Egyéb
Két barátnő találkozik az utcán. Egyikük épp egy fiatal színésztől érkezik, akivel együtt töltötte az éjszakát.
- Na mesélj, milyen volt?! - kérdezi izgatottan a barátnője.
- Hát tudod, kezdem már érteni, miért mindig csak egyfelvonásosokban szerepel...
- Na mesélj, milyen volt?! - kérdezi izgatottan a barátnője.
- Hát tudod, kezdem már érteni, miért mindig csak egyfelvonásosokban szerepel...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Egyéb
Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel. A pincér kihozza az ételt. Fizetéskor a vendég a pontos összeget veszi elő a zsebéből.
Ez több napon át megismétlődik, a pincér kíváncsi lesz.
- Hogy lehet hogy Ön mindig a pontos összeget veszi elő?
- Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem, kijött belőle egy szellem és felajánlotta, hogy teljesíti két kívánságomat.
Az első kívánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Zseniális ötlet! Mások autót, házat kértek volna, de így Ön egész életében gazdag lesz...
- Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy BMW, az összeg mindig ott van, ha kell.
- És a strucc honnan van?
- A 2. kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal.
Ez több napon át megismétlődik, a pincér kíváncsi lesz.
- Hogy lehet hogy Ön mindig a pontos összeget veszi elő?
- Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem, kijött belőle egy szellem és felajánlotta, hogy teljesíti két kívánságomat.
Az első kívánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Zseniális ötlet! Mások autót, házat kértek volna, de így Ön egész életében gazdag lesz...
- Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy BMW, az összeg mindig ott van, ha kell.
- És a strucc honnan van?
- A 2. kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Egyéb
Két öreg házaspár hajt autójukkal a német autópályán, pontosan 81 km/h-val. Egy rendőr megállítja az autójukat.
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Egyéb
A fényképészetbe betér egy matektanár:
- Üdvözlöm, szeretnék erről a filmről képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. De, miért kérdezi?
- Üdvözlöm, szeretnék erről a filmről képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. De, miért kérdezi?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Egyéb
Temetőben 3 db fejfa egy mellett. A középsőn ez áll:
"Itt nyugszik a világ legjobb itt a piros, hol a piros játékosa."
A jobb oldalin:
"Vagy itt!?"
A bal oldalin:
"Vagy itt!?"
"Itt nyugszik a világ legjobb itt a piros, hol a piros játékosa."
A jobb oldalin:
"Vagy itt!?"
A bal oldalin:
"Vagy itt!?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Egyéb
Felvételi van a rendőrtiszti főiskolán. A jelölteket kiállítják a zuhogó esőbe...
Aki behúzódik az eresz alá, azt felveszik, mert okos. Aki kint marad, azt is felveszik, mert az meg bátor!
Aki behúzódik az eresz alá, azt felveszik, mert okos. Aki kint marad, azt is felveszik, mert az meg bátor!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Egyéb
Az iskolában egyik kisfiú mondja a másiknak:
- Tudtad, hogy minden felnőttnek van legalább egy sötét titka, amit évek óta rejteget? Ezért aztán könnyű rájuk ijeszteni, elég csak annyit mondani, hogy "Mindent tudok rólad!"
A másik kisfiú hazamegy és így szól az anyjához:
- Anyu, mindent tudok rólad!
Az anyuka elvörösödik, és ad egy 500-ast a gyereknek:
- Jól van, kicsim, de apunak egy szót se róla!
A gyerek megörül a pénznek, így este aztán az apján is kipróbálja a módszert:
- Apu, mindent tudok rólad!
Az apja félrehívja:
- Jól van kisfiam, itt egy ezres, csak ne szólj róla anyádnak!
A gyerek még jobban örül.
Másnap éppen indul az iskolába, ahogy kilép az ajtón, szembejön vele a postás. Ismét előveszi a már jól bevált trükköt:
- Postás bácsi, mindent tudok rólad!
A postás eldobja a biciklijét:
- Fiam, gyere ide, adj egy puszit apádnak!
- Tudtad, hogy minden felnőttnek van legalább egy sötét titka, amit évek óta rejteget? Ezért aztán könnyű rájuk ijeszteni, elég csak annyit mondani, hogy "Mindent tudok rólad!"
A másik kisfiú hazamegy és így szól az anyjához:
- Anyu, mindent tudok rólad!
Az anyuka elvörösödik, és ad egy 500-ast a gyereknek:
- Jól van, kicsim, de apunak egy szót se róla!
A gyerek megörül a pénznek, így este aztán az apján is kipróbálja a módszert:
- Apu, mindent tudok rólad!
Az apja félrehívja:
- Jól van kisfiam, itt egy ezres, csak ne szólj róla anyádnak!
A gyerek még jobban örül.
Másnap éppen indul az iskolába, ahogy kilép az ajtón, szembejön vele a postás. Ismét előveszi a már jól bevált trükköt:
- Postás bácsi, mindent tudok rólad!
A postás eldobja a biciklijét:
- Fiam, gyere ide, adj egy puszit apádnak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Egyéb
A fiatal indián harcos kérdezi a törzsfőnököt: nem kellene-e áttérniük az amerikai nevek használatára, pl: John Smith, ...stb.
- Nem tetszik a feleségem Ezüst Hold neve?
- De, de..
- És a fiamé: Zord Bölényé?
- De, de ..
- Na, akkor eredj Barna Szar és gondold át még egyszer a javaslatodat!
- Nem tetszik a feleségem Ezüst Hold neve?
- De, de..
- És a fiamé: Zord Bölényé?
- De, de ..
- Na, akkor eredj Barna Szar és gondold át még egyszer a javaslatodat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Egyéb
- Uram, meg tudná nekem mondani, hogy ön szerint mik a gyengeségei és az erősségei?
- Igen, gyengeségem, hogy problémát okoz a valós helyzetek felismerése. Néha nem tudom, hogy mi a valóság, és mi nem az.
- És mi az erőssége?
- Az, hogy én vagyok Batman.
- Igen, gyengeségem, hogy problémát okoz a valós helyzetek felismerése. Néha nem tudom, hogy mi a valóság, és mi nem az.
- És mi az erőssége?
- Az, hogy én vagyok Batman.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Egyéb
- Ez az 5 csirkém van még eladó, nagysága! – kínálja a portékáját szombaton délben, zárás előtt, a csarnoki kofa.
- Tudja, mit? Válassza ki nekem a 3 legöregebbet! – kéri a fiatalasszony.
- Ezer örömmel! – vigyorog a kofa. – Be is csomagoljam?
- Igen. A másik kettőt.
- Tudja, mit? Válassza ki nekem a 3 legöregebbet! – kéri a fiatalasszony.
- Ezer örömmel! – vigyorog a kofa. – Be is csomagoljam?
- Igen. A másik kettőt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55