Rendőr
Vizsgáznak a rendőrök az akadémián.
Persze nagy az összetartás, és az első kijövő delikvens meséli mit is kell csinálni:
- Semmi gond fiúk, csak ki kell találni mire gondolt a bizottság.
De ne aggódjatok, mert a megfejtés: atomreaktor.
De azért előtte kérdezzetek párat, nehogy azt higgyék, hogy elárultam.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Persze nagy az összetartás, és az első kijövő delikvens meséli mit is kell csinálni:
- Semmi gond fiúk, csak ki kell találni mire gondolt a bizottság.
De ne aggódjatok, mert a megfejtés: atomreaktor.
De azért előtte kérdezzetek párat, nehogy azt higgyék, hogy elárultam.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
Két rendőr vizsgázik. Bemegy az első a vizsgáztatóhoz. Kérdezik tőle:
- Barna és fűzője van. Mi az?
A rendőr rávágja:
- Bakancs!
- Helyes, maga átment a vizsgán.
Kimegy a rendőr, kérdezi a társa:
- Na, mi volt a helyes válasz?
Mire a másik:
- Bakancs...
Behívják a 2. rendőrt is. Kérdezik tőle:
- Falon van és ketyeg, mi az?
A rendőr visszakérdez:
- Fűzője van?
- Nincs!
- Akkor szandál!
- Barna és fűzője van. Mi az?
A rendőr rávágja:
- Bakancs!
- Helyes, maga átment a vizsgán.
Kimegy a rendőr, kérdezi a társa:
- Na, mi volt a helyes válasz?
Mire a másik:
- Bakancs...
Behívják a 2. rendőrt is. Kérdezik tőle:
- Falon van és ketyeg, mi az?
A rendőr visszakérdez:
- Fűzője van?
- Nincs!
- Akkor szandál!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,3
Rendőr
A rendőr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul:
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ?!
- Figyelj, elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos?
- Nem értem - mondja az asszony, de mondj egy példát!
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé. 5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en. Hát persze, hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ?!
- Figyelj, elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos?
- Nem értem - mondja az asszony, de mondj egy példát!
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé. 5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en. Hát persze, hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Rendőr
A rendőr számolni tanítja otthon a fiát:
- Ákoskám, kettőször kettő?
- Hát öööö...Nyóc.
- Háromszor három?
- Tizenegy.
- Ötször öt?
- Harminchat.
- És tudja, és tudja, és tudja!
- Ákoskám, kettőször kettő?
- Hát öööö...Nyóc.
- Háromszor három?
- Tizenegy.
- Ötször öt?
- Harminchat.
- És tudja, és tudja, és tudja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Rendőr
A kezdő rendőr járőrözik tapasztaltabb társával, amikor csődületet lát az utcán. Gondolja, most megmutatja, mit tanult az főiskolán. Odamegy az emberekhez és elkezd kiabálni:
- Oszoljunk kérem, nincs itt semmi látnivaló!
Mikor senki sem mozdul, elővesz egy könnygázgránátot, bedobja a tömegbe, majd gumibotot rántva szétkerget mindenkit. Utána odamegy a társához és büszkén kérdi:
- Na, milyen voltam?
- Ez nagyon profi volt, de mond miért kellett kiürítened a buszmegállót?!
- Oszoljunk kérem, nincs itt semmi látnivaló!
Mikor senki sem mozdul, elővesz egy könnygázgránátot, bedobja a tömegbe, majd gumibotot rántva szétkerget mindenkit. Utána odamegy a társához és büszkén kérdi:
- Na, milyen voltam?
- Ez nagyon profi volt, de mond miért kellett kiürítened a buszmegállót?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,72
Rendőr
Két rendőr gyorshajtásért megállít egy nőt. A nő rájuk mosolyog:
- Nem lehetne ezt máshogy elintézni? - és kivesz a kocsiból egy jó öreg skót whiskyt, majd elkezdi letolni a bugyiját.
A rendőrök elveszik az üveget és elhajtanak:
- Ugye milyen jól választottunk, a bugyi úgy is szűk lett volna.
- Nem lehetne ezt máshogy elintézni? - és kivesz a kocsiból egy jó öreg skót whiskyt, majd elkezdi letolni a bugyiját.
A rendőrök elveszik az üveget és elhajtanak:
- Ugye milyen jól választottunk, a bugyi úgy is szűk lett volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Rendőr
Rendőrök a vizsgán:
- Akkor elmondom önnek, hogy a feladvány egy madár.
- Nagytestű?
- Igen.
- Tud repülni?
- Nem.
- Az Antarktiszon él?
- Igen.
- Pingvin.
- Gratulálok, hívja be a következőt.
Kimegy a rendőr. Odaszól a következőnek:
- Te figyu, pingvin lesz a megoldás, de azért kérdezz előtte egy párat, ne legyen feltűnő hogy már tudod!
Bemegy a második rendőr.
- Leülhetek?
- Igen.
- Ihatok?
- Igen, persze.
- Pingvin.
- Akkor elmondom önnek, hogy a feladvány egy madár.
- Nagytestű?
- Igen.
- Tud repülni?
- Nem.
- Az Antarktiszon él?
- Igen.
- Pingvin.
- Gratulálok, hívja be a következőt.
Kimegy a rendőr. Odaszól a következőnek:
- Te figyu, pingvin lesz a megoldás, de azért kérdezz előtte egy párat, ne legyen feltűnő hogy már tudod!
Bemegy a második rendőr.
- Leülhetek?
- Igen.
- Ihatok?
- Igen, persze.
- Pingvin.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Rendőr
Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát. Azt mondja az egyik a másiknak:
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Erre felkiált a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Erre felkiált a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Rendőr
Két rendőr vár a liftre.
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le légyszi a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik.
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne úgy, teee! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az inge gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le légyszi a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik.
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne úgy, teee! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az inge gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,8
Rendőr
Két rendőr sétál a Duna parton. Egyszer csak hallják, hogy valaki kiabál:
- Help! Help!
- Ez mit jelent? - kérdezi az egyik.
- Ez angolul azt jelenti, hogy segítség!
- Jobban tette volna, ha úszni tanul meg, és nem angolul...
- Help! Help!
- Ez mit jelent? - kérdezi az egyik.
- Ez angolul azt jelenti, hogy segítség!
- Jobban tette volna, ha úszni tanul meg, és nem angolul...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22