Részeg
- Te figyu, én gondolkodtam a tegnapi balhé óta, legyünk barátok!
- Hülye vagy, hogy néznénk ki csuhában?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Részeg
Átmegy egy részeg pasas a piroson, erre megállítja egy csinos, fiatal rendőrnő.
- 5000 forint lesz.
Emberünk csorgó nyállal méri végig a nőt.
- Cicám, érted akár egy tízest is adnék, de mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Részeg
Egy részeg vizel a parkban. Egy nő elmegy mellette, és azt mondja:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom - szól a pasi.:D:D
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
Megy hazafelé a részeg, előveszi a kulcsát és elkezdi beleütni a villanyoszlopba. Arra jön egy rendőr:
- Nem hiszem, hogy otthon vannak.

- Hát hogy ne lennének, biztos úr, ég a lámpa.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Részeg
Két ivócimbora iszogat a kocsmában. Megszólal az egyik:
- Tudod, komám, nem tudom, mit csináljak. Valahányszor hazamegyek éjszaka, csendben csukom be az ajtót, már az előszobában levetkőzöm, lábujjhegyen lopózkodom a szobába, óvatosan próbálok bebújni az ágyba, a feleségem mégis mindig felébred, és hajnalig veszekszik velem.
Erre a másik:

- Elmondom én neked, hogy kell ezt csinálni! Én, ha hazamegyek, berúgom az ajtót, a cipőmet bevágom a sarokba, felkapcsolom a villanyt, bevetődök az ágyba, rácsapok az asszony fenekére, és azt mondom neki: "Hé bébi, vesd be magad!" Na, ilyenkor még horkolni is szokott...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Részeg
Szomszédasszony, kölcsön tudná adni nekem a palacsintasütőjét?
— Palacsintát akar sütni?
— Dehogy. A férjem már megint részegen jött haza.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,41
Részeg
A részeg pisil a parkban. Meglátja egy csinos hölgy és így szól:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi! Két kézzel fogom :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Részeg
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg parkolnak a teherautók. Nézi a rendőr, hogy a pilóták koccintanak.
- Hé! – kiált oda szigorúan.
- Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Akkor jó! Mert ha pálinka lenne, most mindjárt elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,17
Részeg
Rendőr megállít egy érdekesen közlekedő autóst.
- Legyen szíves, fújjon bele ebbe a szondába! - szólítja fel.
- Jaj, drága biztos úr, az nem fog menni, ugyanis asztmás vagyok! - feleli az autós.
- Akkor velem kell jönnie vérvételre! - erősködik a rendőr.
- Az sajnos nem fog menni, mert vérzékeny vagyok! - szabadkozik ismét az autós.
- Ez esetben szálljon ki, és menjen végig ezen a fehér vonalon!
- Biztos úr az nem fog menni, mert be vagyok rúgva, mint egy állat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Megy az orosz vonat Szibériába. Egyszer csak megáll. Az utasok kérdezősködnek:
- Mi történt?
- Mozdonyt cserélnek.
- Mire?
- Vodkára.
- És akkor hogy fogunk tovább menni?

- Részegen!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7