Bizarr
Sokan azt mondják, hogy a szerencsejáték tönkreteszi az életed. Valójában a mi családunkat csak még jobban összehozta.
Ugyanis kénytelenek voltunk egy egyszobás garzonba költözni.
Ugyanis kénytelenek voltunk egy egyszobás garzonba költözni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,97
Iskolás
Danika először hoz haza rossz osztályzatot.
Anyukája megrendülten nézegeti a füzetlap alján díszelgő egyest.
- Ugye tudod, kisfiam, hogy a rossz jegyért verés jár?
- Szerintem is! - lelkesedik a gyerek.
- Menjünk, én tudom, hol lakik a tanító néni!
Anyukája megrendülten nézegeti a füzetlap alján díszelgő egyest.
- Ugye tudod, kisfiam, hogy a rossz jegyért verés jár?
- Szerintem is! - lelkesedik a gyerek.
- Menjünk, én tudom, hol lakik a tanító néni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Skót
A skót családban az anya aggódva szól a férjéhez:
- Drágám, a kisfiúnk, már két napja ugyanazt a cukorkát szopogatja.
- Nem baj, legalább tud spórolni.
- Jó, ez rendben van, de azért már tényleg ki kéne csomagolni!
- Drágám, a kisfiúnk, már két napja ugyanazt a cukorkát szopogatja.
- Nem baj, legalább tud spórolni.
- Jó, ez rendben van, de azért már tényleg ki kéne csomagolni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,63
Egyéb
A kutya tényleg az ember legjobb barátja. Ha nem hiszed el, próbáld ki a következőt:
Zárd be a kutyádat és a feleségedet a kocsid csomagtartójába.
Egy óra múlva nyisd ki!
Ki örül neked jobban, amikor meglát?
Zárd be a kutyádat és a feleségedet a kocsid csomagtartójába.
Egy óra múlva nyisd ki!
Ki örül neked jobban, amikor meglát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Egyéb
- Milyen a román paradicsomleves?
- Piros tányérban víz!
- Piros tányérban víz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,20
Állatos
Két barát beszélget...
Te, az én kutyám szerintem nagyon jó rendőrkutya lenne!
- Miért? Jó a szimata és fegyelmezett?
- Nem! Szereti a fánkot, és tökhülye.
Te, az én kutyám szerintem nagyon jó rendőrkutya lenne!
- Miért? Jó a szimata és fegyelmezett?
- Nem! Szereti a fánkot, és tökhülye.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Tizedes úr, nem vesz egy fél disznót?
- Minek? Hiszen eldőlne az ólban.
- Tizedes úr, nem vesz egy fél disznót?
- Minek? Hiszen eldőlne az ólban.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Egyéb
Hőlégballonon utazik két ember.
Viharba keverednek, és egy messzi országba kerülnek.
Egyikük sem ismeri fel a tájat.
Ekkor meglátnak a földön egy embert.
Lekiáltanak hozzá:
- Ember, meg tudná mondani, hogy hol vagyunk?
A fickó eltűnik a kunyhójában, majd egy idő múlva megjelenik, és vissza kiállt:
- A kosárban.
- Ez az ember matematikus - mondja egyik hőlégballonos a másiknak.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor kérdést intéztünk hozzá, sokáig gondolkodott, majd a válasz, amit adott tökéletesen pontos volt, és teljességgel használhatatlan.
Viharba keverednek, és egy messzi országba kerülnek.
Egyikük sem ismeri fel a tájat.
Ekkor meglátnak a földön egy embert.
Lekiáltanak hozzá:
- Ember, meg tudná mondani, hogy hol vagyunk?
A fickó eltűnik a kunyhójában, majd egy idő múlva megjelenik, és vissza kiállt:
- A kosárban.
- Ez az ember matematikus - mondja egyik hőlégballonos a másiknak.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor kérdést intéztünk hozzá, sokáig gondolkodott, majd a válasz, amit adott tökéletesen pontos volt, és teljességgel használhatatlan.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Bizarr
Ül egy fickó a vonaton, az egyik kezében egy nagy szeg, a másikban egy darab kő.
- Ember miért tartja a kezében azt a követ, meg a szeget?
- Hogy el ne felejtsem, hogy Kőszegre utazom!
Hatalmas röhögés:
- Oszt mit fog majd csinálni, ha Szarvas-ra kell utaznia?
- Ember miért tartja a kezében azt a követ, meg a szeget?
- Hogy el ne felejtsem, hogy Kőszegre utazom!
Hatalmas röhögés:
- Oszt mit fog majd csinálni, ha Szarvas-ra kell utaznia?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Egyéb
Apa, az ott egy halászhajó?
- Nem kisfiam, az egy yacht.
- És hogy kell írni, j-vel vagy ipszilonnal? És h-val vagy ch-val?
- Tudod kisfiam, így jobban megnézve lehet mégiscsak egy halászhajó.
- Nem kisfiam, az egy yacht.
- És hogy kell írni, j-vel vagy ipszilonnal? És h-val vagy ch-val?
- Tudod kisfiam, így jobban megnézve lehet mégiscsak egy halászhajó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33