Rendőr
A rendőr megállít egy autóst:
- Uram, felírom gyorshajtásért!
- Még mindig jobb, mint ha én írnám fel magát!
- Miért, kicsoda maga?
-A sírköves.
- Uram, felírom gyorshajtásért!
- Még mindig jobb, mint ha én írnám fel magát!
- Miért, kicsoda maga?
-A sírköves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
Szextanfolyamra jár a rendőr felesége. A sikeres vizsga után otthon elkapja férjét.
- Most mindent úgy csinálunk, ahogy azt tanultam.
- Oké, drágám, biztos csodálatos lesz!
- Tépd le rólam a kombinét!
A férj letépi.
- Szakítsd le rólam a bugyit!
Ezt is megteszi.
- És most csókold meg ott, ahol pisilni szoktam.
A rendőr felpattan, ki a mosdóba, majd visszaszól:
- Mondd drágám, a csészét vagy a deszkát?
- Most mindent úgy csinálunk, ahogy azt tanultam.
- Oké, drágám, biztos csodálatos lesz!
- Tépd le rólam a kombinét!
A férj letépi.
- Szakítsd le rólam a bugyit!
Ezt is megteszi.
- És most csókold meg ott, ahol pisilni szoktam.
A rendőr felpattan, ki a mosdóba, majd visszaszól:
- Mondd drágám, a csészét vagy a deszkát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,69
Rendőr
A faluban este kerekezik haza a helyi plébános. Megállítja a rendőr, és így szól hozzá:
- Atyám, 1000 forintra büntetem, mert veszélyeztette a közlekedés biztonságát!
- Ugyan fiam, - legyint a pap - nem történhet nekem semmi bajom, hiszen az őrangyalom állandóan velem van.
- Igen?! - mondja a rendőr. - Akkor sajnos így már 2000 Ft lesz a bírság, mivel ketten nem ülhetnek egy kerékpáron.
- Atyám, 1000 forintra büntetem, mert veszélyeztette a közlekedés biztonságát!
- Ugyan fiam, - legyint a pap - nem történhet nekem semmi bajom, hiszen az őrangyalom állandóan velem van.
- Igen?! - mondja a rendőr. - Akkor sajnos így már 2000 Ft lesz a bírság, mivel ketten nem ülhetnek egy kerékpáron.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Rendőr
Felküldenek két malacot és egy rendőrt az űrbe. Mielőtt elindítanák az űrhajót mindenki elmondja, hogy mi az ő feladata.
- Egyes számú malac, Önnek mi a feladata? - kérdezi az operátor.
- Én kezelem a gombokat 1-től 20-ig.
- Kettes számú malac, Önnek mi a feladata?
- Én kezelem a gombokat 21-től 40-ig.
- Rendőr, Önnek mi a feladata?
- Gombokhoz nem nyúlni, malacokat etetni.
- Egyes számú malac, Önnek mi a feladata? - kérdezi az operátor.
- Én kezelem a gombokat 1-től 20-ig.
- Kettes számú malac, Önnek mi a feladata?
- Én kezelem a gombokat 21-től 40-ig.
- Rendőr, Önnek mi a feladata?
- Gombokhoz nem nyúlni, malacokat etetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
A faluba vezetik be a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között. Még a rendőrök is beneveznek. Este számlálás, jön az első brigád.
- No, mennyi?
- Nyolc.
- Szép munka. - Jön a következő brigád:
- Mink 11-et állítottunk le.
- Húú, igen jó!
Jönnek a rendőrök.
- Hát ti mennyit ástatok le?
- Mi? Kettőt !
- Kettőőőt…? Hát a többiek mind 8-10-et ástak le!
- Az igaz … De azokéból mennyi kilátszik ...
- No, mennyi?
- Nyolc.
- Szép munka. - Jön a következő brigád:
- Mink 11-et állítottunk le.
- Húú, igen jó!
Jönnek a rendőrök.
- Hát ti mennyit ástatok le?
- Mi? Kettőt !
- Kettőőőt…? Hát a többiek mind 8-10-et ástak le!
