Részeg
A rendőr megállítja az autóst:
- Személyit és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem uram, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Mert asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem a rendőrőrsre, és adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Aztán miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?!
- Mert iszonyúan be vagyok rúgva...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Részeg
Imbolyog a részeg az utcán. Jön vele szembe fekete köpenyben egy apáca.
A részeg hirtelen behúz neki egy jobb horgot, megsorozza a gyomrát, majd ballal állcsúcson vágja.
Az apáca eszméletlenül elterül, erre a részeg:
- Lassú vagy, Batman!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
Késő éjjel érkezik haza a férj, s mentegetőzve mondja a feleségének:
- Ne haragudj rám drágám, de támadás áldozata lettem.
- Tényleg?
- Igen!Borzasztó szomjúság támadt rám...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Részeg
Egy kisváros főterének közepén amatőr csillagász távcsővel tanulmányozza az égboltot.
Arra megy egy részeg ember, megáll mellette és csak nézi. Egyszer csak egy hullócsillag leszalad az égről.
– Ejha! – kiált fel a részeg. – Ezt aztán piszkosul eltaláltad, haver!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
Egy részeg fickót bevisznek a rendőrszobára.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,94
Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Az ivócimborák meglehetősen becsípve tántorognak ki a kocsmából. Az egyik átvág az úttesten, a másik azonban lebotorkál a metróállomáshoz vezető lépcsőn. Amikor a felszínen találkoznak, kérdi az egyik:
- Hát te meg hol voltál?
- Nem tudom - feleli a másik - de látnod kellene, hogy a pincében lakó fickónak milyen klassz kisvasútja van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Részeg
Három falusi asszony késő este battyog hazafelé a vasútállomásról. A bezárt kocsma lépcsőjén félájult részeg férfit látnak heverni. Ki lehet az? Az egyik asszony odamegy, körbetapogatja a slicce körül, aztán közli:
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Egy részeg támaszkodik a hídon a korlátnak, és öklendezik.
Arra megy egy homokos, és megpaskolja a részeg fenekét.
- Helyes, csak kíméljük a kicsikét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 1,50
Részeg
Hogyan lehetséges az, hogy a kocsma csak tíz percre van a lakásomtól, de a lakásom két órára a kocsmától?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23