Rendőr
A rendőrök vizsgáznak. Behívják az elsőt és megkérdezik tőle:
- Mi az? Barna és cipőfűzője van.
Gondolkodik a rendőr, majd rávágja:
- Cipő!
Nagy ujjongás a teremben - átengedik.
Megy ki, kérdezi tőle a másik, hogy mi volt.Elmondja neki a jó megoldást.
Emberünk bemegy és megkapja a kérdést:
- Falon van és ketyeg. Mi az?
Mire a rendőr:
- És fűző nincs benne?
- Nincs!
- Akkor szandál...
- Mi az? Barna és cipőfűzője van.
Gondolkodik a rendőr, majd rávágja:
- Cipő!
Nagy ujjongás a teremben - átengedik.
Megy ki, kérdezi tőle a másik, hogy mi volt.Elmondja neki a jó megoldást.
Emberünk bemegy és megkapja a kérdést:
- Falon van és ketyeg. Mi az?
Mire a rendőr:
- És fűző nincs benne?
- Nincs!
- Akkor szandál...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Rendőr
Két rendőrt megkérnek az őrsön hogy cseréljenek ki egy villanykörtét. Neki is állnak a feladatnak, de az egyik azt mondta, hogy majd saját maga megcsinálja.
Erre a másik elmegy. A társa nem jött már lassan 1 órája, ezért úgy döntött, hogy megnézi mit csinál ennyi ideje. Visszament és látja, hogy a társa ott áll a létrán és várja, hogy becsavarodjon a villanykörte.
Erre kérdi tőle:
- Te mit csinálsz? Miért nem csavarod már be azt a villanykörtét?
- Há' forog a főd nem?
Erre a másik elmegy. A társa nem jött már lassan 1 órája, ezért úgy döntött, hogy megnézi mit csinál ennyi ideje. Visszament és látja, hogy a társa ott áll a létrán és várja, hogy becsavarodjon a villanykörte.
Erre kérdi tőle:
- Te mit csinálsz? Miért nem csavarod már be azt a villanykörtét?
- Há' forog a főd nem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,60
Rendőr
Rendőr kérdezi a gyorshajtót:
- Nem látta a sebességkorlátozó táblát?
- De igen uram! Viszont magukat nem láttam...
- Nem látta a sebességkorlátozó táblát?
- De igen uram! Viszont magukat nem láttam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Rendőr
Rendőrfőnök a beosztottakhoz:
– Holnap szépen öltözzenek fel, megyünk a Figaró házasságára.
Másnap a rendőrök kiöltözve megjelennek, csokrokkal, tortával. A főnök rájuk ordít:
– Maguk barmok, operára megyünk, nem lakodalomba.
Az egyik közlegény megszólal:
– Most ordibál, de a múltkor ki jött gumicsizmában, meg pecabottal a Hattyúk tavára?
– Holnap szépen öltözzenek fel, megyünk a Figaró házasságára.
Másnap a rendőrök kiöltözve megjelennek, csokrokkal, tortával. A főnök rájuk ordít:
– Maguk barmok, operára megyünk, nem lakodalomba.
Az egyik közlegény megszólal:
– Most ordibál, de a múltkor ki jött gumicsizmában, meg pecabottal a Hattyúk tavára?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Rendőr
Egy kamionos beszorul a híd alá. Odamegy a rendőr:
- Na mi van, beszorultunk, beszorultunk?!
Erre a kamionos:
- Nem, vazze, hidat szállítok...
- Na mi van, beszorultunk, beszorultunk?!
Erre a kamionos:
- Nem, vazze, hidat szállítok...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Rendőr
Két rendőr a nyelvtanórán:
- Haver, a tennap az két "n"?
- Azt nem tudom, de hogy két "t" az biztos, mert múlt idő.
- Haver, a tennap az két "n"?
- Azt nem tudom, de hogy két "t" az biztos, mert múlt idő.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Rendőr
Vízi rendőröknél sorozás van, néhány újonc eljut a gyakorlati feladatokig. A főtörzs odaállítja az első jelöltet az úszómedence széléhez, és utasítja:
- Na, Kovács jelölt! Most azonnal ússzon le kétszáz métert!
Mire az:
- Na de főtörzs! Hát ez a medence nincs is olyan mély!
- Na, Kovács jelölt! Most azonnal ússzon le kétszáz métert!
Mire az:
- Na de főtörzs! Hát ez a medence nincs is olyan mély!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Te Béla, mi van a kezedben?
- Termosz.
- Az meg mire jó?
- A hideget hidegen tartja, a meleget meg melegen.
- Az sirály! És mi van benne?
- Három gombóc fagyi meg egy adag húsleves.
- Te Béla, mi van a kezedben?
- Termosz.
- Az meg mire jó?
- A hideget hidegen tartja, a meleget meg melegen.
- Az sirály! És mi van benne?
- Három gombóc fagyi meg egy adag húsleves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Rendőr
A rendőr megállítja a szabálytalankodó Trabantost:
- Ötezer.
- Oké, a magáé.
- Ötezer.
- Oké, a magáé.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Rendőr
- Vettünk egy vécékefét.
- Na, és milyen?
- A papír jobb volt.
- Na, és milyen?
- A papír jobb volt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4