Orvos
Orvos a beteghez:
-Érdeklik önt a léha nők?
-Nem különösképpen-von vállat a beteg.
-Hát az ital?
-Cseppet sem.
-És a dohányzással?
-Nem dohányzom.
-A fenébe is! Magának semmi rossz szokása nincsen?
-De van egy kis hibám.
-Micsoda?
-Sokat hazudok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Orvos
Egy férfi azt észleli magán, hogy három heregolyója van.
Felkeresi az orvost ahol már várakozik egy beteg. Gondolja, hogy sorstársak lehetnek, beszédet kezdeményez, de kissé humorosan akarja oldani a csendet:
- Fogadjunk uram, hogy kettőnknek összesen öt golyója van.
- Miért? Magának talán csak egy van?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Orvos
Egy nő lép be az orvosi rendelő ajtaján, amikor szembejön vele egy férfi, aki hirtelen holtan esik össze. A nő kétségbeesetten rohan be az első vizsgálóba, ami útjába esik és gyorsan hadarja az orvosnak:
- Doktor úr, jöjjön gyorsan, egy férfit láttam kimenni az épületből, az ajtónál hirtelen összeesett és meghalt!
Mondja, most mit tegyünk?
Az orvos gondolkodik, majd közli:
- Először is fordítsuk meg, mintha nem kimenni, hanem bejönni akart volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Orvos
A beteg a műtőasztalon fekszik, előkészítve a műtétre. Felnéz, és megkérdezi az orvostól :
- Doktor úr, minek az a gumikesztyű?
- Tudja, hogy ne maradjon ujjlenyomat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Orvos
Délre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, örültem, hogy délelőtt viszonylag stresszmentesen fel tudok készülni majd az eseményre.
Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelőből, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni.
"Persze, ott leszek" mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába, óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt már idő újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellöl, és jól lemostam magam "ott".
Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal felé fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok... A doki megszemlélte a terepet, majd így szólt:
- Húha! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés...
Nem tudtam miről beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam "Párizsban".
Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, főzés, gyerekek összeszedése, házi feladatok ellenőrzése. Estefelé a lányom ijedt hangon kérdezte:
- Anyu, hol van a mosdórongy a fürdőszobából?
- Kidobtam, vegyél elő másikat! - mondtam neki. Mire a lányom:
- De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem . . . ! "
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Orvos
Három bolondot vizsgáztat a professzor a bolondokházában.
Kérdezi a professzor az első bolondot:
- Mennyi 3x3?
A bolond válasza: 1240!
- A következőt! - mondja a professzor.
Kérdi a 2. bolondot a professzor:
- Mennyi 3x3?
A bolond válasza: Szerda!
- A következőt! - mondja a professzor.
Megkérdi a 3. bolondot is a prof:
- Mennyi 3x3?
A bolond válasza: 9!
- Brávó! De árulja el, hogyan jött ki magának ez az eredmény?
A bolond válasza:
- Óh hát, ez nagyon könnyű volt! Elosztottam 1240-et szerdával!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Orvos
A megyei kórház főorvosa telefonál az üzletbe:
- Hány db sportmotort adtak ma el?
- Nyolcat. - hangzik a válasz.
- Nem értem, hol a fenében lődörögnek még ketten?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Orvos
Elmegy a törpe az urológushoz, mert fájnak a heréi.
- Vetkőzzön le és álljon a vizsgáló asztalra! - mondja neki az orvos.
Aláteszi az ujját a jobb heréjének, és mondja:
- Köhögjön párat! - majd csak annyit mormol, hogy "ühüm".
Aláteszi az ujját a bal herének is és kéri, hogy köhögjön megint, majd újra "ühüm".
Kivesz a doki egy nagy ollót a műszeres szekrényből és nyisz-nyisz a jobb oldalon, a törpe ájuldozik a félelemtől.
Ezután az újból nyisz-nyisz a bal oldalon, majd a doki leemeli a törpét az asztalról, és azt mondja, hogy sétáljon fel alá a szobában, érez-e még fájdalmat.
A törpe csodálkozva veszi észre, hogy minden a legnagyobb rendben van, nem fáj már semmi.
- Doktor úr, ez hihetetlen, nem is éreztem semmi fájdalmat, mikor ott vagdosott a lábaim között, de mit csinált tulajdonképpen?
- Levágtam 3 centit centit a gumicsizmája tetejéből...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Orvos
Egy afrikai ország sebészeti klinikájára egy külföldi orvost szerződtetnek.
Az új orvos végignézi a kórtermeket, és a műtőbe érve meglepetten tapasztalja, hogy az asztalon fekvő páciens egyik lábán zokni van, míg a másikon semmi.
- Ez miért van így? - kérdezi.
- Az egyik lábáról azért húztuk le, mert azt fogjuk operálni, a másikon pedig azért hagytuk fent, mert azzal fogjuk altatni a pácienst...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,17
Orvos
- Gratulálok a bátorságához, uram! Az operációt igazán hősiesen tűrte. De árulja el, miért viselkedett előtte olyan nyugtalanul? Dulakodott a nővérekkel, káromkodott, ordibált.
- Ne csodálkozzon rajta doktor úr, hiszen én csak az ablakot jöttem megtisztítani.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21