Rendőr
Két rendőr komoly anyagi gondokkal küzd. Végső kétségbeesésükben elhatározzák, hogy kirabolnak egy bankot. Így is tesznek, két zsákot sikerül elrabolniuk.
Miután egérutat nyernek, elosztják a zsákmányt, egyikük az egyik, másikuk a másik zsákot kapja. A rablás után 1 évvel ismét találkoznak.
- Haver, a te zsákodban mi volt? - kérdi az egyik.
- 30 millió forint. Vettem is rajta egy szép házat, meg egy új autót. És a tiédben?
- Öregem, nekem nagy pechem volt. Az enyémben sárga csekkek voltak, kölcsönt kellett felvennem, mire mindet be tudtam fizetni.
Miután egérutat nyernek, elosztják a zsákmányt, egyikük az egyik, másikuk a másik zsákot kapja. A rablás után 1 évvel ismét találkoznak.
- Haver, a te zsákodban mi volt? - kérdi az egyik.
- 30 millió forint. Vettem is rajta egy szép házat, meg egy új autót. És a tiédben?
- Öregem, nekem nagy pechem volt. Az enyémben sárga csekkek voltak, kölcsönt kellett felvennem, mire mindet be tudtam fizetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Rendőr
Rendőr szeretkezik a feleségével aki nagyokat nyögdécsel és sikongat. A rendőr egy idő után megkérdezi:
- Mi van édesem, fáj?
- Nem, nem, pont fordítva!
- ...ööö... JÁF?!
- Mi van édesem, fáj?
- Nem, nem, pont fordítva!
- ...ööö... JÁF?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Rendőr
Két rendőr biciklizik. Az egyik leszáll, és leengedi a hátsó kereket.
- Miért engedted le? - kérdezi a társa.
- Túl magasan volt a nyereg.
- A másik erre szó nélkül leszereli a saját nyergét meg a kormányát. A kormányt a nyereg helyére teszi, a nyerget pedig a kormány helyére.
- Ezt miért csináltad? - kérdezi a másik.
- Egy ilyen hülyével én nem bicajozok tovább, inkább megfordulok és hazamegyek.
- Miért engedted le? - kérdezi a társa.
- Túl magasan volt a nyereg.
- A másik erre szó nélkül leszereli a saját nyergét meg a kormányát. A kormányt a nyereg helyére teszi, a nyerget pedig a kormány helyére.
- Ezt miért csináltad? - kérdezi a másik.
- Egy ilyen hülyével én nem bicajozok tovább, inkább megfordulok és hazamegyek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Rendőr
Tudna személyleírást adni az elkövetőről?
- Igen. Közepes magasságú, pocakos,borzas hajú,szakállas.
- És nő vagy férfi?
- Igen. Közepes magasságú, pocakos,borzas hajú,szakállas.
- És nő vagy férfi?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Rendőr
A rendőr vizsgázik. Rettentően izgul, ugyanis semmit sem tud az anyagról. Rákerül a sor, behívják és leültetik. A vizsgabiztos felteszi neki az első kérdést:
– Vezetékneve?
– Öööö...kábel?
– Vezetékneve?
– Öööö...kábel?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Rendőr
Két rendőr sétál a Duna-parton. Az egyik odaszól a másiknak:
- Te, Géza! Ott a budai vár.
- Hadd várjon!
- Te, Géza! Ott a budai vár.
- Hadd várjon!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,43
Rendőr
Két rendőr vár a liftre.
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le légyszi a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik.
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne úgy, teee! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az inge gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le légyszi a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik.
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne úgy, teee! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az inge gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,8
Rendőr
A rendőr lélekszakadva rohan haza a feleségéhez.
-Anyukám láttam leértékelt vasalót!
-Apukám ne hülyéskedj az egész városban nem lehet kapni leárazva vasalót.
-De mondom hogy láttam. Rá volt írva hogy 220 Volt.
-Anyukám láttam leértékelt vasalót!
-Apukám ne hülyéskedj az egész városban nem lehet kapni leárazva vasalót.
-De mondom hogy láttam. Rá volt írva hogy 220 Volt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,39
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Te mennyi gombócot tudsz megenni éhgyomorra? - kérdezi az egyik.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik ez a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Béla! Mond, te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óhh, de kár, hogy nyolcat mondtál volna, tudtam volna egy jó viccet.
- Te mennyi gombócot tudsz megenni éhgyomorra? - kérdezi az egyik.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik ez a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Béla! Mond, te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óhh, de kár, hogy nyolcat mondtál volna, tudtam volna egy jó viccet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Rendőr
A városban egy rendőri ellenőrzés során egy sofőr, vagy 160-al száguld keresztül a belvárosban, mikor lemeszeli a rendőr.
- Maga normális ember? Jogosítvány, személyi igazolvány, forgalmi engedély, még az anyakönyvi kivonatát is kérem.
A faszi kicsit flegmán válaszol a rendőrnek.
- Ne kekeckedjen velem biztos úr, mert most nyírtam ki az anyósom, aki itt van a csomagtartóban, és ha nagyon ugat, előveszem a pisztolyt a kesztyűtartóból, és agyonlövöm vele.
A rendőrnek sem kell több, azonnal telefonál az őrsre, hogy egy őrült száguldó gyilkost meszelt le.
5 perc nem telik el, megérkezik 5 rendőrautó, autónkként 5 rendőr kiszállnak, a fegyvert a faszira tartják, mire megszólal az őt lemeszelő rendőr.
- Most nyírta ki az anyósát ott van a hullája a csomagtartóban.
Kinyitják a csomagtartót, ami tök üres.
A rendőr meglepődve tátja a száját, de folytatja.
- Ott a pisztoly, amivel kinyírta az anyósát a kesztyűtartóban.
Kinyitják az is tök üres. Erre a faszi, aki a kocsit vezette megszólal:
- Biztos úr, ha ezek után azt meri mondani, hogy 160-al száguldoztam....
- Maga normális ember? Jogosítvány, személyi igazolvány, forgalmi engedély, még az anyakönyvi kivonatát is kérem.
A faszi kicsit flegmán válaszol a rendőrnek.
- Ne kekeckedjen velem biztos úr, mert most nyírtam ki az anyósom, aki itt van a csomagtartóban, és ha nagyon ugat, előveszem a pisztolyt a kesztyűtartóból, és agyonlövöm vele.
A rendőrnek sem kell több, azonnal telefonál az őrsre, hogy egy őrült száguldó gyilkost meszelt le.
5 perc nem telik el, megérkezik 5 rendőrautó, autónkként 5 rendőr kiszállnak, a fegyvert a faszira tartják, mire megszólal az őt lemeszelő rendőr.
- Most nyírta ki az anyósát ott van a hullája a csomagtartóban.
Kinyitják a csomagtartót, ami tök üres.
A rendőr meglepődve tátja a száját, de folytatja.
- Ott a pisztoly, amivel kinyírta az anyósát a kesztyűtartóban.
Kinyitják az is tök üres. Erre a faszi, aki a kocsit vezette megszólal:
- Biztos úr, ha ezek után azt meri mondani, hogy 160-al száguldoztam....
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32