Szőke nő
Miért áll kint a szőke nő hajnali 4-órakor egy üres fagyistölcsérrel a kezében az utcán?
Mert este azt mondták az időjárás-jelentésben, hogy hajnalban fagy-is várható.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Részeg
- Szegény ember, magával meg mi történt? - lép a rendőr a vérző fejjel tántorgó részeg mellé az utcán. - Támaszkodjon rám jóember, hazakísérem...
- Csak azt ne! - kiált fel ijedten - Onnét jövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Munkahelyi
5 srác érkezik a határhoz egy új Audi Quatroval.
- Jó napot kívánok, a papírokat kérném!
- Jó napot, tessék.
A határőr némi tűnődés után elkezd billegni a lábán.
- Hmm - hmm. Megkérném önöket, hogy álljanak félre az autóval!
- Miért, mi a gond?
- Az, hogy önök öten utaznak.
- Igen és?
- Nos, ez egy Audi Quatro. A Quatro az ugye négyet jelent, és mint
látszik, önök öten vannak, ezért nem mehetnek tovább.
- Hááá - hááá, ez marha jó poén volt, de most már talán lenne szíves
visszaadni az útlevelünket?
- Mondtam, nem mehetnek tovább, egyiküknek ki kell szállni.
- De ember, hisz a Quatro az a kocsira vonatkozik!
- Amit mondtam, megmondtam.
- Na jó, akkor beszélek a felettesével!
- Az kérem nem fog összejönni.
- Hogy - hogy nem fog összejönni? Ha én a felettesével akarok beszélni,
akkor magának kutya kötelessége idehívni!
- Mint már mondtam, sajnos ez lehetetlen!
- Mégis miért?
- Mert reggel óta azzal a két emberrel veszekszik abban a Fiat
Uno-ban.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Móricka
Pistikét felszólítja a tanárnő:
- Pistike, mondj egy igekötőt és egy személyes névmást!
- Ki, én?
- Nagyon jó!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Szőke nő
A szörnyen dagadt szőke nő megy be a Suzuki szalonba, és nézegeti az autók elején az "S"-jelet.
Odamegy hozzá az eladó:
- Segíthetek valamiben hölgyem?
- Igen. XXL-es méretben kéne...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Egyéb
Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg paraszt éppen ott kapálgat.
- Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg.
- Nana! Én egy ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide, akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás törvénye" szerint rendezzük. Hajlandó alávetni magát?
- Az mit jelent?
- Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább bírja.
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont kirúgom a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy.
Az öreg kezd. Nekiszalad, és egy akkorát rúg az ügyvédbe, hogy az beleremeg.
A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával felszántja a földet.
A harmadikra még a szeme is könnyes lesz.
Leporolja magát, és odafordul az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!

Az öreg megpödri a bajszát:
- Jól van, feladom. Vigye a kacsáját!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Szőke nő
Egy szőke nő meglát egy vezető nélküli autót, ahogy éppen gurulni kezd a parkolóból kifelé.
Feltépi az ajtót, beugrik és behúzza a kéziféket.
Kiszáll és látja, hogy egy fickó áll az autó mellett.
- Behúztam a kéziféket, mert gurult!
- Tudom, én toltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Anyós
- Barátom, te hiszel a halál utáni életben? - kérdi Kovácsot a kollégája.
- Természetesen - feleli Kovács. - Mióta az anyósom elhalálozott, teljesen újjászülettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,20
Munkahelyi
A cégnél előadást tart egy szakértő a munka optimalizálásáról.
A mondandóját a következő mondattal zárja:
- Amit most elmondtam, csak a munkahelyükön alkalmazzák, soha ne próbálják meg otthon!
Hátulról egy hang:
- Miért?
- Mert veszélyes. Én is kipróbáltam otthon a feleségemen. Észrevettem, hogy reggeli készítés közben mindig külön megy el mindenért a hűtőhöz. Megkérdeztem tőle, nem tudna-e egyszerre több dolgot kivenni.
Hátulról egy közbekiabáló:
- És, gyorsabb lett?
- Hát, igen. Eddig 20 perc alatt csinált reggelit a feleségem, most 7 perc alatt én...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Munkahelyi
- Muszáj lesz fizetésemelést kérnem - panaszkodik egy rövidlátó a barátainak.
- Miért? - érdeklődnek.
- Mert a többiek messzebb látnak, mindig látják, mikor jön a főnök, ezért én vagyok az egyetlen, aki végig megállás nélkül kénytelen dolgozni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97