Egyéb
Egy buszmegállóban egy férfi megkérdezi a nyitott ajtón a sofőrt:
- Mondja, mennyibe kerül a jegy innen a vasútállomásig?
- 50 cent - mondja a sofőr.
A férfi nem száll fel, hanem inkább fut a busz után. A következő megállóban utoléri, és amikor nyílik az ajtó, megint megkérdezi a sofőrt:
- És mondja uram, innen mennyi a jegy?
- 80 cent - feleli a sofőr. - Az állomás a másik irányban van!
- Mondja, mennyibe kerül a jegy innen a vasútállomásig?
- 50 cent - mondja a sofőr.
A férfi nem száll fel, hanem inkább fut a busz után. A következő megállóban utoléri, és amikor nyílik az ajtó, megint megkérdezi a sofőrt:
- És mondja uram, innen mennyi a jegy?
- 80 cent - feleli a sofőr. - Az állomás a másik irányban van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Egyéb
- Apu! Mi az a monológ?
- Hát fiam, az tulajdonképpen egy beszélgetés anyád és én köztem.
- Hát fiam, az tulajdonképpen egy beszélgetés anyád és én köztem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Egyéb
Ha azt hiszed, senki sem törődik vele, hogy élsz-e, halsz-e, próbálj meg egy banki részletfizetést elbliccelni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
Bálintka bekopog a szomszédba:
- Csókolom! Az anyukám szeretné elkérni a magnójukat!
- Na mi az, csak nem táncolni akartok?
- Nem, aludni!
- Csókolom! Az anyukám szeretné elkérni a magnójukat!
- Na mi az, csak nem táncolni akartok?
- Nem, aludni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Egyéb
Iszonyú iramban száguld a taxis a városban.
Az utasa egy idő után nem is bírja megállni szó nélkül:
- Uram mondja, nem túlzás ez egy kicsit? Ne hajtson már olyan gyorsan!
- De hiszen maga mondta - morogja sértődötten a sofőr -, hogy minél hamarabb szeretne a kórházba érni!
- Na igen, de nem olyan állapotban, hogy ott is tartsanak!
Az utasa egy idő után nem is bírja megállni szó nélkül:
- Uram mondja, nem túlzás ez egy kicsit? Ne hajtson már olyan gyorsan!
- De hiszen maga mondta - morogja sértődötten a sofőr -, hogy minél hamarabb szeretne a kórházba érni!
- Na igen, de nem olyan állapotban, hogy ott is tartsanak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Egyéb
Forma-1 sajtótájékoztatón:
Kérdés: Melyik volt a legizgalmasabb pillanat a versenyhétvégén?
Kimi Räikkönen: Azt hiszem, a verseny rajtja, mint mindig.
Kérdés: És a legunalmasabb?
Kimi Räikkönen: Most!
Kérdés: Melyik volt a legizgalmasabb pillanat a versenyhétvégén?
Kimi Räikkönen: Azt hiszem, a verseny rajtja, mint mindig.
Kérdés: És a legunalmasabb?
Kimi Räikkönen: Most!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Egyéb
Két öreg házaspár hajt autójukkal a német autópályán, pontosan 81 km/h-val. Egy rendőr megállítja az autójukat.
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Egyéb
Két barát beszélget:
- Te haver képzeld, tegnap azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
Nagyon rossz volt...
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át?
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy...
- Te haver képzeld, tegnap azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
Nagyon rossz volt...
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át?
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Egyéb
- 1200 Ft-ot mutat az óra, uram - mondja a taxisofőr.
- Ennyire nem számítottam.
Visszavinne 900 forintig?
Akkor még egy százas borravalót is tudnék adni!
- Ennyire nem számítottam.
Visszavinne 900 forintig?
Akkor még egy százas borravalót is tudnék adni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Egyéb
- Nagypapa, büszke vagyok rád! - mondja a nagylány a nagyapjának.
- Miért?
- Látom, már megtanultad, hogy amikor tüsszentesz, a szád elé teszed a kezed.
- Hát persze. Máskülönben kiesne a fogsorom.
- Miért?
- Látom, már megtanultad, hogy amikor tüsszentesz, a szád elé teszed a kezed.
- Hát persze. Máskülönben kiesne a fogsorom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,31