Bizarr
- Gyertek srácok, itt vastag a jég!
- És mi van, ha a piros drótot dugjuk be ide?
- Taposs bele, még nem jön a vonat!
- Persze, hogy átvághatod a vezetéket!
- Nyugi, csak akkor támadnak, ha éhesek!
- És mi van, ha a piros drótot dugjuk be ide?
- Taposs bele, még nem jön a vonat!
- Persze, hogy átvághatod a vezetéket!
- Nyugi, csak akkor támadnak, ha éhesek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Bizarr
A mentőautó az orvossal, a betegszállítóval, a sofőrrel, a nővérrel és egy gyakorlaton lévő diákkal épp beteghez robog. Egyszer csak váratlanul a mentőautó vezetője elengedi a kormányt, fuldokolva a torkához kap. Szemei kikerekednek, nem kap levegőt. A nővérke rendíthetetlen nyugalommal az elsősegély doboz után nyúl, s jól fejbe vágja vele. A vezető erre azonnal megnyugszik, megfogja a kormányt, s vezet tovább. Hirtelen a betegszállító lesz rosszul. Fuldokolva a torkához kap, leesik a padlóra, vonaglik, rángatózik. A nővér dühösen őt is fejbe vágja a dobozzal. Ettől az azonnal magához tér, leül, mintha mi sem történt volna. Néhány perc múlva ugyanez történik az orvossal is. Nem kap levegőt, sípol, vergődik, görcsösen rángatózik. A nővér ingerülten, hirtelen mozdulattal őt is fejbe csapja, amitől ő is magához tér. A diák, aki korábban kővé válva a döbbenettől meg sem tudott szólalni, most az orvoshoz fordulván megkérdezi:
- Harmadéves orvostanhallgató vagyok, a tudásom csupán elméleti. Még soha nem hallottam ilyen szimptómákról. A gyógymód pedig annyira szokatlan, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nem magyarázná el nekem?
- Ne is törődj vele! A nővér férje tegnap felakasztotta magát. Csak ugratjuk…
- Harmadéves orvostanhallgató vagyok, a tudásom csupán elméleti. Még soha nem hallottam ilyen szimptómákról. A gyógymód pedig annyira szokatlan, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nem magyarázná el nekem?
- Ne is törődj vele! A nővér férje tegnap felakasztotta magát. Csak ugratjuk…
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Bizarr
Haldoklik az öreg paraszt, és a városi rokona megkérdi tőle:
- Géza bátyám hívjak orvost?
- Nem kell, fiam. Mi itt falun természetes halállal szoktunk meghalni.
- Géza bátyám hívjak orvost?
- Nem kell, fiam. Mi itt falun természetes halállal szoktunk meghalni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Bizarr
Idős bácsi beleharap egy körtébe, mire ott marad a felső fogsora.
Beleharap még egyszer, mire ott marad az alsó is.
Mérgében eldobja a körtét, és így szól:
- Nesze vazze, akkor edd meg egyedül.
Beleharap még egyszer, mire ott marad az alsó is.
Mérgében eldobja a körtét, és így szól:
- Nesze vazze, akkor edd meg egyedül.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Bizarr
Rögtön tudtam, hogy nemkívánatos gyerek vagyok, mikor kenyérpirítóval
kellett játszanom a fürdőkádban.
kellett játszanom a fürdőkádban.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Bizarr
Két idős nénike üldögél a temetőben:
- Aranyoskám, maga hány éves?
- 95, lelkem.
- És még hazamegy?
- Aranyoskám, maga hány éves?
- 95, lelkem.
- És még hazamegy?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Bizarr
A többszörös gyilkossággal vádolt személyt villamos székbe ültetik.
- Van valami utolsó kívánsága? - kérdezi az őr.
- Igen!
- És mi?
- Megfogná a kezem?
- Van valami utolsó kívánsága? - kérdezi az őr.
- Igen!
- És mi?
- Megfogná a kezem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
A repülőn hirtelen megszólal a hangosbemondó:
"Itt a kapitány beszél! A hajtóművek elromlottak, a tengerre fogunk leszállni. A leszállás után aki tud úszni a jobb, aki nem az a bal szárnyon foglaljon helyet."
Sikeresen landolnak a kapitány ismét megszólal:
"Aki a jobb szárnyon ül, a nap felé kezdjen úszni, 3 km és ott a szárazföld. Aki a bal szárnyon ül, annak köszönjük, hogy velünk utazott!"
"Itt a kapitány beszél! A hajtóművek elromlottak, a tengerre fogunk leszállni. A leszállás után aki tud úszni a jobb, aki nem az a bal szárnyon foglaljon helyet."
Sikeresen landolnak a kapitány ismét megszólal:
"Aki a jobb szárnyon ül, a nap felé kezdjen úszni, 3 km és ott a szárazföld. Aki a bal szárnyon ül, annak köszönjük, hogy velünk utazott!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,75
Bizarr
Hallom meghalt szegény anyósod. Hány éves volt?
- Nyolcvankettő.
- Az elméje még ép volt?
- Az csak holnap fog kiderülni, ha felbontjuk a végrendeletét.
- Nyolcvankettő.
- Az elméje még ép volt?
- Az csak holnap fog kiderülni, ha felbontjuk a végrendeletét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
A radiológus magához hívatja a beteget:
- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?
- A rosszat, doktor úr!
- Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!
- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?
- Photoshoppal el tudom tüntetni.
- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?
- A rosszat, doktor úr!
- Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!
- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?
- Photoshoppal el tudom tüntetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,32