Móricka
Móricka és apukája mennek sétálni...
Móricka meglát valamit a földön. - kérdezi is apukáját..
- Apa mi van ott a földön?
- Döglött béka. - válaszolja az apuka
Mennek tovább...
Móricka megint kérdezi apukáját.
- Apa, min csúszkálnak a gyerekek ott a dombon?
- Faszánon. - mondja az apuka
Mennek tovább megszólal Móricka apukája.
- Nézd Móricka, ott egy lovagló huszár.
Mennek haza, Móricka anyukája kérdezi Mórickától.
- Mit láttatok a séta közben Móricka?
- Döglött béka-faszán-lovagoló huszár.
Móricka meglát valamit a földön. - kérdezi is apukáját..
- Apa mi van ott a földön?
- Döglött béka. - válaszolja az apuka
Mennek tovább...
Móricka megint kérdezi apukáját.
- Apa, min csúszkálnak a gyerekek ott a dombon?
- Faszánon. - mondja az apuka
Mennek tovább megszólal Móricka apukája.
- Nézd Móricka, ott egy lovagló huszár.
Mennek haza, Móricka anyukája kérdezi Mórickától.
- Mit láttatok a séta közben Móricka?
- Döglött béka-faszán-lovagoló huszár.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Móricka
- Móricka mondj nekem két "R"-betűs szót!
- Tojás.
- De Móricka, abban egy "R" betű sincs!
- Dehogynem! Az egyik a sáRgájában, a másik a fehéRjében.
- Tojás.
- De Móricka, abban egy "R" betű sincs!
- Dehogynem! Az egyik a sáRgájában, a másik a fehéRjében.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Móricka
A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni. Egyszer csak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 2 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, te meg hova mész?!
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 2 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, te meg hova mész?!
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Móricka
Móricka, ha megmosod a nyakad, elmehetsz este moziba.
- Ja, persze, és ha nem kapok jegyet, mit kezdek a tiszta nyakammal?
- Ja, persze, és ha nem kapok jegyet, mit kezdek a tiszta nyakammal?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Móricka
Móricka szülei, hogy zavartalanul szeretkezhessenek, kitalálják, hogy kiküldik az erkélyre Mórickát, és kérik, hogy folyamatosan mondja, amit lát.
Móricka ki is megy és mondja:
- A szomszéd most áll ki a garázsból.
- Egy mentő elhúz.
- A másik szomszéd kutyát sétáltat.
- A Kovácsék szexelni készülnek.
Erre felfigyelnek a szülők is:
- Hát ezt meg honnan veszed?
- Csak onnan, hogy ők is kiküldték a gyereküket az erkélyre...
Móricka ki is megy és mondja:
- A szomszéd most áll ki a garázsból.
- Egy mentő elhúz.
- A másik szomszéd kutyát sétáltat.
- A Kovácsék szexelni készülnek.
Erre felfigyelnek a szülők is:
- Hát ezt meg honnan veszed?
- Csak onnan, hogy ők is kiküldték a gyereküket az erkélyre...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Móricka
Nyelvtanórán a gyerekek a mondatokról tanulnak.
- Gyerekek, mondjatok egy tagadó mondatot!
Pistike jelentkezik:
- A Szabó ellopta a tízóraimat.
- De Pistike, ez egy állítás.
- Igen, de a Szabó tagadja.
- Gyerekek, mondjatok egy tagadó mondatot!
Pistike jelentkezik:
- A Szabó ellopta a tízóraimat.
- De Pistike, ez egy állítás.
- Igen, de a Szabó tagadja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Móricka
- Gyerekek, ki tudja, mire való a fülünk? - kérdezi az elsősöktől a tanító néni.
- Hogy lássunk. - feleli Pistike.
- Biztos vagy benne kisfiam?
- Igen, mert ha nem lenne fülünk, a szemünkre csúszna a sapka.
- Hogy lássunk. - feleli Pistike.
- Biztos vagy benne kisfiam?
- Igen, mert ha nem lenne fülünk, a szemünkre csúszna a sapka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Móricka
Pistike az apjával utazik a villamoson. A papa mellet egy csodálatos bombázó csaj áll és a papa állandóan belebámul a dekoltázsába. Egyszer csak a nő elengedi a fogantyút és egy jó nagyot lekever a papának. A papa a következő megállóban leszáll a villamosról a gyerekkel. Megszólal Pistike:
- Apu, tetszett neked az a néni aki melletted állt?
- Persze, nagyon csinos volt, tapogatja az arcát a papa.
- Szerintem is... - mondja Pistike - azért csíptem bele a fenekébe!
- Apu, tetszett neked az a néni aki melletted állt?
- Persze, nagyon csinos volt, tapogatja az arcát a papa.
- Szerintem is... - mondja Pistike - azért csíptem bele a fenekébe!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Móricka
- Móricka! Tegnap miért hiányoztál az iskolából? - kérdezi a tanító néni.
- Mert a nagypapát temették.
- Rendben van, de ez többet ne forduljon elő!
- Mert a nagypapát temették.
- Rendben van, de ez többet ne forduljon elő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,70
Móricka
- Miért sírsz, kisfiam? - kérdi a szomszéd néni Pistikét.
- Mert apa verést ígért az ikertestvéremnek!
- Ilyen jószívű testvér vagy? Ennyire sajnálod?
- Dehogy! Csak apa sosem tud minket megkülönböztetni.
- Mert apa verést ígért az ikertestvéremnek!
- Ilyen jószívű testvér vagy? Ennyire sajnálod?
- Dehogy! Csak apa sosem tud minket megkülönböztetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
top10 vicc a kategóriában