Rendőr
A rendőr felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
A rendőrőrsön Molnár tizedes reggel óta egy nagy 2-es feliratot tartalmazó táblával mászkál. Megkérdi az egyik kollégája
- Te Józsi! Miért hordod azt a nagy kettest a hátadon?
- Mert azt hallottam egyeseket kirúgnak...
- Te Józsi! Miért hordod azt a nagy kettest a hátadon?
- Mert azt hallottam egyeseket kirúgnak...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,36
Munkahelyi
Egy anya meg a lánya jelentkezik a cirkuszigazgatónál. Az igazgató előbb a lány produkcióját tekinti meg, mely abból áll, hogy a csinos hölgy meztelenül hanyatt fekve pingponglabdákkal zsonglőrködik, majd a slusszpoén, hogy a labdák mindegyike eltűnik a leány lábai között. A direktor lelkesedik:
- Nagyszerű produkció, megveszem az új műsorhoz. És mit tud a kedves mama?
- Ugyanezt, csak sárgadinnyékkel.
- Nagyszerű produkció, megveszem az új műsorhoz. És mit tud a kedves mama?
- Ugyanezt, csak sárgadinnyékkel.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Házassági
Haldoklik az öreg Kohn. Mondja a feleségének:
- Asszony, ha meghalok, minden vagyonomat temesd el velem!
Pár nap múlva a temetés után áll a sírnál Kohnné és a barátnője. Azt
mondja a barátnő:
- Ugye, nem voltál olyan hülye, hogy minden vagyonát eladtad, vettél egy nagy gyémántot, és betetted abba a kis dobozba az urad mellé!?
- Ó, barátném, én mindig engedelmeskedtem az uramnak. Eladtam minden vagyonát, betettem a számlámra, és írtam neki egy csekket. Ha beváltja, beváltja, ha nem, nem...
- Asszony, ha meghalok, minden vagyonomat temesd el velem!
Pár nap múlva a temetés után áll a sírnál Kohnné és a barátnője. Azt
mondja a barátnő:
- Ugye, nem voltál olyan hülye, hogy minden vagyonát eladtad, vettél egy nagy gyémántot, és betetted abba a kis dobozba az urad mellé!?
- Ó, barátném, én mindig engedelmeskedtem az uramnak. Eladtam minden vagyonát, betettem a számlámra, és írtam neki egy csekket. Ha beváltja, beváltja, ha nem, nem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Egyéb
Egy nő dinnyét akar vásárolni. Vagy húszat megnyomkodott, megszagolgatott, mire a zöldséges rászólt:
- Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, az biztos nem válogatós!
- Miből gondolja?
- Hát gondoljon bele, ha az lenne nem vette volna feleségül magát!
- Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, az biztos nem válogatós!
- Miből gondolja?
- Hát gondoljon bele, ha az lenne nem vette volna feleségül magát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Egyéb
Három rendőr az utcát járva beszélget.
- Hallottátok, szeptemberben 38 fokos hőség lesz - szólal meg az első.
- Én azt hallottam, hogy havazni fog - mondja a második.
- A francba! - hördül fel a harmadik - Ki fog 38 fokban havat hányni?!
- Hallottátok, szeptemberben 38 fokos hőség lesz - szólal meg az első.
- Én azt hallottam, hogy havazni fog - mondja a második.
- A francba! - hördül fel a harmadik - Ki fog 38 fokban havat hányni?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Anyós
Sándorra rászól az anyósa:
- Juj, de csúnyán ásítasz, Sanyikám! Ha én ásítok a kezemet mindig a szám elé teszem.
- Persze mama tudom, azért hogy ki ne essen a fogsora.
- Juj, de csúnyán ásítasz, Sanyikám! Ha én ásítok a kezemet mindig a szám elé teszem.
- Persze mama tudom, azért hogy ki ne essen a fogsora.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,72
Skót
- Miért kezdtek el a skót pasik is szoknyát hordani?
- Mert a nőket ingyen engedték be focimeccsre.
- Mert a nőket ingyen engedték be focimeccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Anyós
- Hallom, sokat jársz az anyósoddal kínai étterembe. Ennyire szereti a kínai kaját?
- Dehogy, mindig visszahívják reklámnak.
- Hogy-hogy?
- Az az étterem neve, hogy Vörös Sárkány.
- Dehogy, mindig visszahívják reklámnak.
- Hogy-hogy?
- Az az étterem neve, hogy Vörös Sárkány.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,81
Állatos
Egy moszkvai professzor elmegy medvére vadászni Szibériába, Csukcsföldre.
Kap maga mellé egy rutinos csukcs vadászt is.
A csukcs megkérdi a professzort:
- Maga okos, ugye?
- Igen, igen.
- És tud lőni?
- Nem először vagyok medvevadászaton, csak Szibériában még nem jártam.
- És tud gyorsan futni?
- Hosszútávfutó versenyző voltam.
No, kimennek a terepre.
Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: fussunk.
Futnak visszafelé, a medve trappol utánuk, közben gondolkodik a professzor, hogy miért is fut, amikor van nála puska.
Azzal megfordul, céloz, lő, a medve elterül.
A csukcs megáll, odamegy a tetemhez, és csóválja a fejét:
- Professzor, maga tényleg tud lőni, gyorsan futni is, de maga egy barom.
- Miért?
- Most hogyan visszük el a medvét a faluig?
Kap maga mellé egy rutinos csukcs vadászt is.
A csukcs megkérdi a professzort:
- Maga okos, ugye?
- Igen, igen.
- És tud lőni?
- Nem először vagyok medvevadászaton, csak Szibériában még nem jártam.
- És tud gyorsan futni?
- Hosszútávfutó versenyző voltam.
No, kimennek a terepre.
Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: fussunk.
Futnak visszafelé, a medve trappol utánuk, közben gondolkodik a professzor, hogy miért is fut, amikor van nála puska.
Azzal megfordul, céloz, lő, a medve elterül.
A csukcs megáll, odamegy a tetemhez, és csóválja a fejét:
- Professzor, maga tényleg tud lőni, gyorsan futni is, de maga egy barom.
- Miért?
- Most hogyan visszük el a medvét a faluig?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,11