Részeg
Bíróság elé kerül két bűnöző, mert kiraboltak egy italboltot.
- Mondja, mit kezdtek azzal a töménytelen mennyiségű alkohollal? - kérdezi a bíró.
- Eladtuk...
- És utána mit csináltak a pénzzel?
- Elittuk!
- Mondja, mit kezdtek azzal a töménytelen mennyiségű alkohollal? - kérdezi a bíró.
- Eladtuk...
- És utána mit csináltak a pénzzel?
- Elittuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
Két rendőr jön ki a vasúti alagútból. Tépettek, alig élnek. Nagy kínok között megszólal az egyikük:
- Ugye mondtam őrmester úr, hogy nem a bagoly huhogott!
- Ugye mondtam őrmester úr, hogy nem a bagoly huhogott!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,23
Részeg
Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
A részeget igazoltatják a rendőrök:
- Neve? - Kis Herceg.
- Egészen biztos benne?
- Persze. A rókám itt van a sarkon!
- Neve? - Kis Herceg.
- Egészen biztos benne?
- Persze. A rókám itt van a sarkon!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Béla bácsi kitántorog a kocsmából.
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húúú, de gyorsan hazaértem !
Nyomban nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két hatalmas pofont, mire az öreg:
- Húúú, de gyorsan hazaértem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Részeg
Két férfi kimegy a vasútállomásra nagy bőröndöket cipelve. Mivel korán kiérnek, betérnek a restibe és bevernek fejenként vagy 6-7 sört és szépen berúgnak. Egyszer csak azt látják, hogy a várt vonat nem begurul az állomásra, hanem szépen lassan kezdi elhagyni azt.
Mire a két pali felugrik, kapkodva összefogják a bőröndöket és elkezdenek a vonat után rohanni. Az egyiknek sikerül felugrani, de a másik lemarad. Amelyik lemaradt elkezdi a fejét vakarni és vele egyszerre röhögni. Az esetet látta egy vasutas is, aki oda megy hozzá és megkérdi:
- Miért nevet uram, hiszen lekéste a vonatot?
- Az igaz hogy én lekéstem, de a sógorom csak kikísérni jött.
Mire a két pali felugrik, kapkodva összefogják a bőröndöket és elkezdenek a vonat után rohanni. Az egyiknek sikerül felugrani, de a másik lemarad. Amelyik lemaradt elkezdi a fejét vakarni és vele egyszerre röhögni. Az esetet látta egy vasutas is, aki oda megy hozzá és megkérdi:
- Miért nevet uram, hiszen lekéste a vonatot?
- Az igaz hogy én lekéstem, de a sógorom csak kikísérni jött.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Részeg
Egy részeg bemegy a kocsmába, kezében egy pezsgősüveg.
- Kedves vendégsereg, boldog új évet mindenkinek!
- Hülye maga? Májusban új évet köszönt?
- A francba! Mit kapok én otthon??!! Ilyen későn még sose' mentem haza!
- Kedves vendégsereg, boldog új évet mindenkinek!
- Hülye maga? Májusban új évet köszönt?
- A francba! Mit kapok én otthon??!! Ilyen későn még sose' mentem haza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Részeg
Hajnali négykor az asszony arra ébred, hogy a férje becsapja a bejárati ajtót. Aztán hallja, amint szuszogva mászik felfelé lassan a lépcsőn. Lekiabál a neki:
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Részeg
Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát.
Igor:
- Most a hátam mögé teszem és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van?
Szása:
- Bal!
Igor:
- Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!
Igor:
- Most a hátam mögé teszem és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van?
Szása:
- Bal!
Igor:
- Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Részeg
Egy részeg pasast bevisznek a rendőrőrsre.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg pasi.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
- Uram, hol lakik? - kérdi tőle az ügyeletes tiszt.
- Ne... ne... nem tudom.
- Hogy hívják?
- Fo... fogalmam sincs - mondja a részeg pasi.
- Most akkor mit csináljak magával?
- Te... tessék fe... felolvasni a te... telefonkönyvet,
és ha a ne... nevemhez ér, majd fö... fölemelem a kezem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,19