Kocsma
Két férfi üldögél a kocsmában, az egyik odaszól a másiknak:
- Te, komám, mikor születtél?
- 1961 február 3.-án.
- Érdekes, én is akkor születtem. Hol születtél?
- Seattle-ben.
- Ez furcsa, én is ott születtem. Iskolába hova jártál?
- Az Abraham Lincoln középiskolába.
- Hihetetlen, én is oda jártam.
Arra megy a pincér, az első fickó odaszól neki:
- Figyeljen csak, ilyet még nem hallott! Én és ez a fickó ugyanakkor születtünk, ugyanott, sőt még iskolába is egy helyre jártunk!
A pincér bólogat, majd visszamegy a pult mögé. Kérdi a csapos:
- Mi újság?
- Á, semmi különös, a Johnson ikrek már megint holtrészegek...
- Te, komám, mikor születtél?
- 1961 február 3.-án.
- Érdekes, én is akkor születtem. Hol születtél?
- Seattle-ben.
- Ez furcsa, én is ott születtem. Iskolába hova jártál?
- Az Abraham Lincoln középiskolába.
- Hihetetlen, én is oda jártam.
Arra megy a pincér, az első fickó odaszól neki:
- Figyeljen csak, ilyet még nem hallott! Én és ez a fickó ugyanakkor születtünk, ugyanott, sőt még iskolába is egy helyre jártunk!
A pincér bólogat, majd visszamegy a pult mögé. Kérdi a csapos:
- Mi újság?
- Á, semmi különös, a Johnson ikrek már megint holtrészegek...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Kocsma
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk
és megkérdi
- Helló fiúk, miről beszélgettek?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez
- Látod én megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem fog érdekelni!
és megkérdi
- Helló fiúk, miről beszélgettek?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez
- Látod én megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem fog érdekelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Kocsma
A kocsmába bemegy a feleség:
- Mondja uram, itt van a férjem?
- Nincs itt! - feleli a csapos.
- De még a nevét sem mondtam!
- Nálunk soha senki férje nincs itt...
- Mondja uram, itt van a férjem?
- Nincs itt! - feleli a csapos.
- De még a nevét sem mondtam!
- Nálunk soha senki férje nincs itt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Kocsma
Kiss a vendéglőben észreveszi, hogy a szemközti asztalnál egy részeg jóízűen alszik. Egy idő után megunja a horkolását, és szól a pincérnek, hogy dobja ki.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Kocsma
Egy alkoholista pasas szakadt ruhában, lyukas cipőben betér a kocsmába:
- Gyorsan egy felest, megöl a másnap. - fordul a pincérnőhöz.
- Jóember, inkább venne magának egy cipőt! - válaszol a pincérnő.
Erre a fickó :
- Az egészség fontosabb!
- Gyorsan egy felest, megöl a másnap. - fordul a pincérnőhöz.
- Jóember, inkább venne magának egy cipőt! - válaszol a pincérnő.
Erre a fickó :
- Az egészség fontosabb!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Kocsma
Egy öregember üldögél az esőben egy kocsma előtt. Egy bot van a kezében, azon egy madzag, amit belelógat egy tócsába. Arra megy egy férfi, csodálkozva nézi az öreget, majd megszólítja:
- Mondja, mit csinál itt?
- Horgászom. - feleli az idős férfi.
A fiatalember megsajnálja, behívja a kocsmába egy italra. Üldögélnek egy-egy korsó sör mellett, egyszer csak a fiatal pasi megkérdezi az öregtől:
- És mondja bátyám, hány halat fogott már?
- Eddig hatot, maga a hetedik.
- Mondja, mit csinál itt?
- Horgászom. - feleli az idős férfi.
A fiatalember megsajnálja, behívja a kocsmába egy italra. Üldögélnek egy-egy korsó sör mellett, egyszer csak a fiatal pasi megkérdezi az öregtől:
- És mondja bátyám, hány halat fogott már?
- Eddig hatot, maga a hetedik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Kocsma
Kijön egy részeg fickó a kocsmából és akkorát esik, mint az ólajtó. A járókelők felsegítik.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Kocsma
A pincér már nagyon mérges az egyik részeg vendégre:
- Hallja, ha nem fizeti ki azonnal az elfogyasztott italokat, rendőrt hívok!
- Az jó lesz... hukk... de mi lesz, ha a rendőr sem fizeti ki?
- Hallja, ha nem fizeti ki azonnal az elfogyasztott italokat, rendőrt hívok!
- Az jó lesz... hukk... de mi lesz, ha a rendőr sem fizeti ki?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Kocsma
Egy törzsvendég meséli kedvenc kocsmájában az ivócimboráknak:
- Képzeljétek, tegnap, amíg itt voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Az asszony azt hitte, én megyek haza, részegen.
- Képzeljétek, tegnap, amíg itt voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Az asszony azt hitte, én megyek haza, részegen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Kocsma
Tegnap este a kocsmában voltam éppen, amikor éreztem, hogy valami nagyon feszíti a beleimet. A zene nagyon hangos volt, így hát a zene ütemére elkezdtem kiereszteni a felesleges gázokat.
Néhány szám után kezdtem magam jobban érezni, azonban ahogy megittam a sörömet, észrevettem, hogy mindenki engem bámul. Akkor jöttem rá, hogy az MP3 lejátszómat hallgattam fülhallgatóval!
Néhány szám után kezdtem magam jobban érezni, azonban ahogy megittam a sörömet, észrevettem, hogy mindenki engem bámul. Akkor jöttem rá, hogy az MP3 lejátszómat hallgattam fülhallgatóval!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37