Rendőr
Két rendőr megy a vidéki úton, mikor meglátnak egy fiút, aki 2 szamarat vezet kötőféken. Mivel jó kedvükben vannak, egyikük vidáman odakiált a srácnak:
- Mi van kisöreg, félsz, hogy a bátyáid szétszélednek?
- Igen, a múltkor is majdnem beálltak rendőrnek! - vág vissza a fiú.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Rendőr
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg járó motorral pöfögnek a kocsik.
Az ablakon keresztül lesi a rendőr, ahogy a sofőrök koccintanak.
- Hé! - Kiált oda. - Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Az más! Mert ha pálinka lenne, itt helyben elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,96
Rendőr
A rendőr felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
A rendőrőrsön Molnár tizedes reggel óta egy nagy 2-es feliratot tartalmazó táblával mászkál. Megkérdi az egyik kollégája
- Te Józsi! Miért hordod azt a nagy kettest a hátadon?
- Mert azt hallottam egyeseket kirúgnak...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,36
Rendőr
A régi szocialista időkben mennek falura összeírni az állatokat. Eljutnak egy nagyothalló parasztbácsi házához is.
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- Hee?
- Vannak tyúkok, libák? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van? - kérdik tőle már ordítva.
- Ja vagy úgy! Egy van, Pestre ment rendőrnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Rendőr
Két rendőr ül az érettségi tanterem előtt, mire az egyik:
- Meg fogok bukni!
Erre a másik:
- Á, dehogy, ne pánikolj!
- De! Biztos, hogy matekból meghúznak!
- Matekból? De hát mi rendőrnek készülünk, és azoknak csak összeadni, meg kivonni kell!
- Ez világos, de akkor sem értem, hogy 5-7+2 miért 0.
- Na, figyelj, elmagyarázom! Van 5 ember a buszon, leszáll 7, mennyinek kell felszállnia, hogy ne legyen a buszon senki?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Rendőr
A postás levelet visz a rendőrnek:
- Uram, sajnos szomorú hírem van, meghalt valakije...
A rendőr átveszi a levelet, majd így szól:
- Biztosan az öcsém halt meg. Megismerem az írását.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,44
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Te Béla, mi van a kezedben?
- Termosz.
- Az meg mire jó?
- A hideget hidegen tartja, a meleget meg melegen.
- Az sirály! És mi van benne?
- Három gombóc fagyi meg egy adag húsleves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Rendőr
Két, a Közgáz előtt posztoló rendőr beszélget:
- Te Béla! Már 6 éve minden nap itt vagyunk, ennyi idő alatt, akár el is végezhettük volna az egyetemet.
- De hiszen te még írni megolvasni sem tudsz!
- Nem is levelezőn gondoltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Rendőr
A rendőr elmegy egy sötét téli estén horgászni. Kimegy a jégre, léket vág, és elkezdi lógatni a csalit.
5 perc múlva egy öblös hangot hall:
- Rendőr, te itt ma nem fogsz semmit sem!
Emberünk körülnéz, de nem lát senkit, pecázik tovább. 2 perc múlva:
- Rendőr hagyd abba a horgászatot, itt nem fogsz halat!
A rendőr ismét körülnéz, de senkit nem lát, horgászik tovább.
Újabb 2 perc múlva vakító világosság lesz, újból dörgő hang:
- Rendőr, itt nincs kapás!!!
Hősünk megrémülve kérdezi:
- Ó, Uram, te szólsz hozzám?
- Nem, én csak a jégpálya hangosbemondója vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14