Munkahelyi
Fiatal üzletember beköltözik az új irodába. Hamarosan kopognak, erre felkapja a telefonkagylót, mintha fontos ügyben értekezne.
Mutogat az embernek hogy maradjon csöndben és hogy fontos a dolog. Az ember értetlenül nézi próbál megszólalni, de az üzletember csitítja.
Mikor leteszi a kagylót az ember megszólal:

- Én csak a telefont jöttem bekötni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Találós kérdés
- Mi az abszolút szemtelenség?
- Egy törpétől megkérdezni, hogy: "Mi leszel, ha nagy leszel?".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Házassági
Két pasi beszélget:
- Haver, te mit veszel a feleségednek a szülinapjára?
- Nagy meglepetés lesz, egy vázát vettem.
- Hát az nem túl nagy meglepetés.
- Dehogynem, mert ő egy bundára számít...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Egyéb
Beszélget az amerikai, orosz és a magyar titkos rendőr, a téma ki tudja jobban megtartani a szolgálati titkot.
- Én a nejemmel egy irodában dolgozok, ő nem tudja mit csinálok, nem is érdekli, én nem tudom mit csinál, de nem is érdekel.- mondja az amerikai.
- Az semmi... Én egy íróasztalnál dolgozom a feleségemmel! Nem tudja mit csinálok de nem is érdekli, én sem tudom ő mit csinál, de nem is érdekel.- kontráz rá az orosz. A magyar erre nagyot legyint:
- Ugyan már... Én egyedül dolgozom egy irodában! Nem tudom, mit csinálok, de nem is érdekel.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
- Senderedik?
- Senderedik biza.
- Kunkorodik?
- Kunkorodik biza.
- Pöndörödik?
- Pöndörödik biza.
- Akkó bizony dezoxiribonukleinsav.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,55
Részeg
Egy részeg fickó az út közepén dülöngélve megy hazafelé...
Meglátja a rendőr és rászól az ittas emberre:
- Na, gyorsan húzzon fel a járdára, míg szépen mondom!
A részeg rápillant a járdára, majd vissza a rendőrre:
- Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Munkahelyi
Kovács a főnökének panaszkodik:
- A Szabó mindig seggfejnek nevez!
- Szabó, jöjjön ide! Ha még egyszer seggfejnek nevezi Kovácsot, kirúgom.
Másnap Kovács megint a főnöknél van.
- Na mi van? Már megint megint leseggfejezte?
- Nem. De ahogy ittam a reggeli kávémat, oda szólt: "Mi van kolléga, beöntés?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36