Rendőr
A rendőrök és a tűzoltók egy közös kiránduláson vesznek részt. Egy emeletes buszt kapnak, melyben alul a tűzoltók, az emeleten a rendőrök utaznak. Pár óra után a tűzoltók parancsnoka felmegy a rendőrökhöz, akik halálsápadtan ülnek a helyükön.
- Veletek meg mi van? - kérdezi tőlük.
- Könnyen vagytok ti odalent! - válaszol a rendőrök főnöke.
- Nektek van sofőrötök...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Rendőr
Vizsgáznak a rendőrök az akadémián.
Természetesen nagy az összetartás, és az első kijövő delikvens meséli mit is kell csinálni:
- Semmi gond srácok, csak ki kell találni, hogy mire gondolt a bizottság.
De ne aggódjatok, mert a megfejtés: atomreaktor.
De azért kérdezzetek előtte párat, nehogy rájöjjenek, hogy elárultam.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,62
Rendőr
Gyorshajtásért felírom - mondja a rendőr az autósnak.
Az még mindig jobb, mintha én írnám fel magát!
- Miért mi maga?
- Sírköves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Rendőr
A rendőr megkérdi kollégáját:
- Te Bélám, hogy lehet ezeket a böhöm nagy repülőgépeket csak úgy eltéríteni?
- Te hülye, hát nem itt lent csinálják, hanem fönt, ahol már egész kicsik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,34
Rendőr
Bankrabláshoz riasztják a rendőröket...
- Joe, te menj előre, én majd megbosszullak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
Egy gyerek megállítja járőröző rendőrt, és megkérdi tőle:
- Rendőr bácsi, lehetne belőlem is rendőr?
- Hát, az attól függ, kisfiam. Milyen iskolát végeztél?
- 6 általánost.
- Üdvözlöm köztünk, főnök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Rendőr
A rendőrségre bekísérnek egy embert:
- Hol lakik?
- A József Attila utcában. - válaszolja.
- Ne szórakozzon itt! Most vagy a József utcában vagy az Attila utcában lakik!
- Mondom hogy a József Attila utcában!
- Na, majd az őrmestert megkérdezzük. Őrmester úr! Ez az ember azt állítja, hogy a József Attila utcában lakik.
- Maga barom! Lehet hogy sarokház.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Rendőr
Három rendőr felszed egy utcalányt. Felmennek a lakásra, levetkőznek, leoltják a lámpát és nekiállnak. Fél óra múlva egyikük felkapcsolja a lámpát és megszólal:
- Gyerekek, csináljunk már valami rendszert! Már másodszor szopok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,19
Rendőr
Az átkosban a rendőriskola végeztével a tanulóknak alkalmassági vizsgát kellett tenniük. Az oktató vizsgakérdése:
- Itt egy telefonpózna, kössön bele!
A fiatal rendőr nem jön zavarba, belerúg az oszlopba és rászól:
- Álldogálunk, álldogálunk, hozzuk-visszük a híreket?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Képzeld, szegény sógorom meghalt epilepsziában.
- És hazahozzátok, vagy ott temetitek el?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24