Részeg
Az ivócimborák meglehetősen becsípve tántorognak ki a kocsmából. Az egyik átvág az úttesten, a másik azonban lebotorkál a metróállomáshoz vezető lépcsőn. Amikor a felszínen találkoznak, kérdi az egyik:
- Hát te meg hol voltál?
- Nem tudom - feleli a másik - de látnod kellene, hogy a pincében lakó fickónak milyen klassz kisvasútja van.
- Hát te meg hol voltál?
- Nem tudom - feleli a másik - de látnod kellene, hogy a pincében lakó fickónak milyen klassz kisvasútja van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Részeg
Egy részeg pasast bevisznek a rendőrőrsre.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg pasi.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg pasi.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,19
Részeg
Egy részeg támaszkodik a hídon a korlátnak, és öklendezik.
Arra megy egy homokos, és megpaskolja a részeg fenekét.
- Helyes, csak kíméljük a kicsikét!
Arra megy egy homokos, és megpaskolja a részeg fenekét.
- Helyes, csak kíméljük a kicsikét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 1,50
Részeg
Az igazoltató rendőr megállít egy autóst:
- Mi az a sok tőr a kocsijában? - kérdezi tőle.
- Tudja, én artista vagyok.
- Igen? Akkor mutasson valamit! - akadékoskodik a rendőr.
Az artista kiszáll, és elkezdi a késeket a levegőbe dobálni. Pár perc múlva megáll egy másik autós is, melyben két barát utazik. Megszólal az egyik:
- Haver, de jó, hogy abbahagytam az ivást. Oda nézz, mit találtak ki a szonda helyett.
- Mi az a sok tőr a kocsijában? - kérdezi tőle.
- Tudja, én artista vagyok.
- Igen? Akkor mutasson valamit! - akadékoskodik a rendőr.
Az artista kiszáll, és elkezdi a késeket a levegőbe dobálni. Pár perc múlva megáll egy másik autós is, melyben két barát utazik. Megszólal az egyik:
- Haver, de jó, hogy abbahagytam az ivást. Oda nézz, mit találtak ki a szonda helyett.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Részeg
Egy fickó reggel a fogdán ébred, és így morfondírozik:
- Hallgatnom kellett volna a többiekre tegnap este, és nem lett volna szabad autóval hazamennem a kocsmából. Főleg, hogy gyalog mentem oda...
- Hallgatnom kellett volna a többiekre tegnap este, és nem lett volna szabad autóval hazamennem a kocsmából. Főleg, hogy gyalog mentem oda...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Részeg
Béla bácsi kitántorog a kocsmából.
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húúú, de gyorsan hazaértem !
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húúú, de gyorsan hazaértem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Részeg
Egy alkoholista szakadt ruhában, lyukas cipőben betér a kocsmába:
- Gyorsan egy felest! Megöl a másnap. - fordul a pincérnőhöz.
- Jóember, inkább venne magának egy cipőt! - válaszol a pincérnő.
- Mire a részeg : Az egészség fontosabb!
- Gyorsan egy felest! Megöl a másnap. - fordul a pincérnőhöz.
- Jóember, inkább venne magának egy cipőt! - válaszol a pincérnő.
- Mire a részeg : Az egészség fontosabb!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,44
Részeg
A rendőr rászól az úttesten tántorgó részeg pasira.
- Azonnal menjen föl a járdára!
- Arra a keskeny járdára? Mit képzel, mi vagyok én, kötéltáncos?!
- Azonnal menjen föl a járdára!
- Arra a keskeny járdára? Mit képzel, mi vagyok én, kötéltáncos?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Részeg
Józsi és Sanyi focimeccsre mentek.
Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy kupicával.
A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0.
Nagy csend után Sanyi leverten megszólalt:
- Te Józsi, legközelebb menjünk inkább kosárlabda meccsre.
Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy kupicával.
A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0.
Nagy csend után Sanyi leverten megszólalt:
- Te Józsi, legközelebb menjünk inkább kosárlabda meccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Részeg
Egy össze-vissza vert, bedagadt arcú fickó támolyog a Körúton. Egy járókelő megszólítja:
- Elnézést barátom, de ha nem érzi jól magát, én szívesen hazakísérem.
- Isten ments! Onnan jövök.
- Elnézést barátom, de ha nem érzi jól magát, én szívesen hazakísérem.
- Isten ments! Onnan jövök.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13