Móricka
- Az ember Ádámtól és Évától származik – mondja a tanár.
Móricka közbeszól:
- Nekem a papám azt mondta, hogy a majmoktól származunk.
- Lehet, Móricka, de most nem rólatok van szó.
Móricka közbeszól:
- Nekem a papám azt mondta, hogy a majmoktól származunk.
- Lehet, Móricka, de most nem rólatok van szó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Móricka
Az négyéves Pistike anyukája bemegy a gyerekszobába, és látja, hogy a kisfia ül a szőnyegen és sírdogál.
- Mi baj, drágám? – kérdezi tőle.
- Most jöttem rá, hogy hogy kell bekötni a cipőfűzőmet.
- Hát ez igazán jó hír! Miért kell ezért pityeregni?
- Mert ezután egész életemben nekem kell majd csinálnom!
- Mi baj, drágám? – kérdezi tőle.
- Most jöttem rá, hogy hogy kell bekötni a cipőfűzőmet.
- Hát ez igazán jó hír! Miért kell ezért pityeregni?
- Mert ezután egész életemben nekem kell majd csinálnom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
A tanító néni megkérdezi Mórickát:
- Móricka, mi a hajlékony ellentéte?
- Hajléktalan.
- Móricka, mi a hajlékony ellentéte?
- Hajléktalan.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Móricka
Az ötéves Pistike nézi, ahogy anyja bekrémezi az arcát. Kérdezi tőle:
- Ez mire jó anyu?
- Ettől szép leszek kisfiam.
Ezután az anya fog egy törlőkendőt és letörli a felesleges krémet. Pistike újra kérdez:
- Most meg mi a baj? Feladtad?
- Ez mire jó anyu?
- Ettől szép leszek kisfiam.
Ezután az anya fog egy törlőkendőt és letörli a felesleges krémet. Pistike újra kérdez:
- Most meg mi a baj? Feladtad?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Móricka
- Móricka mondjál egy szót amiben két "R" betű van!
- Tojás!
- Na de, Pistike hol van ebben "R"-betű?
- Egyik a fehéRjében, másik a sáRgájában!
- Tojás!
- Na de, Pistike hol van ebben "R"-betű?
- Egyik a fehéRjében, másik a sáRgájában!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Móricka
A tanár felelteti Pistikét:
- Pistike honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta, hogy már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.
- Pistike honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta, hogy már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Móricka
Pistikét és Mórickát megkérdezi a tanító néni:
- Pistike, te mi leszel felnőtt korodban?
- Rendőr.
- Az szép szakma. És te Móricka?
- Én bűnöző leszek.
- Miért pont bűnöző?
- Hogy együtt játszhassak Pistikével!
- Pistike, te mi leszel felnőtt korodban?
- Rendőr.
- Az szép szakma. És te Móricka?
- Én bűnöző leszek.
- Miért pont bűnöző?
- Hogy együtt játszhassak Pistikével!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Móricka
- Hatósági személy megvesztegetésével vádolnak.
- Téged? – kérdi az aggódó apa.
- Igen. Kockacukrot adtam egy rendőrkutyának.
- Téged? – kérdi az aggódó apa.
- Igen. Kockacukrot adtam egy rendőrkutyának.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Móricka
Pistikét felszólítja a tanár.
-Pistike, mondj egy téli zöldséget!
-Síparadicsom.
-Pistike, mondj egy téli zöldséget!
-Síparadicsom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Móricka
- Miért sírsz Móricka?
- Mert a papám ráütött a kezére a kalapáccsal.
- De hát azért nem neked kéne sírnod!
- Tudom, először én is röhögtem.
- Mert a papám ráütött a kezére a kalapáccsal.
- De hát azért nem neked kéne sírnod!
- Tudom, először én is röhögtem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
top10 vicc a kategóriában