Orvos
A gyermeket váró házaspár kérdezi az orvostól:
- Doktor úr mondja, a terhesség alatt milyen pózokban lehet csinálni?
- A terhesség első szakaszában a férfi válassza a misszionárius pózt, a 2. szakaszban a kutyapózt, a 3. szakaszban pedig marad a farkaspóz.
- Az milyen?!
- Ül a lyuk mellett, és vonyít!
- Doktor úr mondja, a terhesség alatt milyen pózokban lehet csinálni?
- A terhesség első szakaszában a férfi válassza a misszionárius pózt, a 2. szakaszban a kutyapózt, a 3. szakaszban pedig marad a farkaspóz.
- Az milyen?!
- Ül a lyuk mellett, és vonyít!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Orvos
Egy középkorú fickót operálni kell, így bemegy a kórházba.
- Uram, az egyes vagy a kettes osztályra szeretne feküdni?
- Nem tudom. Amúgy mi a különbség?
- Az elsőn újak a műszerek, de öregek az ápolónők, a másodikon fordítva.
- Uram, az egyes vagy a kettes osztályra szeretne feküdni?
- Nem tudom. Amúgy mi a különbség?
- Az elsőn újak a műszerek, de öregek az ápolónők, a másodikon fordítva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Orvos
- Doktor úr, egy éve voltam magánál a reumámmal, és maga azt mondta, hogy kerüljem a nedves helyeket...
- Így van! - mondja az orvos. És most, mi a baj?
- Most csak azt szeretném kérdezni, hogy megfürödhetek már?
- Így van! - mondja az orvos. És most, mi a baj?
- Most csak azt szeretném kérdezni, hogy megfürödhetek már?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Orvos
Az öreg hölgy elmegy az orvoshoz.
- Doktor úr, nagyon kellemetlen bajom van, éjjel-nappal pukkantanom kell, két perce vagyok itt magánál és már hármat eresztettem. Csak az az érdekes, hogy se nem büdösek, se nem hangosak.
- Semmi baj hölgyem, a gyógyszert amit felírok magának, szedje 2 hétig, aztán jöjjön vissza kontrollra!
A hölgy jön is két hét múlva és közli:
- Doktor úr, sajnos semmi javulás nincs, ugyan úgy pukkantok éjjel-nappal, de érdekes módon, most rettenetes büdösek és ugyanolyan halkak mint korábban.
- Látja hölgyem, az orrát már rendbe tettük, most jönnek a fülei!
- Doktor úr, nagyon kellemetlen bajom van, éjjel-nappal pukkantanom kell, két perce vagyok itt magánál és már hármat eresztettem. Csak az az érdekes, hogy se nem büdösek, se nem hangosak.
- Semmi baj hölgyem, a gyógyszert amit felírok magának, szedje 2 hétig, aztán jöjjön vissza kontrollra!
A hölgy jön is két hét múlva és közli:
- Doktor úr, sajnos semmi javulás nincs, ugyan úgy pukkantok éjjel-nappal, de érdekes módon, most rettenetes büdösek és ugyanolyan halkak mint korábban.
- Látja hölgyem, az orrát már rendbe tettük, most jönnek a fülei!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Orvos
A falu orvosa iszonyatos sebességgel végig a falu főutcáján.
- Lassabban vezess!- figyelmezteti a felesége- mert megállít a rendőr!
- Nem hiszem. Megmondtam neki, hogy egész nap maradjon az ágyban!
- Lassabban vezess!- figyelmezteti a felesége- mert megállít a rendőr!
- Nem hiszem. Megmondtam neki, hogy egész nap maradjon az ágyban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Orvos
A szülész kérdezi az ifjú anyát:
- Hölgyem, a boldog apa kint várakozik, beengedjem?
- Jézusom, dehogy, a férjem bármelyik pillanatban megérkezhet!
- Hölgyem, a boldog apa kint várakozik, beengedjem?
- Jézusom, dehogy, a férjem bármelyik pillanatban megérkezhet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Orvos
- Doktor úr, az a problémám, hogy engem nem vesznek komolyan!
- Na, ne röhögtessen már!
- Na, ne röhögtessen már!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Orvos
Az orvos íróasztalára letesz az ápoló néhány leletet, aláírásra. A doki szórakozottan elővesz a zsebéből egy lázmérőt és a papírok fölé hajol. Az ápoló udvariasan figyelmezteti:
- Doktor úr, a lázmérővel nem fogja tudni aláírni.
- Tényleg! - mondja az orvos - De, akkor vajon hová dugtam a tollamat?
- Doktor úr, a lázmérővel nem fogja tudni aláírni.
- Tényleg! - mondja az orvos - De, akkor vajon hová dugtam a tollamat?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Orvos
Nővér beküldi a beteget egy szobába:
- Uram, tessék itt megvárni, azonnal jövök! A beteg szétnéz, a szoba teljesen üres, egyetlen bútor sincs benne. A fehér falon viszont az alsó sarokban oda van írva valami.
A beteg lehajol és olvassa a következőt:
- Kérem, maradjon így, ugyanis ez a legalkalmasabb póz a beöntés megadásához!
- Uram, tessék itt megvárni, azonnal jövök! A beteg szétnéz, a szoba teljesen üres, egyetlen bútor sincs benne. A fehér falon viszont az alsó sarokban oda van írva valami.
A beteg lehajol és olvassa a következőt:
- Kérem, maradjon így, ugyanis ez a legalkalmasabb póz a beöntés megadásához!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Orvos
Kórteremben:
– Elnézést, doktor úr! Kérdezhetek öntől valamit?
- Természetesen...
- Mondja, mi történik miután meghalunk?
– Odaadjuk az ágyát valaki másnak.
– Elnézést, doktor úr! Kérdezhetek öntől valamit?
- Természetesen...
- Mondja, mi történik miután meghalunk?
– Odaadjuk az ágyát valaki másnak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36