Ügyvéd, bíró
Két ügyvéd az erdőben túrázik, amikor meglátnak egy vicsorgó, támadni készülő medvét. Az egyik ügyvéd azonnal előveszi a futócipőjét, és elkezdi felhúzni.
- Megőrültél? - kérdi a másik. - Esélyed sincs, hogy elfuss egy medve elől, sokkal gyorsabb nálad!
- Nem is akarok nála gyorsabb lenni. Nekem elég, ha csak nálad leszek gyorsabb!
- Megőrültél? - kérdi a másik. - Esélyed sincs, hogy elfuss egy medve elől, sokkal gyorsabb nálad!
- Nem is akarok nála gyorsabb lenni. Nekem elég, ha csak nálad leszek gyorsabb!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Aranyköpés
1. És igen, itt jön a magyar zászló! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián)
2. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás)
3. A négyes pályán a jónevű görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp)
4. És most kiállították az egész csapatot!Ja nem, csak sorcsere volt. (Vitár egy hokimeccsen)
2. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás)
3. A négyes pályán a jónevű görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp)
4. És most kiállították az egész csapatot!Ja nem, csak sorcsere volt. (Vitár egy hokimeccsen)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Ügyvéd, bíró
Egyik rab mondja a másiknak:
- Te hogy kerültél ide?
- Hát, a tapasztalatlan fiatalság az oka.
- De, hiszen te már mindjárt 50 éves vagy.
- Én igen, de az ügyvédem csak 25 volt...
- Te hogy kerültél ide?
- Hát, a tapasztalatlan fiatalság az oka.
- De, hiszen te már mindjárt 50 éves vagy.
- Én igen, de az ügyvédem csak 25 volt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Házassági
A bátor:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Felesége az ajtóban áll söprűvel a kezében, mire a pasi rákérdez:
- Takarítasz, vagy repülsz valahova?
A rámenős:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Bűzlik a sok női parfümtől, az ingén rúzsfoltok láthatók.
Megtapogatja a felesége fenekét és így szól:
- Te vagy a következő...
A naiv:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Belép az ajtón, a felesége sodrófával várja.
Mire a férj:
- Drágám, te már hajnalban sütsz?
A pofátlan:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban, nem alszik...
A pali fog egy széket, s az ágya mellé ül.
Az asszony kérdésére:
- Mit jelentsen ez?
- Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Felesége az ajtóban áll söprűvel a kezében, mire a pasi rákérdez:
- Takarítasz, vagy repülsz valahova?
A rámenős:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Bűzlik a sok női parfümtől, az ingén rúzsfoltok láthatók.
Megtapogatja a felesége fenekét és így szól:
- Te vagy a következő...
A naiv:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Belép az ajtón, a felesége sodrófával várja.
Mire a férj:
- Drágám, te már hajnalban sütsz?
A pofátlan:
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban, nem alszik...
A pali fog egy széket, s az ágya mellé ül.
Az asszony kérdésére:
- Mit jelentsen ez?
- Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Zsidó
Kohnékhoz este betörnek a fosztogatók. Az egyik betörő elkiáltja magát:
- Itt rablás lesz vagy erőszak!
Az ajtóban hirtelen megjelenik Kohnné. Mire a rabló határozottan kiált egy nagyot:
- Rablás lesz!
- Itt rablás lesz vagy erőszak!
Az ajtóban hirtelen megjelenik Kohnné. Mire a rabló határozottan kiált egy nagyot:
- Rablás lesz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Anyós
- Én, ha az anyósommal veszekszem, mindig enyém az utolsó szó!
- És mit mondasz neki?
- Igen mama!
- És mit mondasz neki?
- Igen mama!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Állatos
A nyuszika, a róka és a medve beleesnek egy verembe. Pár nap múlva már nagyon éhesek. Megszólal a róka:
- Együk meg azt, aki legkisebb!
Erre a nyuszika felpattan, és fenyegetően a rókára néz:
- Ha valaki bántan meri a medvét annak velem gyűlik meg a baja!
- Együk meg azt, aki legkisebb!
Erre a nyuszika felpattan, és fenyegetően a rókára néz:
- Ha valaki bántan meri a medvét annak velem gyűlik meg a baja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Felnőtt
Paraszt bácsinak Pesten van dolga a minisztériumban. Van még pár óra a vonatindulásig, és annyit hallott már a fővárosi nagybetűs életről, gondolja, most megnézi. Betér egy peepshow-ba.
- Jó napot kívánok, kérnék egy nőt.
- Jó napot bátyám! Hát a nő már nem divat...! hanem a liba!
A liba? Hej - gondolja az öreg de rút divat van ma, de hát ha ez a divat... Bemegy a kis fülkébe és jól eljátszik a libával.
Három hét múlva újra Pesten jár.
- Jó napot kívánok! Kérnék egy libát.
- Jó napot bátyám! A Liba már nem divat, most a kukkolás a menő.
Bemegy az öreg a kis fülkébe ahol szétmegy a függöny és látja hogy egy izmos férfi épp magáévá tesz egy gyönyörű nőt.
Megtörli a bajszát:
- Híjnye, ilyent még nem láttam.
Átszólnak a másik fülkéből:
- Ez semmi! Látta volna 3 hete az öreget a libával!
- Jó napot kívánok, kérnék egy nőt.
- Jó napot bátyám! Hát a nő már nem divat...! hanem a liba!
A liba? Hej - gondolja az öreg de rút divat van ma, de hát ha ez a divat... Bemegy a kis fülkébe és jól eljátszik a libával.
Három hét múlva újra Pesten jár.
- Jó napot kívánok! Kérnék egy libát.
- Jó napot bátyám! A Liba már nem divat, most a kukkolás a menő.
Bemegy az öreg a kis fülkébe ahol szétmegy a függöny és látja hogy egy izmos férfi épp magáévá tesz egy gyönyörű nőt.
Megtörli a bajszát:
- Híjnye, ilyent még nem láttam.
Átszólnak a másik fülkéből:
- Ez semmi! Látta volna 3 hete az öreget a libával!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Házassági
- Ahhoz hasonló, mint egy sivatagi délibáb. A távolban paloták, pálmák, tevék látszanak.
Aztán amikor közelebb érsz, akkor eltűnik a palota, a pálmák, és kettesben maradsz a tevével.
Aztán amikor közelebb érsz, akkor eltűnik a palota, a pálmák, és kettesben maradsz a tevével.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Móricka
- Gyerekek, ki tud mondani igazi hősöket? Aki jót mond, az kap egy csokit! - mondja a tanító néni a diákoknak.
Móricka jelentkezik:
- Kinizsi Pál.
- Jól van Móricka! Tessék a csoki!
Móricka visszamegy a csokival a helyére. Kiveszi a padból egy fényképet, és halkan azt mondja:
- Ne haragudj Batman, de az üzlet az üzlet!
Móricka jelentkezik:
- Kinizsi Pál.
- Jól van Móricka! Tessék a csoki!
Móricka visszamegy a csokival a helyére. Kiveszi a padból egy fényképet, és halkan azt mondja:
- Ne haragudj Batman, de az üzlet az üzlet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82