Kocsma
Kijön egy részeg fickó a kocsmából és akkorát esik, mint az ólajtó. A járókelők felsegítik.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Kocsma
Egy házaspár üldögél a presszóban. Az asszony korholni kezdi a férjét:
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Kocsma
Két finn földműves megbeszéli, hogy este egyiküknél összejönnek iszogatni. A házigazda elővesz egy üveg vodkát, tölt mindkettőjüknek.
- Egészségünkre! - mondja.
Ezután üldögélnek egy negyed órát, majd a házigazda ismét tölt, majd ismét megszólal:
- Egészségünkre!
Eltelik egy újabb negyed óra, a házigazda megint kitölti az italokat, és épp nyitná a száját, amikor vendége közbevág:
- Most iszunk, vagy beszélgetünk?
- Egészségünkre! - mondja.
Ezután üldögélnek egy negyed órát, majd a házigazda ismét tölt, majd ismét megszólal:
- Egészségünkre!
Eltelik egy újabb negyed óra, a házigazda megint kitölti az italokat, és épp nyitná a száját, amikor vendége közbevág:
- Most iszunk, vagy beszélgetünk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Kocsma
Egy dögös csaj a kocsmában odalép a pulthoz és int a csaposnak. A csapos odamegy, a nő az ujjával erotikusan még közelebb inti addig, míg a csapos füle majdnem a nő szájához ér.
Akkor a nő megcirógatja a csapos szakállát és azt mondja :
- Te vagy itt a főnök?
A csapos nagyot nyelve válaszolja :
- Sajnos, nem! De segíthetek valamiben?
A nő tovább simogatja a csapos arcát, majd így szól :
- Akkor kérlek hívd ide, édes!
A csaposunk már izzad, mire kinyögi :
- Sajna nem tudom, mert nincs bent, de hagyhatsz nálam üzenetet neki bébi.
És közben a szája is tátva marad, amibe a nő szép lassan bedugja minden ujját, és erotikusan végig szopogattatja a csapossal.
A csapos, miután végig szopogatta a nő ujjait, megkérdi a nőt, miközben nagyokat nyel.
- És mond csak édes, mit mondjak a főnöknek?
- Hát csak azt, hogy a wc-ben se papír, se szappan, se víz, se kéztörlő.
Akkor a nő megcirógatja a csapos szakállát és azt mondja :
- Te vagy itt a főnök?
A csapos nagyot nyelve válaszolja :
- Sajnos, nem! De segíthetek valamiben?
A nő tovább simogatja a csapos arcát, majd így szól :
- Akkor kérlek hívd ide, édes!
A csaposunk már izzad, mire kinyögi :
- Sajna nem tudom, mert nincs bent, de hagyhatsz nálam üzenetet neki bébi.
És közben a szája is tátva marad, amibe a nő szép lassan bedugja minden ujját, és erotikusan végig szopogattatja a csapossal.
A csapos, miután végig szopogatta a nő ujjait, megkérdi a nőt, miközben nagyokat nyel.
- És mond csak édes, mit mondjak a főnöknek?
- Hát csak azt, hogy a wc-ben se papír, se szappan, se víz, se kéztörlő.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Kocsma
Két cimbora beszélget a kocsmában:
- Hallottad barátom? Kenderesi annyit ivott, hogy tegnap végleg elhagyta a felesége...
- Pincér, még két felest kérünk!
- Hallottad barátom? Kenderesi annyit ivott, hogy tegnap végleg elhagyta a felesége...
- Pincér, még két felest kérünk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Kocsma
Kaliforniában, egy bárban új szolgáltatást vezettek be. Távozás előtt mindenki belefújhat egy szondába. Ha csak kicsit ittas az illető, a szonda azt tanácsolja, hogy ne üljön a volánhoz. Aki sokat ivott, annak pedig azt, hogy ne hívja fel az ex-barátnőjét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,26
Kocsma
Két részeg vitatkozik, hogy hány hold van az égen.
- Én mondom neked komám, kettő.
- Nem igaz, mert három.
Hogy a vitát eldöntsék, úgy döntenek, hogy megkérdik a kocsmából éppen kilépő harmadik részeget, hány hold van az égen, kettő vagy három?
Felnéz a 3. az égre egy ideig bámulja, majd így szól az előző kettőhöz:
- Melyik sorban?
- Én mondom neked komám, kettő.
- Nem igaz, mert három.
Hogy a vitát eldöntsék, úgy döntenek, hogy megkérdik a kocsmából éppen kilépő harmadik részeget, hány hold van az égen, kettő vagy három?
Felnéz a 3. az égre egy ideig bámulja, majd így szól az előző kettőhöz:
- Melyik sorban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Kocsma
Bemegy az első cowboy a kocsmába, lelövi a pultról az egyik söröskorsót:
- I'm Bob - mondja.
Bemegy a 2. cowboy, lelövi a kalapot a kocsmárosról:
- I'm Jack - mondja.
Bemegy a 3. is, lelövi a kocsmárost:
- I'm sorry - mondja.
- I'm Bob - mondja.
Bemegy a 2. cowboy, lelövi a kalapot a kocsmárosról:
- I'm Jack - mondja.
Bemegy a 3. is, lelövi a kocsmárost:
- I'm sorry - mondja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,12
Kocsma
Egy részeg pasi ül a kocsmában. Kér 10 felest és megissza. Ezután kilencet kér, és azt is megissza. Azután 8, 7, majd 6 felest húz le egymás után, végül így szól:
- Ezt nem értem...
Egyre kevesebbet iszom, mégis egyre részegebb vagyok!
- Ezt nem értem...
Egyre kevesebbet iszom, mégis egyre részegebb vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Kocsma
Kiss a vendéglőben észreveszi, hogy a szemközti asztalnál egy részeg jóízűen alszik. Egy idő után megunja a horkolását, és szól a pincérnek, hogy dobja ki.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59