Skót
Egy skót fiatalasszonyt annyira megviseli a férje halála, hogy még a temetéssel kapcsolatos intézni valókat is anyjára bízza. Az anya tárgyal is a temetkezési vállalkozóval:
- Hölgyem, a legszebb szertartásunk: énekkarral, aranyozott kandeláberekkel a nagy ravatalozóban, 1000 font. Ennél valamivel szerényebb kivitelben nyolcszázért tudnám ajánlani ugyanezt, ezüst kandeláberekkel...
- Nézze uram! - szakítja félbe a megboldogult nagyanyja. - Mondja rögtön a legolcsóbbat, és számítsa le belőle, hogy a virágot és a halottat mi hozzuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,15
Skót
A skót elmegy a fogorvoshoz. Hosszas vizsgálat után megszólal a fogorvos.
- Sajnos ezt ki kell húzni.
- Na és az mennyibe kerül? - kérdezi a skót.
- 6 font.
- Ilyen drága? És ha csak meglazítaná?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Skót
Londoni élményeit meséli a skót a barátainak:
- Ezek az angolok mind őrültek. Képzeljétek, hajnali háromkor beront egy angol a szállodai szobámba, üvöltözik ​é​s csapkod a papucsával...
- Szörnyű! És te mit szóltál?
- Én semmit, nyugodtan fújtam tovább a dudámat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Skót
A skót falu lelkésze a vasárnapi istentisztelet után felnyitja a perselyt. Maroknyi gomb hullik ki belőle, és egy ötcentes.
A plébános megfogja a pénzdarabot és így szól:
- Nem is vettem észre, hogy idegen is volt a templomban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Skót
- Miért kezdtek el a skót pasik is szoknyát hordani?
- Mert a nőket ingyen engedték be focimeccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Skót
Két skót beszélget:
- Képzeld, a hadseregünkben elrendelték, hogy a lovas katonák csak az egyik lábukon hordjanak sarkantyút.
- Miért?
- Mert rájöttek, hogy ha a katona megsarkantyúzza a ló egyik oldalát, a másik oldal úgyis automatikusan elindul vele együtt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,31
Skót
Egy skót farmer életbiztosítást köt és nem sok időre rá vízbe fullad. A temetésen egy szomszéd lép oda az özvegyhez és így szól:
- Milyen szerencse, hogy a megboldogult előrelátó ember volt, pedig se írni se olvasni nem tudott.
Mire az özvegy:
És szerencsére úszni sem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Skót
- Miért nincs a skót temető előtt kerítés?
- Mert aki bent van, az nem tud kijönni, aki meg kint van, az nem akar bemenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,26
Skót
Skót gyerek izzadtságtól csuromvizesen ér haza és boldogan újságolja az apjának:
- Apu! Képzeld el spóroltam egy pennyt, mert hazafelé futottam a villamos után!
Erre az apa dühösen rákiált:
- Látod, milyen hülye vagy, édes fiam! Ha a busz után futsz, kettőt spórolhattál volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Skót
Skót apuka reggel így szól a gyerekhez:
- Kisfiam, ha nem reggelizel, kapsz tőlem 10 centet.
A gyerek gondolja, nem baj, majd jól beebédelek. Délben azt mondja az apja:
- Kisfiam, ha nem ebédelsz, kapsz tőlem 20 centet.
Jól van, gondolja a gyerek, kibírom vacsoráig, de legalább lesz egy kis zsebpénzem.
Este azt mondja az apja:
- Kisfiam, vagy ideadod a pénzt amit adtam, vagy nem kapsz vacsorát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77