Skót
Hajóval utazik Amerikába a skót és egész úton azon emészti magát, hogy milyen sokba került a jegy. Amikor már majdnem a kikötőben vannak, észreveszi, hogy a hajó mellett felbukkan egy búvár és szépen kiúszik a partra. Megvakarja a fejét, és így szól:
- Ha tudtam volna, hogy gyalog is lehet jönni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Skót
A skót papot kérdi az egyik hívő:
- Tisztelendő úr, meglett a kabátja, amit a múltkor elloptak Öntől?
- Részben igen...
- Ezt hogy érti?!
- A gombjait vasárnap megtaláltam mise után a perselyben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Skót
Két skót találkozik a kávéházban. Az egyik meséli a másiknak, hogy egy nővel van ma randevúja.
- És még nincs itt?
- Dehogy nincs. Ott ül a sarokban.
- Na és?
- Ismertetőjelnek képviselőfánkot kell ennie. Már az ötödiket eszi. Várok amíg jól lakik, mert nem akarok neki vacsorát fizetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Skót
Velencében egy angol kereskedő találkozik egykori skót iskolatársával.
- Mi szél hozott erre? - kíváncsiskodik.
- Nászúton vagyok. - mondja a skót.
- És hol van a feleséged?

- Ó hát ő Skóciában maradt, mert már látta Velencét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Skót
Reggel:
- Apu, éhes vagyok!
- Kisfiam! Ha nem kérsz most reggelit, akkor kapsz 5 pennyt.
Elfogadja. Délben:
- Apu! Megint éhes vagyok!
- Ha most sem eszel, megint kapsz 5 pennyt.
- Na jó, kell a pénz.
Este:
- Apu! Már tényleg nagyon éhes vagyok!
- Kisfiam! Ha vacsorát sem kérsz, adok még 5 pennyt.
A kisfiú gyomra nagyot kordul, de elveszi a pénzt. Másnap reggel:
- Apu! Már nagyon nagyon éhes vagyok!

- Oké. De ha nem adod vissza a 15 pennyt, akkor nincs reggeli.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,36
Skót
- Miért kezdtek el a skót pasik is szoknyát hordani?
- Mert a nőket ingyen engedték be focimeccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Skót
Mi a különbség egy megkopaszodott angol és egy megkopaszodott skót között?
- Az angol végigjárja az összes kozmetikust, egy vagyont költ hajnövesztő szerekre és a biztonság kedvéért még vesz egy parókát is magának.
- A skót? Azonnal eladja a fésűjét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,49
Skót
Egy skót 100 fontot veszít az egyik este kártyán. A játszma végén panaszosan így szól a játékostársaihoz:
- Segítsetek rajtam, könyörgöm! Ha az asszony megtudja, hogy 100 fontot veszítettem, hatalmas veszekedést rendez. Kérlek, adjátok vissza a pénzem!
A játékostársak megszánják a skótot, és visszaadják a pénzét. Mire a skót:
- Nem kaphatnék még 50 fontot, hogy a feleségem hadd higgye azt, hogy nyertem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Skót
Skót gyerek pénzt kunyerál az apjától:
- Apu, adjál légy szives négy pengőt, mert moziba szeretnék menni.
Az öreg kotorászik a zsebében...
- Mit mondtál, fiam, mennyi kell? Három? Tessék itt van kettő, válassz, melyiket kéred!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Skót
Két skót beszélget:

- Nem vennéd meg a pizsamámat?
- Miért akarod eladni?
- Mert éjjeliőr lettem egy üzemben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,14