Részeg
Az amerikai az orosz és a magyar beszélget:
Amerikai:
- Mi olyan jók vagyunk, hogy ha felhőkarcolót építünk, a 50. emeletnél már szólunk, hogy jöhet a lift.
Orosz:
- Mi olyan jók vagyunk, ha építjük a Bajkál - Amur vasútvonalat, féltávnál már szólunk, hogy jöhet a vonat.
Magyar:
- Az semmi!Mi olyan jók vagyunk, ha 8-kor elkezdjük építeni a szeszgyárat, 11-re már minden melós merev részeg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,72
Részeg
A feleség egy ismerős arcot vesz észre az étteremben. Odaszól a férjének:
- Nézd csak, ott az a részeges alak az előző férjem! Hét éve elváltam tőle, azóta egyfolytában csak iszik, állandóan részeg!

- Ez nagyon furcsa. - Ennyi ideig azért senki nem szokott ünnepelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Részeg
Megy két részeg ki a kocsmából, majd mikor már elhagyták úgy 300 méterre,
megszólal az egyik:
- Te, nagy gond van, elfelejtettem pisilni!
Mire a másik:
- Semmi baj, majd megtanítalak...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Részeg
A részeget igazoltatják a rendőrök:
- Neve? - Kis Herceg.
- Egészen biztos benne?
- Persze. A rókám itt van a sarkon!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Részeg
Egy dülöngélő részeg megszólít egy járókelőt a Körúton.
- Bo... bocsánat... Meg tudná nekem mondani, ho... hol vagyok?
- Kérem, az Erzsébet körút és a Wesselényi utca sarkán...
- Fenébe a részletekkel! Melyik városban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Részeg
4 részeg ballag hazafelé a kocsmából hajnali 2-kor.
Egy folyóhoz értek, amin egy komppal lehet csak átjutni, de az utolsó kompot lekésték. Az egyik megszólal:

- Öltözzetek fiúk, úszunk.
4-ből 3-an áttértek a túloldalra, de a 4. nem úszott ki.
A 3 férfi kétségbeesetten keresték egész nap a barátjukat, de nem találták sehol sem, már épp a rendőrséget hívták volna, mikor belépett az ajtón az elveszett barát.
Egyik megszólal:

- Hát te meg hova tűntél?
Mire a másik:

-Hát az úgy volt, hogy amikor ti beleugrottatok a vízbe, én ráakartam gyújtani egy cigire, de a szél mindig elfújta a gyufát, így tettem egy 90 fokos fordulatot és meggyújtottam majd fejest ugrottam a bokorba ahol elaludtam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,1
Részeg
Két részeg ember jön ki a kocsmából:
- Hé, komám itt van egy folyó, te tudsz úszni?
- Naná, hogy tudok - válaszol a koma, majd ugrik egy hasast az úttestre. Nagyot nyekken, utána hátraszól:
- Gyere nyugodtan, be van fagyva!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Részeg
Hajnali négykor az asszony arra ébred, hogy a férje becsapja a bejárati ajtót. Aztán hallja, amint szuszogva mászik felfelé lassan a lépcsőn. Lekiabál a neki:
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Részeg
Átmegy egy részeg autós a piroson, megállítja egy csinos rendőrnő.
- Uram, ez 5000 forint lesz.
Csorgó nyállal méri végig a részeg a nőt...
- Érted akár egy tízest is adok. De mióta hordtok egyenruhát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Részeg
Bemegy egy részeg a templomba és meglátja Máriát a karjába a kisdeddel. Megszólal : - a hölgynek egy sherry-t a gyereknek egy őszibarackot.
Megy tovább látja Jézust a kereszten. Az artistának egy sört kérek.
Odamegy a gyóntató fülkéhez, rányitja a papra az ajtót és mondja neki: te meg fejezd be a szarást és szolgáld ki a vendégeket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0