Felnőtt
Este a falusi moziban megy a film. A film közepén érkezik egy katona, és leül egy fiatal lány mellé. Vége a filmnek, felkapcsolják a villanyt, a katona mögötti sorban egy öreg néni felkiált.
- Úristen, itt kefélnek!
Mire a fiatal lány:
- Te jó ég! És pont engem!
- Úristen, itt kefélnek!
Mire a fiatal lány:
- Te jó ég! És pont engem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Haldoklik egy öreg kubai emigráns és az utolsó kívánsága, hogy megcsókolja a kubai zászlót.A család és rokonok mindent átkutattak, de kubai zászlót nem találtak.
Végül az egyikük meglátott a strandon egy fiatal lányt, akinek a fenekére volt tetoválva a szóban forgó zászló.
Megfizették és megkérték a szívességre.
Az öregnek elmagyarázták,hogy csak ilyen formában tudták előkeríteni a zászlót.
Nincs mit tenni, a haldokló vénember megfogja a popsit és megcsókolja a hazája szimbólumát. Kis gondolkodás után ezt mondja:
- Most pedig kérlek fordulj meg, hadd búcsúzzak el Fidel Castrotól is!
Végül az egyikük meglátott a strandon egy fiatal lányt, akinek a fenekére volt tetoválva a szóban forgó zászló.
Megfizették és megkérték a szívességre.
Az öregnek elmagyarázták,hogy csak ilyen formában tudták előkeríteni a zászlót.
Nincs mit tenni, a haldokló vénember megfogja a popsit és megcsókolja a hazája szimbólumát. Kis gondolkodás után ezt mondja:
- Most pedig kérlek fordulj meg, hadd búcsúzzak el Fidel Castrotól is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Felnőtt
Egy anya meg a lánya jelentkezik a cirkuszigazgatónál. Az igazgató előbb a lány produkcióját tekinti meg, mely abból áll, hogy a csinos, fiatal hölgy meztelenül hanyatt fekve pingponglabdákkal zsonglőrködik, majd a slusszpoén, hogy a labdák mindegyike eltűnik a leány lába között.
A direktor belelkesedik:
- Nagyszerű produkció, megveszem az új műsorhoz!És mit tud a kedves mama?
- Ugyanezt, csak almákkal...
A direktor belelkesedik:
- Nagyszerű produkció, megveszem az új műsorhoz!És mit tud a kedves mama?
- Ugyanezt, csak almákkal...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52
Felnőtt
A Pentagon elhatározza, hogy három magas rangú és hőstettekben nem szűkölködő tábornokát kitünteti. Ezúttal nem egyszerűen egy újabb éremmel, hanem pénzzel kívánják elismerni érdemeiket.
Össze is hívják a három, nagy tiszteletben álló tábornokot, majd közlik velük, hogy le fogják mérni a két szabadon választott testrészük közti távolságot.
Minden egyes méterért 100 ezer dollár jutalmat kapnak.
Az első tábornok széttárja karjait és a bal kezének ujjaitól a jobbig lemérik a távolságot.
Végül az 180 ezer dollárral elégedetten távozik.
A második tábornok a lábujjától a feje búbjáig méreti le magát és 190 ezer dollárral hagyja el boldogan a vizsgálótermet.
A harmadik közli, hogy neki a péniszétől a talpáig végezzék el a mérést. Nagy kacaj kíséri a bejelentést és megpróbálják lebeszélni, mondván hogy kívánhat nagyobbat is, de ő hajthatatlan. Végül a mérést végző megkéri, hogy tolja le a nadrágját.
Mikor nem találja azt a bizonyos testrészt meglepetten felkiált:
- De, hát ez meg hol a fenébe van?
Mire a tábornok nyugodtan:
- Vietnámban...
Össze is hívják a három, nagy tiszteletben álló tábornokot, majd közlik velük, hogy le fogják mérni a két szabadon választott testrészük közti távolságot.
Minden egyes méterért 100 ezer dollár jutalmat kapnak.
Az első tábornok széttárja karjait és a bal kezének ujjaitól a jobbig lemérik a távolságot.
Végül az 180 ezer dollárral elégedetten távozik.
A második tábornok a lábujjától a feje búbjáig méreti le magát és 190 ezer dollárral hagyja el boldogan a vizsgálótermet.
A harmadik közli, hogy neki a péniszétől a talpáig végezzék el a mérést. Nagy kacaj kíséri a bejelentést és megpróbálják lebeszélni, mondván hogy kívánhat nagyobbat is, de ő hajthatatlan. Végül a mérést végző megkéri, hogy tolja le a nadrágját.
Mikor nem találja azt a bizonyos testrészt meglepetten felkiált:
- De, hát ez meg hol a fenébe van?
Mire a tábornok nyugodtan:
- Vietnámban...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Felnőtt
Volt egyszer egy idős néni és egy bácsi. A bácsi nagyon szerette volna, de nem működött a szerszáma. Elmesélte ezt egy régi jó barátjának hátha van valami ötlete.
A barátja ezt tanácsolta: - Pista bácsi, próbáld meg korán reggel, akkor működik.
Megfogadta a tanácsot az öreg, úgysem veszít vele semmit. Korán reggel felkeltette az asszonyt és akárhogy próbálta nem sikerült neki.
Gondolta az öreg magában: ha már ilyen korán felkeltem, elmegyek a pékhez, veszek kenyeret.
El is ment, vett kenyeret.
