Móricka
Móricka lefekvés után egy óvatlan pillanatban átlopakodik az anyja hálószobája ajtajába, hátha bekönyörögheti magát éjszakára.
Látja, hogy az anyja a hálóinge alatt a melleit és a lába közét simogatja és kéjes hangon suttogja:
- Férfit akarok, férfit akarok...
Másnap a szokásos éjjeli gyerekszobai ellenőrzés során az anyuka azt látja, hogy gyermeke alvás helyett a gatyájában kotorászva ismételgeti:
- Biciklit akarok, biciklit akarok...
Látja, hogy az anyja a hálóinge alatt a melleit és a lába közét simogatja és kéjes hangon suttogja:
- Férfit akarok, férfit akarok...
Másnap a szokásos éjjeli gyerekszobai ellenőrzés során az anyuka azt látja, hogy gyermeke alvás helyett a gatyájában kotorászva ismételgeti:
- Biciklit akarok, biciklit akarok...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Móricka
Matematika óra. A tanárnő kérdezi a gyerekeket:
-Gyerekek! Három veréb ül a villanydróton. Ha az egyiket lelőjük, hány veréb marad a fán?
Pistike jelentkezik.
-Szerintem egy sem.
-Miért nem, Pistike?
-Mert ha lelőjük az egyiket, a többi elrepül a fegyverlövés hangja miatt.
-Nézd Pistike, ez matematikailag helytelen, de azért értékelem a logikádat.
-Tanárnő, én is kérdezhetek valamit?
-Parancsolj Pistike.
-Három nő ül a padon. Mindhárom kezében van egy-egy banán. Az első simogatja, a második nyalja, a harmadik pedig szopja. Melyik van férjnél?
-Hát, őőő, szerintem amelyik őőő szopja.
-Szerintem meg amelyiken karikagyűrű van. De azért értékelem a logikáját.
-Gyerekek! Három veréb ül a villanydróton. Ha az egyiket lelőjük, hány veréb marad a fán?
Pistike jelentkezik.
-Szerintem egy sem.
-Miért nem, Pistike?
-Mert ha lelőjük az egyiket, a többi elrepül a fegyverlövés hangja miatt.
-Nézd Pistike, ez matematikailag helytelen, de azért értékelem a logikádat.
-Tanárnő, én is kérdezhetek valamit?
-Parancsolj Pistike.
-Három nő ül a padon. Mindhárom kezében van egy-egy banán. Az első simogatja, a második nyalja, a harmadik pedig szopja. Melyik van férjnél?
-Hát, őőő, szerintem amelyik őőő szopja.
-Szerintem meg amelyiken karikagyűrű van. De azért értékelem a logikáját.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Móricka
Mórickáéknál ikertestvérek születnek. Az esti fürdetésnél az egyik baba ordít, a másik szép csendben tűri, hogy mosdassák.
- Mama, szerintem ezt a halkabbikat tartsuk meg!
- Mama, szerintem ezt a halkabbikat tartsuk meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Móricka
Móricka bemegy este az apja szobájába, és látja, hogy apukája éppen egy gumióvszerrel ügyködik. Az apja észreveszi Mórickát, és igyekszik eltussolni az ügyet, ezért gyorsan lehajol, mintha az ágy alatt keresne valamit. Móricka kíváncsian kérdezi:
- Mit csinálsz, apa?
- Azt hiszem, láttam egy egeret az ágy alatt...
- És mit akarsz vele csinálni? Megdugod?
- Mit csinálsz, apa?
- Azt hiszem, láttam egy egeret az ágy alatt...
- És mit akarsz vele csinálni? Megdugod?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,00
Móricka
- Rosszindulatú volt a betegséged? - Kérdezi Mórickát az egyik osztálytársa...
- De még mennyire! Éppen a szünetben voltam beteg...
- De még mennyire! Éppen a szünetben voltam beteg...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Móricka
- Móricka, miért van össze-vissza vágva az arcod?
- Tetszik tudni, vendégségben voltunk.
- És? Megvertek?
- Nem, késsel, villával kellett enni.
- Tetszik tudni, vendégségben voltunk.
- És? Megvertek?
- Nem, késsel, villával kellett enni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Móricka
A tanár lelkesen közli az osztállyal:
- Gyerekek, ma este holdfogyatkozás lesz. Ez egy csodálatosan érdekes, ritka természeti látványosság, úgyhogy senki se felejtse el megnézni pontosan 21 óra 30-kor!
Mire Pistike az utolsó padból:
- Melyik csatornán?
- Gyerekek, ma este holdfogyatkozás lesz. Ez egy csodálatosan érdekes, ritka természeti látványosság, úgyhogy senki se felejtse el megnézni pontosan 21 óra 30-kor!
Mire Pistike az utolsó padból:
- Melyik csatornán?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Móricka
Pistike meséli otthon:
- Anya, ma a buszon találkoztam István királlyal.
- Hát az meg hogy lehet?
- Ültem a buszon és erre megszólalt egy férfi: Szevasz István, 1000 éve nem láttalak.
- Anya, ma a buszon találkoztam István királlyal.
- Hát az meg hogy lehet?
- Ültem a buszon és erre megszólalt egy férfi: Szevasz István, 1000 éve nem láttalak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Móricka
Móricka az óvodában éppen meglátja, amint két kutya közösül. Odarohan az óvónénihez és megkérdezi:
- Óvónéni az a két kutya, ott mit csinál?
- Hát, tudod Móricka a felül lévő kutyának eltörött a lába, és a másik kutya segít neki elmenni a kórházba.
- Milyen praktikus, és közben még dugnak is!
- Óvónéni az a két kutya, ott mit csinál?
- Hát, tudod Móricka a felül lévő kutyának eltörött a lába, és a másik kutya segít neki elmenni a kórházba.
- Milyen praktikus, és közben még dugnak is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Móricka
Pistike, hogy hívják a kutyádat?
- Egyiptom.
- Miért éppen így?
- Mert minden szobában hagy egy piramist...
- Egyiptom.
- Miért éppen így?
- Mert minden szobában hagy egy piramist...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
top10 vicc a kategóriában