Kocsma
Kijön egy részeg fickó a kocsmából és akkorát esik, mint az ólajtó. A járókelők felsegítik.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Kocsma
Egy férfi bemegy egy bárba és rendel egy dupla whiskyt. Gyorsan felhajtja az italt, aztán belenéz a zakója zsebébe, majd újra rendel. A második ital után ismét benéz a zsebébe, aztán megint kér egy pohárral. Így megy ez még néhányszor. Egyszer a pultos már nem bírja tovább és megkérdezi:
- Ugyan, árulja már el, uram, hogy mit néz minden egyes pohár ital után a zakója zsebében!
Mire a vendég így felel:

- A feleségem fényképét nézegetem. Ha már kezdem szépnek találni, akkor tudom, hogy ideje hazaindulni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Kocsma
Egy ember nyit be a kocsmába, és hangosan kérdezi:
- Nem tudják, kié volt az a rotweiler odakint a kocsma előtt?
- Miért kérdi? - szólal meg a csapos.
- Mert azt hiszem, a pincsim megölte.
A kocsma vendégei hangos röhögésben törnek ki:
- Méghogy egy pincsi megölte?

- Igen, a torkán akadt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Kocsma
Jenci, miért bánkódsz? Nem azt mondta tegnap az asszonyod, hogy belevaló srác vagy?!
- De igen, haver! Csak ezt egy szemetes kuka mellett mondta...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Kocsma
-Ezt, hogy mondod másképp :

"Az ő pálinkája egy vicc"?

-Ennek a felese tréfa.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Kocsma
A kocsmába bemegy a feleség:
- Mondja uram, itt van a férjem?
- Nincs itt! - feleli a csapos.
- De még a nevét sem mondtam!
- Nálunk soha senki férje nincs itt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Kocsma
- Mondja, szomszédasszony! Maga egészen addig égeti a lámpát az előszobában, amíg a férje haza nem jön a kocsmából?
- Igen muszáj, mert a múltkor is a sötétben a nagy tükörhöz vágtam a gyúródeszkát.


Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Kocsma
A részeg pasi később ér haza, mint általában. A felesége meg is kérdezi tőle:
- Na mi van, távolabbra költöztették a kocsmát?
- Nem, csak az utat szélesítették meg egy kicsit.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Kocsma
Egy dögös csaj a kocsmában odalép a pulthoz és int a csaposnak. A csapos odamegy, a nő az ujjával erotikusan még közelebb inti addig, míg a csapos füle majdnem a nő szájához ér.
Akkor a nő megcirógatja a csapos szakállát és azt mondja :
- Te vagy itt a főnök?
A csapos nagyot nyelve válaszolja :
- Sajnos, nem! De segíthetek valamiben?
A nő tovább simogatja a csapos arcát, majd így szól :
- Akkor kérlek hívd ide, édes!
A csaposunk már izzad, mire kinyögi :
- Sajna nem tudom, mert nincs bent, de hagyhatsz nálam üzenetet neki bébi.
És közben a szája is tátva marad, amibe a nő szép lassan bedugja minden ujját, és erotikusan végig szopogattatja a csapossal.
A csapos, miután végig szopogatta a nő ujjait, megkérdi a nőt, miközben nagyokat nyel.
- És mond csak édes, mit mondjak a főnöknek?
- Hát csak azt, hogy a wc-ben se papír, se szappan, se víz, se kéztörlő.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Kocsma
Egy pasi későn keveredik haza a kocsmából. A felesége felkérdezi:
- Hol voltál mostanáig?!
- Miért, nem látszik?
- Nem.
- Akkor még visszamegyek...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46