Rendőr
Két rendőr megállít egy autóst:
– Üdvözlöm!Jogosítványt, forgalmit kérek!
Az autós odaadja, minden papírja rendben van.
– Fújja csak meg ezt a szondát!
Az autós megfújja, nincs alkohol befolyása alatt.
– Akkor ez 10.000 lesz!
– De miért, minden rendben volt! – kérdi az autós kétségbeesetten.
– Azért, mert a rendőrség idejét vesztegette!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,31
Rendőr
A rendőr felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
Az egyik így szól a másikhoz: - Ha én lefeküdnék a feleségeddel, mi rokonok lennénk?
- Hááát, rokonok nem, de kvittek igen!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Rendőr
Egyik este a rendőr odaszól a fiának:
- Édes fiam, te olyan hülye vagy, mint ez az asztal - és elkezd rajta kopogni.
Mire a srác:
- Papa, kopogtak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Rendőr
A rendőrhöz odamegy Budapesten egy járókelő, és megkérdi:
- Mondja már meg, biztos úr, Budán vagyok vagy Pesten?
- Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni?
- Mit tegyek, ha csak maga van itt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Rendőr
A rendőr, akit megcsal a felesége, váratlanul hazaérkezik. A nő ijedtében a TV mögé bújtatja a szeretőt. A férj leül a TV elé és elkezdi nézni a focimeccset. A feleség kimegy a konyhába, de 1 perc múlva beszalad és így szól a férjéhez:
- Képzeld drágám, az előbb leejtettem az üvegtálat, és nem tört össze!
Erre a rendőr:
- Az semmi! Az előbb kiállítottak egy játékost, és itt futott el mellettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Rendőr
A rendőr utazik a vonaton. Vele szemben a másik utas látja, hogy a rendőr minden állomáson megpucol egy narancsot, megsózza majd kidobja az ablakon.
Egy idő után nem bírja tovább az utas és megkérdezi:
- Elnézést biztos úr! Megkérdezhetem, hogy miért dobja ki a narancsot az ablakon?
A rendőr ránéz és undorral megkérdezi:
- Miért? Maga talán szereti a sózott narancsot?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,90
Rendőr
A parancsnok utasítja két rendőrét, hogy mérjék meg az udvaron álló oszlop magasságát. A rendőrök kimennek, és tanakodnak. Az éppen arra sétáló társuk megszólal:
- Azt tanácsolom fiúk, hogy döntsétek le, és úgy próbáljátok megmérni!
- Ugyan már, te mafla, nekünk a magassága kell, nem a hossza.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Három rendőr szolgálatban egy tehén istálló mellett halad el. A karám deszkái közé beszorult egy borjú feje és ahogy szegény állat próbálja kiszabadítani, farát "erotikusan" ide-oda táncoltatja.
A rendőrök nézik egy kis ideig, aztán megszólal az egyik:
- Istenem, ha ez a Gina Lollobrigida lenne!
- Istenem, ha ez a Sharon Stone lenne! - mondja a második. Végül megszólal a harmadik is:
- Istenem, ha egy kicsit sötétebb lenne....
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Rendőr
Két rendőr sétál a Duna parton, találnak egy hullát.
Megszólal az egyik rendőr:

- Dobjuk át ezen a kerítésen, az már nem a mi körzetünk.
Átdobják a hullát, mire valaki megszólal a túloldalról:

- Te! Ez már megint itt van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13