Munkahelyi
Érkezik a postára egy levél, a Mikulásnak címezve. A postások felbontják, és kiderül, egy kisgyerek írta:
- "Kedves Télapó! Mi nagyon szegények vagyunk, így nem tudok a szüleimnek ajándékot venni. Jó lenne, ha tudnál küldeni nekem 20.000 forintot."
A postások megsajnálják, gyűjtést rendeznek, össze is jön 10.000 forint, ezt elküldik a kisfiúnak.
Megérkezik a köszönőlevél, izgatottan olvassák:
- "Kedves Télapó! Köszönöm a pénzt, de képzeld, ezek a a szemét postások lenyúlták a felét!"
- "Kedves Télapó! Mi nagyon szegények vagyunk, így nem tudok a szüleimnek ajándékot venni. Jó lenne, ha tudnál küldeni nekem 20.000 forintot."
A postások megsajnálják, gyűjtést rendeznek, össze is jön 10.000 forint, ezt elküldik a kisfiúnak.
Megérkezik a köszönőlevél, izgatottan olvassák:
- "Kedves Télapó! Köszönöm a pénzt, de képzeld, ezek a a szemét postások lenyúlták a felét!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Munkahelyi
Aggódó képpel ér haza a férj:
- Édesem, van egy nagy problémám a munkahelyen ...
Megszakítja a feleség:
- De drágám, ne mondd azt, hogy problémád van, a te bajod az enyém is.
Mondd azt, hogy van egy problémánk!
- Rendben, szóval a mi kis titkárnőnk szülni fog nekünk egy gyereket...
- Édesem, van egy nagy problémám a munkahelyen ...
Megszakítja a feleség:
- De drágám, ne mondd azt, hogy problémád van, a te bajod az enyém is.
Mondd azt, hogy van egy problémánk!
- Rendben, szóval a mi kis titkárnőnk szülni fog nekünk egy gyereket...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,7
Munkahelyi
A gyárigazgató beviszi a fiát az üzembe.
- Mindent mutasson meg neki Micike! - mondja a titkárnőjének.
- Mindjárt az első nap?
- Mindent mutasson meg neki Micike! - mondja a titkárnőjének.
- Mindjárt az első nap?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Munkahelyi
Postai álláshirdetésre jelentkezik egy férfi, a személyzetis alaposan kifaggatja:
- Katona volt már?
- Igen, de ellőtték a heréimet,így leszereltek.
- Semmi baj, így is felvesszük. Mi 8-kor kezdünk, de magának elég lesz 10-re jönnie.
- Miért olyan későn?
- Mert addig úgyis csak a tökünket vakarjuk!
- Katona volt már?
- Igen, de ellőtték a heréimet,így leszereltek.
- Semmi baj, így is felvesszük. Mi 8-kor kezdünk, de magának elég lesz 10-re jönnie.
- Miért olyan későn?
- Mert addig úgyis csak a tökünket vakarjuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Munkahelyi
A bolt tulajdonosa új eladónőt alkalmaz, és a lelkére köti, hogy minden kuncsaftnak aki betér a boltba, másnap is vissza kell jönnie, különben úszott az állás. A nő nagyon igyekszik.
Egyik nap nyílik az ajtó és egy fiatalember lép be.
- Jó napot kívánok!
- Jó napot kívánok, mit tetszik parancsolni?
- Kesztyűt szeretnék vásárolni.
- Kérem, van egyujjas meg ötujjas modellünk.
- Ötujjasat kérnék!
- Tökéletes! Ötujjasból is van bőr, műbőr és kötött.
- Bőr érdekelne.
- És mégis milyen bőrt tetszik óhajtani? Malac, kecske esetleg marha?
- Legyen kecske.
- Szürke, fekete, barna?
- Szürke!
- Szürkéből is több árnyalattal rendelkezünk, várjon megmutatom.
- Be kell ismernem, hogy igazán nem tudok dönteni. Szerettem volna venni egy kesztyűt, ami megy az új kabátomhoz, de hogy melyik árnyalat jó ezek közül, nem tudom!
