Felnőtt
Józsi bácsit meginterjúvolja egy riporternő. Ezt kérdi tőle:
- Józsi bácsi! Önt miért szeretik ennyire a nők?
- Nem is tudom - feleli az öreg, és közben szerényen megnyalja a szemöldökét...
- Józsi bácsi! Önt miért szeretik ennyire a nők?
- Nem is tudom - feleli az öreg, és közben szerényen megnyalja a szemöldökét...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,90
Felnőtt
Egy rab megszökik a börtönből, ahol 15 évig volt fogva tartva. Nemsokára talál egy házat, ahová betör. A hálószobában egy fiatal pár fekszik.
Kirángatja a fickót az ágyból, és egy székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, majd kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát.Ezután felkel és elmegy a fürdőszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj
azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínűleg egy csomó időt töltött a börtönben és évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, tegyél a kedvére! Ez az ember veszélyes lehet, ha bedühödik megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
A feleség erre azt mondja:
- Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a
fürdőszobában.
Légy erős drágám! Én is szeretlek.
Kirángatja a fickót az ágyból, és egy székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, majd kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát.Ezután felkel és elmegy a fürdőszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj
azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínűleg egy csomó időt töltött a börtönben és évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, tegyél a kedvére! Ez az ember veszélyes lehet, ha bedühödik megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
A feleség erre azt mondja:
- Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a
fürdőszobában.
Légy erős drágám! Én is szeretlek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Felnőtt
Egy pasas felszed egy nőt, hazaviszi a lakására. Levetkőznek, a nő meglátja, hogy a pasasnak bizony nincs nagy oka a büszkeségre, megkérdi:
- És mit gondolsz, ki fog azzal a kisméretű micsodáddal kielégülni?
- Hogyhogy ki? Hát én.
- És mit gondolsz, ki fog azzal a kisméretű micsodáddal kielégülni?
- Hogyhogy ki? Hát én.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Józsi bácsi megöregedett, megőszült, nincs már sikere a nőknél.
Jobb híján önmagán igyekszik segíteni, azonban egy idő után görcs áll a kezébe.
- Hát ezt is megértem! Már magamnak se kellek!
Jobb híján önmagán igyekszik segíteni, azonban egy idő után görcs áll a kezébe.
- Hát ezt is megértem! Már magamnak se kellek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Felnőtt
1940, Németország. A parancsnok szemlét tart a felsorakozott katonák előtt. Mindenki előveszi a nemi szervét, a parancsnok nagyot csap rá:
- Fájt katona?
- Nem fájt!
- Miért nem fájt?
- Mert Hitler katonája vagyok! - kell mondani kötelezően.
Úgy a tizediknél:
- Fájt katona?
- Nem fájt!
- Miért nem fájt?
- Mert ez a mögöttem állóé!
- Fájt katona?
- Nem fájt!
- Miért nem fájt?
- Mert Hitler katonája vagyok! - kell mondani kötelezően.
Úgy a tizediknél:
- Fájt katona?
- Nem fájt!
- Miért nem fájt?
- Mert ez a mögöttem állóé!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Felnőtt
Móricka szülei éppen szeretkeznek az egyik éjszaka, mikor hirtelen látják, hogy a gyerek ott áll az ágyuk mellett.
- Mit csináltok apu? - kérdezi.
- Tudod kisfiam, hogy holnap utazunk a Balatonra nyaralni, és édesanyád nem tud úszni.Most pumpálom fel, hogy el ne süllyedjen.
- Nahát! A Gyuszi bácsi is ezt csinálta vele tegnap, csakhogy ő előtte meg is nyálazta, hogy nem-e ereszt.
- Mit csináltok apu? - kérdezi.
- Tudod kisfiam, hogy holnap utazunk a Balatonra nyaralni, és édesanyád nem tud úszni.Most pumpálom fel, hogy el ne süllyedjen.
- Nahát! A Gyuszi bácsi is ezt csinálta vele tegnap, csakhogy ő előtte meg is nyálazta, hogy nem-e ereszt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Felnőtt
Két idősebb hölgy beszélget:
- Emlékszel ezelőtt 30 évvel, mikor a piacon jártunk és az a jóképű fiatalember diót tört a farkával? Milyen kedves látvány volt. Elmegyünk megnézni, hogy csinálja-e még?
Elmennek a piacra, az idősebb férfi ott van, de most kókuszdiót töröget a farkával.
Megkérdik a hölgyek hogy mi a magyarázat, hogy fiatal korában diót tört, most meg rá 30 évre átállt a kókuszdióra.
- A válasz nagyon egyszerű hölgyeim:
Gyengült a látásom!
- Emlékszel ezelőtt 30 évvel, mikor a piacon jártunk és az a jóképű fiatalember diót tört a farkával? Milyen kedves látvány volt. Elmegyünk megnézni, hogy csinálja-e még?
Elmennek a piacra, az idősebb férfi ott van, de most kókuszdiót töröget a farkával.
Megkérdik a hölgyek hogy mi a magyarázat, hogy fiatal korában diót tört, most meg rá 30 évre átállt a kókuszdióra.
- A válasz nagyon egyszerű hölgyeim:
Gyengült a látásom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Felnőtt
- Mondja asszonyom, miből állapította meg, hogy az a férfi elmebeteg, aki magát megerőszakolta?
- Onnan, hogy háromszor is el kellett neki magyarázni, hogyan csinálja.
- Onnan, hogy háromszor is el kellett neki magyarázni, hogyan csinálja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Felnőtt
Az apa, 2 lánya és 1 fia ülnek az asztalnál! Megszólal az apa:
- Kislányom mi a baj???
- Leszbi vagyok apám.
- Megkérdi a másik lányt is!
- Kislányom mi a baj???
- Én is leszbi vagyok apám.
Erre az apa elég ideges lesz és felkiált: hát ebben a házban senki sem szereti a faszt!?
Megszólal a fiú:
- De igen, én szeretem.
- Kislányom mi a baj???
- Leszbi vagyok apám.
- Megkérdi a másik lányt is!
- Kislányom mi a baj???
- Én is leszbi vagyok apám.
Erre az apa elég ideges lesz és felkiált: hát ebben a házban senki sem szereti a faszt!?
Megszólal a fiú:
- De igen, én szeretem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Felnőtt
A taxis visz egy utast, amikor észreveszik, hogy az út mellett párzik két kutya. A taxis büszkén megjegyzi:
- Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.
Az utas szomorúan mondja:
- Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív családból való, csak a hagyományos pózokat engedi.
A taxis nekiáll tanácsot adni:
- Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.
Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi:
- Na, használt a két Martini?
- Igen, de nyolcat kellett megitatnom vele!
- Hogyan? Az nagyon sok!
- Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további hat kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat...
- Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.
Az utas szomorúan mondja:
- Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív családból való, csak a hagyományos pózokat engedi.
A taxis nekiáll tanácsot adni:
- Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.
Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi:
- Na, használt a két Martini?
- Igen, de nyolcat kellett megitatnom vele!
- Hogyan? Az nagyon sok!
- Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további hat kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
top10 vicc a kategóriában