Részeg
- Szóval maga autóvezetés közben megivott egy üveg Whiskyt?!
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
- Hölgyem a maga férje olyan, mint egy focilabda.
- Miért?
- Minden reggel a kapuban találom, berúgva !
- Miért?
- Minden reggel a kapuban találom, berúgva !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Egy részeg fickó az út közepén dülöngélve megy hazafelé, ezt meglátja a rendőr és rászól az ittas férfira:
- Húzzon fel azonnal a járdára, míg szépen mondom!
A részeg rápillant a járdára, majd vissza a rendőrre:
- Mi vagyok én, kötéltáncos?
- Húzzon fel azonnal a járdára, míg szépen mondom!
A részeg rápillant a járdára, majd vissza a rendőrre:
- Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Részeg
- Látod anyukám, mennyire szeretlek! Tegnap éjszaka, amikor jöttem haza a kocsmából, még a cipőmet is levettem, nehogy felébresszelek.
- Igen. És közben torkod szakadtából üvöltözted, hogy: SZÁZ SZÁL GYERTYÁT, SZÁZ ICCE BORT...!
- Igen. És közben torkod szakadtából üvöltözted, hogy: SZÁZ SZÁL GYERTYÁT, SZÁZ ICCE BORT...!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Részeg
Megy haza a részeg, de a nagy kábulatban eltéved.
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,59
Részeg
Átmegy egy részeg pasas a piroson, erre megállítja egy csinos, fiatal rendőrnő.
- 5000 forint lesz.
Emberünk csorgó nyállal méri végig a nőt.
- Cicám, érted akár egy tízest is adnék, de mióta hordtok egyenruhát?
- 5000 forint lesz.
Emberünk csorgó nyállal méri végig a nőt.
- Cicám, érted akár egy tízest is adnék, de mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Részeg
A részeg felszáll a buszra, és ledobja magát egy székre egy öregasszony mellett. Az öregasszony végigméri, majd rosszallóan megszólal:
- Fiam, te a legjobb úton haladsz a Pokolba!
Mire a részeg:
- Mmmmár megint rossz buszra szálltam??!!
- Fiam, te a legjobb úton haladsz a Pokolba!
Mire a részeg:
- Mmmmár megint rossz buszra szálltam??!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Két barát egymást támogatva megy hazafelé a kocsmából.
- De jó lenne, ha egér lennék! - ismétli egyikük újra meg újra.
A másik elveszíti a türelmét és megkérdi:
- Miért szeretnél éppen egér lenni?!
- Mert a feleségem csak az egértől fél.
- De jó lenne, ha egér lennék! - ismétli egyikük újra meg újra.
A másik elveszíti a türelmét és megkérdi:
- Miért szeretnél éppen egér lenni?!
- Mert a feleségem csak az egértől fél.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Részeg
A rendőr megállít egy autóst:
- Jó napot!Személyi igazolványt és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Tudja, asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem az őrsre, és ott adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Ugyan, azt miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?
- Mert iszonyatosan be vagyok rúgva.
- Jó napot!Személyi igazolványt és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Tudja, asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem az őrsre, és ott adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Ugyan, azt miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?
- Mert iszonyatosan be vagyok rúgva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0