Rendőr
A rendőr elintézi, hogy a fiát felvegyék a főiskolára. Egyik nap látja, hogy a gyerek a garázsban az autó lámpáját szereli szét.
- Hát te mit csinálsz itt? – kérdezi a rendőr.
- A főiskolán azt mondták, hogy holnap a vizsgára mindenki vigye magával az indexet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Rendőr
Két rendőr komoly anyagi gondokkal küzd. Végső kétségbeesésükben elhatározzák, hogy kirabolnak egy bankot. Így is tesznek, két zsákot sikerül elrabolniuk.
Miután egérutat nyernek, elosztják a zsákmányt, egyikük az egyik, másikuk a másik zsákot kapja. A rablás után 1 évvel ismét találkoznak.
- Haver, a te zsákodban mi volt? - kérdi az egyik.
- 30 millió forint. Vettem is rajta egy szép házat, meg egy új autót. És a tiédben?
- Öregem, nekem nagy pechem volt. Az enyémben sárga csekkek voltak, kölcsönt kellett felvennem, mire mindet be tudtam fizetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Rendőr
A faluba bevezetik a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között.
Este a számláláskor:
- Első brigád, mennyi?
- 8.
- Szép munka!
- Második, mennyi?
- 11.
- Ez egész szép teljesítmény!
- Rendőrök, mennyit ástatok le?
- Kettőt!
- Az nagyon kevés, a többiek 8-at és 11-et.
- De azok mind kilátszanak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Rendőr
A rendőrt csalja a felesége. Jön haza a rendőr, zörög a kulccsal, a felesége pedig gyorsan elbújtatja a szeretőt a TV mögé. A férj belép és mondja:
- Asszony készítsd a sörömet, mindjárt kezdődik a meccs!
A feleség kimegy a konyhába, azt gondolja ha leejti a korsót, a zajra a férje kimegy a szobából, és addig a szerető leléphet. Le is ejti, de a korsó nem törik össze, hanem visszapattan a kezébe. Ezen nagyon meglepődik, bemegy a szobába és így szól:
- Te képzeld, az előbb leejtettem a korsót és az visszapattant a kezembe.
Mire a rendőr:
Az semmi, itt meg kiállítottak egy játékost és itt ment ki mellettem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Rendőr
Józsi bácsi a híd alatt szarik. Arra megy a rendőr és meglátja:
- Uram, ha végzett beviszem !
- Végeztem, viheti :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Rendőr
Két rendőr sétál az utcán. Az egyik talál egy tízforintost a földön.
- Te, felvegyük?
- Persze, vedd fel, lehet vele telefonálni.
A másik erre felkapja, és a szájához emeli:
- Halló! Kapitányság?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,23
Rendőr
A rendőr elmegy egy sötét téli estén horgászni. Kimegy a jégre, léket vág, és elkezdi lógatni a csalit.
5 perc múlva egy öblös hangot hall:
- Rendőr, te itt ma nem fogsz semmit sem!
Emberünk körülnéz, de nem lát senkit, pecázik tovább. 2 perc múlva:
- Rendőr hagyd abba a horgászatot, itt nem fogsz halat!
A rendőr ismét körülnéz, de senkit nem lát, horgászik tovább.
Újabb 2 perc múlva vakító világosság lesz, újból dörgő hang:
- Rendőr, itt nincs kapás!!!
Hősünk megrémülve kérdezi:
- Ó, Uram, te szólsz hozzám?
- Nem, én csak a jégpálya hangosbemondója vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Rendőr
Egy rendőr bejut a tévés vetélkedőbe és, hogy ne égesse le a rendőrtársadalmat, megmondják neki, hogy a megfejtés a "pingvin" lesz, de azért megkérik, hogy előbb kérdezzen egy párat, hogy ne legyen feltűnő a csalás.
Bemegy a rendőr a stúdióba és megkérdezi:
- Leülhetek?
- Igen.
- Rágyújthatok?
- Sajnos uram itt nem.
- Akkor pingvin.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Rendőr
Hajnali háromkor, anyaszült meztelenül állít be a rendőr az őrsre. Az ügyeletes tiszt nem tudja, hova tegye:
- Mit keres maga itt így ember? Ilyenkor?!
- Jelentem, egy buliból jövök!
- És?
- Egész jó volt a hangulat, amikor az egyik nő lekapcsolta a villanyt, és azt kiáltotta: "Vetkőzni!"
- És?
- Erre én levetkőztem, majd megint megszólalt a nő: "Férfiak munkára!"
- Na és?
- Hát láthatja főnök, itt vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Rendőr
A rendőr épp az iskola melletti járdán haladva észreveszi, hogy valami füstöl a kerítésen belül.
Közelebb érve látja, hogy pár diák a füst okozója.
Nem is hagyja annyiban a dolgot.
- Nem szégyenlitek magatokat, ilyen fiatalon már dohányoztok?
- Ne mondja a rendőrbácsi, hogy nem gyújtott rá nyolcadikos korában?
- Igen ám, de akkor én már 18 éves elmúltam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43