Kocsma
Hajnalban támolyog hazafelé egy részeg. Ahogy hazaér, a felesége egyből nekitámad:
- Biztos nőnél voltál! Tudom, hogy megcsalsz!
- Dehogyis, egy bárban voltam egész éjjel. Te, ilyen bárt te még nem láttál...
Még a piszoár is aranyból volt!
A feleség nem hisz neki, ezért megkeresi a bár telefonszámát és felhívja pincért:
- A férjem azt állítja, hogy önöknél töltötte az éjszakát, és hogy a mosdóban aranyból van a piszoár!
Majd hallja a telefonban, hogy a pincér odakiált valakinek:
- Hé Alex, megvan ki vizelt a trombitádba!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Kocsma
Kiss a vendéglőben észreveszi, hogy a szemközti asztalnál egy részeg jóízűen alszik. Egy idő után megunja a horkolását, és szól a pincérnek, hogy dobja ki.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Kocsma
Vasárnap délelőtt Géza bácsi ül a kocsmában - valami folyik a lába között.

Ezt észreveszi a kocsmáros és szóváteszi neki:
- Géza bá nem zavarja, hogy valami folyik a lába között?!
- Nem érdekel fiam. Tegnap ő nem állt fel nekem, ma én nem állok fel neki.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Kocsma
Géza bá totál részegen ül a kocsmában, és egy japán nyelvű újságot lapozgat. Odamegy hozzá egy ivócimborája:
- Te Gézú, nem is tudsz japánul, hogy tudod mégis elolvasni?
- Á, nem olvasom, csak a reklámokat nézegetem.
- De hát fordítva tartod!
- Nem gond, úgyse akarok venni semmit!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,5
Kocsma
Egy férfi bemegy egy bárba és rendel egy dupla whiskyt. Gyorsan felhajtja az italt, aztán belenéz a zakója zsebébe, majd újra rendel. A második ital után ismét benéz a zsebébe, aztán megint kér egy pohárral. Így megy ez még néhányszor. Egyszer a pultos már nem bírja tovább és megkérdezi:
- Ugyan, árulja már el, uram, hogy mit néz minden egyes pohár ital után a zakója zsebében!
Mire a vendég így felel:

- A feleségem fényképét nézegetem. Ha már kezdem szépnek találni, akkor tudom, hogy ideje hazaindulni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Kocsma
Kérek egy fé-fél ko-konnyakot!
- Szó sem lehet róla, részegeket nem szolgálunk ki!
- De de nem nekem lesz, hanem a ha-haveromnak!
- Igen, és ő hol van?
- Ki-ki kint fe-fe-fekszik az ajtó e-előtt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Kocsma
- Te, engem mindig kizár az asszony a lakásból, ha részegen megyek haza... Mit tegyek, nincs valami ötleted?
- Én azt szoktam csinálni, hogy bekopogok, levetkőzöm, beadom a ruháimat az ajtón, és nincs az az asszony, aki hagyná, hogy a férje meztelenül ácsorogjon az utcán.
- Rendben, kipróbálom...
Legközelebb mikor találkoznak, megkérdi a másik:
- Nos, bevált a tervem?
- Hát, csak részben...
- Hogyhogy részben?

- Bekopogtam, levetkőztem, beadtam a ruháimat az ajtón, az becsukódott, ám ekkor hirtelen bemondta egy hang: "Deák tér következik..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Kocsma
Két cimbora beszélget egy meleg nyári napon, izzadtan a kocsmában:
- Mondd Jani, te hogy bírod otthon ezt a hatalmas kánikulát?
- Jól, mert mikor összevitatkozok az asszonnyal, úgy tud fújtatni, hogy nem kell otthonra klíma se!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,69
Kocsma
Egy tagbaszakadt borostás fickó lép a söntéspulthoz.
- Adjon egy féldecit, mielőtt kitör a balhé!
Megkapja, ledönti. Ismét odatartja a poharat:
- Gyorsan még egyet mielőtt kitör a balhé!
Ez így megy még négyszer egymás után. Ötödszörre megkérdi tőle a kocsmáros:
- De hát uram, mikor lesz itt balhé?
- Amint kiderül, hogy nem tudok fizetni....
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Kocsma
Tegnap este amikor leszálltam a vonatról, nem találtam a kocsmát, amikor meg kijöttem a kocsmából, nem találtam az állomást.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2