Rendőr
Bemegy felvételizni a jelölt a rendőriskolába.
Megkapja az első kérdést:
- Mennyi egy meg egy?
- 11. - vágja rá egyből.
- Ez nem egészen az, amire gondoltam, de bizonyos logika alapján még elfogadható! - mondja a vizsgabiztos.
- Jön a következő feladat: Nevezzen meg két napot!
- Tegnap és holnap! - mondja magabiztosan a felvételis.
- Igazából én a hét napjaira gondoltam - mondja a vizsgáztató - De ez a megoldás se rossz.
- Na, itt a döntő kérdés: Kik ölték meg Dózsa Györgyöt?
A jelölt hosszasan gondolkodik, majd mondja:
- Ezt sajnos nem tudom.
- Jól van fiam, mivel eddig jól szerepelt, kap egy esélyt. Menjen haza, és holnapig próbáljon meg rájönni a megoldásra!
A vizsgázó elindul hazafelé, útközben betér a törzshelyére egy kupica pálinkára.
A csapos megkérdi tőle:
- Na, hogy sikerült a vizsga?
- Egész jól. Képzeld, már egy gyilkossági ügyet is rám bíztak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Egy ideges férfihang telefonál be a rendőrségre hajnalban:
- Kérem segítsen! Az éjjel ellopták a ház elől a kis Polskimat, csak a takaróját hagyták meg.
- Mondja uram! Biztos ebben? Jól kirázta a takarót?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Rendőr
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg járó motorral pöfögnek a teherautók.
Egy rendőr az ablakon keresztül lesi, ahogy a sofőrök koccintanak.
- Héé! - kiált oda nekik. - Maguk meg mit isznak?
- Pertut.
- Az más! Mert ha pálinka lenne, most rögtön elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Rendőr
A rendőr reggel fölnéz az újságjából, és azt mondja a feleségének:
- Drágám, itt azt írja az újság, hogy a legtöbb híres embernek teljesen jelentéktelen apja volt!
- Na, hála Istennek! Akkor még a mi fiunkból is lehet valami...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Rendőr
Egy tehén bőg az út mellet. Arra mégy két rendőr és azt gondolják, biztos szomjas és leviszik a közeli tóhoz. Az egyikük lenyomja a tehén fejét bele a vízbe, a másik pedig elkezdi pumpálni a farkát.
A tehén megijed és fosik egyet, mire az egyik rendőr megszólal:
- Te Béla, ne nyomd a fejét annyira mélyre, mert felszívja az iszapot!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Rendőr
Egy férfi utazik a repülőn, mellette ül egy másik fickó, akinek a lábánál egy kutya üldögél. Beszédbe elegyednek, a kutyás ember elkezd dicsekedni:
- Tudja, én magándetektív vagyok. A kutyám különlegesen kiképzett állat, jó szolgálatot tesz nekem. Figyelje csak!
Odapisszent a kutyának, az elindul az ülések között. Egyszercsak megáll az egyik utas mellett, vakkant, majd visszamegy a gazdájához. Leül elé, és a bal mancsát az ölébe teszi.
- Látja? Ezzel most azt jelzi, hogy annál az utasnál marihuána van. Felírom az utas székének számát, és leszállás után értesítem a rendőrséget.
Megint elküldi a kutyát, az ismét talál egy gyanús utast, visszajön, ám ezúttal mindkét mancsát a gazdájának ölébe teszi.
- Ennél az utasnál kokain van, fel is írom mindjárt.
A kutya megint elindul, a procedúra ismét ugyanaz, ám ezúttal a kutya összeszarja és összepisili a földet a gazdi lábánál.
- Ez meg mi a csoda? – kérdi undorodva a szomszéd utas. – Mi a fenét jelez ilyen gusztustalan módon?
- Azt hiszem, annál az utasnál bomba van…
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Rendőr
Két, a Közgáz előtt posztoló rendőr beszélget:
- Te Béla! Már 6 éve minden nap itt vagyunk, ennyi idő alatt, akár el is végezhettük volna az egyetemet.
- De hiszen te még írni megolvasni sem tudsz!
- Nem is levelezőn gondoltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Rendőr
Hazamegy a rendőr munkából, és kikormolja a kályhát.
Kimegy az udvarra és a vödör kormot magára önti.
Odamegy a felesége és megkérdezi:
- Mit csinálsz, te szerencsétlen?
- Te ebbe ne szólj bele, asszony! Apám azt mondta, hogy nagy koromban okos leszek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Közúti ellenőrzésnél a rendőr igyekezettel próbálja körültekintően kideríteni, hogy mi is történt.
Meghallgatja a tanúkat is. Egy fiatalabb férfit kérdezget:
- Neve?
- Szabó Krisztián.
- Foglalkozása?
- Archeológus.
A rendőr feltolja a sapkáját, gondolkodik.
- Mondja csak magyarul, kérem.
A férfi mosolyog :
- Oké, akkor írja be, hogy ásatásokon dolgozom.
Mire a rendőr :
- Csak semmi flanc, szóval kubikos.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Rendőr
Vizsgáznak a rendőrök az akadémián. Persze nagy az összetartás, és az első
kijövő delikvens meséli, mit is kell csinálni.
- Semmi gond, fiúk. Csak ki kell találni, mire gondolt a bizottság. De ne aggódjatok, mert a megfejtés: "atomreaktor". De azért kérdezzetek jó sokat, nehogy azt higgyék, hogy elárultam. Bemegy a második rendőr.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46