Rendőr
Két rendőr vízibicikli-kölcsönzőt nyit.
Az egyik rendőr bemondja a hangosbemondóba:
- 9-es, jöjjön ki, lejárt az ideje!
Mire a másik rendőr odaszól neki:
Te, nekünk, csak 8 vízibiciklink van.
- 6-os, 6-os, csak nincs valami baj??!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Rendőr
A rendőr a parkban gyanús neszezést hall egy bokor mélyéről. Odasiet:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendőr menjen már a fenébe. Tetszik a rendőrnek a módszer, odamegy a legközelebbi gyanús bokorhoz is:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendőr menjen már a fenébe.
A harmadik bokornál is megáll a rend őre:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Előbukkan két zilált, rémült fej. A rendőr teljesen megdöbben:
- Miii? Ketten vannak? 1000 forint!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Rendőr
Bejelentkezik a rendőr:
- Halló, a helyszínen vagyok. Egy idős nő agyonütötte a férjét, mert az rálépett a frissen mosott padlóra.
- Letartóztatta a hölgyet?
- Még nem, várom, hogy a padló felszáradjon...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Rendőr
Egy rendőr véletlen bezárja a kocsiba a kulcsot. Rémülten rohan a közelben levő autószerelő műhelybe tanácsot kérni.
A szerelő elmagyarázza neki, hogy a résnyire nyitott ablakon keresztül belógatott kampós végű drótdarabbal remekül fel lehet húzni a pöcköt.
Pár perc múlva a szerelő kimegy, megnézni hogy halad a rendőr, de meglepetésére hatalmas csődületet talál, mindenki a hasát fogja a röhögéstől. Megkérdezi az egyiket, min röhögnek:
- Nem fogja elhinni! Egy rendőr bezárta a kulcsát a kocsijába, és most egy kampós végű bottal próbálja kinyitni, a társa meg bentről segít neki: "Most kicsit jobbra, még jobbra..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Rendőr
A rendőr meséli a kollégájának:
– Képzeld, kiderült, hogy a feleségem nagyon fél a víztől.
– Tényleg? Ezt miből gondolod?
– Hát abból, hogy tegnap, amikor hazamentem és benyitottam a fürdőszobába, az asszony egy biztonsági őrrel együtt ült a kádban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Rendőr
Két rendőr kimegy helyszínelni egy építkezési balesetben történt haláleset miatt.
Nézegetik az űrlapot, és végül nagy tanakodás után a következőket írják a lapra:
ESET: Tégla a fejére.
KELT: Akart, de sajnos nem tudott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,49
Rendőr
A rendőr elkésett az eligazításról, s az alezredes bosszúsan faggatta a késés okáról.
- Tisztelettel jelentem, a lift miatt.
- Hogyhogy a lift miatt?
- Mert ki volt írva benne, hogy ötszemélyes, és egy fél órába tellett, amíg össze tudtam szedni meg négy személyt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Rendőr
- Miért tesz minden este lefekvés előtt a rendőr az éjjeliszekrényre egy vízzel teli és egy üres poharat?
- Mert vagy szomjas lesz, vagy nem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Rendőr
A rendőr felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
Két rendőr vár a liftre.
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le légyszi a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik.
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne úgy, teee! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az inge gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,8