Részeg
Megy haza a részeg, de a nagy kábulatban eltéved.
Ahogy mászkál ide-oda, betéved a helyi temetőbe.
Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és elterül benne.
Az ütődéstől elveszti az eszméletét, csak másnap reggel tér magához.
Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannya! Eljött a Feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52
Részeg
Egy ember ül az étteremben. Megkérdi tőle a pincér mit parancsol?
- Egy pekingi kacsát!
Hozza a pincér a kacsát, leteszi, a vendég bedugja a mutató ujját a sült kacsa fenekébe, majd azt mondja:
- Ezt kérem vigye vissza, ez nem pekingi, hanem hongkongi.
A pincér nemsokára hoz egy másikat, majd a vendég ugyanúgy tesz, visszaküldi, hogy az nem pekingi, hanem tokioi.
A pincér nagyon pipa, de újból elmegy, közben oda vánszorog a vendéghez egy részeg aki fültanúja volt az esetnek és megkérdi a férfit:
- Uram, ha letolom a gatyámat, meg tudja mondani hol lakom? Mer' úgy berúgtam, hogy nem találok haza?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Részeg
Jókedvűen, kissé kapatosan ér haza
a férj.
- Ne haragudj, drágám - dadogja ki nagy nehezen -, együtt voltam a
barátaimmal és versenyt ittunk.
- Azt látom. És ki volt a második?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Részeg
4 részeg ballag hazafelé a kocsmából hajnali 2-kor.
Egy folyóhoz értek, amin egy komppal lehet csak átjutni, de az utolsó kompot lekésték. Az egyik megszólal:

- Öltözzetek fiúk, úszunk.
4-ből 3-an áttértek a túloldalra, de a 4. nem úszott ki.
A 3 férfi kétségbeesetten keresték egész nap a barátjukat, de nem találták sehol sem, már épp a rendőrséget hívták volna, mikor belépett az ajtón az elveszett barát.
Egyik megszólal:

- Hát te meg hova tűntél?
Mire a másik:

-Hát az úgy volt, hogy amikor ti beleugrottatok a vízbe, én ráakartam gyújtani egy cigire, de a szél mindig elfújta a gyufát, így tettem egy 90 fokos fordulatot és meggyújtottam majd fejest ugrottam a bokorba ahol elaludtam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,1
Részeg
A feleség egy ismerős arcot vesz észre az étteremben. Odaszól a férjének:
- Nézd csak, ott az a részeges alak az előző férjem! Hét éve elváltam tőle, azóta egyfolytában csak iszik, állandóan részeg!

- Ez nagyon furcsa. - Ennyi ideig azért senki nem szokott ünnepelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Részeg
Megy haza a részeg a kocsmából, útközben betéved a temetőbe. A sötétben nem veszi észre a frissen kiásott sírgödröt és beleesik. Hajnalban magához tér, kikászálódik a gödörből, és felkiált:
- Azannya! Eljött a feltámadás ideje, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Részeg
Rendőr megállít egy érdekesen közlekedő autóst.
- Legyen szíves, fújjon bele ebbe a szondába! - szólítja fel.
- Jaj, drága biztos úr, az nem fog menni, ugyanis asztmás vagyok! - feleli az autós.
- Akkor velem kell jönnie vérvételre! - erősködik a rendőr.
- Az sajnos nem fog menni, mert vérzékeny vagyok! - szabadkozik ismét az autós.
- Ez esetben szálljon ki, és menjen végig ezen a fehér vonalon!
- Biztos úr az nem fog menni, mert be vagyok rúgva, mint egy állat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Egy részeg üzletember kivesz egy szobát egy kisvárosi hotelben szombat éjszaka. Reggel felébred, irtózatosan fáj a feje. Leszól a portára:
- Hozzanak nekem egy üveg whiskey-t és egy vasárnapi újságot!
A szobapincér egy óra múlva hozza a kért dolgokat. Az üzletember gúnyosan megjegyzi:
- Gondolom, nem volt egyszerű ebben a porfészekben egy üveg whiskey-t találni!
Mire a pincér:
- Az itallal nem volt probléma uram, de próbált már maga vasárnapi újságot szerezni kedd reggel?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Részeg
Az amerikai iskolába, a tanárnő azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyűjtsön egy tanulságos történetet.
Másnap:
- Nos, te Pistike mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltört az összes tojás.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást.
- Jó, és te kicsi Juliska, mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet.
- Jó, és te kicsi Tomika, mit gyűjtöttél?
- A bácsikám Vietnamban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelőtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 45-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a muníció. Fogta a kést és megölt vele 35 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kezével ölte meg.
- Jaj, és mi a tanulság ebből a szörnyűségből?

- Hát mi!?, Az hogy ne baszogasd Bob bácsit ha részeg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Részeg
Hajnal 4-kor felhívja egy borízű hang a szálloda recepcióját:
- Elnézést megmondaná nekem, hogy mikor nyit a bár?
- Délelőtt 11-kor - mondja udvariasan a recepciós.
Eltelik fél óra, ugyanaz a hang, kicsit dadogva újra telefonál:
- El.. elnézést ké..kérek, de mikor nyit a..a bár?
A recepciós kicsit ingerültebben válaszolja:
- Uram, már mondtam önnek, 11-kor nyit.
Újabb fél óra után teljesen elázott hangon jelentkezik ismét a vendég, és megint a bár nyitvatartását kérdezi.
A szobapincér már nagyon ideges:
- Uram, ha annyira szüksége van rá, akkor kinyitom és bemehet.
Erre a hang:
- Dee én nem bemenni a..akarok, hanem kimenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25