- Az igaz … De azokéból mennyi kilátszik ...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Rendőr
- Miért tesz minden este lefekvés előtt a rendőr az éjjeliszekrényre egy vízzel teli és egy üres poharat?
- Mert vagy szomjas lesz, vagy nem.
- Mert vagy szomjas lesz, vagy nem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Rendőr
A körzeti rendőr bemegy este a kocsmába, és elordítja magát:
- Cigányok, kifelé!
Mit lehet tenni, kimennek, ám az egyik kissé önérzetes roma másnap bemegy panaszt tenni a polgármesteri hivatalba.
Annak rendje-módja szerint be is hívják a körzetist, és kioktatják:
- Ide figyeljen őrmester úr! A roma polgárok is emberek, tessék velük kulturáltan beszélni, megértette?!
- Igen uram!
Még aznap este bemegy a körzetis a kocsmába, leakasztja a gumibotját, elkezdi paskolni vele a tenyerét és megszólal:
- Uraim! Aki nem az idén nyáron barnult le, az hagyja el a helyiséget!
- Cigányok, kifelé!
Mit lehet tenni, kimennek, ám az egyik kissé önérzetes roma másnap bemegy panaszt tenni a polgármesteri hivatalba.
Annak rendje-módja szerint be is hívják a körzetist, és kioktatják:
- Ide figyeljen őrmester úr! A roma polgárok is emberek, tessék velük kulturáltan beszélni, megértette?!
- Igen uram!
Még aznap este bemegy a körzetis a kocsmába, leakasztja a gumibotját, elkezdi paskolni vele a tenyerét és megszólal:
- Uraim! Aki nem az idén nyáron barnult le, az hagyja el a helyiséget!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,37
Rendőr
Áll a rendőr a szülészeten a vajúdó felesége ágyánál, látja mennyire szenved az asszony, erre mondja neki:
- Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!
- Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
A rendőr hazamegy és odakiált az asszonynak:
- Vetkőzz!
De, szinte haza sem jöttél!
- Azt mondtam, vetkőzz!
Az asszony levetkőzik, a rendőr odaszól neki:
- Most menj a tükörhöz!
- A tükör előtt akarod?
- Ne dumálj! Menj a tükörhöz!
A nő odamegy, erre a rendőr:
- Állj fejre és tedd szét a lábad!
- Hűha, ez valami új figura?
- Hallgass már és tedd szét a lábadat!
Az asszony fejre áll, szétteszi a lábait, a rendőr odadugja a fejét az asszony lába közé. Néhány percig nézegeti magát a tükörben, aztán megszólal.
- Igaza van a Bélának, tényleg jól állna nekem a szakáll!
- Vetkőzz!
De, szinte haza sem jöttél!
- Azt mondtam, vetkőzz!
Az asszony levetkőzik, a rendőr odaszól neki:
- Most menj a tükörhöz!
- A tükör előtt akarod?
- Ne dumálj! Menj a tükörhöz!
A nő odamegy, erre a rendőr:
- Állj fejre és tedd szét a lábad!
- Hűha, ez valami új figura?
- Hallgass már és tedd szét a lábadat!
Az asszony fejre áll, szétteszi a lábait, a rendőr odadugja a fejét az asszony lába közé. Néhány percig nézegeti magát a tükörben, aztán megszólal.
- Igaza van a Bélának, tényleg jól állna nekem a szakáll!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Rendőr
A rendőr házaspár a 20 éves házassági évfordulóját ünnepli, s mint ilyenkor szokás, nosztalgiáznak egy kicsit. A feleség javaslatára kimennek a természet lágy ölére szeretkezni, hogy felidézzék a régi szép időket. Este a férj bevallja az asszonynak:
- Anyukám, 20 évvel ezelőtt nem voltál ennyire feldobott, mint most.
- Igen apukám, de akkor nem a csalánba fektettél!
- Anyukám, 20 évvel ezelőtt nem voltál ennyire feldobott, mint most.
- Igen apukám, de akkor nem a csalánba fektettél!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59