Kocsma
Két részeg vitatkozik, hogy hány hold van az égen.
- Én mondom neked komám, kettő.
- Nem igaz, mert három.
Hogy a vitát eldöntsék, úgy döntenek, hogy megkérdik a kocsmából éppen kilépő harmadik részeget, hány hold van az égen, kettő vagy három?
Felnéz a 3. az égre egy ideig bámulja, majd így szól az előző kettőhöz:
- Melyik sorban?
- Én mondom neked komám, kettő.
- Nem igaz, mert három.
Hogy a vitát eldöntsék, úgy döntenek, hogy megkérdik a kocsmából éppen kilépő harmadik részeget, hány hold van az égen, kettő vagy három?
Felnéz a 3. az égre egy ideig bámulja, majd így szól az előző kettőhöz:
- Melyik sorban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Kocsma
Bemegy egy fickó a kocsmába és odaszól a csaposnak:
- Egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!
A csapos kicsit meglepődik, majd odagurít egy sört. Kis idő múlva megint odaszól a vendég a csaposnak:
- Még egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!
A csapos már kezd pánikba esni, de azért odaad még egy üveggel. Mikor harmadszor is sört kér a vendég, megkérdezi tőle:
- Bocsánat uram, de előbb talán fizessen...
Erre a vendég:
- Na, kezdődik a balhé...
- Egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!
A csapos kicsit meglepődik, majd odagurít egy sört. Kis idő múlva megint odaszól a vendég a csaposnak:
- Még egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!
A csapos már kezd pánikba esni, de azért odaad még egy üveggel. Mikor harmadszor is sört kér a vendég, megkérdezi tőle:
- Bocsánat uram, de előbb talán fizessen...
Erre a vendég:
- Na, kezdődik a balhé...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Kocsma
Vodka + jég = károsítja a vesét.
Whisky + jég = károsítja a szívet.
Gin + jég = károsítja az agyat.
Tudtam, az a rohadt jég!
Whisky + jég = károsítja a szívet.
Gin + jég = károsítja az agyat.
Tudtam, az a rohadt jég!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Kocsma
Falusi csehóban egy eléggé ittas fickó kutat a zsebében. Kérdezi tőle a barátja:
- Komám, te mit keresel olyan izgatottan a zsebedben?
- Semmi különös, csak azt szeretném tudni, szomjas vagyok-e még.
- Komám, te mit keresel olyan izgatottan a zsebedben?
- Semmi különös, csak azt szeretném tudni, szomjas vagyok-e még.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Kocsma
Tegnap este a kocsmában voltam éppen, amikor éreztem, hogy valami nagyon feszíti a beleimet. A zene nagyon hangos volt, így hát a zene ütemére elkezdtem kiereszteni a felesleges gázokat.
Néhány szám után kezdtem magam jobban érezni, azonban ahogy megittam a sörömet, észrevettem, hogy mindenki engem bámul. Akkor jöttem rá, hogy az MP3 lejátszómat hallgattam fülhallgatóval!
Néhány szám után kezdtem magam jobban érezni, azonban ahogy megittam a sörömet, észrevettem, hogy mindenki engem bámul. Akkor jöttem rá, hogy az MP3 lejátszómat hallgattam fülhallgatóval!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Kocsma
Egy boros pince falára egyszer egy ember, a boldogság pillanatában ezeket a sorokat rótta:
Aki a bort a nőket és a dalt szereti, rossz ember nem lehet.
Egy elkeseredett ember melléírta a következőt:
Ha innád a borom, hálnál a nőmmel és anyósom tanítana dalra, nem írnál ilyet a falra. Marha!
Aki a bort a nőket és a dalt szereti, rossz ember nem lehet.
Egy elkeseredett ember melléírta a következőt:
Ha innád a borom, hálnál a nőmmel és anyósom tanítana dalra, nem írnál ilyet a falra. Marha!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,81
Kocsma
Két részeg megy haza a kocsmából, majd mikor már elhagyták úgy 200 méterre, megszólal az egyik:
- Te, nagy gond van, elfelejtettem csövelni!
Mire a másik:
- Semmi baj, majd megtanítalak.
- Te, nagy gond van, elfelejtettem csövelni!
Mire a másik:
- Semmi baj, majd megtanítalak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Kocsma
Egy házaspár üldögél a presszóban. Az asszony korholni kezdi a férjét:
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Kocsma
Egy öregember álldogál az esőben a kocsma előtt. Egy bot van a kezében, azon egy madzag, amit belelógat egy pocsojába. Arra megy egy férfi, csodálkozva nézi az öreget, majd megszólítja:
- Mondja, mit csinál maga itt?
- Horgászom... - feleli az idős férfi.
A fiatalember megsajnálja, és behívja a kocsmába egy fröccsre. Üldögélnek egy-egy pohár pia mellett, amikor a fiatalember megkérdezi az öregtől:
- És mondja, hány halat fogott már?
- Eddig hatot, maga a hetedik.
- Mondja, mit csinál maga itt?
- Horgászom... - feleli az idős férfi.
A fiatalember megsajnálja, és behívja a kocsmába egy fröccsre. Üldögélnek egy-egy pohár pia mellett, amikor a fiatalember megkérdezi az öregtől:
- És mondja, hány halat fogott már?
- Eddig hatot, maga a hetedik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Kocsma
Két fickó beszélget a kocsmában:
- Tudod komám, én csak különleges alkalmakkor iszom!
- Mint például?
- Amikor józan vagyok...
- Tudod komám, én csak különleges alkalmakkor iszom!
- Mint például?
- Amikor józan vagyok...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24