Kocsma
Vodka + jég = károsítja a vesét.
Whisky + jég = károsítja a szívet.
Gin + jég = károsítja az agyat.

Tudtam, az a rohadt jég!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Kocsma
Egy nap a nyuszika felüvölt a kocsmában:
- Ki akar velem verekedni?
- Például én! - szólal meg a medve.
Mire a nyuszika:
- Jó, medve akkor te velem vagy!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Kocsma
A kocsmába bemegy a feleség:
- Mondja uram, itt van a férjem?
- Nincs itt! - feleli a csapos.
- De még a nevét sem mondtam!
- Nálunk soha senki férje nincs itt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Kocsma
Két fickó beszélget a kocsmában:
- Tudod komám, én csak különleges alkalmakkor iszom!
- Mint például?
- Amikor józan vagyok...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Kocsma
- Vajon mi lehet az oka, hogy a feleségek mindig pontosan emlékeznek a házasságkötés napjára, a férjek pedig csak nagy ritkán?
- Ez nagyon egyszerű. Te emlékszel arra a napra, amikor azt az óriási harcsát fogtad?
- Igen persze, hogy emlékszem.
- Na látod, a harcsa már rég elfelejtette...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Kocsma
Egy részeg pasi a kocsmában már a 10. italt rendelné...
A pincér odaszól neki:
- Uram, azt gondolom, hogy már eleget ivott!
Erre a részeg:
- Fi-figyelj, ha-ha-haver! Én már ha-harminc éve i-i-szom, és még mosst se tudom, mikor e-elég. Akkor te-te ho-ho honnan tu-tu tudnád?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Kocsma
A kocsma előtt egy tökrészeg férfi fekszik a földön. Egy járókelő megkérdi:
- Magával meg mi történt? Hívjunk segítséget?
- Á, dehogy, éppen dolgozom. Én vagyok a kocsma reklámja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Kocsma
Egy ír, egy olasz és egy lengyel ülnek a bárban, valahol New Yorkban. Nagyon jól érzik magukat és egyetértenek, hogy ez egy nagyon jó kis bár. Aztán az ír azt mondja:
- Ja, ez egy tényleg frankó bár, de ahol én születtem, Dublinban, van egy ennél sokkal jobb. MacDougal a bár neve, és ott rendelsz egy piát, aztán még egyet, akkor MacDougal személyesen kihoz egyet ingyen!
A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Utána az olasz kezdi mondani:
- Viszont ahol én születtem, Pármában, ott van egy annál is jobb kocsma: a Vinny kocsmája. Ott, ha iszol egy piát, Vinny hoz egyet ingyen. Veszel még egyet, Vinni hozza a következőt ingyen.
A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet.
Végül a lengyel jut szóhoz
- Azt gondoljátok, hogy annál jobb hely nincs? Ahonnan én származom, ott van egy hely, úgy hívják "Warshowski". Na, ott ha bemész, akkor rögtön fizetnek neked egy piát. Aztán, ha megittad, akkor még egyet. Utána fizetnek egy harmadikat is, majd hátravisznek egy kis szobába, ahol egy állati nagyot kefélhetsz!
- Ezt már nevezem! - mondja a másik kettő. - Az tényleg egy fantasztikus jó hely lehet! De ezt csak hallomásból tudod, vagy ez tényleg így megtörtént veled?
Mire a lengyel:

- Hát igazából nem velem, hanem a húgommal!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Kocsma
Bemegy az első cowboy a kocsmába, lelövi a pultról az egyik söröskorsót:
- I'm Bob - mondja.
Bemegy a 2. cowboy, lelövi a kalapot a kocsmárosról:
- I'm Jack - mondja.
Bemegy a 3. is, lelövi a kocsmárost:
- I'm sorry - mondja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,12
Kocsma
Bemegy a kocsmába egy ittas alak, és megkérdezi a csapostól:
- Mondja főnök, jártam én itt az éjszaka?
- Igen - feleli a csapos.
- És nagyon sok pénzt költöttem?
- Úgy körülbelül ötvenezer forintot.
A részeg megkönnyebbülten felsóhajt:

- Hála istennek! Már azt hittem, hogy elvesztettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38