Bizarr
Egy árva fiú a tanácselnök közreműködésével ingyen kitanulta a kőfaragó szakmát. A tehetséges ifjonc egy mesterhez kerül, aki mielőtt átadja neki a mesterlevelet, így szól:
- Na, fiam, holnap menj el a tanácselnök elvtárshoz, és köszönd meg szépen, hogy kitanulhattad a szakmát!
A fiú így is tesz. Elmegy a tanácselnökhöz, és így szól:
- Kedves tanácselnök elvtárs! Szeretném megköszönni, hogy kitanulhattam a kőfaragó szakmát. Meglátja olyan szép síremléket készítek magának, hogy amíg él, nem felejti el.
- Na, fiam, holnap menj el a tanácselnök elvtárshoz, és köszönd meg szépen, hogy kitanulhattad a szakmát!
A fiú így is tesz. Elmegy a tanácselnökhöz, és így szól:
- Kedves tanácselnök elvtárs! Szeretném megköszönni, hogy kitanulhattam a kőfaragó szakmát. Meglátja olyan szép síremléket készítek magának, hogy amíg él, nem felejti el.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,38
Bizarr
Megy egy kamion az úton, négercsókot szállít.
Két stoppos cigány megállítja.
A fülkében nincs hely, de a kamionos felajánlja nekik a rakteret, azok hátra beszállnak.
Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovaskocsit kerülve a kamion beleborul az árokba.
A sofőr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovaskocsit vezető paraszt bácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat.
Rászól:
- Héé bátyám, maga meg mit csinál, nem elég nagy a kár így is?!
- De jó hogy magához tért, jöjjön inkább segítsen, mert kettő már kikelt...
Két stoppos cigány megállítja.
A fülkében nincs hely, de a kamionos felajánlja nekik a rakteret, azok hátra beszállnak.
Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovaskocsit kerülve a kamion beleborul az árokba.
A sofőr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovaskocsit vezető paraszt bácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat.
Rászól:
- Héé bátyám, maga meg mit csinál, nem elég nagy a kár így is?!
- De jó hogy magához tért, jöjjön inkább segítsen, mert kettő már kikelt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Bizarr
A fiú hazatelefonál. Az anyja veszi fel a kagylót.
- Anyu, megnősülök!
- Drága fiam, ez nagyon jó hír! Annyira örülök!
- Csak tudod, a menyasszonyom néger.
- Semmi baj! Mi apáddal nem vagyunk rasszisták.
- Meg aztán van négy gyereke.
- Csodálatos! Apáddal szeretjük a gyerekeket.
- Az is gond, hogy nincs hol laknunk.
- Mindössze ennyi a probléma? Költözzetek be hozzánk a meghitt,
egyszobás
lakásunkba.
- És hogy fogunk ott mindannyian elférni?
- Ti a gyerekekkel a szobában, apád meg berendezkedik majd a spájzban.
- És te, anyu?
- Hát fiam, én most leteszem a kagylót és felakasztom magam.
- Anyu, megnősülök!
- Drága fiam, ez nagyon jó hír! Annyira örülök!
- Csak tudod, a menyasszonyom néger.
- Semmi baj! Mi apáddal nem vagyunk rasszisták.
- Meg aztán van négy gyereke.
- Csodálatos! Apáddal szeretjük a gyerekeket.
- Az is gond, hogy nincs hol laknunk.
- Mindössze ennyi a probléma? Költözzetek be hozzánk a meghitt,
egyszobás
lakásunkba.
- És hogy fogunk ott mindannyian elférni?
- Ti a gyerekekkel a szobában, apád meg berendezkedik majd a spájzban.
- És te, anyu?
- Hát fiam, én most leteszem a kagylót és felakasztom magam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Bizarr
Az utasok remegnek a buszban a kanyargós hegyi úton.
- Félnek? -kérdezi az idegenvezető.
Az utasok bólogatnak.
- Akkor tegyék azt amit a buszvezető!
- Mégis mit?
- Csukják be a szemüket !
- Félnek? -kérdezi az idegenvezető.
Az utasok bólogatnak.
- Akkor tegyék azt amit a buszvezető!
- Mégis mit?
- Csukják be a szemüket !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Bizarr
Ha valaki hatvanöt éves koráig nem tanulja meg a víz ízét becsülni, sötétben olvasni, és lankadt farokkal kefélni, annak nehéz nyugdíjas kora lesz...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
Egy ausztrál farmer, vödörrel a kezében elindul a közeli gyümölcsösébe. Az útja egy tavacska mellett visz el. Arra lesz figyelmes, hogy a tóban három meztelen nő fürdik, a ruháik szétdobálva a parton.
Megáll és félreérthetetlenül bámulja őket. A lányok észreveszik és kikiabálnak neki:
- Ne leskelődjön, addig úgysem megyünk ki a vízből, amíg el nem megy innen!
A farmer egy kicsit felemeli a vödröt és visszakiált:
- Ugyan már! Nem leskelődni akartam, csak krokodilokat jöttem megetetni!
