Kocsma
Megy hazafelé egy részeg pasi, de a nagy kábulatban eltéved. Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe. Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és beleesik. Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához. Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Kocsma
Három cowboy vitatkozik a kocsmában, hogy ki tud a legjobban bánni a fegyverrel. Eldöntik, hogy kiállítanak egy embert közepre, belenyomnak egy szál cigarettát a szájába és az lesz a cél.

Jön az első, előkapja a fegyverét, lő, eltalálja a cigaretta parazsát. Zsebre vágja a pisztolyt és azt mondja:
- I am Joe. (Joe vagyok.)
Jön a második, ő eltalálja a cigaretta közepét, és ezt mondja:
- I am Bill. (Bill vagyok.)
Jön a harmadik, és ő eltalálja az ember fejét, és ezt mondja:
- I am sorry. (Sajnálom.)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,20
Kocsma
Két részeg megy haza a kocsmából, majd mikor már elhagyták úgy 200 méterre, megszólal az egyik:
- Te, nagy gond van, elfelejtettem csövelni!
Mire a másik:
- Semmi baj, majd megtanítalak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Kocsma
Két cimbora beszélget a kocsmában:
- Tudod komám, én csak különleges alkalmakkor iszom!
- Mint például?
- Amikor józan vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,86
Kocsma
Két fickó beszélget a kocsmában:
- Tudod komám, én csak különleges alkalmakkor iszom!
- Mint például?
- Amikor józan vagyok...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Kocsma
A feleség korholja a férjét:
- Tegnap még volt nálad 5 ezer forint, ma meg már nincs egy filléred se! Hová tetted a pénzt?
- Odaadtam egy öregembernek.
- Micsoda nagylelkűség, hogy csak úgy adakozol. És ismerted azt az öregembert?
- Igen, ő a csapos.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Kocsma
Egy ír férfi bemegy egy dublini bárba, rendel 3 korsó Guinness-t és leül a helyiség hátsó részében. Iszik egy-egy kortyot mindegyikből egymás után.
Miután imigyen mindhármat kiissza, visszamegy a pulthoz és még hármat rendel.
A csapos így szól hozzá:
- Tudja, miután kiengedek egy korsóval, az hamarosan elveszti az aromáját,jobb lenne az íze, ha egyszerre csak egyet kérne.
Az ír férfi így felel erre:
- Nos, tudnia kell, hogy nekem van két fivérem.
Az egyik Amerikában él, a másik Ausztráliában, én pedig itt Dublinban.
Amikor elmentünk otthonról megígértük, mindig így fogunk inni, hogy emlékezzünk arra az időre, amikor még mind együtt ittunk.
A csapos elismeri, hogy ez egy szép szokás, és annyiban hagyja a dolgot.
A férfi törzsvendég lesz a bárban és mindig ugyanígy iszik: rendel 3 korsóval, és ezeket úgy issza meg, hogy mindegyikből egy-egy kortyot iszik sorban egymás után. Az egyik nap bejön és csak két korsóval rendel. Az összes törzsvendég észreveszi ezt és elcsendesedik.
Amikor visszajön a pulthoz a második körért, a csapos megszólal:
- Nem akarom megzavarni gyászát, de ki szeretném fejezni részvétemet az önt ért nagy veszteség miatt. A férfi egy pillanatig zavartnak tűnik, de aztán fény gyúl a szemében és nevetni kezd:
- Ó, nem arról van szó! - mondja mosolyogva.
Mindenki jól van, csak én leszoktam az ivásról.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Kocsma
Két részeg nézegeti az italát a kocsmában. Felkiált az egyik:
- Öregem, láttál már jégkockát lyukkal a közepén.
- Persze haver, 15 éve vagyok nős, szerinted mi vár otthon!?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Kocsma
Egy részeg pasi a kocsmában már a 10. italt rendelné...
A pincér odaszól neki:
- Uram, azt gondolom, hogy már eleget ivott!
Erre a részeg:
- Fi-figyelj, ha-ha-haver! Én már ha-harminc éve i-i-szom, és még mosst se tudom, mikor e-elég. Akkor te-te ho-ho honnan tu-tu tudnád?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Kocsma
Hétfőn bemegy egy pasi a munkahelyére. A feje csupa kék, zöld és piros foltokkal ékes. Kérdezi tőle a munkatársa:
- Veled meg mi történt?
- Tudod, az este részegen mentem haza és a kutyám nem ismert meg.
- Elválnék én attól a kutyától!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74