Házassági
A 8 éves lányom megkérdezte tőlem:
- Apu, te miért vetted feleségül Anyut?
- Erre a kérdésre térjünk majd vissza, ha már 18 leszel! - mondtam neki.
- Miért, ez olyan felnőttes dolog? - kérdezte.
- Á, dehogy! - mondtam. - De addigra hátha én is rájövök!
- Apu, te miért vetted feleségül Anyut?
- Erre a kérdésre térjünk majd vissza, ha már 18 leszel! - mondtam neki.
- Miért, ez olyan felnőttes dolog? - kérdezte.
- Á, dehogy! - mondtam. - De addigra hátha én is rájövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Házassági
A házaspár jelmezbálba készülődik, de a feleségnek hirtelen megfájdul a feje, ezért lefekszik. A férje pedig elindul egyedül a buliba.
Pár óra múlva a nő felébred és úgy érzi, hogy a fejfájásnak se híre, se hamva, ezért úgy gondolja, a férje után megy és megnézi, mit csinál a férfi nélküle. A buliban aztán látja, hogy a férj csinosabbnál csinosabb nőkkel táncol, simogatja őket, néha egy puszi is elcsattan, szóval, jól érzi magát.
A feleség kitalálja, hogy próbára teszi. Mivel a férje jelmezben nem ismerheti fel, így hát odamegy és felkéri táncolni. A férfi érezhetően izgalomba jön, a nő pedig addig hergeli, míg félre nem vonulnak egy sötét, üres szobába, ahol aztán szeretkeznek egy hatalmasat.
Miután befejezték, a feleség hazasiet, s visszafeküdvén az ágyba, várja a férjét. Amint a férfi hazaér, persze egyből nekiesik:
- Na, milyen volt a buli?
- Ááá, ne is kérdezd! Egyedül nem volt sok kedvem bálozni, így aztán a haverokkal félrevonultunk és egész éjszaka kártyáztunk. De biztos jó buli volt, mert az a pasi, akinek kölcsönadtam a jelmezemet, nagyon jókedvűnek látszott.
Pár óra múlva a nő felébred és úgy érzi, hogy a fejfájásnak se híre, se hamva, ezért úgy gondolja, a férje után megy és megnézi, mit csinál a férfi nélküle. A buliban aztán látja, hogy a férj csinosabbnál csinosabb nőkkel táncol, simogatja őket, néha egy puszi is elcsattan, szóval, jól érzi magát.
A feleség kitalálja, hogy próbára teszi. Mivel a férje jelmezben nem ismerheti fel, így hát odamegy és felkéri táncolni. A férfi érezhetően izgalomba jön, a nő pedig addig hergeli, míg félre nem vonulnak egy sötét, üres szobába, ahol aztán szeretkeznek egy hatalmasat.
Miután befejezték, a feleség hazasiet, s visszafeküdvén az ágyba, várja a férjét. Amint a férfi hazaér, persze egyből nekiesik:
- Na, milyen volt a buli?
- Ááá, ne is kérdezd! Egyedül nem volt sok kedvem bálozni, így aztán a haverokkal félrevonultunk és egész éjszaka kártyáztunk. De biztos jó buli volt, mert az a pasi, akinek kölcsönadtam a jelmezemet, nagyon jókedvűnek látszott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Házassági
Szerelmespár fekszik az ágyban. Egyszer csak megszólal a telefon. A nő veszi fel:
- Igen? Jó, rendben van. Szia!
- Ki volt az? - kérdi a férfi.
- Csak a férjem. De nincs semmi baj, veled ment tekézni.
- Igen? Jó, rendben van. Szia!
- Ki volt az? - kérdi a férfi.
- Csak a férjem. De nincs semmi baj, veled ment tekézni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Házassági
A feleség leveszi elszundított férjéről a szemüveget, majd csak úgy magának halkan megjegyzi:
- Így, hogy nincs rajtad a szemüveged, ugyanolyan jóképű vagy, mint amikor hozzád mentem.
Erre a férj motyogva:
- Így, hogy nincs rajtam a szemüvegem, te is nagyon jól nézel ki...
- Így, hogy nincs rajtad a szemüveged, ugyanolyan jóképű vagy, mint amikor hozzád mentem.
Erre a férj motyogva:
- Így, hogy nincs rajtam a szemüvegem, te is nagyon jól nézel ki...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Házassági
"Nem értem, hogy az uram miért nem kíván úgy mint régen." - mondta Manyi néni és megpederte a bajszát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Házassági
- A nők átlag életkora néhány évvel több, mint a férfiaké. Vajon miért van ez?
- Mert nincs feleségük!
- Mert nincs feleségük!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,61
Házassági
Férj: – Te naplót vezetsz a veszekedéseinkről?
Feleség: – Igen!Miért mi a baj vele?
Férj: – Az, hogy decemberig előre ki van töltve!
Feleség: – Igen!Miért mi a baj vele?
Férj: – Az, hogy decemberig előre ki van töltve!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Házassági
Egy nőnek már elege volt belőle, hogy a férje szinte minden este részegen jön haza a kocsmából. Halloween estéjén gondolja a nő, hogy megleckézteti az urát. Beöltözik ördögnek, és elbújik egy fa mögé a házuk előtt. Szédeleg haza a férj, és hirtelen előugrik a fa mögül egy fekete alak nagy szarvakkal, hosszú farokkal, és kezében egy vasvillával.
- Hát te meg ki vagy? - kérdezi meglepődve a férfi.
- Én vagyok az ördög!
- Akkor mi rokonok vagyunk! A te húgodat vettem feleségül...
- Hát te meg ki vagy? - kérdezi meglepődve a férfi.
- Én vagyok az ördög!
- Akkor mi rokonok vagyunk! A te húgodat vettem feleségül...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Házassági
Egy fickó a barátjának:
- Haver, hatalmas gondban vagyok! Megcsaltam a feleségem, és most nem tudom, mit tegyek!
- Hát mondd el neki az igazat! Néha egy házasságon kívüli kapcsolat még jót is tesz a házasságnak.
A fickó hazamegy és mondja az asszonynak:
- Figyelj drágám, valamit el kell mondanom. Vannak akik azt mondják, hogy egy házasságon kívüli kapcsolat jót tesz a házastársaknak.
A feleség közbevág:
- Felejtsd el! Egyszer-kétszer kipróbáltam, de nem használt!
- Haver, hatalmas gondban vagyok! Megcsaltam a feleségem, és most nem tudom, mit tegyek!
- Hát mondd el neki az igazat! Néha egy házasságon kívüli kapcsolat még jót is tesz a házasságnak.
A fickó hazamegy és mondja az asszonynak:
- Figyelj drágám, valamit el kell mondanom. Vannak akik azt mondják, hogy egy házasságon kívüli kapcsolat jót tesz a házastársaknak.
A feleség közbevág:
- Felejtsd el! Egyszer-kétszer kipróbáltam, de nem használt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Házassági
Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból.
Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel.
A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend.
Az asztalon egy üzenet:
- Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek.
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság.
A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy hajnali ötkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor, hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki:
- Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel.
A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend.
Az asztalon egy üzenet:
- Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek.
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság.
A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy hajnali ötkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor, hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki:
- Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,50
top10 vicc a kategóriában