- Semmi gond, uram! Be tetszik hozni holnap a kabátot és majd én segítek kiválasztani a megfelelő kesztyűt.
A férfi bele is megy a dologba és éppen távozni készül, amikor egy ideges személy ront be az üzletbe. Egyenesen az elárusító nőhöz rohan és elkezd kiabálni:
- Ez a csempém a fürdőszobából, ez a vécémnek egy darabja, a seggem megmutattam tegnap, ideadná már végre azt a rohadt vécépapírt?!?
Egyik nap nyílik az ajtó és egy fiatalember lép be.
- Jó napot kívánok!
- Jó napot kívánok, mit tetszik parancsolni?
- Kesztyűt szeretnék vásárolni.
- Kérem, van egyujjas meg ötujjas modellünk.
- Ötujjasat kérnék!
- Tökéletes! Ötujjasból is van bőr, műbőr és kötött.
- Bőr érdekelne.
- És mégis milyen bőrt tetszik óhajtani? Malac, kecske esetleg marha?
- Legyen kecske.
- Szürke, fekete, barna?
- Szürke!
- Szürkéből is több árnyalattal rendelkezünk, várjon megmutatom.
- Be kell ismernem, hogy igazán nem tudok dönteni. Szerettem volna venni egy kesztyűt, ami megy az új kabátomhoz, de hogy melyik árnyalat jó ezek közül, nem tudom!
- Semmi gond, uram! Be tetszik hozni holnap a kabátot és majd én segítek kiválasztani a megfelelő kesztyűt.
A férfi bele is megy a dologba és éppen távozni készül, amikor egy ideges személy ront be az üzletbe. Egyenesen az elárusító nőhöz rohan és elkezd kiabálni:
- Ez a csempém a fürdőszobából, ez a vécémnek egy darabja, a seggem megmutattam tegnap, ideadná már végre azt a rohadt vécépapírt?!?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Munkahelyi
A beosztott belép főnöke szobájába, és rögtön a tárgyra tér:
- Főnök, fizetésemelésre van szükségem most azonnal! Mielőtt bármit mond, el kell mondanom, hogy három másik cég érdeklődik irántam!
- Igen? - csodálkozik el a főnök - Biztosan a konkurencia. Kik azok?
- Nos hát, a Díjbeszedő, az Elektromos Művek és a telefontársaság.
- Főnök, fizetésemelésre van szükségem most azonnal! Mielőtt bármit mond, el kell mondanom, hogy három másik cég érdeklődik irántam!
- Igen? - csodálkozik el a főnök - Biztosan a konkurencia. Kik azok?
- Nos hát, a Díjbeszedő, az Elektromos Művek és a telefontársaság.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Munkahelyi
A főnököm ma így beszélt rólam: "ő az a kolléga uraim, akire érdemes odafigyelni".
A gond csak az, hogy ezt a biztonsági őröknek mondta!
A gond csak az, hogy ezt a biztonsági őröknek mondta!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21
Munkahelyi
- Képzeld, a bátyám szakács volt egy tengeralattjárón.
- Csak volt? Már nincs ott?
- Nincs.
- Miért?
- Egyszer odakozmált a tej és ki akart szellőztetni . . .
- Csak volt? Már nincs ott?
- Nincs.
- Miért?
- Egyszer odakozmált a tej és ki akart szellőztetni . . .
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,36
Munkahelyi
- Sziasztok!Tulajdonképpen mi a témája a mai értekezletnek?
- A társadalmi tulajdon védelmének fokozása...
- Szuper. És miért nem kapcsolják fel a lámpát?
- Mert valaki ellopta a villanykörtét.
- A társadalmi tulajdon védelmének fokozása...
- Szuper. És miért nem kapcsolják fel a lámpát?
- Mert valaki ellopta a villanykörtét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,38
Munkahelyi
Mondja hova szeretne bekerülni?
- A vezérkarba.
- Ember, maga hülye?
- Miért, az feltétel?
- A vezérkarba.
- Ember, maga hülye?
- Miért, az feltétel?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
top10 vicc a kategóriában