Rendőr
Megy haza a rendőr, a felesége várja a ház előtt. A rendőr messziről odakiált:
- Drágám! Sötétíts be! Csukj be minden zsalut, ablakot, húzd le a redőnyt és bújj a paplan alá!
A felesége megteszi, bebújik a paplan alá és izgatottan várja a férjét. A rendőr hazaér és bebújik ő is a paplan alá.
- Nézd drágám, milyen jól világít az új kvarcórám!
- Drágám! Sötétíts be! Csukj be minden zsalut, ablakot, húzd le a redőnyt és bújj a paplan alá!
A felesége megteszi, bebújik a paplan alá és izgatottan várja a férjét. A rendőr hazaér és bebújik ő is a paplan alá.
- Nézd drágám, milyen jól világít az új kvarcórám!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Rendőr
A rendőr vásárol otthonra egy egérfogót. Pár óra múlva ismét visszamegy a boltba, és kér egy másikat.
- Uram, de hiszen most vitt el egyet! - mondja neki az eladó.
- Igen, de abban már van egér...
- Uram, de hiszen most vitt el egyet! - mondja neki az eladó.
- Igen, de abban már van egér...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,0
Rendőr
A postás levelet visz a rendőrnek:
- Uram, sajnos szomorú hírem van, meghalt valakije...
A rendőr átveszi a levelet, majd így szól:
- Biztosan az öcsém halt meg. Megismerem az írását.
- Uram, sajnos szomorú hírem van, meghalt valakije...
A rendőr átveszi a levelet, majd így szól:
- Biztosan az öcsém halt meg. Megismerem az írását.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,44
Rendőr
A rendőr gyorshajtásért megállít egy fiatal autóvezetőt.
- Fiam, ezt most nem ússza meg - mondja neki. - Magára vártam itt egész nap!
- Tudom, biztos úr - feleli a vezető - siettem, ahogy csak tudtam!
- Fiam, ezt most nem ússza meg - mondja neki. - Magára vártam itt egész nap!
- Tudom, biztos úr - feleli a vezető - siettem, ahogy csak tudtam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Rendőr
Két rendőr járőrözik. Sétálnak, egyszer csak az egyik azt mondja a másiknak: - Te Béla, nekem olyan dughatnékom támadt...
- Erre a másik: - Hát menjél haza és dugd meg az asszonyt, majd én addig figyelek itt. - El is megy a rendőr és kb. 2 óra múlva jön vissza.
- Na milyen volt? - kérdi a másik. - Nagyon jó, de nem is mondtad hogy bútort cseréltetek.
- Erre a másik: - Hát menjél haza és dugd meg az asszonyt, majd én addig figyelek itt. - El is megy a rendőr és kb. 2 óra múlva jön vissza.
- Na milyen volt? - kérdi a másik. - Nagyon jó, de nem is mondtad hogy bútort cseréltetek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
A parancsnok utasítja két rendőrét, hogy mérjék meg az udvaron lévő álló oszlop magasságát.
A rendőrök kimennek, és tanakodnak. Az éppen arra sétáló társuk megszólal:
- Azt tanácsolom, fiúk, hogy döntsétek le, és úgy próbáljátok megmérni!
- Ugyan már, te mafla, nekünk a magassága kell, nem a hossza!
A rendőrök kimennek, és tanakodnak. Az éppen arra sétáló társuk megszólal:
- Azt tanácsolom, fiúk, hogy döntsétek le, és úgy próbáljátok megmérni!
- Ugyan már, te mafla, nekünk a magassága kell, nem a hossza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Rendőr
A rendőr ül a rakparton. Kifog a vízből egy doboz gyufát. Próbálgatja meggyújtani a gyufákat:
- Ez nem jó - bedobja a vízbe -, kidobjuk. Ez sem jó - bedobja a vízbe -, ezt is kidobjuk.
Az egyik gyufaszál sercegve meggyullad. A rendőr elmosolyodik, majd gondosan elfújja a lángot, a gyufaszálat pedig zsebre teszi:
- Ez jó, ezt eltesszük!
- Ez nem jó - bedobja a vízbe -, kidobjuk. Ez sem jó - bedobja a vízbe -, ezt is kidobjuk.
Az egyik gyufaszál sercegve meggyullad. A rendőr elmosolyodik, majd gondosan elfújja a lángot, a gyufaszálat pedig zsebre teszi:
- Ez jó, ezt eltesszük!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Két rendőr sétál a Duna parton, találnak egy hullát.
Megszólal az egyik rendőr:
- Dobjuk át ezen a kerítésen, az már nem a mi körzetünk.
Átdobják a hullát, mire valaki megszólal a túloldalról:
- Te! Ez már megint itt van!
Megszólal az egyik rendőr:
- Dobjuk át ezen a kerítésen, az már nem a mi körzetünk.
Átdobják a hullát, mire valaki megszólal a túloldalról:
- Te! Ez már megint itt van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Rendőr
Elmegy a rendőr a hullaházba, mert feltűnik neki, hogy minden halott ember vigyorog. Odamegy az első hullához és megkérdi a halottkémet:
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,32
Rendőr
A rendőr megállítja a szabálytalanul előző Ladást és bírságolja 1000 Ft-ra.
- Biztos úr ! Mondja, ha tudok olyan találós kérdést feltenni Önnek, amire nem tud válaszolni, akkor elengedi a bírságot?
A rendőr igencsak kedveli a találós kérdéseket, így rááll az alkura.
- Tudja-e, hogy mikor születik a legtöbb gyerek?
- Nem én.
- Hát a 9. hónapban.
A rendőr továbbengedi, mert így szólt a megállapodás. A legközelebbi szabálysértőt, aki fennakad a hálóján már ő kérdi:
- Uram! Ön szabálytalanul közlekedett, ezért megbírságolom, de ha egy találós kérdésre tudja a választ, akkor továbbengedem. Melyik hónapban születik a legtöbb gyerek?
- Sajnos nem tudom - válaszolja bánatosan az autós.
Mire sugárzó arccal a rendőr:
- Ilyet nem tudni! Hát szeptemberben!
- Biztos úr ! Mondja, ha tudok olyan találós kérdést feltenni Önnek, amire nem tud válaszolni, akkor elengedi a bírságot?
A rendőr igencsak kedveli a találós kérdéseket, így rááll az alkura.
- Tudja-e, hogy mikor születik a legtöbb gyerek?
- Nem én.
- Hát a 9. hónapban.
A rendőr továbbengedi, mert így szólt a megállapodás. A legközelebbi szabálysértőt, aki fennakad a hálóján már ő kérdi:
- Uram! Ön szabálytalanul közlekedett, ezért megbírságolom, de ha egy találós kérdésre tudja a választ, akkor továbbengedem. Melyik hónapban születik a legtöbb gyerek?
- Sajnos nem tudom - válaszolja bánatosan az autós.
Mire sugárzó arccal a rendőr:
- Ilyet nem tudni! Hát szeptemberben!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78