Állatos
A kismalac az erdőben sétál, majd találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac tovább megy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.

- Na hagyjad már, persze!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Állatos
- Csak tudnám, hogy szabaduljak meg az anyósomtól!
- Hát használj CIF-et!
- Miért?
- Mert az a legmakacsabb szennyet is könnyen eltávolítja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,44
Állatos
Hány méhecske fér el egy férfi gatyájában?
- Három. Két here és egy dolgozó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46
Állatos
Agresszív kismalac eladó egy boltban, egy öreg hölgy jön be hozzá:
- Elnézést kérek!
Mire a malac:
- Nem tartunk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Állatos
Az agresszív kismalac kifogja az aranyhalat, mire az megszólal:
- Teljesítem egy kívánságodat!
- Rendben!Ne legyen benned szálka!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Állatos
Két lánytestvér annyira félti a macskáját, hogy ki sem engedik a lakásból, nehogy egy félelmetes kandúrral találkozzon.
Időközben a nagyobbik lány férjhez megy, és nászútra utazik a férjével.
A húga táviratot kap: Nagyon jól érezzük magunkat.
U.i.: Azonnal engedd ki a macskát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,75
Állatos
Két galamb beszélget.
- Haver, látod, hogy ki van a fa alatt? - kérdezi az egyik.
- Látom hát - így a másik. - Egy rendőr.
- Hát akkor mire vársz?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,43
Állatos
- Mennyibe kerül ez a kutya?
- 5000 forintba.
- És hűséges fajta?

- Meghiszem azt! Már vagy ötször eladtam, és reggelre mindig visszajött!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Állatos
A nyuszika és a süni sétálnak az erdőben. Egyszer csak egy olyan részhez érnek, ahol le van taposva a fű, és a nyuszika elkezd sírni.
- Mi a baj? Miért sírsz?
- Mert itt erőszakolt meg először a medve.
Mennek tovább, és még egy olyan részhez érnek. A nyuszika megint elkezd sírni. Megkérdezi a süni:
- Már megint miért sírsz?
- Itt erőszakolt meg másodszor a medve.
Mennek tovább, a nyuszika megint elkezd sírni, és a süni megint megkérdezi, hogy miért sír.
- Itt erőszakolt meg harmadszor a medve.
Végül egy olyan helyhez érnek, ahol ki van tépkedve a fű, a bokrok, a fák ki vannak csavarva. A nyuszika rettentően röhögni kezd. Mire a süni:
- Most meg miért nevetsz?
- Itt mondtam meg a medvének, hogy AIDS-es vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Állatos
A nyuszi, a medve és a róka ül az erdőben. Nyuszika nagyon le van törve ezért a medve érdeklődik, hátha tud segíteni:
- Mondd csak nyuszika, mi a baj?
- Jaj medve, nagyon szörnyű dolog történt velem.
Tegnap ellopták az órámat!
- Tényleg? Nekem meg a teheneimet lopták el tegnap éjjel.
A róka csak hallgat, majd megszólal:
- Jééé, már négy óra!? Nekem mennem kell fejni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3