Kocsma
Németországban egy orosz férfi beül a kocsmába, és sorra rendeli a finom német söröket. A pincérnek feltűnik, hogy minden egyes alkalommal eltűnik a kartonból készült poháralátét.
Mikor már a 4. korsóval viszi ki, nem visz hozzá poháralátétet.
Mire az orosz méltatlankodva:
- Keksz nyet?
Mikor már a 4. korsóval viszi ki, nem visz hozzá poháralátétet.
Mire az orosz méltatlankodva:
- Keksz nyet?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Kocsma
Három cowboy vitatkozik a kocsmában, hogy ki tud a legjobban bánni a fegyverrel. Eldöntik, hogy kiállítanak egy embert közepre, belenyomnak egy szál cigarettát a szájába és az lesz a cél.
Jön az első, előkapja a fegyverét, lő, eltalálja a cigaretta parazsát. Zsebre vágja a pisztolyt és azt mondja:
- I am Joe. (Joe vagyok.)
Jön a második, ő eltalálja a cigaretta közepét, és ezt mondja:
- I am Bill. (Bill vagyok.)
Jön a harmadik, és ő eltalálja az ember fejét, és ezt mondja:
- I am sorry. (Sajnálom.)
Jön az első, előkapja a fegyverét, lő, eltalálja a cigaretta parazsát. Zsebre vágja a pisztolyt és azt mondja:
- I am Joe. (Joe vagyok.)
Jön a második, ő eltalálja a cigaretta közepét, és ezt mondja:
- I am Bill. (Bill vagyok.)
Jön a harmadik, és ő eltalálja az ember fejét, és ezt mondja:
- I am sorry. (Sajnálom.)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,20
Kocsma
A pincér már nagyon mérges az egyik részeg vendégre:
- Hallja, ha nem fizeti ki azonnal az elfogyasztott italokat, rendőrt hívok!
- Az jó lesz... hukk... de mi lesz, ha a rendőr sem fizeti ki?
- Hallja, ha nem fizeti ki azonnal az elfogyasztott italokat, rendőrt hívok!
- Az jó lesz... hukk... de mi lesz, ha a rendőr sem fizeti ki?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Kocsma
"Kérjük ne dobjanak égő cigarettacsikket a földre, mert megégetheti a távozó vendégeink tenyerét és térdét!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Kocsma
Egy férfi bemegy egy bárba és rendel egy dupla whiskyt. Gyorsan felhajtja az italt, aztán belenéz a zakója zsebébe, majd újra rendel. A második ital után ismét benéz a zsebébe, aztán megint kér egy pohárral. Így megy ez még néhányszor. Egyszer a pultos már nem bírja tovább és megkérdezi:
- Ugyan, árulja már el, uram, hogy mit néz minden egyes pohár ital után a zakója zsebében!
Mire a vendég így felel:
- A feleségem fényképét nézegetem. Ha már kezdem szépnek találni, akkor tudom, hogy ideje hazaindulni.
- Ugyan, árulja már el, uram, hogy mit néz minden egyes pohár ital után a zakója zsebében!
Mire a vendég így felel:
- A feleségem fényképét nézegetem. Ha már kezdem szépnek találni, akkor tudom, hogy ideje hazaindulni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Kocsma
- Vajon mi lehet az oka, hogy a feleségek mindig pontosan emlékeznek a házasságkötés napjára, a férjek pedig csak nagy ritkán?
- Ez nagyon egyszerű. Te emlékszel arra a napra, amikor azt az óriási harcsát fogtad?
- Igen persze, hogy emlékszem.
- Na látod, a harcsa már rég elfelejtette...
- Ez nagyon egyszerű. Te emlékszel arra a napra, amikor azt az óriási harcsát fogtad?
- Igen persze, hogy emlékszem.
- Na látod, a harcsa már rég elfelejtette...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Kocsma
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk
és megkérdi
- Helló fiúk, miről beszélgettek?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez
- Látod én megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem fog érdekelni!
és megkérdi
- Helló fiúk, miről beszélgettek?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez
- Látod én megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem fog érdekelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Kocsma
Bemegy a Iván a kocsmába. Odaszól a pincérnek:
- Hozzál vodkát, egyet nekem, egyet neked, egyet a zenészeknek.
Megissza, de fizetés nélkül távozik.
Másnap újra bemegy a kocsmába, kér újra 3 vodkát:
- Egyet nekem, egyet neked, egyet a zenészeknek.
Újra elmenne, de a pincér az ajtóban megállítja és jól megveri. Másnap újra bemegy Iván a kocsmába. Hívja a pincért:
- Kérek két vodkát, egyet nekem, egyet a zenészeknek. Te most nem kapsz, mert ha iszol, nagyon goromba vagy.
- Hozzál vodkát, egyet nekem, egyet neked, egyet a zenészeknek.
Megissza, de fizetés nélkül távozik.
Másnap újra bemegy a kocsmába, kér újra 3 vodkát:
- Egyet nekem, egyet neked, egyet a zenészeknek.
Újra elmenne, de a pincér az ajtóban megállítja és jól megveri. Másnap újra bemegy Iván a kocsmába. Hívja a pincért:
- Kérek két vodkát, egyet nekem, egyet a zenészeknek. Te most nem kapsz, mert ha iszol, nagyon goromba vagy.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Kocsma
Egy törzsvendég meséli kedvenc kocsmájában az ivócimboráknak:
- Képzeljétek, tegnap, amíg itt voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Az asszony azt hitte, én megyek haza, részegen.
- Képzeljétek, tegnap, amíg itt voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Az asszony azt hitte, én megyek haza, részegen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Kocsma
Szombat este két vendég már néhány üveg bort elfogyasztott a presszóban. Az egyik előrántja a pénztárcáját és bambán belenéz...
- Mit bámulsz barátom? - kérdi a másik.
- Csak azt, hogy szomjas vagyok-e még.
- Mit bámulsz barátom? - kérdi a másik.
- Csak azt, hogy szomjas vagyok-e még.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26