Házassági
A férj éjjel álmában ezt ismételgeti : Laura, Laura. A feleség reggel kérdőre vonja, hogy kinek a nevét mondogatta álmában?
- Áhh, szívem, csak a ló neve, akit megtettem az ügetőn - mondja a férj.
Másnap délután a férj későn jön haza, a felesége pedig hidegen fogadja.
- Mi történt drágám, valami baj van?!
- Á semmi, csak telefonált a lovad...
- Áhh, szívem, csak a ló neve, akit megtettem az ügetőn - mondja a férj.
Másnap délután a férj későn jön haza, a felesége pedig hidegen fogadja.
- Mi történt drágám, valami baj van?!
- Á semmi, csak telefonált a lovad...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Házassági
Egy nőnek már elege volt belőle, hogy a férje szinte minden este részegen jön haza a kocsmából. Halloween estéjén gondolja a nő, hogy megleckézteti az urát. Beöltözik ördögnek, és elbújik egy fa mögé a házuk előtt. Szédeleg haza a férj, és hirtelen előugrik a fa mögül egy fekete alak nagy szarvakkal, hosszú farokkal, és kezében egy vasvillával.
- Hát te meg ki vagy? - kérdezi meglepődve a férfi.
- Én vagyok az ördög!
- Akkor mi rokonok vagyunk! A te húgodat vettem feleségül...
- Hát te meg ki vagy? - kérdezi meglepődve a férfi.
- Én vagyok az ördög!
- Akkor mi rokonok vagyunk! A te húgodat vettem feleségül...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Házassági
Egy pasi mondja a barátjának:
- Cimbora, hatalmas gondban vagyok! Megcsaltam a feleségem, és most nem tudom, mit tegyek!
- Hát mondd el neki az igazat! Néha egy házasságon kívüli kapcsolat még jót is tesz a házasságnak.
A férfi hazamegy és mondja az asszonynak:
- Figyelj, valamit el kell mondanom. Vannak akik azt mondják, hogy egy házasságon kívüli kapcsolat jót tesz a házastársaknak.
A feleség közbevág:
- Felejtsd el! Egyszer-kétszer már kipróbáltam, de nem használt!
- Cimbora, hatalmas gondban vagyok! Megcsaltam a feleségem, és most nem tudom, mit tegyek!
- Hát mondd el neki az igazat! Néha egy házasságon kívüli kapcsolat még jót is tesz a házasságnak.
A férfi hazamegy és mondja az asszonynak:
- Figyelj, valamit el kell mondanom. Vannak akik azt mondják, hogy egy házasságon kívüli kapcsolat jót tesz a házastársaknak.
A feleség közbevág:
- Felejtsd el! Egyszer-kétszer már kipróbáltam, de nem használt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Házassági
Egy házaspár a jövőről elmélkedik:
- Drágám, mond mit tennél, ha én váratlanul meghalnék? - kérdi a férj.
- Ez nehéz kérdés... - gondolkodik el a feleség. - Azt hiszem, újra kellene gondolnom a lehetőségeket. Itt ez a nagy ház, nehezen tudnám egyedül fizetni a rezsit, meg a banknak a részleteket, ezért szerintem kiadnék 2 szobát két özvegy nőnek, vagy diáklánynak. És te mit csinálnál, ha én halnék meg?
A férj is elgondolkodik:
- Hmmm... Azt hiszem én is ugyanazt, amit te!
- Drágám, mond mit tennél, ha én váratlanul meghalnék? - kérdi a férj.
- Ez nehéz kérdés... - gondolkodik el a feleség. - Azt hiszem, újra kellene gondolnom a lehetőségeket. Itt ez a nagy ház, nehezen tudnám egyedül fizetni a rezsit, meg a banknak a részleteket, ezért szerintem kiadnék 2 szobát két özvegy nőnek, vagy diáklánynak. És te mit csinálnál, ha én halnék meg?
A férj is elgondolkodik:
- Hmmm... Azt hiszem én is ugyanazt, amit te!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Házassági
"profin be tudja magát pozicionálni közém és a TV közé. Passz, átadás, a tömeg őrjöng, de én csak a fenekét látom..."
"állandóan listákat készít, hogy mit vegyek, hogy mit csináljak, kiket kell felhívni. Ami nincs a listán, az számára nem is létezik. Egyszer felírtam a listájára, hogy "szex". Hiba volt. Azóta, ha nincs a listán, nem is csináljuk... "
"szex után ott folytatja, ahol abbahagyta: megyek, ki kell olvasztanom a csirkét, anyád pedig azt üzeni, hogy..."