Amikor megy hazafelé, a szomszédasszony kint áll a kapuban, látja hogy Pista bácsi ilyen korán kenyérért ment. Odaszól neki: - Puha-e Pista bácsi?
- Puha bizony, puha, egye meg a fene, ha nem lenne puha, nem mentem volna pékhez!
A barátja ezt tanácsolta: - Pista bácsi, próbáld meg korán reggel, akkor működik.
Megfogadta a tanácsot az öreg, úgysem veszít vele semmit. Korán reggel felkeltette az asszonyt és akárhogy próbálta nem sikerült neki.
Gondolta az öreg magában: ha már ilyen korán felkeltem, elmegyek a pékhez, veszek kenyeret.
El is ment, vett kenyeret.
Amikor megy hazafelé, a szomszédasszony kint áll a kapuban, látja hogy Pista bácsi ilyen korán kenyérért ment. Odaszól neki: - Puha-e Pista bácsi?
- Puha bizony, puha, egye meg a fene, ha nem lenne puha, nem mentem volna pékhez!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,21
Felnőtt
Egy csinos, de kissé elcsigázott nő belép a bárba, lehuppan az egyik bárszékre és hangos koppanással lerak a pultra egy vibrátort. A bár közönsége elcsitulva követi
az eseményeket. A sokat látott csapos fapofával kérdi:
- Mit adhatok?
- Nekem egy gin-tonikot, a barátomnak négy ceruzaelemet!
az eseményeket. A sokat látott csapos fapofával kérdi:
- Mit adhatok?
- Nekem egy gin-tonikot, a barátomnak négy ceruzaelemet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Felnőtt
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit. Érdeklődik az öregnél:
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi pedig sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel pecázol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, ezért újra megkérdezi az öreget:
- Matula bácsi mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap milyen csalit dobsz be?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi pedig sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel pecázol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, ezért újra megkérdezi az öreget:
- Matula bácsi mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap milyen csalit dobsz be?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Felnőtt
Egy irodaház takarítónőjét megerőszakolták.
A rendőr kikérdezi:
- Mariska néni! Hát nem tudott sehová elmenekülni a szatír elől?
- Nem fiam. Jobbra fal, balra fal, hátul a szatír, elől meg fel volt mosva a folyosó!
A rendőr kikérdezi:
- Mariska néni! Hát nem tudott sehová elmenekülni a szatír elől?
- Nem fiam. Jobbra fal, balra fal, hátul a szatír, elől meg fel volt mosva a folyosó!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Felnőtt
Három hajótörött úszik az óceán közepén. Elébük kerül egy hajó, tele apácákkal. Az apácák megszánják őket és a következőt mondják:
- Megmentünk benneteket, felveszünk a hajónkra egy feltétellel, ha mindegyikőtöknek levágjuk a péniszét.
Az egyik férfi már nagyon kimerült, felmászik a hajóra. Egyszer csak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.
Lassan a másik sem bírja tovább, felmászik ő is. Egy hosszú fájdalmas kiáltás után csönd lesz.
Tempózik a harmadik, de ő sem bírja sokáig. Felszól az apácáknak,húzzák fel őt is.
- Rendben van, - mondják az apácák - de a tiédet is le kell vágnunk.
- Mielőtt megteszitek, kérdeznék valamit.- mondja a férfi. Miért kiáltott az első társam olyan rövidet?
- Ő favágó volt, az övét egy suhintással, baltával vágtuk le...
- És a másik társam miért ordított oly sokáig?
- Ő asztalos volt az övét legyalultuk. A férfi erre elkezdett kuncogni.
Az apácák, megkérdezik, mit nevet?
- Én cukorgyáros vagyok, mire elszopogatják, csak kikötünk valahol!
- Megmentünk benneteket, felveszünk a hajónkra egy feltétellel, ha mindegyikőtöknek levágjuk a péniszét.
Az egyik férfi már nagyon kimerült, felmászik a hajóra. Egyszer csak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.
Lassan a másik sem bírja tovább, felmászik ő is. Egy hosszú fájdalmas kiáltás után csönd lesz.
Tempózik a harmadik, de ő sem bírja sokáig. Felszól az apácáknak,húzzák fel őt is.
- Rendben van, - mondják az apácák - de a tiédet is le kell vágnunk.
- Mielőtt megteszitek, kérdeznék valamit.- mondja a férfi. Miért kiáltott az első társam olyan rövidet?
- Ő favágó volt, az övét egy suhintással, baltával vágtuk le...
- És a másik társam miért ordított oly sokáig?
- Ő asztalos volt az övét legyalultuk. A férfi erre elkezdett kuncogni.
Az apácák, megkérdezik, mit nevet?
- Én cukorgyáros vagyok, mire elszopogatják, csak kikötünk valahol!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Felnőtt
Feleséget megvizsgálja az orvos. Utána behívja a férjet.
- Uram, rossz hírem van. A feleségének vagy Alzheimer kórja van, vagy AIDS-es, de nem tudom megállapítani, melyik.
- Na de akkor én most mit tegyek, doktor úr?
- Ha rám hallgat: vigye ki az erdőbe és hagyja ott. Ha hazatalál, akkor ne dugja meg!
- Uram, rossz hírem van. A feleségének vagy Alzheimer kórja van, vagy AIDS-es, de nem tudom megállapítani, melyik.
- Na de akkor én most mit tegyek, doktor úr?
- Ha rám hallgat: vigye ki az erdőbe és hagyja ott. Ha hazatalál, akkor ne dugja meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
top10 vicc a kategóriában