Részeg
Egy részeg éjszaka tántorog haza, s hogy lerövidítse az utat, a temetőn keresztül akar vágni.
Megbotlik és beleesik egy frissen ásott sírgödörbe. Azon nyomban el is alszik, ahogy vízszintbe kerül.
Reggel zúgó fejjel, reszketve ébred. Az öreg temetőőr felfigyel a mocorgásra.
– Magának meg mi baja? – kérdi a másnapost.
– Nagyon fázom!
– Hát persze, hogy fázik, ha lerúgja magáról az összes földet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Két ivócimbora iszogat a kocsmában. Megszólal az egyik:
- Tudod, komám, nem tudom, mit csináljak. Valahányszor hazamegyek éjszaka, csendben csukom be az ajtót, már az előszobában levetkőzöm, lábujjhegyen lopózkodom a szobába, óvatosan próbálok bebújni az ágyba, a feleségem mégis mindig felébred, és hajnalig veszekszik velem.
Erre a másik:

- Elmondom én neked, hogy kell ezt csinálni! Én, ha hazamegyek, berúgom az ajtót, a cipőmet bevágom a sarokba, felkapcsolom a villanyt, bevetődök az ágyba, rácsapok az asszony fenekére, és azt mondom neki: "Hé bébi, vesd be magad!" Na, ilyenkor még horkolni is szokott...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Részeg
Három falusi asszony késő este battyog hazafelé a vasútállomásról. A bezárt kocsma lépcsőjén félájult részeg férfit látnak heverni. Ki lehet az? Az egyik asszony odamegy, körbetapogatja a slicce körül, aztán közli:
- Ez nem az én férjem!
A másik is körbetapogatja ugyanott:
- Tényleg nem a te férjed!
Mire a harmadik:
- De nem is a falunkból való!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Részeg
Ivócimboráinak meséli egy fickó délután a kocsmában:
- Képzeljétek, tegnap este, amikor itt iszogattam veletek, egy pasas betört a házunkba!
- És, mi történt? - kérdik a többiek.
- Agyrázkódást kapott, és kitört 3 foga. A feleségem azt hitte, megint részegen megyek haza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Részeg
- Szóval maga autóvezetés közben megivott egy üveg Whiskyt?!
- Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
Két részeg beszélget a bárpultnál.
- Mondd csak Gézám, te hogy mész úgy haza, ha teljesen berúgsz, hogy ne dobjon ki a feleséged?
- Hát Ferikém, én biz hazamegyek, az ajtó előtt levetkőzöm, és mikor nyílik az ajtó bedobom a ruhám, így már nem küldhet el az asszony.
- Na, ezt kipróbálom!
Megy hazafelé, az ajtó előtt megáll, levetkőzik, s mikor nyílik az ajtó bedobja a ruháját.
Abban a pillanatban megszólal egy hang: "A Batthyány tér következik."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Részeg
- Szegény ember, magával meg mi történt? - lép a rendőr a vérző fejjel tántorgó részeg mellé az utcán. - Támaszkodjon rám jóember, hazakísérem...
- Csak azt ne! - kiált fel ijedten - Onnét jövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Részeg
Bemegy egy részeg a templomba és meglátja Máriát a karjába a kisdeddel. Megszólal : - a hölgynek egy sherry-t a gyereknek egy őszibarackot.
Megy tovább látja Jézust a kereszten. Az artistának egy sört kérek.
Odamegy a gyóntató fülkéhez, rányitja a papra az ajtót és mondja neki: te meg fejezd be a szarást és szolgáld ki a vendégeket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
A rendőr kifog egy aranyhalat, aki közli vele, hogy ha visszadobja, akkor teljesíti 3 kívánságát.
A rendőr gondolkodik, majd így szól:
- Legyen egy söröskorsóm, amiből sohasem fogy ki a sör.
Máris ott terem egy sörrel teli korsó a kezében, elkezd belőle inni, de a sör csak nem fogy belőle.
Ekkor magára önti az egészet, és a korsó még mindig tele van.
Erre a rendőr:
- Ez tök jó! Kérek még két ilyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Részeg
A részeg ember nagyon kapaszkodik a kocsma előtti oszlopba, arra megy egy öltönyös, diplomatatáskás úriember. Éppen nagy ívben kerülné ki a részeget, amikor az megszólítja:
- Gyere cimbora, igyunk egyet!
Az úriember undorodva végigméri:
- Én csak akkor iszom, amikor szomjas vagyok!
Mire a részeg:

- Pfúj! Mint az állatok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94