Részeg
Két részeg botorkál éjjel, eső után hazafelé a szántóföldön keresztül. Odaérnek az aszfaltos úthoz, amin csillog a víz a holdfényben.
- Te cimbora, baj van. Itt egy folyó.
- Ne törődj vele, majd átússzuk. Csak gyere utánam!
Ezzel ráveti magát az aszfaltra.
- Gyere nyugodtan, be van fagyva!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Részeg
Egy pasi bemegy a dokihoz, mert nagyon remeg a keze.
- Mondja uram, Ön sokat iszik? - kérdezi a doki.
- Hát..., szeretnék, de állandóan kilötyögtetem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsőházban fekszik valaki.
- Hol lakik, jóember? - kérdezi segítőkészen.
- Egy emelettel feljebb, balra.
Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi:
- Hát maga hol lakik?
- Egy emelettel feljebb, balra.
Felcipeli őt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös:
- Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik!
A férfi nagy nehezen feltápászkodik.
- De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Szombat este kirúgtam a hámból a cimborákkal. Mivel többet ittam a kelleténél, ezúttal olyasmit tettem, amit sosem szoktam. Busszal mentem haza.
Épségben haza is értem, ami a csodával határos, hiszen soha nem vezettem még buszt azelőtt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,54
Részeg
Bemegy egy részeg a kocsmába, és elrikkantja magát:
- Én vagyok itt a legerősebb!
Erre odalép egy behemót fickó, és orrba vágja. A részeg akadozó nyelvvel hozzáteszi:
- ... no meg Te.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Részeg
- Haver, mennyi a pálinkának és az aszpirinnek az összege?
-11!
- Ez, hogy jött ki neked?
- Hát, tudod a pálinka üt az aszpirin meg hat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Részeg
Két barát egymást támogatva megy hazafelé a kocsmából.
- De jó lenne, ha egér lennék! - ismétli egyikük újra meg újra.
A másik elveszíti a türelmét és megkérdi:
- Miért szeretnél éppen egér lenni?!
- Mert a feleségem csak az egértől fél.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Részeg
Egy pasi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Az ágya mellett aszpirin egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli az asztalon. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Puszi."
Kitámolyog a konyhába, a fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt?
- Úgy volt apu, hogy hajnali négykor hoztak haza tajt részegen, összehánytál mindent.
- És akkor mi ez a meleg reggeli?
- Az anyu bevonszolt a fürdőszobába, és kezdte lehúzni rólad a nadrágot, de te védekeztél és azt mondtad: "Hölgyem, ön nagyon csinos, de kérem vegye le rólam a kezét, mert tudja én nős ember vagyok és szeretem a feleségem."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Részeg
Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Egy kisfiú megy iskolába reggel és meglátja amint Pali bácsi még részegen, fekszik az árokban. A gyerek felismeri az öreget és odamegy hozzá:
- Pali bá, hát miért nem annyit ivott, amennyi jól esik?
Pali bácsi borízű hangon válaszol:
- Mert nem volt annyi pénzem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43