Orvos
Új fiatal sebész első napja a műtőben.
- Na, hogy ment? - kérdi az orvos az asszisztenst.
- Kivett egy porcot, eltávolított egy vakbelet, megszögelt két combcsontot és mindössze egy apró hibát követett el.
- Mit?
- Elfelejtette közben váltani a betegeket.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Orvos
A szemorvos hosszasan vizsgálgatja a pácienst:
- Ne haragudjon uram, de hogy talált ide a rendelőbe?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Orvos
A bolondok házában az egyik ápolt kedveskedni szeretne az új orvosnak:
- Tudja, doktor úr, mi magát mindannyian sokkal jobban szeretjük, mint az elődjét?
- Igen?! És miért?
- Valahogy olyan közülünk valónak érezzük...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Orvos
- Doktor úr, segítsen rajtam! Egész nap kék pácsavatokat látok a szemem előtt.
- Na, jó, de mi az a pácsavat?
- Fogalmam sincs, ezért jöttem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Orvos
- Nézze Józsi bácsi! Azt gondolom, hogy a maga korában már éppen ideje lenne lemondani a nemi életének legalább a feléről!
- Igen, doktor úr, de melyik feléről? Ne gondoljak rá, vagy nem beszéljek róla?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Orvos
A pszichiáter meglátogatja a betegeit. Bemegy a szobába és látja, hogy az egyik ember hadonászik a levegőben, a másik pedig fejjel lefelé lóg a mennyezetről. Kérdezi a hadonászótól, hogy mit csinál.
- Nem látja, hogy épp egy deszkát próbálok kettéfűrészelni? - hangzik a válasz.
- És a barátja mit csinál ott fejjel lefelé lógva? - kérdi az orvos.
- Ja, ő lámpának képzeli magát - feleli a beteg.
- Kérem szóljon neki, hogy fejezze be, mert már tiszta lila a feje! - jegyzi meg a doktor.
- Mit akar? Hogy sötétben fűrészeljek?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Orvos
Fogorvosnál egy gyönyörű nő hangosan morfondírozik:
- Mi lehet fájdalmasabb, kihúzatni egy fogat, vagy szülni egy gyereket?
Mire a fogorvos:
- Kérem kisasszony, gondolja meg gyorsan, mert nem mindegy, mennyire döntöm hátra a széket.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Orvos
A beteg elmegy az orvoshoz.Az orvos megvizsgálja, és gyógyszert ír fel neki.
A beteg ki is váltja, de az orvosságot eldobja.A barátja csodálkozva kérdi:
- Miért dobtad el az orvosságot?
- Nézd, én elmentem az orvoshoz, mert az orvosoknak is élniük kell. Kiváltottam az orvosságot, mert a patikusoknak is élniük kell.
Aztán eldobtam az orvosságot, mert nekem is élnem kell.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Orvos
- Doktor úr, segítsen rajtam. Állandóan azt képzelem, hogy egy laptop vagyok.
- Uram, szerintem semmi gond, csak nagyon ki van merülve. Felírok néhány vitamint.
- Nem kell nekem vitamin, inkább egy új akkumulátort adjon.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,12
Orvos
Egy 75 éves öregúr panaszkodik az orvosának:
- Doktor úr, az első még megy, a második már nehezebb, a harmadiknál már kifulladok, a negyediknél pedig már meg kell állnom.
- Ember, örüljön, hogy a maga korában egyáltalán eljut a negyedikig.
- De, doktor úr, én az ötödiken lakom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,12