Részeg
Hajnal 4-kor felhívja egy borízű hang a szálloda recepcióját:
- Elnézést megmondaná nekem, hogy mikor nyit a bár?
- Délelőtt 11-kor - mondja udvariasan a recepciós.
Eltelik fél óra, ugyanaz a hang, kicsit dadogva újra telefonál:
- El.. elnézést ké..kérek, de mikor nyit a..a bár?
A recepciós kicsit ingerültebben válaszolja:
- Uram, már mondtam önnek, 11-kor nyit.
Újabb fél óra után teljesen elázott hangon jelentkezik ismét a vendég, és megint a bár nyitvatartását kérdezi.
A szobapincér már nagyon ideges:
- Uram, ha annyira szüksége van rá, akkor kinyitom és bemehet.
Erre a hang:
- Dee én nem bemenni a..akarok, hanem kimenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
Bemegy egy részeg a kocsmába, és elrikkantja magát:
- Én vagyok itt a legerősebb!
Erre odalép egy behemót fickó, és orrba vágja. A részeg akadozó nyelvvel hozzáteszi:
- ... no meg Te.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Részeg
Dezső bácsi kitántorog a kocsmából. Rögtön nekimegy egy nőnek, aki lekever neki két pofont, mire az öreg megrázza magát:
- Hű, de hamar hazaértem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Részeg
A rendőr kifog egy aranyhalat, aki közli vele, hogy ha visszadobja, akkor teljesíti 3 kívánságát.
A rendőr gondolkodik, majd így szól:
- Legyen egy söröskorsóm, amiből sohasem fogy ki a sör.
Máris ott terem egy sörrel teli korsó a kezében, elkezd belőle inni, de a sör csak nem fogy belőle.
Ekkor magára önti az egészet, és a korsó még mindig tele van.
Erre a rendőr:
- Ez tök jó! Kérek még két ilyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
Egy össze-vissza vert, bedagadt arcú fickó támolyog a Körúton. Egy járókelő megszólítja:
- Elnézést barátom, de ha nem érzi jól magát, én szívesen hazakísérem.
- Isten ments! Onnan jövök.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Részeg
A rendőr rászól az úttesten tántorgó részegre.
- Uram, kérem, hogy azonnal menjen föl a járdára!
- Arra a keskeny járdára? Mi vagyok én, kötéltáncos?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Részeg
Késő éjjel érkezik haza a férj, s mentegetőzve mondja a feleségének:
- Ne haragudj rám drágám, de támadás áldozata lettem.
- Tényleg?
- Igen!Borzasztó szomjúság támadt rám...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Részeg
Két részeg botorkál éjjel, eső után hazafelé a szántóföldön keresztül. Odaérnek az aszfaltos úthoz, amin csillog a víz a holdfényben.
- Te cimbora, baj van. Itt egy folyó.
- Ne törődj vele, majd átússzuk. Csak gyere utánam!
Ezzel ráveti magát az aszfaltra.
- Gyere nyugodtan, be van fagyva!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Részeg
A rendőr rászól az úttesten tántorgó részeg pasira.
- Azonnal menjen föl a járdára!
- Arra a keskeny járdára? Mit képzel, mi vagyok én, kötéltáncos?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Részeg
1. Télen azért isznak az emberek, hogy ne fázzanak.
Nyáron pedig ünnepelik, hogy nincs hideg!

2. Két eset van amikor iszok!
Ha éppen születésnapom van, és ha éppen nincs!

3. A templom közel van, de nagyon csúszik az út.
A kocsma jóval messzebb van, de majd óvatosan lépkedem.

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89