Orvos
A kórházban nem tudják elkezdeni a műtétet, mert az altató orvos késik. Felhívják telefonon, érdeklődnek, hogy mikor ér be.
− Sajnos hatalmas dugóba kerültem! Ki a páciens? Mi a foglalkozása?
− Útkarbantartó.
− Ó, akkor nem kell hozzá altató orvos! Tegyenek egy lapátot az álla alá és rögtön elalszik.
− Sajnos hatalmas dugóba kerültem! Ki a páciens? Mi a foglalkozása?
− Útkarbantartó.
− Ó, akkor nem kell hozzá altató orvos! Tegyenek egy lapátot az álla alá és rögtön elalszik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Orvos
Az anya tinédzser lányával bemegy az orvoshoz:
- Drága doktor úr, mit gondol, beszélhetnék a lányommal a nemi életről?
- Beszéljen csak asszonyom, majd meglátja, hogy mennyit tanul tőle.
- Drága doktor úr, mit gondol, beszélhetnék a lányommal a nemi életről?
- Beszéljen csak asszonyom, majd meglátja, hogy mennyit tanul tőle.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Orvos
A plasztikai sebész új arcot varázsolt a hölgynek: eltüntette a ráncokat, és az orrát is kisebbre szabta.
Amikor felépül a páciens, az orvos megkérdezi tőle:
- Mit tehetek még Önért, asszonyom?
- Tudna nekem nagy, kerek szemeket csinálni?
- Természetesen - válaszol a sebész, majd kiszól az asszisztensnőjének.
- Legyen szíves, mutassa meg a hölgynek a számláját!
Amikor felépül a páciens, az orvos megkérdezi tőle:
- Mit tehetek még Önért, asszonyom?
- Tudna nekem nagy, kerek szemeket csinálni?
- Természetesen - válaszol a sebész, majd kiszól az asszisztensnőjének.
- Legyen szíves, mutassa meg a hölgynek a számláját!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Orvos
Nővér a beteghez:
- Uram, remélem nem babonás!
- Miért kérdi?
- Mert ezentúl csak bal lábbal tud majd felkelni.
- Uram, remélem nem babonás!
- Miért kérdi?
- Mert ezentúl csak bal lábbal tud majd felkelni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52
Orvos
A megyei kórház főorvosa telefonál az üzletbe:
- Hány db sportmotort adtak ma el?
- Nyolcat. - hangzik a válasz.
- Nem értem, hol a fenében lődörögnek még ketten?!
- Hány db sportmotort adtak ma el?
- Nyolcat. - hangzik a válasz.
- Nem értem, hol a fenében lődörögnek még ketten?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Orvos
A néger elmegy a dokihoz, mert fáj a torka. Az orvos megvizsgálja a néger torkát, majd azt mondja:
- Jó, most álljon négykézláb!
A néger csodálkozik, de a doki biztos tudja, mi a dolga, hát lemegy négykézlábra.
- Jó, most menjen a rendelőnek abba a sarkába - mondja a doki.
A néger csodálkozik, de odamegy. A doki nézi egy darabig, majd mondja:
- Jó, most menjen a rendelőnek a másik sarkába négykézláb!
A néger megint csodálkozik, de odamegy. A doki megint nézi egy darabig, majd mondja:
- Jöjjön vissza ide középre, álljon fel, felöltözhet!
- Doktor úr! Mondja el, hogy mi a bajom, mert ilyen kivizsgálásban még nem volt részem soha és nagyon aggódok!
- Nyugodjon meg! Azt már az elején tudtam, hogy magának torokgyulladása van! Csak tegnap vettem egy fekete dohányzóasztalt és nem tudtam, hogy hova rakjam...
- Jó, most álljon négykézláb!
A néger csodálkozik, de a doki biztos tudja, mi a dolga, hát lemegy négykézlábra.
- Jó, most menjen a rendelőnek abba a sarkába - mondja a doki.
A néger csodálkozik, de odamegy. A doki nézi egy darabig, majd mondja:
- Jó, most menjen a rendelőnek a másik sarkába négykézláb!
A néger megint csodálkozik, de odamegy. A doki megint nézi egy darabig, majd mondja:
- Jöjjön vissza ide középre, álljon fel, felöltözhet!
- Doktor úr! Mondja el, hogy mi a bajom, mert ilyen kivizsgálásban még nem volt részem soha és nagyon aggódok!
- Nyugodjon meg! Azt már az elején tudtam, hogy magának torokgyulladása van! Csak tegnap vettem egy fekete dohányzóasztalt és nem tudtam, hogy hova rakjam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Orvos
Egy öregúr panaszkodik az orvosnak:
- Doktor úr, az első még könnyen megy, a második már nehezebben, a harmadiknál fulladok, és negyediknél meg is kell állnom kicsit.
- Nem értem Pista bá, ennek örülnie kellene. A maga korában ez is egy kivételesen jó teljesítmény.
- Lehet, csak én az ötödiken lakom.
- Doktor úr, az első még könnyen megy, a második már nehezebben, a harmadiknál fulladok, és negyediknél meg is kell állnom kicsit.
- Nem értem Pista bá, ennek örülnie kellene. A maga korában ez is egy kivételesen jó teljesítmény.
- Lehet, csak én az ötödiken lakom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Orvos
- Doktor úr! Van egy jó hírem! Az öreg Szabó bácsi végre megszólalt.- mondja az ápolónő.
- Igen?!És mit mondott? - kérdezi az orvos.
- Azt, hogy nagyon rosszul van.
- Igen?!És mit mondott? - kérdezi az orvos.
- Azt, hogy nagyon rosszul van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,62
Orvos
Fogkőleszedés előtt a fogorvos megkérdezi a betegétől, hogy kér-e érzéstelenítést.
Mire a beteg:
- Köszönöm, egy kupica pálinka igazán jól jönne.
Mire a beteg:
- Köszönöm, egy kupica pálinka igazán jól jönne.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,52
Orvos
Egy középkorú fickót operálni kell, így bemegy a kórházba.
- Uram, az egyes vagy a kettes osztályra szeretne feküdni?
- Nem tudom. Amúgy mi a különbség?
- Az elsőn újak a műszerek, de öregek az ápolónők, a másodikon fordítva.
- Uram, az egyes vagy a kettes osztályra szeretne feküdni?
- Nem tudom. Amúgy mi a különbség?
- Az elsőn újak a műszerek, de öregek az ápolónők, a másodikon fordítva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4