Részeg
- Szóval maga autóvezetés közben megivott egy üveg Whiskyt?!
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
- Hölgyem a maga férje olyan, mint egy focilabda.
- Miért?
- Minden reggel a kapuban találom, berúgva !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Egy részeg fickó az út közepén dülöngélve megy hazafelé, ezt meglátja a rendőr és rászól az ittas férfira:
- Húzzon fel azonnal a járdára, míg szépen mondom!
A részeg rápillant a járdára, majd vissza a rendőrre:
- Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Részeg
- Látod anyukám, mennyire szeretlek! Tegnap éjszaka, amikor jöttem haza a kocsmából, még a cipőmet is levettem, nehogy felébresszelek.
- Igen. És közben torkod szakadtából üvöltözted, hogy: SZÁZ SZÁL GYERTYÁT, SZÁZ ICCE BORT...!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Részeg
Megy haza a részeg, de a nagy kábulatban eltéved.
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,59
Részeg
Átmegy egy részeg pasas a piroson, erre megállítja egy csinos, fiatal rendőrnő.
- 5000 forint lesz.
Emberünk csorgó nyállal méri végig a nőt.
- Cicám, érted akár egy tízest is adnék, de mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Részeg
A részeg felszáll a buszra, és ledobja magát egy székre egy öregasszony mellett. Az öregasszony végigméri, majd rosszallóan megszólal:
- Fiam, te a legjobb úton haladsz a Pokolba!
Mire a részeg:
- Mmmmár megint rossz buszra szálltam??!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Két barát egymást támogatva megy hazafelé a kocsmából.
- De jó lenne, ha egér lennék! - ismétli egyikük újra meg újra.
A másik elveszíti a türelmét és megkérdi:
- Miért szeretnél éppen egér lenni?!
- Mert a feleségem csak az egértől fél.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Részeg
A rendőr megállít egy autóst:
- Jó napot!Személyi igazolványt és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Tudja, asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem az őrsre, és ott adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Ugyan, azt miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?
- Mert iszonyatosan be vagyok rúgva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0