi a panasza!
- Nekem semmi, de a feleségem...
- Mi a baj Josephine császárnéval?
- Nos, azt hiszem, hogy megbolondult. Mindenkinek úgy mutatkozik be, hogy Szabó Béláné.
- Ó, felség, üdvözlöm! Mondja csak, mi a panasza!
- Nekem semmi, de a feleségem...
- Mi a baj Josephine császárnéval?
- Nos, azt hiszem, hogy megbolondult. Mindenkinek úgy mutatkozik be, hogy Szabó Béláné.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Fárasztó
- Mi lesz, ha Teréz sírjára építik a diákszállót?
- Koleszterin.
- Koleszterin.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Egyéb
Egy idős hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedőlt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tőle:
- Van Önnek jogosítványa erre a járműre?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a járműre?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumi papírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A nő tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...
- Van Önnek jogosítványa erre a járműre?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a járműre?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumi papírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A nő tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Isten így szól Ádámhoz :
- Van egy jó és egy rossz hírem
számodra.
- Előbb a jót mond - feleli Ádám.
- Kapsz tőlem két ajándékot: agyat és
farkat.
- Remek, és mi a rossz hír?
- Nincs elég véred ahhoz, hogy egyszerre működjön mind a kettő!
- Van egy jó és egy rossz hírem
számodra.
- Előbb a jót mond - feleli Ádám.
- Kapsz tőlem két ajándékot: agyat és
farkat.
- Remek, és mi a rossz hír?
- Nincs elég véred ahhoz, hogy egyszerre működjön mind a kettő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Történetek
Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevő a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama feliratnál jelzett telefonszámot.
Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van.
- Azonnal intézkedem - válaszolt a Mama.
Kis idő múlva megcsörrent a mobil, felvettem:
- Halló?
- Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte!
Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van.
- Azonnal intézkedem - válaszolt a Mama.
Kis idő múlva megcsörrent a mobil, felvettem:
- Halló?
- Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,57
Iskolás
- Szomszéd mondja, miért veri úgy azt a szerencsétlen gyereket?
- Tudja, holnap kapja meg gyerek a bizonyítványt, de nekem még ma el kell utaznom!
- Tudja, holnap kapja meg gyerek a bizonyítványt, de nekem még ma el kell utaznom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26