Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Két ivócimbora iszogat a kocsmában. Megszólal az egyik:
- Tudod, komám, nem tudom, mit csináljak. Valahányszor hazamegyek éjszaka, csendben csukom be az ajtót, már az előszobában levetkőzöm, lábujjhegyen lopózkodom a szobába, óvatosan próbálok bebújni az ágyba, a feleségem mégis mindig felébred, és hajnalig veszekszik velem.
Erre a másik:
- Elmondom én neked, hogy kell ezt csinálni! Én, ha hazamegyek, berúgom az ajtót, a cipőmet bevágom a sarokba, felkapcsolom a villanyt, bevetődök az ágyba, rácsapok az asszony fenekére, és azt mondom neki: "Hé bébi, vesd be magad!" Na, ilyenkor még horkolni is szokott...
- Tudod, komám, nem tudom, mit csináljak. Valahányszor hazamegyek éjszaka, csendben csukom be az ajtót, már az előszobában levetkőzöm, lábujjhegyen lopózkodom a szobába, óvatosan próbálok bebújni az ágyba, a feleségem mégis mindig felébred, és hajnalig veszekszik velem.
Erre a másik:
- Elmondom én neked, hogy kell ezt csinálni! Én, ha hazamegyek, berúgom az ajtót, a cipőmet bevágom a sarokba, felkapcsolom a villanyt, bevetődök az ágyba, rácsapok az asszony fenekére, és azt mondom neki: "Hé bébi, vesd be magad!" Na, ilyenkor még horkolni is szokott...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Részeg
Három falusi asszony késő este battyog hazafelé a vasútállomásról. A bezárt kocsma lépcsőjén félájult részeg férfit látnak heverni. Ki lehet az? Az egyik asszony odamegy, körbetapogatja a slicce körül, aztán közli:
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Ivócimboráinak meséli egy fickó délután a kocsmában:
- Képzeljétek, tegnap este, amikor itt iszogattam veletek, egy pasas betört a házunkba!
- És, mi történt? - kérdik a többiek.
- Agyrázkódást kapott, és kitört 3 foga. A feleségem azt hitte, megint részegen megyek haza!
- Képzeljétek, tegnap este, amikor itt iszogattam veletek, egy pasas betört a házunkba!
- És, mi történt? - kérdik a többiek.
- Agyrázkódást kapott, és kitört 3 foga. A feleségem azt hitte, megint részegen megyek haza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
- Szóval maga autóvezetés közben megivott egy üveg Whiskyt?!
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
Két részeg beszélget a bárpultnál.
- Mondd csak Gézám, te hogy mész úgy haza, ha teljesen berúgsz, hogy ne dobjon ki a feleséged?
- Hát Ferikém, én biz hazamegyek, az ajtó előtt levetkőzöm, és mikor nyílik az ajtó bedobom a ruhám, így már nem küldhet el az asszony.
- Na, ezt kipróbálom!
Megy hazafelé, az ajtó előtt megáll, levetkőzik, s mikor nyílik az ajtó bedobja a ruháját.
Abban a pillanatban megszólal egy hang: "A Batthyány tér következik."
- Mondd csak Gézám, te hogy mész úgy haza, ha teljesen berúgsz, hogy ne dobjon ki a feleséged?
- Hát Ferikém, én biz hazamegyek, az ajtó előtt levetkőzöm, és mikor nyílik az ajtó bedobom a ruhám, így már nem küldhet el az asszony.
- Na, ezt kipróbálom!
Megy hazafelé, az ajtó előtt megáll, levetkőzik, s mikor nyílik az ajtó bedobja a ruháját.
Abban a pillanatban megszólal egy hang: "A Batthyány tér következik."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
- Szegény ember, magával meg mi történt? - lép a rendőr a vérző fejjel tántorgó részeg mellé az utcán. - Támaszkodjon rám jóember, hazakísérem...
- Csak azt ne! - kiált fel ijedten - Onnét jövök!
- Csak azt ne! - kiált fel ijedten - Onnét jövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Részeg
Bemegy egy részeg a templomba és meglátja Máriát a karjába a kisdeddel. Megszólal : - a hölgynek egy sherry-t a gyereknek egy őszibarackot.
Megy tovább látja Jézust a kereszten. Az artistának egy sört kérek.
Odamegy a gyóntató fülkéhez, rányitja a papra az ajtót és mondja neki: te meg fejezd be a szarást és szolgáld ki a vendégeket!
Megy tovább látja Jézust a kereszten. Az artistának egy sört kérek.
Odamegy a gyóntató fülkéhez, rányitja a papra az ajtót és mondja neki: te meg fejezd be a szarást és szolgáld ki a vendégeket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
A rendőr kifog egy aranyhalat, aki közli vele, hogy ha visszadobja, akkor teljesíti 3 kívánságát.
A rendőr gondolkodik, majd így szól:
- Legyen egy söröskorsóm, amiből sohasem fogy ki a sör.
Máris ott terem egy sörrel teli korsó a kezében, elkezd belőle inni, de a sör csak nem fogy belőle.
Ekkor magára önti az egészet, és a korsó még mindig tele van.
Erre a rendőr:
- Ez tök jó! Kérek még két ilyet!
A rendőr gondolkodik, majd így szól:
- Legyen egy söröskorsóm, amiből sohasem fogy ki a sör.
Máris ott terem egy sörrel teli korsó a kezében, elkezd belőle inni, de a sör csak nem fogy belőle.
Ekkor magára önti az egészet, és a korsó még mindig tele van.
Erre a rendőr:
- Ez tök jó! Kérek még két ilyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
A részeg ember nagyon kapaszkodik a kocsma előtti oszlopba, arra megy egy öltönyös, diplomatatáskás úriember. Éppen nagy ívben kerülné ki a részeget, amikor az megszólítja:
- Gyere cimbora, igyunk egyet!
Az úriember undorodva végigméri:
- Én csak akkor iszom, amikor szomjas vagyok!
Mire a részeg:
- Pfúj! Mint az állatok!
- Gyere cimbora, igyunk egyet!
Az úriember undorodva végigméri:
- Én csak akkor iszom, amikor szomjas vagyok!
Mire a részeg:
- Pfúj! Mint az állatok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94