Rendőr
Bejelentkezik a rendőr:
- Halló, a helyszínen vagyok. Egy idős nő agyonütötte a férjét, mert az rálépett a frissen mosott padlóra.
- Letartóztatta a hölgyet?
- Még nem, várom, hogy a padló felszáradjon...
- Halló, a helyszínen vagyok. Egy idős nő agyonütötte a férjét, mert az rálépett a frissen mosott padlóra.
- Letartóztatta a hölgyet?
- Még nem, várom, hogy a padló felszáradjon...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Rendőr
Két rendőr találkozik az utcán. Az egyik megkérdi:
- Mondd, miért dörzsölöd a kezedet?
- Mert nagyon fázik.
- Hát akkor miért nem teszed zsebre?
- Nem fér bele, ott a kesztyűm.
- Mondd, miért dörzsölöd a kezedet?
- Mert nagyon fázik.
- Hát akkor miért nem teszed zsebre?
- Nem fér bele, ott a kesztyűm.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,48
Rendőr
A rendőr bemegy a szaküzletbe.
-Lehet itt színes TV-t kapni?
- Hogyne, persze.
-Akkor egy zöldet szeretnék.
-Lehet itt színes TV-t kapni?
- Hogyne, persze.
-Akkor egy zöldet szeretnék.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Rendőr
A rendőr vizsgázik. Rettentően izgul, ugyanis semmit sem tud az anyagról. Rákerül a sor, behívják és leültetik. A vizsgabiztos felteszi neki az első kérdést:
– Vezetékneve?
– Öööö...kábel?
– Vezetékneve?
– Öööö...kábel?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Rendőr
A rendőröket vizsgáztatják:
- Miből van a gumibot?
- Nem tudom.
- Ember, gondolkozzon. A gumibot miből van?
- Nem tudom.
- Erőltesse meg az agyát!
- Nem megy, sajnos nem tudom.
- Megmondom. Gumiból. Na jó, kap egy mentő kérdést. Miből van az üvegszem?
- Üvegből.
- Nagyon jó. Honnan tudta?
- Nem lehet gumiból, különben hogy lehetne kilátni rajta.
- Miből van a gumibot?
- Nem tudom.
- Ember, gondolkozzon. A gumibot miből van?
- Nem tudom.
- Erőltesse meg az agyát!
- Nem megy, sajnos nem tudom.
- Megmondom. Gumiból. Na jó, kap egy mentő kérdést. Miből van az üvegszem?
- Üvegből.
- Nagyon jó. Honnan tudta?
- Nem lehet gumiból, különben hogy lehetne kilátni rajta.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,8
Rendőr
Az igazoltató rendőr megállít egy autóst:
- Uram, mi az a sok tőr a kocsijában? - kérdezi tőle.
- Tudja, én artista vagyok.
- Nem hiszem. Mutasson valamit! - akadékoskodik a rendőr.
Az artista kiszáll, és elkezdi a tőröket a levegőbe dobálni. Pár perc múlva megáll egy másik autó mellettük, melyben két barát utazik.
Megszólal az egyik:
- De jó, hogy abbahagytam az ivást. Odanézz, mit találtak ki a szonda helyett!
- Uram, mi az a sok tőr a kocsijában? - kérdezi tőle.
- Tudja, én artista vagyok.
- Nem hiszem. Mutasson valamit! - akadékoskodik a rendőr.
Az artista kiszáll, és elkezdi a tőröket a levegőbe dobálni. Pár perc múlva megáll egy másik autó mellettük, melyben két barát utazik.
Megszólal az egyik:
- De jó, hogy abbahagytam az ivást. Odanézz, mit találtak ki a szonda helyett!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Rendőr
A faluba bevezetik a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között.
Este a számláláskor:
- Első brigád, mennyi?
- 8.
- Szép munka!
- Második, mennyi?
- 11.
- Ez egész szép teljesítmény!
- Rendőrök, mennyit ástatok le?
- Kettőt!
- Az nagyon kevés, a többiek 8-at és 11-et.
- De azok mind kilátszanak!
Este a számláláskor:
- Első brigád, mennyi?
- 8.
- Szép munka!
- Második, mennyi?
- 11.
- Ez egész szép teljesítmény!
- Rendőrök, mennyit ástatok le?
- Kettőt!
- Az nagyon kevés, a többiek 8-at és 11-et.
- De azok mind kilátszanak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Rendőr
Három rendőr szolgálatban egy tehén istálló mellett halad el. A karám deszkái közé beszorult egy borjú feje és ahogy szegény állat próbálja kiszabadítani, farát "erotikusan" ide-oda táncoltatja.
A rendőrök nézik egy kis ideig, aztán megszólal az egyik:
- Istenem, ha ez a Gina Lollobrigida lenne!
- Istenem, ha ez a Sharon Stone lenne! - mondja a második. Végül megszólal a harmadik is:
- Istenem, ha egy kicsit sötétebb lenne....
A rendőrök nézik egy kis ideig, aztán megszólal az egyik:
- Istenem, ha ez a Gina Lollobrigida lenne!
- Istenem, ha ez a Sharon Stone lenne! - mondja a második. Végül megszólal a harmadik is:
- Istenem, ha egy kicsit sötétebb lenne....
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Rendőr
Két rendőr találkozik. Az egyik tréfából megkérdi:
- Mondd, komám, hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Nyolcat.
- Nem igaz, csak egyet, a többit már nem éhgyomorra eszed.
A rendőrnek nagyon tetszik a poén, ezért úgy dönt, ő is elmondja a barátainak az őrszobán:
- Mondd, Pista, hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- De kár, hogy nem nyolcat mondtál. Tudtam volna egy jó viccet.
- Mondd, komám, hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Nyolcat.
- Nem igaz, csak egyet, a többit már nem éhgyomorra eszed.
A rendőrnek nagyon tetszik a poén, ezért úgy dönt, ő is elmondja a barátainak az őrszobán:
- Mondd, Pista, hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- De kár, hogy nem nyolcat mondtál. Tudtam volna egy jó viccet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Két vízimentő járőrözik csónakkal. Egyszer csak a vízben egy embert pillantanak meg.
Azonnal be is húzzák a csónakba, majd az egyikük elkezdi szájon át lélegeztetni. Hirtelen a társához fordul:
- Te, ennek iszonyú büdös a szája!
Mire a másik:
- Nem csoda, korcsolya van a lábán!
Azonnal be is húzzák a csónakba, majd az egyikük elkezdi szájon át lélegeztetni. Hirtelen a társához fordul:
- Te, ennek iszonyú büdös a szája!
Mire a másik:
- Nem csoda, korcsolya van a lábán!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,61