Rendőr
Két rendőr vízibicikli-kölcsönzőt nyit.
Az egyik rendőr bemondja a hangosbemondóba:
- 9-es, jöjjön ki, lejárt az ideje!
Mire a másik rendőr odaszól neki:
Te, nekünk, csak 8 vízibiciklink van.
- 6-os, 6-os, csak nincs valami baj??!
Az egyik rendőr bemondja a hangosbemondóba:
- 9-es, jöjjön ki, lejárt az ideje!
Mire a másik rendőr odaszól neki:
Te, nekünk, csak 8 vízibiciklink van.
- 6-os, 6-os, csak nincs valami baj??!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Rendőr
Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát. Azt mondja az egyik a másiknak:
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Erre felkiált a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Erre felkiált a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Rendőr
A rendőr megbízatást kap:
- Kovács, nézze meg jól azt az alakot ezen a fényképen, és kövesse mindenhová, akár az árnyék.
Mire a rendőr:
- És mit csináljak akkor, ha nem süt a nap?
- Kovács, nézze meg jól azt az alakot ezen a fényképen, és kövesse mindenhová, akár az árnyék.
Mire a rendőr:
- És mit csináljak akkor, ha nem süt a nap?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Rendőr
Egy városi ember sétál a mezőn, és találkozik a juhásszal:
- Szép juhai vannak.
- Szépek.
- Mennyi van?
- Próbálja megszámolni!
- Nem tudom, nagyon mozognak.
- Azért birkák!
- Ha megmondom mennyi van ad egyet?
- Adok.
- 89.
- A fenébe. Maga nyert viheti!
Az ember boldogan felkapja a legközelebbi állatot és indul a kocsijához, de a juhász utána szól:
- Ha megmondom mi a foglalkozása vissza adja?
- Vissza.
- Maga rendőr.
- Honnan tudja?
- Onnan, hogy a pulit viszi.
- Szép juhai vannak.
- Szépek.
- Mennyi van?
- Próbálja megszámolni!
- Nem tudom, nagyon mozognak.
- Azért birkák!
- Ha megmondom mennyi van ad egyet?
- Adok.
- 89.
- A fenébe. Maga nyert viheti!
Az ember boldogan felkapja a legközelebbi állatot és indul a kocsijához, de a juhász utána szól:
- Ha megmondom mi a foglalkozása vissza adja?
- Vissza.
- Maga rendőr.
- Honnan tudja?
- Onnan, hogy a pulit viszi.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Rendőr
A rendőr megállítja a gyorshajtáson kapott autóst. Miközben a büntető csekket írja, az autós megkérdi:
- Elnézést biztos úr, nem akadékoskodni akarok, de miért csak engem állít meg? Az összes többi autós szintén gyorsabban megy a megengedettnél...
A rendőr megkérdi:
- Uram, horgászott már valaha?
- Igen, párszor.
- És akkor azért ment ki pecázni, hogy az összes halat kifogja a vízből?
- Elnézést biztos úr, nem akadékoskodni akarok, de miért csak engem állít meg? Az összes többi autós szintén gyorsabban megy a megengedettnél...
A rendőr megkérdi:
- Uram, horgászott már valaha?
- Igen, párszor.
- És akkor azért ment ki pecázni, hogy az összes halat kifogja a vízből?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Rendőr
Rendőrök érettségiznek. Egyik odasúgja a másiknak:
- Te, Józsi! Hány fokon forr a víz?
- 120!
- Hülye vagy? Nem a derékszöget kérdeztem!
- Te, Józsi! Hány fokon forr a víz?
- 120!
- Hülye vagy? Nem a derékszöget kérdeztem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Rendőr
A régi szocialista időkben mennek falura összeírni az állatokat. Eljutnak egy nagyothalló parasztbácsi házához is.
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- Hee?
- Vannak tyúkok, libák? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van? - kérdik tőle már ordítva.
- Ja vagy úgy! Egy van, Pestre ment rendőrnek!
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- Hee?
- Vannak tyúkok, libák? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van? - kérdik tőle már ordítva.
- Ja vagy úgy! Egy van, Pestre ment rendőrnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Rendőr
A rendőr elmegy a jósnőhöz, s az jósolni kezd neki:
- Vészes jövőt látok...
Szombat este ki fogják rabolni a házukat!
Mire a rendőr:
- A fenébe, mi meg pont akkor leszünk színházban a feleségemmel...
- Vészes jövőt látok...
Szombat este ki fogják rabolni a házukat!
Mire a rendőr:
- A fenébe, mi meg pont akkor leszünk színházban a feleségemmel...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Rendőr
Két rendőr ül a moziban. Megszólal az egyik:
- Most jön a Happy End.
- Csak nehogy elénk üljön.
- Most jön a Happy End.
- Csak nehogy elénk üljön.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Rendőr
A rendőr megállítja a szőke nőt:
- Jogosítványt, forgalmit, személyit kérek!
- Mi az a személyi? - kérdezi a szőke nő.
- Az egy olyan kis tárgy, hogyha kinyitja, akkor ott látja benne a saját képét.
Keresgél a szőke nő a táskájában, talál egy tükröt, belenéz, és látja benne magát, odaadja a rendőrnek. Nézi a rendőr, majd megszólal:
- Hát miért nem azzal kezdte, hogy kolléga?
- Jogosítványt, forgalmit, személyit kérek!
- Mi az a személyi? - kérdezi a szőke nő.
- Az egy olyan kis tárgy, hogyha kinyitja, akkor ott látja benne a saját képét.
Keresgél a szőke nő a táskájában, talál egy tükröt, belenéz, és látja benne magát, odaadja a rendőrnek. Nézi a rendőr, majd megszólal:
- Hát miért nem azzal kezdte, hogy kolléga?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25