"állandóan listákat készít, hogy mit vegyek, hogy mit csináljak, kiket kell felhívni. Ami nincs a listán, az számára nem is létezik. Egyszer felírtam a listájára, hogy "szex". Hiba volt. Azóta, ha nincs a listán, nem is csináljuk... "
"szex után ott folytatja, ahol abbahagyta: megyek, ki kell olvasztanom a csirkét, anyád pedig azt üzeni, hogy..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Házassági
Hiába erőlködik a férj az ágyban, nem sikerül csúcsra juttatnia az asszonyt.
- Ez azért van, mert nem segítesz, nem szólsz, hogy mikor kezd jó lenni. - panaszkodik a férj.
- Szólnék én, de te olyankor sosem vagy itthon...
- Ez azért van, mert nem segítesz, nem szólsz, hogy mikor kezd jó lenni. - panaszkodik a férj.
- Szólnék én, de te olyankor sosem vagy itthon...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Házassági
A francia házaspár megreggelizik együtt szombaton, majd Marie elküldi Pierre-t csigát szedni az ebédhez. El is megy a férj, gyorsan szed egy kis vödörrel, aztán elugrik a barátnőjéhez és jól eltöltik az időt.
A kellemes fáradtságtól elalszanak, és csak késő délután ébrednek föl.
Pierre rémülten rohan haza, és mielőtt a bejárati ajtót kinyitná, szétszórja a csigákat a lépcsőn.
A kulcs hangjára persze ott terem Marie, és már kezdené is a balhét, mikor Pierre rászól a csigákra:
- Mozgás fiúk, mindjárt otthon vagyunk!
A kellemes fáradtságtól elalszanak, és csak késő délután ébrednek föl.
Pierre rémülten rohan haza, és mielőtt a bejárati ajtót kinyitná, szétszórja a csigákat a lépcsőn.
A kulcs hangjára persze ott terem Marie, és már kezdené is a balhét, mikor Pierre rászól a csigákra:
- Mozgás fiúk, mindjárt otthon vagyunk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Házassági
Kissné fizetésemelést kapott a munkahelyén, így hát elmennek ünnepelni a férjével. Hazafelé az asszony fagylaltot eszik az autóban, és közben ezt kérdezi a férjtől:
- Nem hihetetlen, hogy fizetésemelést kaptam?
Majd fogja a fagylalt maradékát, és kidobja az ablakon. Azonban az ablakot nem húzta le, így a fagylalt az ölében landol.
- De igen! - válaszolja a férj.
- Nem hihetetlen, hogy fizetésemelést kaptam?
Majd fogja a fagylalt maradékát, és kidobja az ablakon. Azonban az ablakot nem húzta le, így a fagylalt az ölében landol.
- De igen! - válaszolja a férj.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,5
Házassági
Fizetés napján hazamegy a férj, a feleség kéri tőle a konyhapénzt. A férfi megáll a tükör előtt, odahívja az asszonyt, felmutatja a pénzt és így szól:
- Na fiacskám, látod ezt? Ami a tükörben van, az a tiéd, a többihez semmi közöd.
Másnap délben hazamegy a férj:
- Kaját ide, de gyorsan!
A feleség eléje pakol minden jót. Hurkát, kolbászt, sülteket...
- Honnan teremtetted ezt elő, hiszen nem adtam neked tegnap egy fillért sem? - kérdi álmélkodva.
Erre a feleség odaáll a tükör elé, felemeli a szoknyáját, letolja a bugyiját és odainti a férjét:
- Látod ezt? Ami a tükörben van az a tiéd, az igazi meg a hentesé!
- Na fiacskám, látod ezt? Ami a tükörben van, az a tiéd, a többihez semmi közöd.
Másnap délben hazamegy a férj:
- Kaját ide, de gyorsan!
A feleség eléje pakol minden jót. Hurkát, kolbászt, sülteket...
- Honnan teremtetted ezt elő, hiszen nem adtam neked tegnap egy fillért sem? - kérdi álmélkodva.
Erre a feleség odaáll a tükör elé, felemeli a szoknyáját, letolja a bugyiját és odainti a férjét:
- Látod ezt? Ami a tükörben van az a tiéd, az igazi meg a hentesé!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Házassági
A feleségem egy drága bundát kért tőlem karácsonyra. Kiírtam neki DVD-re a REAC-Diósgyőr meccset.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
top10 vicc a kategóriában