Részeg
Két alkesz cimbora összefut meló után a kocsmában. Kérdi az egyik a másikat :
- Mit iszol?
- Nekem nyolc!
- Nekem is!
- Csapos! Tizenhat kisfröccsöt kérnék!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Részeg
Két alkoholista megy hazafelé, de az egyik elesik:
- Hé, cimbora, ne hagyj itt, emelj már fel!
Mire a másik:
- Arra már nem vagyok képes tesó, de ha akarod, melléd fekhetek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Részeg
Egy ember ül az étteremben. Megkérdi tőle a pincér mit parancsol?
- Egy pekingi kacsát!
Hozza a pincér a kacsát, leteszi, a vendég bedugja a mutató ujját a sült kacsa fenekébe, majd azt mondja:
- Ezt kérem vigye vissza, ez nem pekingi, hanem hongkongi.
A pincér nemsokára hoz egy másikat, majd a vendég ugyanúgy tesz, visszaküldi, hogy az nem pekingi, hanem tokioi.
A pincér nagyon pipa, de újból elmegy, közben oda vánszorog a vendéghez egy részeg aki fültanúja volt az esetnek és megkérdi a férfit:
- Uram, ha letolom a gatyámat, meg tudja mondani hol lakom? Mer' úgy berúgtam, hogy nem találok haza?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Imbolyog a részeg az utcán. Jön vele szembe fekete köpenyben egy apáca.
A részeg hirtelen behúz neki egy jobb horgot, megsorozza a gyomrát, majd ballal állcsúcson vágja.
Az apáca eszméletlenül elterül, erre a részeg:
- Lassú vagy, Batman!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
A részeg felszáll a buszra, és ledobja magát egy székre egy öregasszony mellett. Az öregasszony végigméri, majd rosszallóan megszólal:
- Fiam, te a legjobb úton haladsz a Pokolba!
Mire a részeg:
- Mmmmár megint rossz buszra szálltam??!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Hajnal négykor felhívja egy részeges hang a szálloda recepcióját:
- Megmondaná, hogy mikor nyit a bár?
- Délelőtt 11-kor - mondja udvariasan a recepciós.
Eltelik fél óra, ugyanaz a hang, kicsit dadogva újra telefonál:
- El.. elnézést ké..kérek, de mikor nyit a..a bár?
A recepciós kicsit ingerültebben válaszolja:
- Uram, még mindig csak 11-kor nyit.
Újabb fél óra után teljesen elázott hangon jelentkezik ismét a vendég, és megint a bár nyitva tartását kérdezi. A recepciós már türelmetlenül:
- Uram, a bár 11-kor nyit, de ha annyira szüksége van rá, akkor kinyitom és bemehet.
Erre a hang:
- Deee én nem bemennni a..a..akarok, haaanem kimenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Részeg
Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Hajnali négykor az asszony arra ébred, hogy a férje becsapja a bejárati ajtót. Aztán hallja, amint szuszogva mászik felfelé lassan a lépcsőn. Lekiabál a neki:
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Részeg
A részeg pisil a parkban. Meglátja egy csinos hölgy és így szól:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi! Két kézzel fogom :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Részeg
Egy részeg bemegy a kocsmába, kezében egy pezsgősüveg.
- Kedves vendégsereg, boldog új évet mindenkinek!
- Hülye maga? Májusban új évet köszönt?
- A francba! Mit kapok én otthon??!! Ilyen későn még sose' mentem haza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16