Bizarr
A taxisofőr átrobog a piroson, az utas felszisszen.
- Ugyan,- mondja a sofőr - a bátyám minden piroson áthajt!
Aztán a következő zöld lámpánál megáll.
- Mondja, most meg miért állt meg?
- Hátha jön a bátyám.
- Ugyan,- mondja a sofőr - a bátyám minden piroson áthajt!
Aztán a következő zöld lámpánál megáll.
- Mondja, most meg miért állt meg?
- Hátha jön a bátyám.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Bizarr
Az egyenruhás fickó lélekszakadva rohan a lejtőn guruló busz után.
Odaszól hozzá járókelő:
– Ember, mit erőlködik annyira? Mindjárt jön a következő.
– Az lehet, de annak nem én vagyok a vezetője.
Odaszól hozzá járókelő:
– Ember, mit erőlködik annyira? Mindjárt jön a következő.
– Az lehet, de annak nem én vagyok a vezetője.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Bizarr
Három férfit elítélnek nemi erőszakért. Az ítélet a férfiasságuk elvesztése és utalnia kell a foglalkozásukra. Az ítélet végrehajtója kérdezi az első elítéltet.
- Maga mivel foglalkozik?
- Én favágó vagyok.
- Akkor magának jó lesz a fejsze. - Megtörténik az "operáció".
- És maga mivel foglalkozik?
- Gépész vagyok.
- Akkor magának jó lesz a láncfűrész. - A második is elveszti a férfiasságát.
A 3. elítélt elkezd rettenetesen röhögni.
- Hát maga meg mit röhög?
- Nekem nyalhatják amíg elkopik, én fagylaltos vagyok.
- Maga mivel foglalkozik?
- Én favágó vagyok.
- Akkor magának jó lesz a fejsze. - Megtörténik az "operáció".
- És maga mivel foglalkozik?
- Gépész vagyok.
- Akkor magának jó lesz a láncfűrész. - A második is elveszti a férfiasságát.
A 3. elítélt elkezd rettenetesen röhögni.
- Hát maga meg mit röhög?
- Nekem nyalhatják amíg elkopik, én fagylaltos vagyok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Bizarr
Orvosnál.
- Mit ajánl doktor úr?
- Sárpakolást.
- Miért, az használ?
- Nem, de legalább szokja a földet.
- Mit ajánl doktor úr?
- Sárpakolást.
- Miért, az használ?
- Nem, de legalább szokja a földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Bizarr
Egy fickó bemegy a borbélyhoz, aki rögtön neki is lát a borotváláshoz.
Igen ám, de a fickó arca egy helyen annyira szabálytalan, hogy semmiképpen sem fér hozzá.
- Uram, itt van ez a fémgolyó, ezt kérem vegye a szájába.
Így kidagad az arca, és én rendesen meg tudom borotválni.
A fickó a szájába veszi, de közben azért megkérdi:
- És mi van akkor, ha véletlenül lenyelem?
- Á, nem gond. Majd hozza vissza holnap, mint mindenki más.
Igen ám, de a fickó arca egy helyen annyira szabálytalan, hogy semmiképpen sem fér hozzá.
- Uram, itt van ez a fémgolyó, ezt kérem vegye a szájába.
Így kidagad az arca, és én rendesen meg tudom borotválni.
A fickó a szájába veszi, de közben azért megkérdi:
- És mi van akkor, ha véletlenül lenyelem?
- Á, nem gond. Majd hozza vissza holnap, mint mindenki más.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,63
Bizarr
A fiatal orvostanhallgató éppen a kölcsönkért csontvázat szállítja vissza a kórházba.
Mivel nem akarja, hogy baja essen, az anyósülésbe ülteti, és biztonsági övvel is beköti.
Útközben megáll a piros lámpánál.
A mellette álló biciklis döbbenten néz be az autóba.
A hallgató látván a helyzetet,így szól:
- Ne aggódjon uram, a kórházba viszem.
Erre a biciklis:
- Nem akarok beleszólni, de szerintem már elkésett.
Mivel nem akarja, hogy baja essen, az anyósülésbe ülteti, és biztonsági övvel is beköti.
Útközben megáll a piros lámpánál.
A mellette álló biciklis döbbenten néz be az autóba.
A hallgató látván a helyzetet,így szól:
- Ne aggódjon uram, a kórházba viszem.
Erre a biciklis:
- Nem akarok beleszólni, de szerintem már elkésett.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Bizarr
Egy család elmegy az erdőbe gombát szedni. Mikor hazaérnek, úgy gondolják, kipróbálják a kutyán, hogy mérgező-e.
A kutya eszik belőle, nincs semmi baja. Másnap reggel látják, hogy a kutya meghalt. Rögtön rohan az egész család a kórházba gyomormosásra.
Mikor hazaérnek, a szomszéd átszól a sápadt férjnek:
- Gézukám, ne haragudj rám!Igazán sajnálom, hogy elütöttem a kutyátokat.
A kutya eszik belőle, nincs semmi baja. Másnap reggel látják, hogy a kutya meghalt. Rögtön rohan az egész család a kórházba gyomormosásra.
Mikor hazaérnek, a szomszéd átszól a sápadt férjnek:
- Gézukám, ne haragudj rám!Igazán sajnálom, hogy elütöttem a kutyátokat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,94
Bizarr
- Nővérke, már hetedszerre sem sikerült eltalálnia a vénámat! Döntse már el végre, hogy most vért vesz tőlem, vagy tetoválni akar.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
Egy nő megy a piacra és talál egy papagájt. Meg is veszi, mert nagyon megtetszett neki ahogyan beszél! Amikor haza ér vele elkezd vetkőzni a zuhanyzáshoz készülődve mire a papagáj elkiáltja magát:
-Ááá pinát látok- pinát látok!
Erre a nő:
-Papagáj, ha még egyszer kimondod megkopasztalak!
Másnap ugyan így jár a nő!
Papagáj:
-Ááá pinát látok- pinát látok!
Papagáj! Megmondtam ha még egyszer kimondod megkopasztalak!
Harmadnap megint eljátsszák ugyan ezt, mire a nő tényleg megkopasztja és kidobja az ablakon.
A papagáj sétálgat a padka mentén, mikor felnéz meglát egy skinhead-et: Mi van kopasz, te is pinát láttál?
-Ááá pinát látok- pinát látok!
Erre a nő:
-Papagáj, ha még egyszer kimondod megkopasztalak!
Másnap ugyan így jár a nő!
Papagáj:
-Ááá pinát látok- pinát látok!
Papagáj! Megmondtam ha még egyszer kimondod megkopasztalak!
Harmadnap megint eljátsszák ugyan ezt, mire a nő tényleg megkopasztja és kidobja az ablakon.
A papagáj sétálgat a padka mentén, mikor felnéz meglát egy skinhead-et: Mi van kopasz, te is pinát láttál?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,56
Bizarr
- Bocsánat uram, ön egyetért a menekültkvótákkal?
- Én nem, de a gyerekeim nagyon csípik őket. Hétvégén kinn voltunk az állatkertben és alig tudtuk őket elhúzni a ketrecüktől.
- Én nem, de a gyerekeim nagyon csípik őket. Hétvégén kinn voltunk az állatkertben és alig tudtuk őket elhúzni a ketrecüktől.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,86