Részeg
A rendőr megállítja az autóst:
- Személyit és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem uram, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Mert asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem a rendőrőrsre, és adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Aztán miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?!
- Mert iszonyúan be vagyok rúgva...
- Személyit és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem uram, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Mert asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem a rendőrőrsre, és adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Aztán miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?!
- Mert iszonyúan be vagyok rúgva...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Részeg
Imbolyog a részeg az utcán. Jön vele szembe fekete köpenyben egy apáca.
A részeg hirtelen behúz neki egy jobb horgot, megsorozza a gyomrát, majd ballal állcsúcson vágja.
Az apáca eszméletlenül elterül, erre a részeg:
- Lassú vagy, Batman!
A részeg hirtelen behúz neki egy jobb horgot, megsorozza a gyomrát, majd ballal állcsúcson vágja.
Az apáca eszméletlenül elterül, erre a részeg:
- Lassú vagy, Batman!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
Késő éjjel érkezik haza a férj, s mentegetőzve mondja a feleségének:
- Ne haragudj rám drágám, de támadás áldozata lettem.
- Tényleg?
- Igen!Borzasztó szomjúság támadt rám...
- Ne haragudj rám drágám, de támadás áldozata lettem.
- Tényleg?
- Igen!Borzasztó szomjúság támadt rám...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Részeg
Egy kisváros főterének közepén amatőr csillagász távcsővel tanulmányozza az égboltot.
Arra megy egy részeg ember, megáll mellette és csak nézi. Egyszer csak egy hullócsillag leszalad az égről.
– Ejha! – kiált fel a részeg. – Ezt aztán piszkosul eltaláltad, haver!
Arra megy egy részeg ember, megáll mellette és csak nézi. Egyszer csak egy hullócsillag leszalad az égről.
– Ejha! – kiált fel a részeg. – Ezt aztán piszkosul eltaláltad, haver!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
Egy részeg fickót bevisznek a rendőrszobára.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,94
Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Az ivócimborák meglehetősen becsípve tántorognak ki a kocsmából. Az egyik átvág az úttesten, a másik azonban lebotorkál a metróállomáshoz vezető lépcsőn. Amikor a felszínen találkoznak, kérdi az egyik:
- Hát te meg hol voltál?
- Nem tudom - feleli a másik - de látnod kellene, hogy a pincében lakó fickónak milyen klassz kisvasútja van!
- Hát te meg hol voltál?
- Nem tudom - feleli a másik - de látnod kellene, hogy a pincében lakó fickónak milyen klassz kisvasútja van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Részeg
Három falusi asszony késő este battyog hazafelé a vasútállomásról. A bezárt kocsma lépcsőjén félájult részeg férfit látnak heverni. Ki lehet az? Az egyik asszony odamegy, körbetapogatja a slicce körül, aztán közli:
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Egy részeg támaszkodik a hídon a korlátnak, és öklendezik.
Arra megy egy homokos, és megpaskolja a részeg fenekét.
- Helyes, csak kíméljük a kicsikét!
Arra megy egy homokos, és megpaskolja a részeg fenekét.
- Helyes, csak kíméljük a kicsikét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 1,50
Részeg
Hogyan lehetséges az, hogy a kocsma csak tíz percre van a lakásomtól, de a lakásom két órára a kocsmától?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23