Egyéb
A Microfost vezetője bejelentette, hogy felküldenek két robotot Vista operációs rendszerrel a Marsra, hogy ott életet keressenek.
A terv szerint egyik fogja vizsgálni a környezetet és adatokat küld. A másik pedig folyamatosan nyomogatja az elsőn a reset gombot.
A terv szerint egyik fogja vizsgálni a környezetet és adatokat küld. A másik pedig folyamatosan nyomogatja az elsőn a reset gombot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Egyéb
A kislány hisztizik a boltban, anyuka pedig végtelenül türelmes, maximálisan higgadtan nem enged neki.Megy a hiszti, hogy kell neki valami de anyuci mosolyogva nyugodtan mondogatja hogy:
- Etelka, nyugodj meg mindjárt a pénztárnál leszünk.
Hiszti, hiszti vergődés ordítás, anyuka megint mondja:
- Etelka, nyugodj meg mindjárt a parkolóban leszünk 10 perc és hazaérünk.
Egy hölgy megszólítja anyukát:
- Elnézést, de ön hogy tudja ilyen nyugodtan kezelni a helyzetet.
Erre anyuka megszólal:
- De hölgyem! Etelka én vagyok!
- Etelka, nyugodj meg mindjárt a pénztárnál leszünk.
Hiszti, hiszti vergődés ordítás, anyuka megint mondja:
- Etelka, nyugodj meg mindjárt a parkolóban leszünk 10 perc és hazaérünk.
Egy hölgy megszólítja anyukát:
- Elnézést, de ön hogy tudja ilyen nyugodtan kezelni a helyzetet.
Erre anyuka megszólal:
- De hölgyem! Etelka én vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Egyéb
Tegnap moziban voltam, és az előttem ülő két hölgy dumájától nem hallottam a filmet.
Mikor már nem bírtam tovább, megkopogtattam az egyikük vállát:
- Elnézést kérek, de nem hallok semmit!
- Hát remélem is! - felelte élesen. - Mert ez egy magánbeszélgetés!
Mikor már nem bírtam tovább, megkopogtattam az egyikük vállát:
- Elnézést kérek, de nem hallok semmit!
- Hát remélem is! - felelte élesen. - Mert ez egy magánbeszélgetés!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,38
Egyéb
- Szomszédasszony, mondja csak nem beteg?
- Miből gondolja?
- Mert látom, hogy naponta jár magához az orvos.
- Na és? Magához meg egy tűzoltó jár minden nap! Mégse kérdezem, hogy ég-e a háza.
- Miből gondolja?
- Mert látom, hogy naponta jár magához az orvos.
- Na és? Magához meg egy tűzoltó jár minden nap! Mégse kérdezem, hogy ég-e a háza.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Egyéb
Az orosz hűtőgépgyár öreg munkása nyugdíjba megy és ebből az alkalomból interjút készítenek vele.
- Mondja elvtárs, van magának otthon hűtőszekrénye?
- Nem, nekem nincs.
- De ember, maga 40 évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, ahol semmi mást nem gyártottak, csak hűtőgép alkatrészeket! Ha minden nap csak egy kis alkatrészt vitt volna haza, már lenne otthon hűtője!
- Higgye el, próbálkoztam több éven kersztül, de akárhogy raktam otthon össze az alkatrészeket, mindig tank jött ki belőle.
- Mondja elvtárs, van magának otthon hűtőszekrénye?
- Nem, nekem nincs.
- De ember, maga 40 évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, ahol semmi mást nem gyártottak, csak hűtőgép alkatrészeket! Ha minden nap csak egy kis alkatrészt vitt volna haza, már lenne otthon hűtője!
- Higgye el, próbálkoztam több éven kersztül, de akárhogy raktam otthon össze az alkatrészeket, mindig tank jött ki belőle.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,57
Egyéb
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46
Egyéb
Egy erőteljes hang megszólal a telefonban:
- Uram, kérem halkítsa már le azt a rohadt rádiót!
- Nézze, ha nem tetszik, költözzön egy másik utcába!
- Onnan beszélek...
- Uram, kérem halkítsa már le azt a rohadt rádiót!
- Nézze, ha nem tetszik, költözzön egy másik utcába!
- Onnan beszélek...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Egyéb
Falusi rendelőben. Az öreg paraszt bácsi vizeletvizsgálatra jelentkezik. Már éppen sorra kerülne,amikor hirtelen megszólal a telefon.Az orvos odaszalad, de még sietve visszaszól:
-János bá, addig míg én telefonálok, maga szépen belepisil abba az üvegcsőbe, ott a szekrény tetején.
Két perc múlva az orvos leteszi a kagylót,és megdöbbenve látja,hogy a rendelő úszik a pisától. -János bá, maga meg mi a jó fenét művelt?
-Édes fiam, tudja maga milyen nehéz abba a fenti üvegcsőbe innen lentről beletalálni?
-János bá, addig míg én telefonálok, maga szépen belepisil abba az üvegcsőbe, ott a szekrény tetején.
Két perc múlva az orvos leteszi a kagylót,és megdöbbenve látja,hogy a rendelő úszik a pisától. -János bá, maga meg mi a jó fenét művelt?
-Édes fiam, tudja maga milyen nehéz abba a fenti üvegcsőbe innen lentről beletalálni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Egyéb
Egy süket meg egy vak zenész zenélnek egy bárban.
Megszólal a vak:
- Mondd,táncolnak már?
Mire a süket:
- Miért? Már zenélünk?
Megszólal a vak:
- Mondd,táncolnak már?
Mire a süket:
- Miért? Már zenélünk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Egyéb
A fiatalember háztűznézőbe megy, hogy kedvese apjával beszéljen.
- Uram, szeretném feleségül venni az ön lányát!
- A feleségemmel már beszélt?
- Igen, de ha lehet, én mégis a lányánál maradnék...
- Uram, szeretném feleségül venni az ön lányát!
- A feleségemmel már beszélt?
- Igen, de ha lehet, én mégis a lányánál maradnék...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52