Rendőr
Gyorshajtásért felírom - mondja a rendőr az autósnak.
Az még mindig jobb, mintha én írnám fel magát!
- Miért mi maga?
- Sírköves.
Az még mindig jobb, mintha én írnám fel magát!
- Miért mi maga?
- Sírköves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Rendőr
Két rendőr szolgálatban járja az utcákat, amikor meglátnak egy piros lámpás házat. Azt mondja az egyik:
- Te, ez egy baromi jó kis hely. Képzeld, lehet enni, piálni, szeretkezni és a végén kifelé menet még egy tízezrest is a zsebedbe dugnak.
- Na ne mondd! Te ezt, honnan tudod?
- Az asszony mesélte.
- Te, ez egy baromi jó kis hely. Képzeld, lehet enni, piálni, szeretkezni és a végén kifelé menet még egy tízezrest is a zsebedbe dugnak.
- Na ne mondd! Te ezt, honnan tudod?
- Az asszony mesélte.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Rendőr
A rendőr fiának ad valaki egy szem cukorkát. A nagymamája rászól:
- Nos, kisfiam mit kell mondani?
- Kérek még egyet!
- Nos, kisfiam mit kell mondani?
- Kérek még egyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Egy nagyon csinos hölgyet megtámadnak az utcán, és mikor segítségért kiált két rendőr azonnal terem a helyszínen.
A támadók elmenekülnek, a hölgy pedig hálálkodni kezd.
- Mivel tudnám megköszönni ezt Önöknek? Talán ezzel a 10.000 forinttal?
- Szó sem lehet róla! - hárítja el azonnal az egyik rendőr.
- És, ha levenném a bugyimat?
- Arra sincs semmi szükség! - vágja rá megint a zsaru, majd elköszönnek s elmennek.
- Miért mondtad, hogy ne vegye le a bugyiját? - kérdi kollégája.
- Azért, mert te nőtlen vagy az én feleségemnek meg kicsi lett volna!
A támadók elmenekülnek, a hölgy pedig hálálkodni kezd.
- Mivel tudnám megköszönni ezt Önöknek? Talán ezzel a 10.000 forinttal?
- Szó sem lehet róla! - hárítja el azonnal az egyik rendőr.
- És, ha levenném a bugyimat?
- Arra sincs semmi szükség! - vágja rá megint a zsaru, majd elköszönnek s elmennek.
- Miért mondtad, hogy ne vegye le a bugyiját? - kérdi kollégája.
- Azért, mert te nőtlen vagy az én feleségemnek meg kicsi lett volna!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Rendőr
Két, a Közgáz előtt posztoló rendőr beszélget:
- Te Béla! Már 6 éve minden nap itt vagyunk, ennyi idő alatt, akár el is végezhettük volna az egyetemet.
- De hiszen te még írni megolvasni sem tudsz!
- Nem is levelezőn gondoltam!
- Te Béla! Már 6 éve minden nap itt vagyunk, ennyi idő alatt, akár el is végezhettük volna az egyetemet.
- De hiszen te még írni megolvasni sem tudsz!
- Nem is levelezőn gondoltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Rendőr
A rendőr éjszaka korábban érkezik haza a szolgálatból. Mivel nem akarja felébreszteni a feleségét, ezért a sötétben levetkőzik, odaoson az ágyhoz. A felesége megszólal:
- Jaj, drágám, úgy fáj a fejem. Leugranál a gyógyszertárba egy kis Aszpirinért?
A rendőr felkapja a ruháit, belebújik, majd lemegy a gyógyszertárba. A gyógyszerész megszólítja:
- Magát ismerem! Ugye, maga rendőr?
- Igen, az vagyok.
- Akkor miért van tűzoltó egyenruhában?
- Jaj, drágám, úgy fáj a fejem. Leugranál a gyógyszertárba egy kis Aszpirinért?
A rendőr felkapja a ruháit, belebújik, majd lemegy a gyógyszertárba. A gyógyszerész megszólítja:
- Magát ismerem! Ugye, maga rendőr?
- Igen, az vagyok.
- Akkor miért van tűzoltó egyenruhában?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Rendőr
A rendőr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul:
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ?!
- Elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos!
- Nem értem - mondja az asszony -, de mondj egy konkrét példát.
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé.
5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en.
Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ?!
- Elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos!
- Nem értem - mondja az asszony -, de mondj egy konkrét példát.
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé.
5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en.
Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Rendőr
Áll a rendőr a szülészeten a vajúdó felesége ágyánál, látja mennyire szenved az asszony, erre mondja neki:
- Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!
- Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
A körzeti rendőr bemegy este a kocsmába, és elordítja magát:
- Cigányok, kifelé!
Mit lehet tenni, kimennek, ám az egyik kissé önérzetes roma másnap bemegy panaszt tenni a polgármesteri hivatalba.
Annak rendje-módja szerint be is hívják a körzetist, és kioktatják:
- Ide figyeljen őrmester úr! A roma polgárok is emberek, tessék velük kulturáltan beszélni, megértette?!
- Igen uram!
Még aznap este bemegy a körzetis a kocsmába, leakasztja a gumibotját, elkezdi paskolni vele a tenyerét és megszólal:
- Uraim! Aki nem az idén nyáron barnult le, az hagyja el a helyiséget!
- Cigányok, kifelé!
Mit lehet tenni, kimennek, ám az egyik kissé önérzetes roma másnap bemegy panaszt tenni a polgármesteri hivatalba.
Annak rendje-módja szerint be is hívják a körzetist, és kioktatják:
- Ide figyeljen őrmester úr! A roma polgárok is emberek, tessék velük kulturáltan beszélni, megértette?!
- Igen uram!
Még aznap este bemegy a körzetis a kocsmába, leakasztja a gumibotját, elkezdi paskolni vele a tenyerét és megszólal:
- Uraim! Aki nem az idén nyáron barnult le, az hagyja el a helyiséget!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,37
Rendőr
Egy kis faluba bevezetik az áramot. Az összes férfi megy oszlopokat ásni. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek a brigádok között. Este számlálás, kérdezik az első csoporttól:
- No, mennyi?
- 10.
- Jó munkát végeztetek.
Jön a következő brigád:
- Mi 12-öt állítottunk le.
- Hű, ez már szép!
Következnek a rendőrök:
- Hát ti mennyit ástatok le?
- Mi? Kettőt!
- Kettőt? Hogy-hogy? A többiek mind 10-12 oszlopot ástak!
- De az övéké mind kilátszik!
- No, mennyi?
- 10.
- Jó munkát végeztetek.
Jön a következő brigád:
- Mi 12-öt állítottunk le.
- Hű, ez már szép!
Következnek a rendőrök:
- Hát ti mennyit ástatok le?
- Mi? Kettőt!
- Kettőt? Hogy-hogy? A többiek mind 10-12 oszlopot ástak!
- De az övéké mind kilátszik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6