Megáll és félreérthetetlenül bámulja őket. A lányok észreveszik és kikiabálnak neki:
- Ne leskelődjön, addig úgysem megyünk ki a vízből, amíg el nem megy innen!
A farmer egy kicsit felemeli a vödröt és visszakiált:
- Ugyan már! Nem leskelődni akartam, csak krokodilokat jöttem megetetni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,60
Bizarr
Mi lesz ma az ebéd Szíriában?
Bombapaprikás!
Bombapaprikás!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,45
Bizarr
A férje temetése előtt az idős özvegyasszonytól megkérdezi a
temetkezési vállalkozó:
- Hány éves volt a férje, asszonyom?
- 98. Két évvel idősebb nálam.
- Akkor ön most 96?
- Igen. Arra céloz, hogy talán nem is érdemes már hazamennem?
temetkezési vállalkozó:
- Hány éves volt a férje, asszonyom?
- 98. Két évvel idősebb nálam.
- Akkor ön most 96?
- Igen. Arra céloz, hogy talán nem is érdemes már hazamennem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,22
Bizarr
Egy dúsgazdag fiatalembernek meghal az apja. Elmegy a férfi egy temetkezési vállalkozóhoz, és megbízza a temetés megszervezésével. Azt mondja neki:
- Nézze uram, nem számít mennyibe kerül a temetés, de mindenből a legjobbat akarom!
Néhány nap múlva megtartják a szertartást, majd másnap megkapja a fiatalember a számlát 12 ezer dollárról. Ki is fizeti szó nélkül.
A következő hónapban újabb számla érkezik a temetkezési vállalattól, majd rá egy hónapra még egy. A férfi elveszti a türelmét, és felhívja a vállalkozót:
- Mondja, hogy lehet az, hogy miután kifizettem a temetés költségeit, maga mégis újabb és újabb számlákat küldözget?
- Uram, ön kérte, hogy az édesapja kapjon meg mindent az utolsó útjára!
- Igen, és?!
- Nos, béreltem neki egy szmokingot.
- Nézze uram, nem számít mennyibe kerül a temetés, de mindenből a legjobbat akarom!
Néhány nap múlva megtartják a szertartást, majd másnap megkapja a fiatalember a számlát 12 ezer dollárról. Ki is fizeti szó nélkül.
A következő hónapban újabb számla érkezik a temetkezési vállalattól, majd rá egy hónapra még egy. A férfi elveszti a türelmét, és felhívja a vállalkozót:
- Mondja, hogy lehet az, hogy miután kifizettem a temetés költségeit, maga mégis újabb és újabb számlákat küldözget?
- Uram, ön kérte, hogy az édesapja kapjon meg mindent az utolsó útjára!
- Igen, és?!
- Nos, béreltem neki egy szmokingot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
Áll a rendőr az út szélén. Arra megy egy fickó.
– Ember, mondja magának miből van pénze, amikor nem is dolgozik?
– Fogadásokból élek.
– Ezt nem hiszem el. Bizonyítsa be!
– Fogadjunk 5000 Ft-ba, hogy meg tudom nyalni a szemem.
– Hát azt úgysem lehet. Rendben.
A pasi kiveszi a műszemét, megnyalja és visszarakja.
– Kap még egy esélyt. Dupla vagy semmi. Fogadjunk, hogy meg tudom harapni a fenekem.
– Hát azt már biztos nem lehet. Fogadjunk.
A pasi kiveszi a műfogát, megharapja a fenekét, majd visszarakja.
– Figyeljen, kap egy utolsó esélyt. Fogadjunk 10.000 Ft-ba, hogy átpisálok a maga feje fölött.
– Ez már tényleg teljességgel lehetetlen. Fogadjunk.
A pasi előveszi a szerszámát és lepisili a rendőrt.
– Na látja, hogy fogadásokból nem lehet megélni!
– Dehogynem. Látja azt az embert ott a falnál, aki a falba veri a fejét? Fogadtam vele 30.000 Ft-ba, hogy lepisálok egy rendőrt.
– Ember, mondja magának miből van pénze, amikor nem is dolgozik?
– Fogadásokból élek.
– Ezt nem hiszem el. Bizonyítsa be!
– Fogadjunk 5000 Ft-ba, hogy meg tudom nyalni a szemem.
– Hát azt úgysem lehet. Rendben.
A pasi kiveszi a műszemét, megnyalja és visszarakja.
– Kap még egy esélyt. Dupla vagy semmi. Fogadjunk, hogy meg tudom harapni a fenekem.
– Hát azt már biztos nem lehet. Fogadjunk.
A pasi kiveszi a műfogát, megharapja a fenekét, majd visszarakja.
– Figyeljen, kap egy utolsó esélyt. Fogadjunk 10.000 Ft-ba, hogy átpisálok a maga feje fölött.
– Ez már tényleg teljességgel lehetetlen. Fogadjunk.
A pasi előveszi a szerszámát és lepisili a rendőrt.
– Na látja, hogy fogadásokból nem lehet megélni!
– Dehogynem. Látja azt az embert ott a falnál, aki a falba veri a fejét? Fogadtam vele 30.000 Ft-ba, hogy lepisálok egy rendőrt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32