Rendőr
A rendőrt folyamatosan csalja a felesége. Egyszer a férj korábban ér haza.
Hallják a kulcs zörgését mire gondolkozni kezdenek, hogy mit tegyenek.
Erre a feleség:
- Bújj el a TV mögé, majd én csinálok valami felfordulást a konyhába, s mikor kijön a férjem te kiosonsz.
A pasi elbújik a TV mögé, a férj bejön levágja magát a fotelbe meccset nézni.
Az asszony kimegy, majd nekiáll egy bögrét a padlóhoz vagdosni, de sehogy sem törik össze mire megszólal:
- Te apjuk csoda történt... Leejtettem a kedvenc bögrédet, s egyszer sem törött össze!
- Az semmi, én leültem meccset nézni, kiállítottak egy játékost, és itt ment el mellettem!
Hallják a kulcs zörgését mire gondolkozni kezdenek, hogy mit tegyenek.
Erre a feleség:
- Bújj el a TV mögé, majd én csinálok valami felfordulást a konyhába, s mikor kijön a férjem te kiosonsz.
A pasi elbújik a TV mögé, a férj bejön levágja magát a fotelbe meccset nézni.
Az asszony kimegy, majd nekiáll egy bögrét a padlóhoz vagdosni, de sehogy sem törik össze mire megszólal:
- Te apjuk csoda történt... Leejtettem a kedvenc bögrédet, s egyszer sem törött össze!
- Az semmi, én leültem meccset nézni, kiállítottak egy játékost, és itt ment el mellettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Rendőr
Két rendőr járőrözik. Az egyik megpillantja a társa anyósát.
- Az ott az anyósod? Mutass már be neki!
Mire a másik kinyújtott középső újjal:
- Hé Mama! Ezt Neked!
- Az ott az anyósod? Mutass már be neki!
Mire a másik kinyújtott középső újjal:
- Hé Mama! Ezt Neked!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Rendőr
Mit csinál egy rendőr, ha a süllyedő hajón már nyakáig ér a víz?
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Rendőr
A rendőr felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
– Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy hatalmasat, a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted b+, krumpli!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Rendőr
A rendőr, akit megcsal a felesége, váratlanul hazaérkezik. A nő ijedtében a TV mögé bújtatja a szeretőt. A férj leül a TV elé és elkezdi nézni a focimeccset. A feleség kimegy a konyhába, de 1 perc múlva beszalad és így szól a férjéhez:
- Képzeld drágám, az előbb leejtettem az üvegtálat, és nem tört össze!
Erre a rendőr:
- Az semmi! Az előbb kiállítottak egy játékost, és itt futott el mellettem!
- Képzeld drágám, az előbb leejtettem az üvegtálat, és nem tört össze!
Erre a rendőr:
- Az semmi! Az előbb kiállítottak egy játékost, és itt futott el mellettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Rendőr
Egy öreg paraszt bácsi megkérdezi a sarkon posztoló rendőrtől:
– Segítsen már nekem biztosúr, most Budán vagyunk vagy Pesten?
A rendőr gúnyosan méri végig az öreget, majd így szól:
– Mondja, hogy lehet ilyen hülyét kérdezni?
– Hát mit csináljak, ha csak maga van itt egyedű?
– Segítsen már nekem biztosúr, most Budán vagyunk vagy Pesten?
A rendőr gúnyosan méri végig az öreget, majd így szól:
– Mondja, hogy lehet ilyen hülyét kérdezni?
– Hát mit csináljak, ha csak maga van itt egyedű?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Rendőr
A rendőr fia elégtelent hoz az iskolából, mert nem tudta megmondani, hogy hol van Afrika.
Ezért az apja alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja.
Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét:
- Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod?
- Nem lehet túl messze, mert a gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklivel jár...
Ezért az apja alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja.
Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét:
- Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod?
- Nem lehet túl messze, mert a gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklivel jár...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Rendőr
A törpe árulja az almamagot az utcán. Odamegy hozzá a rendőr, s megkérdi tőle:
- Mit árulsz törpe?
- Almamagot.
- Az mire jó?
- Serkenti az agyműködést.
- Igen? - kérdi a rendőr.
- Mennyi az ára?
- 3 db 1500 Ft. A rendőr megveszi és továbbsétál.
Ott látja, hogy 3 kg alma 1500 Ft. Visszamegy.
- Te törpe, te átvertél engem, ott 3 kg alma 1500 Ft, itt meg 3 db almamag 1500 Ft!
Mondja a törpe:
- Látja főnök, máris kezd hatni!
- Mit árulsz törpe?
- Almamagot.
- Az mire jó?
- Serkenti az agyműködést.
- Igen? - kérdi a rendőr.
- Mennyi az ára?
- 3 db 1500 Ft. A rendőr megveszi és továbbsétál.
Ott látja, hogy 3 kg alma 1500 Ft. Visszamegy.
- Te törpe, te átvertél engem, ott 3 kg alma 1500 Ft, itt meg 3 db almamag 1500 Ft!
Mondja a törpe:
- Látja főnök, máris kezd hatni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Rendőr
A rendőrhöz odamegy a kalauz, és miután lekezelte a jegyét, gondolta, kicsit megvicceli. Feltesz neki egy kérdést:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Rendőr
A motorosrendőr megáll a pirosnál a motorjával és eldől.
Bosszankodva megszólal:
- A fenébe már! Mióta leszerelték róla az oldalkocsit, mindig ezt csinálja!
Bosszankodva megszólal:
- A fenébe már! Mióta leszerelték róla az oldalkocsit, mindig ezt csinálja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,24