Rendőr
A rendőr reggel fölnéz az újságjából, és azt mondja a feleségének:
- Drágám, itt azt írja az újság, hogy a legtöbb híres embernek teljesen jelentéktelen apja volt!
- Na, hála Istennek! Akkor még a mi fiunkból is lehet valami...
- Drágám, itt azt írja az újság, hogy a legtöbb híres embernek teljesen jelentéktelen apja volt!
- Na, hála Istennek! Akkor még a mi fiunkból is lehet valami...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Rendőr
Két rendőr a nyelvtanórán:
- Te, a tennap az két "n"?
- Azt nem tudom, de hogy két "t" az biztos, mert múlt idő.
- Te, a tennap az két "n"?
- Azt nem tudom, de hogy két "t" az biztos, mert múlt idő.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,59
Rendőr
A rendőr fia elégtelent hoz az iskolából, mert nem tudta megmondani, hogy hol van Afrika.
A rendőr alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja.
Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét:
- Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod?
- Nem lehet túl messze - válaszol az asszony. A gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklin jár...
A rendőr alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja.
Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét:
- Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod?
- Nem lehet túl messze - válaszol az asszony. A gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklin jár...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Rendőr
Egy közel 200-al repesztő autóst fog a rendőr.
Odamegy az autóhoz és kiszedi belőle az öltönyös sofőrt:
- Na, barátocskám, most aztán nagy bajban van!
Szépen bemegyünk az őrsre és irány a dutyi!
- De biztos úr, meg tudom magyarázni - próbál védekezni az autós.
- Hagyjuk a süket dumát! - dörren rá a rendőr.
Bent az őrszobán aztán bezárja a fiatalembert, meg sem hallgatva annak védekezését.
Két óra múlva bemegy hozzá beszélgetni:
- Na, magának aztán nagy szerencséje van!
Nemsokára itt lesz a rendőrfőnök.
Éppen a lánya esküvőjén van, biztos jókedvében lesz, így maga is megúszhatja valami enyhébb büntetéssel.
- Erre ne fogadjon. - mondja letörten a fiatalember.
- Én lettem volna a vőlegény.
Odamegy az autóhoz és kiszedi belőle az öltönyös sofőrt:
- Na, barátocskám, most aztán nagy bajban van!
Szépen bemegyünk az őrsre és irány a dutyi!
- De biztos úr, meg tudom magyarázni - próbál védekezni az autós.
- Hagyjuk a süket dumát! - dörren rá a rendőr.
Bent az őrszobán aztán bezárja a fiatalembert, meg sem hallgatva annak védekezését.
Két óra múlva bemegy hozzá beszélgetni:
- Na, magának aztán nagy szerencséje van!
Nemsokára itt lesz a rendőrfőnök.
Éppen a lánya esküvőjén van, biztos jókedvében lesz, így maga is megúszhatja valami enyhébb büntetéssel.
- Erre ne fogadjon. - mondja letörten a fiatalember.
- Én lettem volna a vőlegény.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Rendőr
Bemegy egy rendőr a pizzériába, és elvitelre kér egy pizzát.
- Négyfelé, vagy nyolcfelé vágjam? - kérdi a pizzás.
- Azt hiszem, elég lesz négyre, nyolcat már biztos nem tudnék megenni...
- Négyfelé, vagy nyolcfelé vágjam? - kérdi a pizzás.
- Azt hiszem, elég lesz négyre, nyolcat már biztos nem tudnék megenni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Rendőr
- Miért vágja el a rendőr az arcát borotválkozás közben, amikor csengetnek?
- Hogy tudja, hogy hol hagyta abba!
- Hogy tudja, hogy hol hagyta abba!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Rendőr
A bíróságon a rendőr vallomást tesz:
– Beismerem, hogy a súlyos testi sérüléseket szenvedett hölgyet a barátom tanácsára ütöttem el az autómmal.
A bíró csodálkozva rákérdez:
– Pontosabban mit javasolt az Ön barátja?
– Hát azt, hogyha tetszik nekem a hölgy, akkor nyugodtan hajtsak rá.
– Beismerem, hogy a súlyos testi sérüléseket szenvedett hölgyet a barátom tanácsára ütöttem el az autómmal.
A bíró csodálkozva rákérdez:
– Pontosabban mit javasolt az Ön barátja?
– Hát azt, hogyha tetszik nekem a hölgy, akkor nyugodtan hajtsak rá.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Rendőr
Vizsgáznak a rendőrök az akadémián.
Persze nagy az összetartás, és az első kijövő delikvens meséli mit is kell csinálni:
- Semmi gond srácok.
Csak ki kell találni mire gondolt a bizottság.
De ne aggódjatok, mert a megfejtés: Atomreaktor.
De azért előtte kérdezzetek egy párat, nehogy azt higgyék, hogy elárultam.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Persze nagy az összetartás, és az első kijövő delikvens meséli mit is kell csinálni:
- Semmi gond srácok.
Csak ki kell találni mire gondolt a bizottság.
De ne aggódjatok, mert a megfejtés: Atomreaktor.
De azért előtte kérdezzetek egy párat, nehogy azt higgyék, hogy elárultam.
- Bejöhetek?
- Persze, tessék csak.
- Leülhetek?
- Igen.
- Csak nem atomreaktor?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Rendőr
Elmegy a rendőr a hullaházba, mert feltűnik neki, hogy minden halott ember vigyorog. Odamegy az első hullához és megkérdi a halottkémet:
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,32
Rendőr
A régi szocialista időkben mennek falura összeírni az állatokat. Eljutnak egy nagyothalló parasztbácsi házához is.
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- Hee?
- Vannak tyúkok, libák? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van? - kérdik tőle már ordítva.
- Ja vagy úgy! Egy van, Pestre ment rendőrnek!
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- Hee?
- Vannak tyúkok, libák? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van? - kérdik tőle már ordítva.
- Ja vagy úgy! Egy van, Pestre ment rendőrnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22