Kocsma
Délelőtt a kocsma előtt találkozik két cimbora:
- Haver, iszunk egy sört?
- Figyu, nincs túl korán?
- Mihez, a sörhöz?
- Nem, a hülye kérdésekhez!
- Haver, iszunk egy sört?
- Figyu, nincs túl korán?
- Mihez, a sörhöz?
- Nem, a hülye kérdésekhez!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Kocsma
Nyuszika kicsit bátorra itta magát az erdő kocsmájában, ezért felpattan az asztalra és elrikkantja magát:
- Ki akar verekedni?!- erre feláll a tigris és az oroszlán...
- Na, ti ketten: Velem vagytok!
- Ki akar verekedni?!- erre feláll a tigris és az oroszlán...
- Na, ti ketten: Velem vagytok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Kocsma
Egy ember nyit be a kocsmába, és hangosan kérdezi:
- Nem tudják, kié volt az a rotweiler odakint a kocsma előtt?
- Miért kérdi? - szólal meg a csapos.
- Mert azt hiszem, a pincsim megölte.
A kocsma vendégei hangos röhögésben törnek ki:
- Méghogy egy pincsi megölte?
- Igen, a torkán akadt.
- Nem tudják, kié volt az a rotweiler odakint a kocsma előtt?
- Miért kérdi? - szólal meg a csapos.
- Mert azt hiszem, a pincsim megölte.
A kocsma vendégei hangos röhögésben törnek ki:
- Méghogy egy pincsi megölte?
- Igen, a torkán akadt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Kocsma
Bemegy a pingvin a kocsmába és megkérdi a pultost:
- Nem láttad a bátyámat?
Mire a pultos:
- Hogy néz ki?
A pingvin ránéz:
- Szerinted?
- Nem láttad a bátyámat?
Mire a pultos:
- Hogy néz ki?
A pingvin ránéz:
- Szerinted?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Kocsma
A kocsma előtt egy nagyon részeg férfi támaszkodik. Egy járókelő megkérdi:
- Mi történt magával?
- Semmi. Én vagyok a kocsma reklámja.
- Mi történt magával?
- Semmi. Én vagyok a kocsma reklámja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Kocsma
Egy részeg pasi a kocsmában már a 10. italt rendelné...
A pincér odaszól neki:
- Uram, azt gondolom, hogy már eleget ivott!
Erre a részeg:
- Fi-figyelj, ha-ha-haver! Én már ha-harminc éve i-i-szom, és még mosst se tudom, mikor e-elég. Akkor te-te ho-ho honnan tu-tu tudnád?
A pincér odaszól neki:
- Uram, azt gondolom, hogy már eleget ivott!
Erre a részeg:
- Fi-figyelj, ha-ha-haver! Én már ha-harminc éve i-i-szom, és még mosst se tudom, mikor e-elég. Akkor te-te ho-ho honnan tu-tu tudnád?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Kocsma
Egy pasi bemegy a kocsmába és rendel egy sört.
- 300 forint lesz! – mondja a csapos.
A pasi elővesz 60 db ötforintost és beszórja a pult mögé! A csapos nagyon ideges lesz, de hát nem tehet semmit.
Másnap ismét bemegy és iszik egy sört. Fizetéskor ad egy ötszázast a csaposnak aki a visszajáró 200 forintot szétszórja a kocsmában.
Mire a hapsi letesz 100 forintot a pultra:
- Kérek még egy sört!
- 300 forint lesz! – mondja a csapos.
A pasi elővesz 60 db ötforintost és beszórja a pult mögé! A csapos nagyon ideges lesz, de hát nem tehet semmit.
Másnap ismét bemegy és iszik egy sört. Fizetéskor ad egy ötszázast a csaposnak aki a visszajáró 200 forintot szétszórja a kocsmában.
Mire a hapsi letesz 100 forintot a pultra:
- Kérek még egy sört!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Kocsma
Egyik este bementem a helyi bárba. Üldögélek a pult mellett, mikor látom, hogy mellettem egy kicsi kínai fickó ül és kortyolgat. Kérdem tőle:
- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate vagy kung-fu?
A kínai felháborodva válaszol:
- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?
- Nem. - feleltem. - Azért mert az én sörömet iszod!
- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate vagy kung-fu?
A kínai felháborodva válaszol:
- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?
- Nem. - feleltem. - Azért mert az én sörömet iszod!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Kocsma
Kiss a vendéglőben észreveszi, hogy a szemközti asztalnál egy részeg jóízűen alszik. Egy idő után megunja a horkolását, és szól a pincérnek, hogy dobja ki.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Kocsma
A kocsmában a kisfiú odamegy az apukájához: - Apa! Anya azt üzeni, hogy gyere haza!
- Kisfiam! Látod azt a két szöget a falban? Mondd meg anyádnak, ha abból a két szögből négy lesz, akkor hazamegyek.
- Apa, akkor már indulhatunk, mert ott csak egy szög van!
- Kisfiam! Látod azt a két szöget a falban? Mondd meg anyádnak, ha abból a két szögből négy lesz, akkor hazamegyek.
- Apa, akkor már indulhatunk, mert ott csak egy szög van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13