Roma
Kérdezik a cigányt mi a véleménye:
- Mondd cigány, szerinted mikor volt jobb? Most, vagy a Kádár korszakban?
- Hát a Kádár korszakban.
- ??
- Mert akkor a politikusok politizáltak, a nép dolgozott, mi meg loptunk. Most meg a nép politizál, a politikusok lopnak... és most tőlünk várnák el, hogy dolgozzunk?!
- Mondd cigány, szerinted mikor volt jobb? Most, vagy a Kádár korszakban?
- Hát a Kádár korszakban.
- ??
- Mert akkor a politikusok politizáltak, a nép dolgozott, mi meg loptunk. Most meg a nép politizál, a politikusok lopnak... és most tőlünk várnák el, hogy dolgozzunk?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Találós kérdés
- Mi az abszolút részegség?
- Amikor 3 ember beül egy szobába, megisznak fejenként egy üveg vodkát, majd az egyikük kimegy, a másik kettő pedig megpróbálja kitalálni, hogy melyikük ment ki.
- Amikor 3 ember beül egy szobába, megisznak fejenként egy üveg vodkát, majd az egyikük kimegy, a másik kettő pedig megpróbálja kitalálni, hogy melyikük ment ki.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Házassági
Két pasi beszélget...
- Nem értem, hogy vehettél ilyen iszonyatosan drága étkészletet a feleségednek!
- Drága volt az igaz, de megérte! A feleségem azóta a mosogató közelébe se enged.
- Nem értem, hogy vehettél ilyen iszonyatosan drága étkészletet a feleségednek!
- Drága volt az igaz, de megérte! A feleségem azóta a mosogató közelébe se enged.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Bizarr
Egy dinnyés gazdát nagyon bosszantja, hogy minden éjjel lopják a dinnyéket a földjéről. Egyik este kitesz egy táblát a dinnyeföld szélére a következő szöveggel:
"Figyelem! Van egy dinnye, amelyikbe mérget fecskendeztem!"
Másnap elégedetten állapítja meg, hogy nem hiányzik a termésből. Amikor 3. nap reggel kimegy a földjére, látja, hogy valaki odafirkálta a táblára:
"Most már kettő!"
"Figyelem! Van egy dinnye, amelyikbe mérget fecskendeztem!"
Másnap elégedetten állapítja meg, hogy nem hiányzik a termésből. Amikor 3. nap reggel kimegy a földjére, látja, hogy valaki odafirkálta a táblára:
"Most már kettő!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Orvos
- Pálinkát ihatok, doktor úr?
- Már tegnap is megmondtam, hogy nem szabad egy kortyot sem. Miért kérdi ma megint?
- Gondoltam, tegnap óta fejlődött már valamit az orvostudomány.
- Már tegnap is megmondtam, hogy nem szabad egy kortyot sem. Miért kérdi ma megint?
- Gondoltam, tegnap óta fejlődött már valamit az orvostudomány.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Egyéb
Egy 85 éves bácsi dicsekszik az orvosának, hogy fiatal felesége terhes lett. Mire az orvos:
- Hadd meséljek el magának egy történetet!
Egy ember elment vadászni, de olyan szórakozott volt, hogy puskája helyett véletlenül az esernyőjét vitte magával. Mikor az oroszlán elé toppant mit volt mit tenni, ráfogta az ernyőt és elkiáltotta magát: bumm! Az oroszlán ezek után holtan terült el.
- Ilyen nincs, biztosan valaki más lőtt helyette. - mondta az "ifjú" apa.
- Ezt akartam én is mondani magának...
- Hadd meséljek el magának egy történetet!
Egy ember elment vadászni, de olyan szórakozott volt, hogy puskája helyett véletlenül az esernyőjét vitte magával. Mikor az oroszlán elé toppant mit volt mit tenni, ráfogta az ernyőt és elkiáltotta magát: bumm! Az oroszlán ezek után holtan terült el.
- Ilyen nincs, biztosan valaki más lőtt helyette. - mondta az "ifjú" apa.
- Ezt akartam én is mondani magának...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Orvos
Orvos a beteghez:
-Érdeklik önt a léha nők?
-Nem különösképpen-von vállat a beteg.
-Hát az ital?
-Cseppet sem.
-És a dohányzással?
-Nem dohányzom.
-A fenébe is! Magának semmi rossz szokása nincsen?
-De van egy kis hibám.
-Micsoda?
-Sokat hazudok.
-Érdeklik önt a léha nők?
-Nem különösképpen-von vállat a beteg.
-Hát az ital?
-Cseppet sem.
-És a dohányzással?
-Nem dohányzom.
-A fenébe is! Magának semmi rossz szokása nincsen?
-De van egy kis hibám.
-Micsoda?
-Sokat hazudok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94